Laivas un to motori

kas notiek. Pus ziņu norāva. Pūšļi zem 3,5m, jo ar lielākiem iegūst visu to gemoru kas cietajai nāk komplektā
6.oktobris 2023, 10:22 | links
 
Ir arī buramvārdi - CIETĀ LAIVA :)

tad nekad vairs nebūs jābaidās, ka priekša mīksta, pakaļa gaisu netur, vai kādas vēl tev tur nelaimes... :))

daddy_j, 6.oktobris 2023, 07:30


Tēvainīt! Tā vispār nav nekāda panaceja. Cietais ne tikai ar glabāšanu, bet arī transportēšanu ir '-', vienmēr piesien pie slipiem un bieži pie ierobežotas akvatorijas. Pūšļa galvenā priekšrocība ir nevis tamā, ka uzglabājams viegli, bet mobilitāte. Vislabāk ir tiem kam ir gan gan nevis vainu jebnu. Te gan jāpiebilst, ka es runāju par pūšļiem
6.oktobris 2023, 10:21 | links
 
biju rakstījis gari, bet nesanāca publicēt. Tapēc tagad īsi.
1. piepūst LĪDZ DARBA SPIEDIENAM un tad meklēt caurumus.
2. Defektus remontē no iekšpuses nevis uzlīmējot virsā kaut ko
3. Stormsure ir ātrais remonts lauka apstākļos. (ārstēt galvassāpes nevis cēloņus). PVC jālīmē ar PU līmēm. Piemēram (Ad....co A....grip).
4. Vai minētās darbnīcas tā dara nezinu
5. Līme maksā dahuhu, caurums jāatrod, šuve jāattaisa, jāsagatavo, jāsalīmē, jāpārbauda. (70-dahuhu + izčakarētais laiks * 1h likme = dahuhu). Es neredzu, ka 70 par remontu, ja to dara ievērojot tehnoloģiju ir dārgi.
6. Tajā visā nav nekas tāds ko var izdarīt darnīcā, bet nevar izdarīt paša spēkiem.
7. Ir vērts vienīgi tad, ja tam ko remontē ir resurss. Nav tam īsti nekāda sakara ar cenu ko samaksāji par laivu. Var nopirkt pa 200eu 20gadus vecu yam, suz, hon un pēc remonta lietot vēl 20, bet var arī pa 1200 plānas vaskudrānas izstrādājumu, kas salipināts ar acetona līmēm un kā zieds atveras ieraugot pirmos rīta saules starus.
6.oktobris 2023, 10:06 | links
 
Ir arī buramvārdi - CIETĀ LAIVA :)

tad nekad vairs nebūs jābaidās, ka priekša mīksta, pakaļa gaisu netur, vai kādas vēl tev tur nelaimes... :))

daddy_j, 6.oktobris 2023, 07:30


Zelta vērts padoms. Protams, ja ir, kur glabāt.
6.oktobris 2023, 08:59 | links
 
Ir arī buramvārdi - CIETĀ LAIVA :)

tad nekad vairs nebūs jābaidās, ka priekša mīksta, pakaļa gaisu netur, vai kādas vēl tev tur nelaimes... :))
6.oktobris 2023, 07:30 | links
 
Nu 70 eiro es remontā neguldīšu, tas ir kosmoss tādai plaušai vienkāršāk būs notgrūzt kadam lietotas gumijas cienitājam, jo plauša vel.izskatās kā jauna, un piemest 200 eiro un panemt vienkārši jaunu.

Par talku paldies par ieteikumu ar to talku, varbūt kaut kādus buramvārdus arī zini pie reizes Daddy? Nu tur iebert to talku un pieburt spiedienu, nonemt ļauno aci, iztīrīt čakras, varbūt uz laimi iekodēt? :D
6.oktobris 2023, 06:25 | links
 
Piebilde.

Man tai laivai pumpējamā grīda.

Grīda un priekšējais nodalījums ideāli tur. Problēma ir aizmugurējā nodalījumā.

L200, 5.oktobris 2023, 21:33


Ieber pa ventiļa caurumu balonā kādu ēdamkaroti TALKA. Tas var aizķepināt mikroplaisas no iekšpuses. Ja nelīdzēs, tad neskādēs :)
5.oktobris 2023, 22:06 | links
 
L200 [5.okt]: usis [20m]: Piebildīšu, ari daži šuvēs, iespējams saulē stāvot spiediens izspiež.Nu tur tā lieta, ka laiva stāvot garāžā nolaiž.

Ventīļus arī it kā pārbaudīju ar ziepjūdens metodi un pielejot paša ventīļa galvu ar ūdeni.

Ir viena manis paša līmēta vieta tiesi aizmugurē, bet to caurumu "izpīpēju" laivas 2trajā lietošanas mēnesī un tur nu toč nav noplūdes, jo to es viskārtīgāk pārbaudīju, jo bija aizdoma ka būs tur noplude, bet nekā, ir kaut kur hvz kur.

Nu katrā ziņā paldies par ieteikumiem, būs laikam jāved uz servisu bet jāizdomā uz kādu. Dulkan jau ir labs bet dārgs.
Tas,ka garažā paliek mīksta nenozīmē,ka caura!ziemā ik pa 3-4 dienām bik jāuzpumpē!
...servisi jā!šausmīgi dārgi!:))
5.oktobris 2023, 21:44 | links
 
Nesen dulkans līmēja vienu laivu 70eir, bij problēma ar gridu.
5.oktobris 2023, 21:35 | links
 
Laiva ir bez tranča
5.oktobris 2023, 21:33 | links
 
Piebilde.

Man tai laivai pumpējamā grīda.

Grīda un priekšējais nodalījums ideāli tur. Problēma ir aizmugurējā nodalījumā.
5.oktobris 2023, 21:33 | links
 
usis [5.okt]: Piebildīšu, ari daži šuvēs, iespējams saulē stāvot spiediens izspiež.
Nu tur tā lieta, ka laiva stāvot garāžā nolaiž.

Ventīļus arī it kā pārbaudīju ar ziepjūdens metodi un pielejot paša ventīļa galvu ar ūdeni.

Ir viena manis paša līmēta vieta tiesi aizmugurē, bet to caurumu "izpīpēju" laivas 2trajā lietošanas mēnesī un tur nu toč nav noplūdes, jo to es viskārtīgāk pārbaudīju, jo bija aizdoma ka būs tur noplude, bet nekā, ir kaut kur hvz kur.

Nu katrā ziņā paldies par ieteikumiem, būs laikam jāved uz servisu bet jāizdomā uz kādu. Dulkan jau ir labs bet dārgs.
5.oktobris 2023, 21:31 | links
 
Piebildīšu, ari daži šuvēs, iespējams saulē stāvot spiediens izspiež.
5.oktobris 2023, 21:21 | links
 
Tie caurumi var būt nejegā sīki, ļoti stipri jā pumpē, jāputo, pagajšgad nojājos ar čoma laivu, kādi 8 - 10 mikro caurumi, iemesli vienkārši, laiva vilkta pa hvz kurieni, grants zem dēļiem, pa stūriem un pohujisms. Stormsure līme. Pāris gadu iepriekš līdzīgi, abas hondas, labi materiāli.
5.oktobris 2023, 21:18 | links
 
Ir verts pie viņiem vest? Laiva 450eiro, lētucis. Varbūt uzreiz pirkt jaunu?

L200, 5.oktobris 2023, 18:23[/quote]
Par pašu laivu nekomentēšu bet laivunams serviss galīgi garām. Vismaz man ar viņiem tikai slikta pieredze, dārgi un nekvalitatīvi remontē. Dulkan serviss labāks. Līmē arī lētos pūšļus.
5.oktobris 2023, 21:06 | links
 
Ziepi smērēji tikai pašuvēm, vai arī ventīļus ??
Man bija līdzīgi, izrādijās ventīlis !!
Pameklēju māti gugli, nācās uztaisīt atslēgu, jo uz sitiena neatradu kur nopirkt (tur dažādi varianti),, pievilku ventīli un sūce pazuda !!
Arī krievu laiva, pirkta vēl tālajā 2015-jā !
5.oktobris 2023, 18:38 | links
 
Jautājums par laivunams.lv ir kāds tur mēģinājis lāpīt pie viņiem pirkru gumijas laivu? Ir gladiator pūslis un aizmugurējā daļa kaut kur laiž. Laivai 4 sezonas. Pats mēģinaju atrast, ar ziepjudens metodi, bet nekur tā arī neatradu burbuļus. Aptuveni pēc 3 dienām sāk mesties jūtams mīkstais.

Ir verts pie viņiem vest? Laiva 450eiro, lētucis. Varbūt uzreiz pirkt jaunu?
5.oktobris 2023, 18:23 | links
 
Salīdzināt var un vajag !
Protams, ir lietas, ko arī es nekad nepirktu aļikā, bet ne tapē, ka sliktas, tapē, ka - transportēšana !
Un konkrēti , nepirktu kātus, nekādus ! Nepērku āķus, voblerus,, jo arī gribu aptaustīt, nagā *ielaist* un kopijas ir kopijas, lai ar cik pievilcīga cena ! Ēdamgumijas, jo vajag tomēr paostīt vai nesmird pēc izlietotiem prežiem !
Bet,, pie mums nevar nopirkt silikona caurulīti,, ne ventīļgumiju, kas pēc pāris mēnešiem sadalās,, un pasūtot pie pāris aļika pārdevējiem, kādam tomēr ir īsts silikons, un cena ir ok !
Arī spoles, kas mūsu tirgotājam sotaks,, aļikā līdzvērtīga pa 30 euro !! Es tagad nerunāju par tām, kas arī aļikā maksā trīnīti !!!
Tāda replika, pāris gaus atpakaļ biju Vācijā, izstādē,, izstaigāju paviljonu ar pītajām auklām,, neredzēju nevienu Džonu vai Bilu,,, vieni šauracainie draugi !!
Vēl gadus 10 atpakaļ, tjipoa pa jokam pasūtiju pīteni no aļika (metrus 300, par piecām naudām) pirms tam arī pirku 90 metrus par 18 naudām !!
I ko, a to, ka aļika aukla ir tāda pati, tikai vairāk :)un es pat teiktu klusāka !!(bet tas dikti subjektīvi)
Ko gribu teikt, es balsoju ar savu kabatu !!Un ja ne tādi veci nūģi kā es, kā spalvas spodrināsiet ??
5.oktobris 2023, 17:38 | links
 
.. nu tak :)
Par aļika preci es rēķinos ar riskiem un termiņiem, par attiecīgu naudu !
Bet te piedavā to pašu par x5 !! Pirkstu ap pirkstu neaptinot !!
Es nevienu vārdu nesaku par piem. mūsu meistaru BUMS, cilvēks strādā, taisa formas, un prece + ieguldītais darbs maksā tik cik tā maksā,, vai par 15 īfona gribētajiem,, gribi - maksā !! Bet ne par, to, ka tieku uzskatīts par ambāli,,

Jon-Hill, 5.oktobris 2023, 08:55

Nu redzi Tu pats atbildi uz savu jautājumu. Tu neesi ambālis! Tu esi ieguldījis savu laiku, ieguvis noteiktas zināšanas, apzinākis, ko kā kur un kāpēc pasūtīt, esi ieguvis know-how, esi apzinājis un uzņēmies riskus, Tev ir tabilstošas tehniskās zināsanas. Pa lielam Tu varētu būt tā nelaimīgā tirgotāja vietā :D Piedāvāt šo preci kādam, kas to visu nav darījis un darīt nevēlas. Jo savu laiku varbūt vērtē augstāk, pa to laiku spēj nopelnīt vairāk nekā ietaupīt to visu apgūstot utt., vai vienkārši slinks, un neinteresējas un izvēlas. Katram savs. Ja tādu nebūtu, tad nebūtu arī pieprasījuma un neviens ar to nenodarbotos.

zaraza, 5.oktobris 2023, 10:25

Esmu nepareizais un stulbais Latvijas tirgotāju klients - copes lietas pērku tikai veikalā un vēlu tiem uzplaukumu. Hobijs - svēta lieta. Man patīk aptaustīt preci, salīdzināt ar citām līdzīgām, aprunāties ar pārdevēju - ja viņš runā:). Nemēģinu salīdzināt ar aļika cenām - šeit tādas nebūs nekad. Novērtēju garantiju - ir gadījies izmantot. Pērku to, kas tobrīd pa kabatai un bez kā nevaru iztikt:) Iespējams, ka tā ir atkarība. Materiālus savai profesionālajai darbībai gan bieži pērku pa pastu, jo tie ir pietiekoši specifiski un Latvijā tieši man vajadzīgie nav dabūjami - neviens netirgo, jo neizdevīgi(ļooti mazs tirgus). Tos sen pazīstu, zinu, kas un cik daudz vajadzīgs, un tur nav ko taustīt. Lielākās ziepes sākas tad, kad kāds ražotājs pamaina sortimentu:)
5.oktobris 2023, 11:23 | links
 
Tad lūdzu paskaidrojiet,, ja te ir tik maziņš tirgus,, tad kāpēc visā pasaulē Yamaha 2.5 maksā ap 1200 dolāriem,, tā pat, ka pie mums !! Kā tad galus savilkt, bērnus pabarot ?? Tad jau bija jāliek tās piecas štukas, kad jau,, tad jau ! :)

Jon-Hill, 5.oktobris 2023, 09:39


Nu tur ir vienkārša atbilde, kas attiecas uz vairumu globālo A-klases brendu, kaut Yamaha, kaut Apple. Ražotājs diktē. Visas pasaules likumdošana to neļauju un ik pa brīdim konkurences uzraugi kādu soda, tikai ne sūda nemainās. Ražotāji , kas ir pietiekami spēcīgi un ietekmīgi, cenšas stingri kontrolēt cenas. Gan lai nebūtu lētāk un attiecīgi nesāktos iekšēja konkurence un sava tirgus kanibalizācija, gan lai nebūtu dārgāk un nezaudētu pievilcību salīdzinājumā ar konkurentiem.
5.oktobris 2023, 10:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager