Lielupe

Lauric, piekrītu, laiks copējot laivā lido ātri, vienmēr žēl kad jābrauc mājās. Uzsiti man asinis ar savu stāstu, man diemžēl visa nedēļa jāpavada atkaujoties no VID utt kontrolēm t.i. deldējot birojā krēslu. Tīri latviski - patika vēl tas ka tu noķēri tikai dažus zonderus, citadi te lasot atskaiti, tipa "mes ar puikam izskrējām uz 2 st. katram pa 5 mēri + 10 amnestēti" iestājas depresija , ka es vienīgais nemāku. Šogad tikai 1 diena kad tā normāli ķērās zandarti, pārējās tikai norāvieni vai vispār kukiš. Un vēl šķiet uramss pasaka ka tikai muļķim uz dzīvo neķeras...

Copes mazveikalā kur es iepērkos , man sastāstīja ka esot jauns zandartu maneklis - šupiņa/rotiņa/voblera krustojums, no kura skata vien zonderi paši lecot laivā. It kā pec dažām dienām būšot klat, tad varbūt arī mana laivā ieleks kāds fišš
29.jūnijs 2011, 16:45 | links
 
Ilgi briedu uz zandartu un beidzot nobriedu.Vakar vakarā pirmo reizi pa nopietnam aizbraucu uz Lielupi lai noķertu to,man neizprotamo,zivi....zandartu.Ja neko lielu,tad vismaz uz normālu mēru gribējās cerēt.Gribējās beidzot izmēģināt,kas tas mailšots tāds ir. :) Vakar vējš pačakarēja copi.Ilgi nācās meklēt mailes.Un tāpēc tikai ap 22 pirmā maile aizlidoja zandarta virzienā.Pa vakaru līdz 1:30 izmānīts 1 ļoti mazs zemmērs un beidzot arī normāls mērs 1,6kg(58cm).Vēl pāris nočakarētas skaistas copes+ pāris asarēni.Pie piecirtiena brīža vēl jāpiestrādā.Rīts nav tālu,bet copes nav.Liekos uz auss tur pat laivā,lai ar jaunu sparu uzsāktu rīta copi. :) 3:30 turpinu,bet zandarts maili ignorē pilnībā.Izmānīti pāris asari un nopūdelētas pāris copes.Tas arī viss uz mailšota.Finālā vēl sastellēju spiningu un uzdūros uz asaru brokastu laiku.Ātri vien tika gab 10 savilkti svarā 100-330.Asari ņēma azartiski un izmērs priecē.Uz smalkiem rīkiem vispār būtu kaifs.Kaut kādi 4 zemmēra līdacēni amnestēti.Tas arī viss.15h pavadītas laivā.Pat nepamaniju,ka tik ātri laiks skrien.
29.jūnijs 2011, 15:31 | links
 
Tu , vai es kaut ko nepareizi sapratu ?
28.jūnijs 2011, 22:49 | links
 
GG
Kurš teica ka maiļotāji ir muļķi???
28.jūnijs 2011, 22:10 | links
 
ja tie maiļotāji savairojas par daudz,varu nostāties mākslīgās ēsmas pusē.visam jābūt līdzsvarā:).
28.jūnijs 2011, 22:06 | links
 
Lai jau būtu ka muļķis , bet man uz dzīvo arī patīk viss labāk .
28.jūnijs 2011, 21:37 | links
 
urmaas
es ar Tevi vienā kompanīī:)
28.jūnijs 2011, 20:15 | links
 
Klau, kas notiek ar puikiņiem??? Ir sākuši kustēt vai nav? Šosezon Lielupē neviens finieris nav pieteicies... It kā Varkaļos kaut ko noķer, bet citur???
28.jūnijs 2011, 13:35 | links
 
Zivniek, taa stelle ir pamatiigi aizraavusi.
Labprat piedalishos pasacienaa, tik uzmet zinju...jasadod pa pakalju tiem :D
28.jūnijs 2011, 09:27 | links
 
Zivnieks
Ar dzīvo ēsmu i muļķis zanderu noķers,tas ja vismaz makšķeres izsaiņos.Pamēģini ar mākslīgo - cits kaifs!!!
:DDD
28.jūnijs 2011, 09:26 | links
 
mww2005
izskatās, ka te vēl viens ir ar mailītēm aizrāvies :))) ļoti labi, būs vēl viens komandas biedrs :DD jūlijā jāuztaisa beidzot tas ilgi domātais pasāciens - dzīvā ēsma vs mākslīgā :))
28.jūnijs 2011, 09:18 | links
 
mlg2, nesudzos ar :))
Sodien pa jauniem apgabaliem nodzivojos un tik vien kaa slaida zalsvarcite, kas peld neskarta joprojaam.
Udens sodien jau bija tiirs, tacu vejs nelava normali izstradaat vietas.
28.jūnijs 2011, 00:44 | links
 
no rita doma laist kadu plesonu nokert,kur tagad labak padoties sen nesu lielupe ko nokeris...
27.jūnijs 2011, 22:34 | links
 
mww2005
Tev jau ar būtu grēks žēloties par necopi,mans te atceras vienu dienu:DDD
27.jūnijs 2011, 21:49 | links
 
Nenjaudat, sodien cope bus ;)
27.jūnijs 2011, 15:53 | links
 
phļa tur zivju nav! nosēdēju no vakardienas 19tiem - brekši mani nemīl...
meiģināju zanderus uz dzīvo... neko viens cops bij i viss!
velkot ārā pēdējo grunteni pie krasta paķēra zobainā grami 400 :D
27.jūnijs 2011, 15:23 | links
 
DUGLAS Liels paldies..savādāk no Zirgu salas dzīties ar savu laivu uz ieteku nedaudz par tālu:)

Vakara cēliens Lielupē pagāja ar totālu klusumu...viens tika pavilkts un viss...straume uz augšu..vējš pavisam cits...tur laikam tā vaina:)
Visiem..ne asakas:)
27.jūnijs 2011, 08:03 | links
 
priedaine laivu īre 29462152

tas ka sienaazis savācis visus zonderus nu ir acīm redzams, domaju iesniegt sūdzību MRK. Šodien neviena paša ! Klajš copmaņtiesību pārkāpums

Vispār dikti sabižojos, viss, pārdošu laivu , nopirkšu krutu copes krēslu un turpmāk draudzēšos ar brekšiem
26.jūnijs 2011, 23:36 | links
 
urmaas,visi zanderi ir sienaazha ipashumaa:)))))))))))))
26.jūnijs 2011, 23:23 | links
 
Laid iekšā laivu.Tūlīt zanderu kļovs sāksies!
:))
26.jūnijs 2011, 16:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager