Spininga kāti

Vēlētos uzzināt, kāda zinoša cilvēka viedokli.
Gribu pirkt spininga kātu, tomēr nezinu, kāds būtu vispiemērotākais!
1) esmu iesācējs, tomēr nevēlos nopirkt lētu mēslu, ko pēc gada vairs nevarētu izmantot.
2) kāda starpība starp teleskopisko un saliekamo? (kas labāks? kas ir teleskopiskais es zinu)

Paldies jau iepriekš.
8.maijs 2008, 10:51 | links
 
Tā vienkarsi nevar uz so jautājienu atbildēt. Vajag zināt ko ķers. Ja, piem., līdaku. Tad jāzin arī kur-upē vai ezerā (lai zinatu cik tālu mest). Un, protams, kādu spoli lieto.
Ja iet runa par nosacīti universāliem - pietiekami labi iesācējam varētu būt tie paši Salmo kāti (vai daudzi citi cenu līmenī 20-30 LVL). Līdakai Green vai Blue Diamond (Salmo) ar testu ap 20-40 g (norāda piemērojamo manekļa svaru) un garumu ap 3,00 m (2,70 vai 3,00m). Šitam klāt vidēja lieluma bezinerces spoli ar labu mono auklu (Shimano vai Stroft ap 0,22-0,27) un uz priekšu.
Telskopiskos sevi cienoši spiningotāji praktiski nelieto (daži izmanto neparedzētiem gadījumiem, turot autiņā, jo aizņem maz vietas).
Bet runājot par lētiem mēsliem. Var arī ļoti dārgu salauzt pirmajā reizē. Tā kā tubusiņu, kur to mantu likt, arī uzreiz nopērc. Tas noteikti pagarinās mūžu. Jo reti kad kāts lūzt copējot. Parasti tas notiek vedot vai mājās.
Bet labākais ieteikums-aizbrauc uz Daugavgrīvas ielu. Tur ir liels Salmo veikals. Tur Tev visu profesionāli izstāstīs un parādīs. Sevisķi, ja tur ieraugi sievišķi pārdevēju - tā varētu būt Kohas kdze - labāku konsultantu neatradīsi!
27.maijs 2008, 13:43 | links
 
Kohas kundze jau kur tas laiks kā Salmo nestrādā... bet gan jau arī pārējie veči spēs palīdzēt.
Jebkurā gadījumā labāk konsultēties veikalā, jo tur to pašu preci varēsi gan uzreiz apskatīt, gan aptaustīt.
27.maijs 2008, 13:49 | links
 
Un vēl tādam vidēja līmeņa amatierim (kādam es domāju tuvojos) ir kādi 4-5 kāti (ari spoles tikpat). Sākumam iesaku tādu kā ieteicu iepriekš un vieglo ar testu ap 5-15g. Tas derēs maziem mānekļiem asariem un mazākām līdakām.
27.maijs 2008, 13:50 | links
 
5-15 man liekas sākumam būs pa smalku - es gan ieteiktu 10-30
27.maijs 2008, 14:08 | links
 
test sākumam 10-30 būs vislabākais! droši vari sākt ar salmo diamond, vai elite sērijas spiniem, pēc tam jau vari pirkt kko dārgāku! par skiatu runājot - tad kad biju piešāvies man bija tikai 3 kāti, tagad kādi 10 ira! ne jau visus es izmantoju, bet bieži vien gribas atkal atcerēties kā bija ar to kātu, kā ar to utt. ja sāc tikai spiningot nopērc vinu daudz maz universālu un sāc trenēties, pēc tam jau jutīsi, kādu jāpērk klāt!
27.maijs 2008, 16:14 | links
 
Varu ieteikt vienu ļoti labu modeli sākumam un ne tikai:
Diamond Aggressor - 2,70m, tests 7-30g - veikalos cena ap Ls30
27.maijs 2008, 16:18 | links
 
Sveiki!
Varbūt kāds varētu pastāstīt kāda būs atšķirība spiningojot ar 240cm garu un 270cm garu spiningu? metiena tālums, precizitāte, kas vēl? it kā Holberga kungs vienā no atbildēm kādam interesentam ieteica raženāka auguma cilvēkam izvēlēties garāku, mazākam īsāku kātu - kāpēc? Kāda ir jūsu pieredze? Viens no apsvērumiem kāpēc domāju ņemt 240cm, ir lai viņu varētu saliktā stāvoklī mašīnas bagažniekā ierūmēt - 270 nerūmējas...
25.jūnijs 2008, 12:58 | links
 
ku ta jūs cienītais,taisāties piedalīties pasaules čempī-kastingā!
30.jūnijs 2008, 20:12 | links
 
Es ieteiktu ņemt 2,40m garu jo tas būs daudz universālāks nekā 2,70m, jo būs gan pietiekoši ērti copēt gan no laivas gan no krasta, bet tas protams ir subjektīvs viedoklis, tāpat kā vienam patīk māte otram meita ;)
1.jūlijs 2008, 01:26 | links
 
2.4 tiešām ira tāds universāls kāts! es uzskatu ka no laivas īpaši garāku nevajag, turklāt viņu ir arī ērtāk pārvadāt!
1.jūlijs 2008, 09:02 | links
 
ko tas tests iisti noziimee ? man piemeeram ir 20 -80g
7.jūlijs 2008, 21:18 | links
 
to ka nevajag lidinaat neko smagaaku pa 80g ja negrib salaust spini! minimaalais, lai normaali vareetu iemest!
7.jūlijs 2008, 21:21 | links
 
a nu ok tagad sapratu =]
7.jūlijs 2008, 21:23 | links
 
No 20-80gr kaata tests!!!Tas jau vairs nav spinings,bet gruntene:)Uz lashiem upees jau tikai smagaakiem spiningiem iet ar testu liidz 60gr:)
7.jūlijs 2008, 21:29 | links
 
es meetaaju karotes ar spina kaatu kuraests no 60-100g nekaada vaina!
7.jūlijs 2008, 21:35 | links
 
es ar savu katu jau 3 lidakas esu izvilcis araa un paris asarus :p
7.jūlijs 2008, 21:42 | links
 
malacis :)
7.jūlijs 2008, 21:50 | links
 
mja tests tāds iespaidīgs maigi sakot! uz lašveidīgajiem toč vajag līdz 60 g. bet 80 hm..
7.jūlijs 2008, 22:21 | links
 
Ko jūs varat pateikt par Flagman Magestic spiningu kātu sērijas spiningiem? Ja var kādas atsauksmes
21.jūlijs 2008, 18:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager