Laivas un to motori

Tātad situacija šāda.
Pec ziemas nolemu vekt kartejo parbraucienu ar 2.5 tohatsu 2 taktu motoru.
Pirms tam tika nomainita transmesijas ella.
Pielaidu motoru uz min atruma minuti pabraucu noslapa domaju kas tad nu, otreiz pielaizu tas pats.tagad vispar nevar pielaist.
Kas varetu but par vainu?
12.maijs 2008, 16:26 | links
 
Valdi, varbūt degviela. Ja būtu elektrība tad neietu vispār. Tieši no laivui motoriem daudz nejēdzu bet vai degviela iet normāli klāt?
12.maijs 2008, 16:39 | links
 
Man jau tagad ar neiet "vispar"!Bet kas tiesi varetu but ar to degvielu nepienak klat?
12.maijs 2008, 16:47 | links
 
Nu bet Tev otro reizi pieleca? Pieleca normāli? Degvielas filtri tur nav nekādi? Iespējams ka motors iztērē tik daudz degvielu cik iekačā un tad noslāpst.
12.maijs 2008, 16:54 | links
 
degvielas sūknis
12.maijs 2008, 17:12 | links
 
rit pastiesos.
12.maijs 2008, 17:53 | links
 
man te viens jaut drusku ne pa teemu!
es pagaajusho gad nopirku elektrisko motoru, bet man nenaaca liidz ne dokumenti, ne instrukcija, kipa lietotu. kaa vinam veikt tehnisko apskati? tur nav kkas speciaali jaaello?
12.maijs 2008, 17:59 | links
 
manuprāt pie vainas ir benzīna kvalitāte :)) a varbūt arī nēē varbūt kkas ar filtru :)
12.maijs 2008, 19:17 | links
 
tiko ka aizgaju un nocakarejos pamatigi. Aizgaju nopirku sveci jo pagajuso gad dabuju piemeru aukstuma, lietu nav "interesanti" tirit sveci no ellas ieliec jaunu un aida.
tatad to pievienoju nu neka :) ,nakamais noskatijos caurskatijos un visu kas saistits ar benzinu un tiesam nepienaca degviela ka vajag iztiriju filtru un ar pirmo ieskrejas .
es tadu apkopi sen nebiju veicis tadel ar vaina turpmak busu verigaks.
Paldies!
PS:cik zinu tad elektromotora ir kaja ella t laikam sezona vienu reiz jamaina vairak itka nekas.
12.maijs 2008, 19:42 | links
 
bākai ventilācijas korķi atskrūvēji?
12.maijs 2008, 19:47 | links
 
:) ja !
12.maijs 2008, 20:54 | links
 
Vai kads varetu atbildet kaa ar atrumu salidzinot laivas kazanku un lidaku. lidaka itka iet norm, vai atrums nesaruks pieliekot to pie kazankas.
2.jūnijs 2008, 18:14 | links
 
peec pieredzes saku....KAZANKA IR IISTA AATRLAIVA!!!! AR JEB KURU MOTORU taa iet aatraak ne kaa jeb kura cita laiva!!!
viņai taada konstrukcija!
3.jūnijs 2008, 09:51 | links
 
andza var nopirkt elektro,otora kājai speciālo eļļu/smēri paprasi savā copes veikalā lai atved biju salmo tur tādas redzeju
3.jūnijs 2008, 11:39 | links
 
paldies, Janson:)
3.jūnijs 2008, 14:06 | links
 
jurchix
paldies!
Varbut kadam ir kazanka bez sparniem labprat nopirktu.
3.jūnijs 2008, 16:08 | links
 
nu valdiņ...ja tu domaa likt lielaaku motoru tad spaarnus labaak vajag!!! mees ar čomu testeejaam kazanku ar9,9 jonson .......nu teikšu taa, ja nebuutu ti spaarni tad kaadu briidi buutu OLLLLĀĀ ta ka likts!!!! un tas tikai 9,9!!!!
3.jūnijs 2008, 16:22 | links
 
Nedomaju kad liksu lielaku ka 5zs.Jo tomer man tie attalumi nav tik lieli un pa celam jau var sakartot mantas, uzvlkt dumu....
man baiga skrobe bus ja laiva ies stipri lenaka ka gaja ar ieprieksejo laivu.jo samers un kvantitate tomer ir nepieciesama.
3.jūnijs 2008, 18:17 | links
 
nu es tev ieteiktu pirms pirkšanas paņem savu motoru un notestee to laivu!!!
kad mees testeejaam tad aatrums krasi atšķiiraas, aatraak nekaa ar stiklšķiedreni!
3.jūnijs 2008, 18:24 | links
 
Drosvien ta ari naksies darit.Paldies par atbildem!
3.jūnijs 2008, 18:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager