Lielupe

* nokniebu nevis karabīni, bet pavadu nost! :)
24.septembris 2011, 08:43 | links
 
Vakar piedzīvoju īstu makšķernieka stāstu! Ap 8 semu pie upes, jau tumsē. Ka vienmēr, esmu paņēmis pavadiņas ar sūdīgāko karabīni ( Salmo 9 kg, 20 cm.. kaut kādā zaļā pakā, ar līdaku virsū ). Tik sīka, ka nevar normāli aizkabināt. Protams, somu es aizmirsu mašīnā, un man ir tikai 2 gumijas. Kopyto 4, un tāda maza, maza asarīšu gumija vnk relax kopyto. Mētāju visu laiku ar ceturto.. ne copes. Tad uz 9, sāk ārdīties meženes. Nu kaut ko tādu redzēju pirmo reizi. Ik pa 20 sekundēm kaut kur kāda uzbliež. A kā lai viņas dabū? Jāliek virsū mazā gumija un jāvelk pa virsu. Lielo kaut kā no sūdīgās karabīnes dabūju nost, mēģinu uzlikt mazo.. Čakar;ējos 5 minūtes, tad jau apnika, un vienkārši karabīni nokniebu, un gumiju piesēju. 0,22 pītā. Vaidzētu noturēt arī mazu ziloni. Ja paņems līdaka, ar gan jau nenokodīs. Pirmais metiens - tukšs. Pēkšņi te pat, 20 metrus no krasta mežene izlec. Tur arī metu.. Saķu vilkt. Opā! Ir! Spole notirkšķas, un velku pie krasta.. Pievelku pie pašas laipas. Līdaka, tāda uz 2 kg. Nu, neko, jāceļ augšā. Ierīts pamatīgi, tā kā ārā nespruks! Celšu aiz žaunām. Pielieku roku klāt, šī met dubulto akselu, nokož pīto un aizskrien. Nu, ko šonedēļ jābrauc velreiz, tikai ar vairāk loriņiem!
24.septembris 2011, 08:42 | links
 
12.100 ja precizak.
23.septembris 2011, 23:57 | links
 
sigi,blin,13padsmitniece,tas jau ir intrigejoshi....
23.septembris 2011, 23:46 | links
 
Sienāzi, ja vēlies makšķerēt no dažādām laivām.. kam tev mani blakus? :D Aizšauj pats un izmēģini spēkus.

Kad aprunājos ar puisi no laivu nomas pie Kalnciema tilta, šis apgalvoja, ka pagājušā nedēļas nogalē ir izvesta 5-niece, bet pirms tam bijusi arī 13-niece. Nezinu vai taisnība, bet ja ir, tad..

Kā jau teicu, esmu tur bijis kādas 10 reizes kopumā un esmu dabūjis pāris zīmuļus, vienu mēru. Protams, ja man būtu benzīna motors, tad velcejot var izbraukāt lielākus gabalus un cerības ko noķert palieinās.

Secinājums pēdējā laikā ir tāds, pie kalnciema tilta labāk ķeras vakarpusē, kā no rīta (savu mēru dabūju vakarpuse, tāpat daži ar ko aprunājos arī teica, ka vakarā pārsvarā copes bija).
23.septembris 2011, 23:20 | links
 
riita visi copesmiilji terpjas veja necaurlaidiigaas pufaicinjaas,jo rietumnieks zeegeles uz nebeedu;)
23.septembris 2011, 18:57 | links
 
Janka,breksis tagad japamekleee pie bedreem...vismaz pedejoreiz proveju pie sevis,kur visu laikau bija kaut plichi,tagad nebij nekas,tikai siiki asarelji uz slieku raustiija fideri...
23.septembris 2011, 18:16 | links
 
Pie Kalnciema tilta zivis bija 30 gadus atpakaļ. tad braucu ar autobusu, laiva uz muguras, nebija konkurentu un to flako idiotu ar kuteriem un ūdensmočiem. Ja pa dienu satiku kādu kolēģi, vienmēr sveicināju un aprunājos. Šogad aizbraucu vienreiz uz Valteriem - man bija bail - brauc virsū tie bzzz, velcētāji nevar sadalīt teritorijas, ko tur zivīm darīt?
Pāris gadus atpakaļ Zvejas raidījumā Simsons tur velcēja + vēl kādas 30 laivas - sviests.
Ir taču arī klusākas vietas.
23.septembris 2011, 17:49 | links
 
Vakar biju aizskrējis no Priedaine-Baltā kāpa,divi zandari un divas līdakas-visi siļķes,bet bieži copes procesam maisīja zāle ..Pārsvarā cik es redzēju tukšims,vīri cenšās noķert ašukus....
23.septembris 2011, 17:28 | links
 
Sveiciens! A kāds pie Kalnciema ir bijis? Kas tur notiek?

nevaru saprast, kur lai labāk brauc - uz Jahtklubu - priedaine- varkalis vai Priedaine-Baltā kāpa, vai arī uz Kalnciemu.

Tiesa, kalncieā neesmu kādus gadus trīs - četrus bijis Īsti nezinu kas tur notiekās.
23.septembris 2011, 15:31 | links
 
Breksis kustas ? Man majas garlaicigi :D Pie airiem negribu sedet.
23.septembris 2011, 11:31 | links
 
Sienāzi, man arī māc šaubas, ka tur nav zivju. Copēju katru sestdienu, nepilnu kilometru aptuveni virs kalnciema tilta, no 10 copes reizēm esmu dabūjis vienu šī gada nārsta mazuli. Un to pašu velkot ār''a dzīvo.. Esmu izprovējies visu. Rapalas, gumijas, šūpus, dzīvo.. ņekā. Varētu doma't, ka es copēt nemāku, bet nu citur līdakas ir vilktas, un smuki!
23.septembris 2011, 07:07 | links
 
Sienaazi , ir tur zivis un ne mazāk kā Tavā galā , aizbrauc un pārliecinies pats .
23.septembris 2011, 00:36 | links
 
shodien uz mailjshotu 4 asarelji,vel tikpat aizgaaja,divi zemmeeri,viens meers,veel viens zemmermeers aizgaaja ar pirsiingu...no asariem tikai viens jurnieks,parejie vieteejie...straume bij diezgan stipra uz leju...
22.septembris 2011, 23:11 | links
 
sigi, naaks tuvaak oktobers, varam sarunaat kopiigu copi no dazzaadaam laivaam, man ar 2,5 hp liidz kalnciemam buus kaadas stundas brauciens. Es nekad tur neesmu bijis, un neticu ka tur nav zivju, tiiri interesei buus jaizlaizz.
22.septembris 2011, 22:36 | links
 
Biju otrdien..no Priedaines līdz Baltai kāpai...atskaite pie ,,Kas notiek copē,,...par zandartiem..cik redzēju tos kas ņēmās pa vidu ...tukšums...asarus vīri kaut kādus ķēra...arī pa kanti un vidu..uz gumijām:) Lai veicās:)
22.septembris 2011, 13:55 | links
 
Advokaat, biju sestdien, no jahtkluba līdz Varkaļiem ...rezultāts :((((....džigoju pie jahtkluba arī, bet ne pieskariena .. Varbūt kādam bijis labāk, bet zivi neredzēju nevienam
22.septembris 2011, 13:43 | links
 
Sveiciens! Kas šobrīd darās zonā no Lielupes jahtkluba (dzelzceļa tilta) līdz Varkalim un no Dzelzceļa tilta līdz Jūriņai? Ir kāda infa par zandartiem? Tie jau ir vai vēl nē?
22.septembris 2011, 12:16 | links
 
Nezinu, cik esmu braucis uz visdažādākajām vietām, nekad neesmu palicis bez copēm.. kaut zīmuļiem, bet tomēr.. Kalnciema tilts ir vienīgais uz kuru braucu ar zināmu skepsi, jo mēru esmu dabūjis tikai vienreiz.. braucu uz turieni tikai elektromotra īres dēļ un skaisto vietu dēļ.

Man jau liekas, ka labam makšķerniekam copes būt pat necopes dienā.. bet re kā, ja pārāk augsta pašapziņa vajag aizbraukt uz Lielup pie Kalnciema tilta pamakšķerēt :)
22.septembris 2011, 12:12 | links
 
Nezinu, cik esmu braucis uz visdažādākajām vietām, nekad neesmu palicis bez copēm.. kaut zīmuļiem, bet tomēr.. Kalnciema tilts ir vienīgais uz kuru braucu ar zināmu skepsi, jo mēru esmu dabūjis tikai vienreiz.. braucu uz turieni tikai elektromotra īres dēļ un skaisto vietu dēļ.

Man jau liekas, ka labam makšķerniekam copes būt pat necopes dienā.. bet re kā, ja pārāk augsta pašapziņa vajag aizbraukt uz Lielup pie Kalnciema tilta pamakšķerēt :)
22.septembris 2011, 12:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager