Spininga kāti

RaimisD [10:11]: Braukājot pa Eiropu, vadājot līdzi esmu salauzis ne vienu vien mikrodžiga kātiņu.
Jādomā par kaut ko kompaktu. Tādu ko var pārvadāt lidmašīnas bagažā.
Ar baigo skepsi skatos uz teleskopiem.
Nav rokās turēts puslīdz normāls šada tipa spinis.
Varbūt Jums ir kāda laba pieredze.
Varat ko ieteikt.
Testā līdz 7g max 10gEs lietoju šo.

https://salmo.lv/catalog/vasara/makskeres-spiningi/spiningi/spiningi-salmo/spinings-salmo-elite-jig-travel-s-20/4159-213/

Ar visu tubusu viņš ir 50cm. Rokas bagāža ir max 45. Bet slīpi iebāzt somā var. :)
Lidz 10 gramu mānekļiem ir tieši laikā.

L200, 17.februāris 2023, 11:41


Ja tikai ar rokas bagāžu, tad jebkurā gadījumā nav OK - āķus tad tajā nevar pārvadāt. Bet nododamajai +/-60cm jāvar iebāzt.

No saliekajamiem man ir MC GoEmotion 664L (tas gan nav īsti MJ, drīzāk vieglais četrdaļīgais universālis) un Potoon GranTurismo 3daļīgais līdz 14g. Pēdējais nelien koferī, bet ir ideāls variants Golfa bagāžniekam. Ar abiem esmu puslīdz apmierināts, bet te vietā atruna, ka tie nav tīri džiga kāti un nevajag no viņiem gaidīt kaut kādas super īpašības.
17.februāris 2023, 18:09 | links
 
RaimisD [10:11]: Braukājot pa Eiropu, vadājot līdzi esmu salauzis ne vienu vien mikrodžiga kātiņu.
Jādomā par kaut ko kompaktu. Tādu ko var pārvadāt lidmašīnas bagažā.
Ar baigo skepsi skatos uz teleskopiem.
Nav rokās turēts puslīdz normāls šada tipa spinis.
Varbūt Jums ir kāda laba pieredze.
Varat ko ieteikt.
Testā līdz 7g max 10gEs lietoju šo.

https://salmo.lv/catalog/vasara/makskeres-spiningi/spiningi/spiningi-salmo/spinings-salmo-elite-jig-travel-s-20/4159-213/

Ar visu tubusu viņš ir 50cm. Rokas bagāža ir max 45. Bet slīpi iebāzt somā var. :)
Lidz 10 gramu mānekļiem ir tieši laikā.

L200, 17.februāris 2023, 11:41


Kāds ir mazākais svars (svins + māneklis), ar kādu var komfortabli darboties ar šo spiningu?
17.februāris 2023, 15:23 | links
 
No zuklys veikala sūtīša ir atra un lēta , aptuveni viena kāta sūtišanas izmakas ir plus minus 5 e , pieved pie durvîm, un vienmēr iedot atlaidi ar !
17.februāris 2023, 13:42 | links
 
RaimisD [17.02.23]: Braukājot pa Eiropu, vadājot līdzi esmu salauzis ne vienu vien mikrodžiga kātiņu.
Jādomā par kaut ko kompaktu. Tādu ko var pārvadāt lidmašīnas bagažā.
Ar baigo skepsi skatos uz teleskopiem.
Nav rokās turēts puslīdz normāls šada tipa spinis.
Varbūt Jums ir kāda laba pieredze.
Varat ko ieteikt.
Testā līdz 7g max 10g
Es lietoju šo.

https://salmo.lv/catalog/vasara/makskeres-spiningi/spiningi/spiningi-salmo/spinings-salmo-elite-jig-travel-s-20/4159-213/

Ar visu tubusu viņš ir 50cm. Rokas bagāža ir max 45. Bet slīpi iebāzt somā var. :)
Lidz 10 gramu mānekļiem ir tieši laikā.
17.februāris 2023, 11:41 | links
 
Rokās neesmu turējis, bet pēc aprakstiem un apskatiem jaunais Blue Bird Compact liekas izskatāms kā variants. Es vismaz skatītos uz šo, ja meklētu spini kuru staipīt visur līdzi.
17.februāris 2023, 10:48 | links
 
Braukājot pa Eiropu, vadājot līdzi esmu salauzis ne vienu vien mikrodžiga kātiņu.
Jādomā par kaut ko kompaktu. Tādu ko var pārvadāt lidmašīnas bagažā.
Ar baigo skepsi skatos uz teleskopiem.
Nav rokās turēts puslīdz normāls šada tipa spinis.
Varbūt Jums ir kāda laba pieredze.
Varat ko ieteikt.
Testā līdz 7g max 10g
17.februāris 2023, 10:11 | links
 
Kur var šo kātu dabūt?

meka, 18.novembris 2022, 17:00


Skatījos šeit: https://zuklys.lt/spiningai-favorite-blue-bird-nano-2022-edition-lt

dim, 18.novembris 2022, 17:45
Paldies par info! Ir no turienes sūtīts. Paņemšu arī šo, jo ir laba pieredze ar 2 blue bird kātiem.

meka, 18.novembris 2022, 21:56

Cik maksāja sūtīšana uz LV?
20.novembris 2022, 01:03 | links
 
Kur var šo kātu dabūt?

meka, 18.novembris 2022, 17:00


Skatījos šeit: https://zuklys.lt/spiningai-favorite-blue-bird-nano-2022-edition-lt

dim, 18.novembris 2022, 17:45

Paldies par info! Ir no turienes sūtīts. Paņemšu arī šo, jo ir laba pieredze ar 2 blue bird kātiem.
18.novembris 2022, 21:56 | links
 
Kur var šo kātu dabūt?

meka, 18.novembris 2022, 17:00



Skatījos šeit: https://zuklys.lt/spiningai-favorite-blue-bird-nano-2022-edition-lt
18.novembris 2022, 17:45 | links
 
Kungi, ko teiksiet?- LJ progress mormix būs labs "mormišingam"?

badapiicka, 3.novembris 2022, 18:03


Nesen pamanīju šitādu - Favorite Blue Bird NANO BB1-602N-S 1.83m 0.2-1.5g. Tas varētu būt laba alternatīva LJ kātam, nav arī diži dārgāks.

dim, 18.novembris 2022, 16:52

Kur var šo kātu dabūt?
18.novembris 2022, 17:00 | links
 
Kungi, ko teiksiet?- LJ progress mormix būs labs "mormišingam"?

badapiicka, 3.novembris 2022, 18:03



Nesen pamanīju šitādu - Favorite Blue Bird NANO BB1-602N-S 1.83m 0.2-1.5g. Tas varētu būt laba alternatīva LJ kātam, nav arī diži dārgāks.
18.novembris 2022, 16:52 | links
 
LAsīju netā, skatījos jūtūbi- rezumē aptuveni tāds, ka Gold sērija(līdz 3g) ir labs mikro universālis, bet mormišingam ne ļoti, maķenīt par jaudīgu 0.5g un mazākām mormenēm. Mormišingam cilvēki vairāk nosliecas uz Violetu (arī līdz 3g), kuram esot regular/fast akcija un varot labāk spēlēt mormeni.

badapiicka, 17.novembris 2022, 13:21

nu tā gan ir tautas folklora... Ebisu II Gold un Violet blankas ir IDENTISKAS, atšķiras tika krāsu dizains un furnitūra (Violet Korejas riņķi un spoles turētājs, a Gold viss Fuji). Nu, OK, baigi aiz ausīm pavelkot vēl var filosofēt ka minimāla atšķirība riņķu svarā var dot kādu izmaiņu akcijā. bet nu nezi vai... tad jau krāsas savru ar vēl var piesaukt :)A tautas folklora ir tautas folklora, tur subjektīvās lietas un zvaigžnu stāvoklis nosaka, cik nav redzēts :)
Tas, ka zem 0.5g Ebisu nav paredzēts, tā gan taisnība, tieši tā arī virsū rakstīts 0.5-3g. Tikai nez vai iesācējam ir prātīgākais uzreiz uz 0.xx līst, no sākuma kaut ar 1-2g vajag saprast ko darīt.

zaraza, 17.novembris 2022, 13:43

Nu, tie secinajumi no dažādiem apskatiem un testiem, bet apgalvot protams neko nevaru. Par tiem 0,xx piekrītu- tajā lauciņā es tiešām šobrīd vēl esmu 0 )))
Paldies, domāšu tālāk, ziema gara.
17.novembris 2022, 14:42 | links
 
LAsīju netā, skatījos jūtūbi- rezumē aptuveni tāds, ka Gold sērija(līdz 3g) ir labs mikro universālis, bet mormišingam ne ļoti, maķenīt par jaudīgu 0.5g un mazākām mormenēm. Mormišingam cilvēki vairāk nosliecas uz Violetu (arī līdz 3g), kuram esot regular/fast akcija un varot labāk spēlēt mormeni.

badapiicka, 17.novembris 2022, 13:21


nu tā gan ir tautas folklora... Ebisu II Gold un Violet blankas ir IDENTISKAS, atšķiras tika krāsu dizains un furnitūra (Violet Korejas riņķi un spoles turētājs, a Gold viss Fuji). Nu, OK, baigi aiz ausīm pavelkot vēl var filosofēt ka minimāla atšķirība riņķu svarā var dot kādu izmaiņu akcijā. bet nu nezi vai... tad jau krāsas savru ar vēl var piesaukt :)A tautas folklora ir tautas folklora, tur subjektīvās lietas un zvaigžnu stāvoklis nosaka, cik nav redzēts :)
Tas, ka zem 0.5g Ebisu nav paredzēts, tā gan taisnība, tieši tā arī virsū rakstīts 0.5-3g. Tikai nez vai iesācējam ir prātīgākais uzreiz uz 0.xx līst, no sākuma kaut ar 1-2g vajag saprast ko darīt.
17.novembris 2022, 13:43 | links
 
badapiicka [Vakar]: Kungi, ko teiksiet?- LJ progress mormix būs labs "mormišingam"?Ir man šis kāts. Mormiškām ap 1 gramu un vairāk būs salīdzinoši ok. Klasiskai mormiškai ap 0,7 grami vai mazāk būs pārāk jaudīgs. Teiktu, ka šis kāts vairāk ir mikrodžigam, kurā ik pa laikam to izmantoju.
Mormišingam paņēmu šo kātu: https://zuklys.lv/makskeres/spiningi/crazy-fish-spin-rods-lv/spiningines-meskeres-crazy-fish-nano-zero-se-lv

Cope321, 3.novembris 2022, 20:36
Paldies par info/atsauksmi! Jā, arī par CF nano zero un nano one jūtūbā gana apskatus paskatījos, bet pagaidām budžets neļauj neko ar trīs cipariem))

badapiicka, 4.novembris 2022, 01:11

nu no Crazy Fish vēl ir Ebisu Gold sērija, nano jig modelis testā līdz 3g. Jā, tas, protams, nav tāda klase kā Nano , bet tomēr tas jau ir augstas klases blanka ar Fuji riņķiem un pirmo iespaidu par nano jigu nesabojās :) Un, ja māk runāt, tad arī cena divos ciparos gan jau iespiedīsies :)

zaraza, 6.novembris 2022, 08:52

LAsīju netā, skatījos jūtūbi- rezumē aptuveni tāds, ka Gold sērija(līdz 3g) ir labs mikro universālis, bet mormišingam ne ļoti, maķenīt par jaudīgu 0.5g un mazākām mormenēm. Mormišingam cilvēki vairāk nosliecas uz Violetu (arī līdz 3g), kuram esot regular/fast akcija un varot labāk spēlēt mormeni.
17.novembris 2022, 13:21 | links
 
Vai kādam ir pieredze ar Daiwa Blazon Spin 67ML 1,8-11g JDM vai citu no šīs sērijas.
Šobrīd šur tur labas atlaides. Interesē priekš mazajām asaru gumijām, varbūt vieglam ds/atvadai.
10.novembris 2022, 18:08 | links
 
Pirms desmit gadiem Salmo Treno es pirku eboat veikalā tieši pa 100 latiem! To labi atceros. Tajā laikā, un pie tā laika piedāvājuma šis spinings, gan pēc kvalitātes, gan pēc cenas bija diezgan laba budžeta klases kātiņš un bija topā(Elite tvich gan pēc blankas, gan furnitūras, nestāv klāt).
Runājot par tagad pieejamām Salmo Bologneese makšķerēm nekā laba nevaru pateikt, biju nopircis Salmo Bologneese Light (cena ~ 110 eur). Copējot karūsas, āķis aizķērās aiz niedres, nedaudz (prātīgi) paraustot, trešais posms pārlūza uz pusēm! ;(
Par Salmo produkciju, īpaši 100eur+, jebkurā gadījumā, jautājumu būs vairāk kā atbilžu.
No lētās (budžeta) klases makšķerēm, spiņiem, pieļauju, ka no šeit forumā esošiem - vairākums, arī es, esam izauguši. :)

777, 10.novembris 2022, 15:51


Man toreiz sanāca stipri lētāk tas Treno.

Te pavasara tuziks uz Salmo Dimond Bologneese river, puika drusku piezūmoja :), bet ir kaut kādi 4kg, no kuriem kādi 700gr noteikti ka ikri. Līdzīgas esmu vairākas izvilcis gan uz parasto gan uz River, nevaru patreiz sūdzēties.

10.novembris 2022, 17:59 | links
 
Pirms desmit gadiem Salmo Treno es pirku eboat veikalā tieši pa 100 latiem! To labi atceros. Tajā laikā, un pie tā laika piedāvājuma šis spinings, gan pēc kvalitātes, gan pēc cenas bija diezgan laba budžeta klases kātiņš un bija topā(Elite tvich gan pēc blankas, gan furnitūras, nestāv klāt).
Runājot par tagad pieejamām Salmo Bologneese makšķerēm nekā laba nevaru pateikt, biju nopircis Salmo Bologneese Light (cena ~ 110 eur). Copējot karūsas, āķis aizķērās aiz niedres, nedaudz (prātīgi) paraustot, trešais posms pārlūza uz pusēm! ;(
Par Salmo produkciju, īpaši 100eur+, jebkurā gadījumā, jautājumu būs vairāk kā atbilžu.
No lētās (budžeta) klases makšķerēm, spiņiem, pieļauju, ka no šeit forumā esošiem - vairākums, arī es, esam izauguši. :)

777, 10.novembris 2022, 15:51


Jebkurai vieglai un smalkai belognesei var notik tas pats, ja mēģina ar raustīšanu atbrīvot āķi. Nav saprotams tādā brīdī, ko makšķernieks domājis svarīgāk saglabāt? Pludiņu, svinus, āķi vai dažu auklaš metru žēl paliek. lai tā vitā lauztu kātu, ja iepriekš minētās lietas maksā kapeikas.
10.novembris 2022, 17:00 | links
 
Pirms desmit gadiem Salmo Treno es pirku eboat veikalā tieši pa 100 latiem! To labi atceros. Tajā laikā, un pie tā laika piedāvājuma šis spinings, gan pēc kvalitātes, gan pēc cenas bija diezgan laba budžeta klases kātiņš un bija topā(Elite tvich gan pēc blankas, gan furnitūras, nestāv klāt).
Runājot par tagad pieejamām Salmo Bologneese makšķerēm nekā laba nevaru pateikt, biju nopircis Salmo Bologneese Light (cena ~ 110 eur). Copējot karūsas, āķis aizķērās aiz niedres, nedaudz (prātīgi) paraustot, trešais posms pārlūza uz pusēm! ;(
Par Salmo produkciju, īpaši 100eur+, jebkurā gadījumā, jautājumu būs vairāk kā atbilžu.
No lētās (budžeta) klases makšķerēm, spiņiem, pieļauju, ka no šeit forumā esošiem - vairākums, arī es, esam izauguši. :)
10.novembris 2022, 15:51 | links
 
Man pirms gadiem 6 bija salmo supreme, aggressor- tie vairs nav, jo nozaga visu)) Līdakas pa reizei ķērās, nekas nelūza. Tagad man ir salmo elites macrotech jig 12g, kuru man pēc zādzības iedāvināja viens šejienes forumietis- kalpo godam, ir ķērāji vilkti laukā, asarus forši ar to padzenāt, nav ne vainas)) Citu salmo spiningu gan nav- ir SG xlnt3 25g, sg mpp2 130 un dam tvičam 27g.
10.novembris 2022, 15:05 | links
 
Salmo ir shits

Zandarts30, 10.novembris 2022, 12:28


Patīk ka cilvēkiem ir skaidrs viedoklis, un viņi spēj to pamatot. :)
10.novembris 2022, 13:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager