Spininga kāti

RaimisD [21.jūn]: Kātu parasti izvēlas tomēr pēc mānekļiem, to svara un izmantojamās tehnikas, nevis pēc tā cik kg zivi taisās ķert :D100 % vēl varētu piebilst, ņem vērā apstākļus kādos būs jāķer.

Kad Dāvis izvilka 11,7 kg līdaku uz mikrodžiga kāta simts punkti to startā nebija plānojis :)
Laba atmiņa :), bet ne gluži microjig.
Uz light 3-15gr, 0,11 pītā un 2,5" gumija. Tādu līdaku negaidīju toreiz tas tiesa! Paveicās, ka tas bija 7m dziļums bez zālēm, savādāk gan jau sarautu lupatās.
22.jūnijs 2023, 12:26 | links
 
zaraza [21.jūn]: Kātu parasti izvēlas tomēr pēc mānekļiem, to svara un izmantojamās tehnikas, nevis pēc tā cik kg zivi taisās ķert :D
Tas šī teikuma kontekstā
21.jūnijs 2023, 18:08 | links
 
zaraza [21.jūn]: Zaraza varbūt var pakomentēt, līdz 21gr levin! Jo apskatos min, ka pat 30gr esot uzkrauti, tad jau 18gr pavelk brīvi un kā uzvestos, piemēram, ar 5 mepsi!

Varbūt standarta 3kg lidakai to 7-28 nemaz nevajag, lai nav par žostku!:)

JK7, 21.jūnijs 2023, 12:10

Kātu parasti izvēlas tomēr pēc mānekļiem, to svara un izmantojamās tehnikas, nevis pēc tā cik kg zivi taisās ķert :D
100 % vēl varētu piebilst, ņem vērā apstākļus kādos būs jāķer.

Kad Dāvis izvilka 11,7 kg līdaku uz mikrodžiga kāta simts punkti to startā nebija plānojis :)
21.jūnijs 2023, 18:07 | links
 
Zaraza varbūt var pakomentēt, līdz 21gr levin! Jo apskatos min, ka pat 30gr esot uzkrauti, tad jau 18gr pavelk brīvi un kā uzvestos, piemēram, ar 5 mepsi!

Varbūt standarta 3kg lidakai to 7-28 nemaz nevajag, lai nav par žostku!:)

JK7, 21.jūnijs 2023, 12:10


Kātu parasti izvēlas tomēr pēc mānekļiem, to svara un izmantojamās tehnikas, nevis pēc tā cik kg zivi taisās ķert :D

LEVIN konstruktīvi ir optimizēts twicham (pilnā tipa EVA rokturis rokas atbalstam satvērienā), variants līdz 28g ir OK līdz 130mm mailēm. Protams, tie kam patīk pilnā tipa rokturi (man pašam subjektīvi nepatīk, es tādu konstrukciju atzīstu par vajadzīgu tikai twich) ar šo kātu var arī džigot, drop-shot, mētāt rotiņus utt., Blanka atļauj, tur ir jūtīgs extra fast, Toray 40T grafīts, Fuji Alconite rinķi, solīda vidējā klase.
21.jūnijs 2023, 12:54 | links
 
Hunter09 [07.11.22]: dzelziss [7.nov]: Louis [Vakar]: Bija OK !

dzelziss, 6.novembris 2022, 23:18

Ja paņēmi par pilnu cenu, tad nemācēji pat normāli sakontaktēt..nu tā sanāk.Lai Tev jauka diena !!!!Paskaties Jig.lv Crazy fish levin, ar pilno rokturi, ńēmu lidakai un zandartam, kāts bomba;)
Kādu testu paņēmi? Skatos 7-28, 220, tikai no laivas!:)

Zaraza varbūt var pakomentēt, līdz 21gr levin! Jo apskatos min, ka pat 30gr esot uzkrauti, tad jau 18gr pavelk brīvi un kā uzvestos, piemēram, ar 5 mepsi!

Varbūt standarta 3kg lidakai to 7-28 nemaz nevajag, lai nav par žostku!:)
21.jūnijs 2023, 12:10 | links
 
Salmo veikalā atlaides :)
Varbūt kāds varētu pakomentēt par šiem kātiem -salmo treno,salmo vantage.
24.maijs 2023, 12:45 | links
 
Gunča, paldies!
3.aprīlis 2023, 13:34 | links
 
Lietoju šo jau trešo sezonu - CRAZY FISH Perfect Jig CFPJ-81-UL-SS 8'1"(2.45m), 0.6-7g

Nevienu sliktu lietu nevaru pateikt par šo kātu, no sākuma likās , varbūt būs par garu priekš mj.
Bet manam augumam ideāls (1.95+)

Makšķerēšanai no krasta perfekts, bet ja jastrādā laivā uz tuviem attālumiem , tad mazliet patraucē kāta garums (2.45m).
Kāts nav makarons , kas man ir svarīgi, bet nav arī nejēgā ciets. kā arī viss kāts iet ripā nevis tikai spicīte .

Manā īpašumā ir arī - CRAZY FISH Perfect Jig CFPJ-76-L-T 7'6"(2.30m), 3-15g
Šo gan kā mj neiesaku, kaut tests sākas no 3g, reala lietošana sākas no 6g un uz augšu. Pats vairāk lietoju mazo vobleru izspēlei vai 7-12g dropšotam.

Ja gribi kautko stīvāku un uz rokas labāk jūtamu tad no CF tas būs ARION
3.aprīlis 2023, 10:37 | links
 
Sveiciens copmaņiem!
Neliels palīdzības sauciens - meklēju light kātu priekš mikrodžiga , garumā 2.50 - 2.70, testā līdz 10-12 gramiem.
Biju noskatījis Crazy Fish PJ 2-10 , 2.6, bet nekur nevaru atrast, nekur noliktavās nav. Varbūt ir kāda alternatīva? Budžets līdz 200

gincchs, 24.marts 2023, 20:41

P.S. Pie iepriekšējā. Ja vari izskatīt 2.45m garumu, tad vēl var pataustīt to pašu Perfect Jig tikai versijā ar solid spici ar testu līdz 7g (reāli var droši mest līdz 11-12g). Ja visiem tubular Perfect Jig sākot no 10g utt. tests ir uzrādīts ļoti precīzi cik rakstīts, tik arī reālais maksimums, tad abiem mazākajiem testiem 5 un 7g, kur līmētās short hard solid spices, reāli drošs iemetiena maksimums ir +4-5g.

zaraza, 24.marts 2023, 23:35
Vai CF p.jigam 2-10 testā ir tikai 2,20 garums? 2.30+nav?
Šim 2-10 ir tubulārs- tam arī ir precīzas testa robežas? Cik skatījos jūtubi- 2gramus gana vizuāli pēc pītenes, ar 3 gramiem jau esot ok, augšas nedaudz pārsniedz.
Ā, un vēl viens moments- mani bikiņ mulsina- modelis saukts "perfect jig", bet virsū uzzīmēti arī vobleri, bleķi, jeb tas viss ir reklāma, lai neatbaidītu "universālā" kāta meklētājus? Perfekts tomēr nav tik ļoti šauri specializēts kāts?
(es skatos uz perfektu ar testu 2-10g ar domu smuki strādāt ar 3~8gramiem asarim džiga tehnikās)

badapiicka, 1.aprīlis 2023, 19:27


Es pie jig.lv pasūtīju CF PJ 2-10 2.60, vot drīzumā atnāks, patestēšu, padošu ziņu
3.aprīlis 2023, 10:03 | links
 
Žēl, ka makšķernieku veikali neatrodas blakus atklātam ūdenim, kad varētu paņemt kātu un pametāt kaut vai 15min pirms pirkuma!:) (demo kāti)!



JK7, 2.aprīlis 2023, 23:03


Bija kādu brīdi tāds eboat projekts Laivu centra telpās, kur varēja turpat no laipas pamētāt. Nekādas dižas popularitātes nebija.
3.aprīlis 2023, 06:54 | links
 
Dāvim

https://www.youtube.com/watch?v=UbXsbGSoIWk
2.aprīlis 2023, 23:43 | links
 
Žēl, ka makšķernieku veikali neatrodas blakus atklātam ūdenim, kad varētu paņemt kātu un pametāt kaut vai 15min pirms pirkuma!:) (demo kāti)!

Otrs variants, “atvērto durvju diena”, piemēram, spuņupes bāzē! Protams, ka tas ir lieks čakars veikalniekiem, zināms risks, bet ja būtu tāda iespēja, nebūtu slikts variants! :), kaut vai ar savām spolēm!
2.aprīlis 2023, 23:03 | links
 
Sveiciens copmaņiem!
Neliels palīdzības sauciens - meklēju light kātu priekš mikrodžiga , garumā 2.50 - 2.70, testā līdz 10-12 gramiem.
Biju noskatījis Crazy Fish PJ 2-10 , 2.6, bet nekur nevaru atrast, nekur noliktavās nav. Varbūt ir kāda alternatīva? Budžets līdz 200

gincchs, 24.marts 2023, 20:41

P.S. Pie iepriekšējā. Ja vari izskatīt 2.45m garumu, tad vēl var pataustīt to pašu Perfect Jig tikai versijā ar solid spici ar testu līdz 7g (reāli var droši mest līdz 11-12g). Ja visiem tubular Perfect Jig sākot no 10g utt. tests ir uzrādīts ļoti precīzi cik rakstīts, tik arī reālais maksimums, tad abiem mazākajiem testiem 5 un 7g, kur līmētās short hard solid spices, reāli drošs iemetiena maksimums ir +4-5g.

zaraza, 24.marts 2023, 23:35
Vai CF p.jigam 2-10 testā ir tikai 2,20 garums? 2.30+nav?
Šim 2-10 ir tubulārs- tam arī ir precīzas testa robežas? Cik skatījos jūtubi- 2gramus gana vizuāli pēc pītenes, ar 3 gramiem jau esot ok, augšas nedaudz pārsniedz.
Ā, un vēl viens moments- mani bikiņ mulsina- modelis saukts "perfect jig", bet virsū uzzīmēti arī vobleri, bleķi, jeb tas viss ir reklāma, lai neatbaidītu "universālā" kāta meklētājus? Perfekts tomēr nav tik ļoti šauri specializēts kāts?
(es skatos uz perfektu ar testu 2-10g ar domu smuki strādāt ar 3~8gramiem asarim džiga tehnikās)

badapiicka, 1.aprīlis 2023, 19:27


Pamēģināšu atbildēt pa punktiem:

1. Garumi testā ir 2-10g ir divi (viens gan pašlaik nav LV pieejams, bet nu būs). 2.20m un uzreiz super-garais tādam testam 2.60m. Ja vajag 2.30m, tad 3-15g ir vai arī vēl ir 1-7g 2.45m tas gan savādāks, tur nianses, ka 5g un 7g testā ir līmētās spices hard solid, kur testu var stipri pārniegt 3-4g, a no 10g sākas tubular, kur tests ļoti precīzi ūzrādīts.
2. Kāti nav gluži pilnīgi universāļi, specialižetā ievirze ir uz džigu, taču nav arī tik superātri, ka nevarētu rotiņus, šūpiņus un krenkus savā testā izmantot, ko ražotājs arī norāda.
3. Atkārtoju, tubular versijām no 10g tests ir uzrakstīts ļoti precīzi, gan apakša, gan augša. Šeit nebūs tas gadījums, kad uzmauc 5g par virsu un labi. Piemēram man pamata lietošanā esošajam mīļakajam džiga/otvoda kātam PJ 7-28g, komforta zona ir kaut kur 8-24g. Iemest avr vairāk, bet nu ar jūtām un vairs neizstrādā.
4. Tīri piebildei par cenu. Kāts pašlaik nemaksā 150, cena konkrēti pie mums jig.lv pašlaik ar standarta atlaidi ir ir 135, ja nav uz mutes kritis tad varbūt vēl ar pārdevēju var biki padiņgēties :)
2.aprīlis 2023, 21:28 | links
 
Sveiciens copmaņiem!
Neliels palīdzības sauciens - meklēju light kātu priekš mikrodžiga , garumā 2.50 - 2.70, testā līdz 10-12 gramiem.
Biju noskatījis Crazy Fish PJ 2-10 , 2.6, bet nekur nevaru atrast, nekur noliktavās nav. Varbūt ir kāda alternatīva? Budžets līdz 200

gincchs, 24.marts 2023, 20:41

P.S. Pie iepriekšējā. Ja vari izskatīt 2.45m garumu, tad vēl var pataustīt to pašu Perfect Jig tikai versijā ar solid spici ar testu līdz 7g (reāli var droši mest līdz 11-12g). Ja visiem tubular Perfect Jig sākot no 10g utt. tests ir uzrādīts ļoti precīzi cik rakstīts, tik arī reālais maksimums, tad abiem mazākajiem testiem 5 un 7g, kur līmētās short hard solid spices, reāli drošs iemetiena maksimums ir +4-5g.

zaraza, 24.marts 2023, 23:35
Vai CF p.jigam 2-10 testā ir tikai 2,20 garums? 2.30+nav?
Šim 2-10 ir tubulārs- tam arī ir precīzas testa robežas? Cik skatījos jūtubi- 2gramus gana vizuāli pēc pītenes, ar 3 gramiem jau esot ok, augšas nedaudz pārsniedz.
Ā, un vēl viens moments- mani bikiņ mulsina- modelis saukts "perfect jig", bet virsū uzzīmēti arī vobleri, bleķi, jeb tas viss ir reklāma, lai neatbaidītu "universālā" kāta meklētājus? Perfekts tomēr nav tik ļoti šauri specializēts kāts?
(es skatos uz perfektu ar testu 2-10g ar domu smuki strādāt ar 3~8gramiem asarim džiga tehnikās)

badapiicka, 1.aprīlis 2023, 19:27


Man sķiet, ka leišu Zuklys varētu būt 2,60 m versija - pagājušogad skatījos tieši uz to kātu, kad bija atlaides, bet tomēr nenopirku.
2.aprīlis 2023, 21:20 | links
 
badapiicka [2.apr]: Badapīcka, tu nu gan esi aptiekārs. Neļaunojies, nav slikti domāts, bet vai tiešām tu katru mānekli, svinu un āķi liec uz juveliera svariem un tikai tad dodies uz copi? Kas tev galvenais - noķert zivi vai lietot visu pēc tāmes? Jebkuram kātam ir savējās, individuālās īpašības, tās tu nevienā instrukcijā vai vecmāmuļas pavārgrāmatā neizlasīsi. Galvenās ir taktilās izjūtas - kā tu saproties ar kātu (spoli, auklu) un kā šie ar tevi. Spriedelēt par 2 vai trim gramiem džigā ir vienkārši aunpaurīgi. Kas tev ar diviem gramiem ķersies maisiem un ar trim būs bezkļovs, zivis muks prom? Vienīgais padoms - pērc zemē un mauc uz copi, tā arī visu saliks pa plauktiņiem. Bet tukši spriedelēt par teorētiskajām kāta īpašībām ir vienkārši lieki un nevajadzīgi. Tu taču neiegādāsies kosmosa kuģi, bet vienkāršu budžeta klases kātu!

andreiko, 1.aprīlis 2023, 20:05
Nu, man galvenais- pacensties pēc iespējas labāk saprast kas ir kas, lai rezultātā minimizētu kļūdīšanos kāta izvēlē. Jo perfect jigs priekš manis nav budžeta kāts, man budžeta kāts ir 50~60eiri, nevis 150. Un, tā kā es nevaru atļauties pirkt-pārdot-pirkt-pārdot virsbudžeta inventāru- tāpēc es jautāju par citu cilvēku praktiskās- nevis teorētiskās!- copes pieredzi ar vienu vai otru kātu, jo pats ar perfect jigu neesmu copējis.
(Jā, ir ļaudis, kuri zemāk par jamagām u.tml "nenolaižas"- viņiem perfect jigs ir konkrēts budžets, bet tā nav mana darīšana))
Man čomam bija perfekt jig. Nezinu tik par gramiem, bet viņš ar to kātu ķer visu. Cik paņēmu pamēģināt, man gāja kopā ar tādu unversāli džigam, gumijai, rotam. Voblerim pilnīgi nē, bet varbūt tas jo man patīk ļoti asi kāti.
Visādi citādi patīkami likās foršs
2.aprīlis 2023, 21:04 | links
 
Badapīcka, tu nu gan esi aptiekārs. Neļaunojies, nav slikti domāts, bet vai tiešām tu katru mānekli, svinu un āķi liec uz juveliera svariem un tikai tad dodies uz copi? Kas tev galvenais - noķert zivi vai lietot visu pēc tāmes? Jebkuram kātam ir savējās, individuālās īpašības, tās tu nevienā instrukcijā vai vecmāmuļas pavārgrāmatā neizlasīsi. Galvenās ir taktilās izjūtas - kā tu saproties ar kātu (spoli, auklu) un kā šie ar tevi. Spriedelēt par 2 vai trim gramiem džigā ir vienkārši aunpaurīgi. Kas tev ar diviem gramiem ķersies maisiem un ar trim būs bezkļovs, zivis muks prom? Vienīgais padoms - pērc zemē un mauc uz copi, tā arī visu saliks pa plauktiņiem. Bet tukši spriedelēt par teorētiskajām kāta īpašībām ir vienkārši lieki un nevajadzīgi. Tu taču neiegādāsies kosmosa kuģi, bet vienkāršu budžeta klases kātu!

andreiko, 1.aprīlis 2023, 20:05

Nu, man galvenais- pacensties pēc iespējas labāk saprast kas ir kas, lai rezultātā minimizētu kļūdīšanos kāta izvēlē. Jo perfect jigs priekš manis nav budžeta kāts, man budžeta kāts ir 50~60eiri, nevis 150. Un, tā kā es nevaru atļauties pirkt-pārdot-pirkt-pārdot virsbudžeta inventāru- tāpēc es jautāju par citu cilvēku praktiskās- nevis teorētiskās!- copes pieredzi ar vienu vai otru kātu, jo pats ar perfect jigu neesmu copējis.
(Jā, ir ļaudis, kuri zemāk par jamagām u.tml "nenolaižas"- viņiem perfect jigs ir konkrēts budžets, bet tā nav mana darīšana))
2.aprīlis 2023, 20:59 | links
 
Loti labi kati. Un spoles viniem ari nav sliktas.
2.aprīlis 2023, 07:35 | links
 
andreiko [1.apr]: Badapīcka, tu nu gan esi aptiekārs. Neļaunojies, nav slikti domāts, bet vai tiešām tu katru mānekli, svinu un āķi liec uz juveliera svariem un tikai tad dodies uz copi? Kas tev galvenais - noķert zivi vai lietot visu pēc tāmes? Jebkuram kātam ir savējās, individuālās īpašības, tās tu nevienā instrukcijā vai vecmāmuļas pavārgrāmatā neizlasīsi. Galvenās ir taktilās izjūtas - kā tu saproties ar kātu (spoli, auklu) un kā šie ar tevi. Spriedelēt par 2 vai trim gramiem džigā ir vienkārši aunpaurīgi. Kas tev ar diviem gramiem ķersies maisiem un ar trim būs bezkļovs, zivis muks prom? Vienīgais padoms - pērc zemē un mauc uz copi, tā arī visu saliks pa plauktiņiem. Bet tukši spriedelēt par teorētiskajām kāta īpašībām ir vienkārši lieki un nevajadzīgi. Tu taču neiegādāsies kosmosa kuģi, bet vienkāršu budžeta klases kātu!
Nē nu aptieka jau nav, bet arī ne austrumu tirgus. Lustīgu joku dienas noslēgumu :)
1.aprīlis 2023, 23:22 | links
 
andreiko [1.apr]: Vili, tu aizmirsi par divām saujām mahorkas, ko piešaut pie kokčikam! :)
:DDD tas jau pats par sevi!vēl pāris dr.sēra no ausīm!;D
1.aprīlis 2023, 21:21 | links
 
tenryu lunakia sonic lks77m, meklēju augšējo posmu
1.aprīlis 2023, 21:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager