Lielupe

mirtins,par kuru Lielupes rajonu tu runaa?...
8.marts 2011, 15:21 | links
 
kilka, sorry, tass bija mirtinam, viņš nedaudz zemāk rakstīja par makslu, bet viss jau noskaidrots. Neņem ļaunā

pastrādāju , nu nafig to darbu, jālaiž apsveikt fiši , re ku tas viens puisis dziedāja "meitenīte ZIVTIŅA tralala"
8.marts 2011, 10:16 | links
 
Duglas - kas ir "mana māksla"??
8.marts 2011, 09:59 | links
 
mirtins , danke par intrestingu aprakstu milo.lv. Cik noprotu tu tur esi adm, tad lūk tur i 1 problems - kad ieiet forumā nevar vairs nokļūt atpakaļ uz "galveno", jo spaidot to paliek tai pašā "forumā". lietotajam dikti neērti ja grib paklejot pa lapu katru reizi jaiet no jauna
8.marts 2011, 09:34 | links
 
kilka, kur ir tā tava māksla, man kā mākslas baudītājam vari dot kādu norādi ? ta lai adm nesaprot
8.marts 2011, 08:18 | links
 
Tere!
Zinu, ka klabinu neatbilstošajā sadaļā, bet šoreiz daru to APZINĀTI, jo to prasa konteksts.
Šorīt, pārlasot , ko pēdējā laikā esat sarunājuši, iesākumā gribēju uzkasīties Mirtinam par viņa nodevību (lasi- pārmešanos uz citu forumu!), bet laimīgā kārtā Kilka viņam jau diplomātiski ir paspējis sadot :))) ).
Tad padomāju, ka varbūt nav nemaz tik slikti un vaina jāmeklē nevis Mirtinā, bet CL adminī? Jo kam gan tas forums vajadzīgs- tiem, kuri to ir "radījuši", vai tiem, kuri tajā "dzīvo"? Vienu "iedzīvotāju" Viepli jau esam "apglabājuši", tagadiņ Mirtins uz "miršanas gultas". Kurš būs nākamais? Un tas viss admiņa pārlieku lielās centības dēļ, kura , ja atceraties, sekoja pēc pilnīgas bezdarbības perioda... Ja man adminis būtu aizlicis aiz apkakles līdzīgi kā Vieplim, es arī būtu "nomiris" aiz sirdsdēstiem, protams.
Varbūt es te gluži velti cepos un admiņa mērķis ir veidot un uzturēt "pareizo sausiņu forumu" vai, kā reiz teica Zaraza, makšķernieku svētdienas skolu?
P.s. Skaidrības labad piebildīšu, ka esmu pret rupjību un analfabētismu, bet balsoju par pārbaudītām vērtībām!

Za ribalku! Lielupē, protams!!! :)))
8.marts 2011, 07:49 | links
 
mana blitkas recepte - panem 6 colu naglu un uz sliedes saklopē plakanu, sagriz gabalos cik vajag garus, izurbini caurumus prieks āķa un auklai, novīle formu, izdaiļo ar metala krāsu,pamērcē motilī un fish nāks burbuļodams. Varbūt
7.marts 2011, 23:32 | links
 
Vot par bļitkošanu piekrītu...tā ir māksla...žēl tikai ka normāli dzelži nav dabonami bodēs..jeb jātaisa pašam jeb jāmeklē kas māk:) Man bija viena mīļa medīga bļitka...meklēju un nekur nevaru atrast pat ko līdzīgu...tā bija sen nejauši nopirkta meistara darbs...varbūt ka Bumsis sasparojās kādas feinas bļitkas uzmeistarot...teikšu godīgi..neesmu metālu specs..lai gan naglu iedzīt varu:)
7.marts 2011, 22:36 | links
 
bumsi - man viss vienkārši! Es ar bļitku nemāku. Un ar mormišķu arī ne! :D
Un vispār makšķerēt man riebjās! :DDD
Tev visas iespējas man kursus pasniegt ;))))
7.marts 2011, 22:34 | links
 
Kilkan te varu Mirtinam piekrist Uzskatu ,ka bļitku -tieši ķeršanu ar to Var salīdzināt ar aukstāko pilotāžu -mormišnieku ir lērums bet labu bļitkotāju kuri ķer ar pareiziem dzelžiem nav daudz.Pats ķeru tikai ar bļitku -pārsvarā.Tas nenozīme ,ka kastē nav murmuļu ,bet tie tak na zapas baltajām zivīm.:DD Gribētos psstīties tos pasules čempionus ,kā viņi ķertu ar bļitkām un tikai.
7.marts 2011, 22:26 | links
 
Ā, sapratu, kāpēc nāc "te" - tāpēc, ka "tur" ~3 dalībnieki :DDD (līdzīgi, kā ar vēl vienu lapu ;) )
Un pac Tu tur admina godā, tāpēc jau nedzēs savus postus ;))
7.marts 2011, 22:22 | links
 
Bija laiks,kad ķēru uz bļitkām.Bija lomi,bet ne tik izteiksmīgi kā Tev,Mirtin. :) Tad atmetu ar roku.Bet laikam nevajadzēja.Laikam būs atkal palēnām jāparkvalificējas uz bļitkošanu.Vienīgi,cik atceros,ka ir tādas dienas,ka bleķi neņem ne par ko.Bet tad atkal strādā murmene.
7.marts 2011, 22:21 | links
 
kilka - ne gan:D Šeit ielieku, lai cilvēkiem ir statistika. Tur taisu mākslu. Šeit jau tāpat nories vai izdzēsīs:DD A tur stāv un gozējas:DDD pašam prieks un kāds cits arī izlasīt var:D Kopš Vieplis izsdzisa, kaut kā nav smeķa te vairs.... pareizo tik daudz saviesies ka bail. Gagarins komandē parādi, pie vārda nelaiž:DDD Veco zives komandu nīdē laukā;DDD (Muldu protams...)
7.marts 2011, 22:20 | links
 
mirtin - par duraku atbildēsi, vari sākt slēpties, drīz būšu ;)) kaut gan savu lodi tāpat nedzirdēsi ;))
Es jau domāju, ka Tu augstprātīks esi palicis, ka neatbildi...
Īstenās ackaites liec "tur", bet te tāpat pazīmēties gripās, ne? :PPP
7.marts 2011, 22:15 | links
 
Lauric - da pareizo bleķi un pareizi rausti. Es ar bļitku asarus kādreiz ķēru tikai atsevišķos gadījumos, kad nejauši starp mormiškošanas reizēm kaut kur tiem uzdūros virsū. Visādi citādi, pa tukšo. A tu vienkārši vienu dienu atstāj mājās mormišku makšķeres. Tu redzēsi, ka lieta aizies:DDD Es tieši tā arī izdarīju. Sākumā bija lomkas, kā gribējās mormišku patirināt. tagad ņemu līdzi arī mormiškaas, bet laukā no kastes neizvelku. priekš kam, ja asari ātrāk un vieglāk atrast un noķert ar bļitku:DDD
7.marts 2011, 22:13 | links
 
Ak uz bļitkām!Par tām man zināšanas ir tik,cik salasos te forumā.Man tik murmuļi vairumā.Uz bleķi piešauties vajag un zināt kas ir vajadzīgs.Drusku jau paraustu arī bleķi,bet laikam nepareizo................
7.marts 2011, 22:11 | links
 
kilka - duraks. Man šoziem reāla pruha. Zirgazobus mājās nestiepju. Nu ļoti reti. Pārsvarā ķeras smuki asari. Šodien ar lielākais tuvu pie 500. Pāri 400 gr vēl viens bija. tad vēl daži 300 nieki. Pārējo šušeru nesvēru:DD 100gramnieki jau tādas semočkas vien ir (es lielos) :DDD
7.marts 2011, 22:10 | links
 
Lauric - elmentāri. Nopērc makšķeri, uztin 0,14 auklu. nopērc kādas 5 - 6 sudraba bļitkas no šilova kolekcijas, vai salmo nr1, kuras nevar vairs dabūt. Aizbrauc uz lielupi, atrodi kanti un urb. Ja pie pirmajem 50 āliņģiem neatradīsi asari, tad tajā vietā asaru nav:DDDD Es zivis ķert nemāku un vietas nezinu, tādēļ izbraucu tkai uz urbšanu. Kamēr ledus bija plāns, tikmēr pa 120 āliņģiem pa dienu. tagad- 50 - 60 vajag izspiest. vairāk spēka nepietiek:DDD
7.marts 2011, 22:07 | links
 
Sīkāk tur kur tagad ackaites lieku. Saiti nelikšu, jo admins mani lamā ka reklamēju svešas lapas:DDD
7.marts 2011, 22:05 | links
 
Mirtin,daži asari un kopā 3kg?Iemāci man arī,kā tā lieta darāma. :)
7.marts 2011, 21:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager