Asari

Tas viss microjig,atvada, mormiškaš jig ir mārketings ... fetiša personām!
Paskatāties sportistu mačos, ar to kāds ķer?

jegersz, 5.augusts 2022, 09:12


Mačos ķer atkarībā no formāta, rezultāta formulas un, protams, ūdeņu īpatnībām. Streetfisheriem atvads ir populāra tehnika, jo var vistālāk iemest, ar rotiņu/vobleri no krasta Daugavā pret vēju daudz neizpildīsi... Laivās otvodka arī savulaik bija ļoti populāra, vienu brīdi pat aizliedza...

Vispār jau mikrodžigu arī kā reizi sportisti "ievazāja"... Kad ukraiņi ar mikruhu novinēja PČ Ķīšezerā (2010 laikam? neatceros datumu :( ), tad sākas īstais bums... Pirms tam 8-10g jau skaitījās baigais mikro džigs :D

Mormišings ta bišķi cita opera, tas idejiski baltajām zivīm vispār paredzēts...

Rotiņš, protams , ir klasika, bet nu tam pietiek mīnusu - sliktāk lido, mīl samiesties, un ,kas man galvenokārt nepatīk rotiņā, tupa GARLAICĪGI :) Monotoni ietin un gaidi, kad kaut kas uzkārsies galā :)
5.augusts 2022, 13:42 | links
 
jegersz.Cienītais jegersz kungs,kautrīgi atļaušos oponēt komentāram par sportistiem un MJ.Šopavasar Liepājā bija sacensības,kurās piedalījās tikai sportisti.Pārsvarā visi darbojās ar MJ. Treniņos man uzdrāzās virsū bariņš sportisku džeku. Darbojās akurāt ar tādu pašu atvadu kā man.Vēl bišku aprunājāmies.Dikti gribēja uzzināt ezera noslēpumus.Nu cik varēju,pastāstīju.Vairākus gadus atpakaļ Ķīšezerā bija PČ posms.Mūsējie ļoti gribēja vinnēt.Principā fanoju par viņiem.Mūsējie spieda uz vietu zināšanu un uz līdakām.Līdakas izrādījās valsts nodevējas.PČ posmu vinnēja poļi.Banāli.Ar mikrodžigu.Tā ka arī sportā MJ un viņa variācijas rullē.

Bjorgvins, 5.augusts 2022, 11:06


Ahūns treners psc, kā vārdā sauc?
Gan jau Valterus un Briedi arī ar vobleriem un rotiņiem mācīji ķert, ne tikai atvadā un mj!
5.augusts 2022, 11:24 | links
 
jegersz.Cienītais jegersz kungs,kautrīgi atļaušos oponēt komentāram par sportistiem un MJ.Šopavasar Liepājā bija sacensības,kurās piedalījās tikai sportisti.Pārsvarā visi darbojās ar MJ. Treniņos man uzdrāzās virsū bariņš sportisku džeku. Darbojās akurāt ar tādu pašu atvadu kā man.Vēl bišku aprunājāmies.Dikti gribēja uzzināt ezera noslēpumus.Nu cik varēju,pastāstīju.Vairākus gadus atpakaļ Ķīšezerā bija PČ posms.Mūsējie ļoti gribēja vinnēt.Principā fanoju par viņiem.Mūsējie spieda uz vietu zināšanu un uz līdakām.Līdakas izrādījās valsts nodevējas.PČ posmu vinnēja poļi.Banāli.Ar mikrodžigu.Tā ka arī sportā MJ un viņa variācijas rullē.
5.augusts 2022, 11:06 | links
 
:)))) tā bija variācija par tēmu, kad aizbrauc spiningot un nav ne resnākas mono auklas, ne 3daļīgā griezuļa :))), tam visam stāstam mēŗķis bija parādīt, ka copē var un vajag improvizēt :))))

normunds.grabovskis, 5.augusts 2022, 09:12

Ar iepriekšējo komentāru negribēju aizvainot!
Katram no mums savi vijeboni un vēlmes eksperimentēt!
Bet savelkot statistiku rezultāts ...
5.augusts 2022, 09:15 | links
 
:)))) tā bija variācija par tēmu, kad aizbrauc spiningot un nav ne resnākas mono auklas, ne 3daļīgā griezuļa :))), tam visam stāstam mēŗķis bija parādīt, ka copē var un vajag improvizēt :))))
5.augusts 2022, 09:12 | links
 
Puikas un Kungi, asaris jāķer tur kur viņš ir un kur ņem, ir beztolkā laist atvadu un ķert zirga zobus barā pat ja tur stāv 2kg eksemplāri un viņi neņem, ja citur kapājot ar džigu,vobleri, rotiņu dabūsi mazāk zirga zobus, bet vairāk lielus eksemplārus, būsi vienmēr ieguvējs kustoties un ķerot lielākus!
Tas viss microjig,atvada, mormiškaš jig ir mārketings ... fetiša personām!
Paskatāties sportistu mačos, ar to kāds ķer?
5.augusts 2022, 09:12 | links
 
RaimisD [04.08.22]: Straume stājās vai bija nepareizā, tas ar nenāk par labu ašā copei.
Šeit bišķi paskaidrošu.
Citāts no cita topika.

,,Arvids8 [Vakar]: ..Ja nav straumes uz jūras pusi,nav copes...
RaimisD
Juglas kanālā tas ir ļoti izteikti novērots."
5.augusts 2022, 08:56 | links
 
mar4ello25 [04.08.22]: NG pēdējais raidījums , manuprāt, lieliski parāda kas un kā. Noskaties. Vismaz basic.
Kā Jums Normunda inovācija ?
Tiem, kas nav redzējuši raidījumu īsumā paskaidrošu.
NG ,,atvadas,, pavadiņu nefiksēja trīs auklu mezglā, nelika virpuli, vai kā citādi, bet nofiksēja pavadiņu starp diviem kembrikiem.
Kā plusu šādai sistēmai min iespēju regulēt attālumu no svina.
Kā mīnusu, ka pēc katras zivs ir jāregulē , jānofiksē šis augstums.
Manā skatījumā nav īsti nepieciešamības mainīt šo attālumu. Un katru reizi celt augšā apakšējo , fiksējošo kembriku ir lieks čakars.
Kā domājiet ?
5.augusts 2022, 08:41 | links
 
mar4ello25 [04.08.22]: Catdaddy [Vakar]: Sveiki!
Man vajadzētu iesācēju padomus. Pēdējo mēnesi esmu bijis pie ūdens praktiski katru dienu, mēģinājis gan rītu, gan vakaru, pārsvarā pie Daugavas Vārkaļu kanāla un arī uz Voleru pusi kā arī pie Lielupes baltās kāpas un vēl šur tur, bet pa visu šo laiku esmu noķēris tikai 2 asarus un tos pašus ciemos esot Ēdoles ūdenskrātuvē. :D es protams saprotu, ka ir dienas kad neķērās, bet man vai nu ļoti neveicas, vai kaut ko daru ne tā, jo man visas dienas ir tādas. Ķeru uz vieglās jig ar LJ Tioga, Balist (violeti, balti, tumši zaļi) vairāku izmeru un reizēm kādu rotiņu. Es zinu, ka neviens man nepateiks tādu universālo veiksmes recepti, bet varbūt ir kādi ieteikumi kā piemēram lietas kuras jūs paši būtu gribējuši zināt vai darījuši citādi pirmsākumos? Ļoti patīk viss tas process, bet gribētos ar kādu zivi. :DNG pēdējais raidījums , manuprāt, lieliski parāda kas un kā. Noskaties. Vismaz basic.
Paldies!
Noskatījos, ar pavadu nebiju vēl mēģinājis, domāju tuvākajā laikā notestēšu.
4.augusts 2022, 21:56 | links
 
Marcello, mans padoms būs tāds, pēc Tevis rakstītā , pamatus asaru copē ,Tu esi sapratis, bet pēc Tava teksta, man tā šķiet, ,pagaidām Tu esi copējis , neīstajā vietā un neīstajā laikā, sākumā man bij līdzīgi, vajag tik rakt, pieredze un rezultāti noteikti būs, eksperimentē, maini spēles manieri, utt .
Centies kādreiz pierunāt kādu zinātāju Tevi paņemt uz copi, ļooti interesantas lietas var uzzināt, kaut kā tā!
4.augusts 2022, 21:31 | links
 
Catdaddy [03.08.22]: Sveiki!
Man vajadzētu iesācēju padomus. Pēdējo mēnesi esmu bijis pie ūdens praktiski katru dienu, mēģinājis gan rītu, gan vakaru, pārsvarā pie Daugavas Vārkaļu kanāla un arī uz Voleru pusi kā arī pie Lielupes baltās kāpas un vēl šur tur, bet pa visu šo laiku esmu noķēris tikai 2 asarus un tos pašus ciemos esot Ēdoles ūdenskrātuvē. :D es protams saprotu, ka ir dienas kad neķērās, bet man vai nu ļoti neveicas, vai kaut ko daru ne tā, jo man visas dienas ir tādas. Ķeru uz vieglās jig ar LJ Tioga, Balist (violeti, balti, tumši zaļi) vairāku izmeru un reizēm kādu rotiņu. Es zinu, ka neviens man nepateiks tādu universālo veiksmes recepti, bet varbūt ir kādi ieteikumi kā piemēram lietas kuras jūs paši būtu gribējuši zināt vai darījuši citādi pirmsākumos? Ļoti patīk viss tas process, bet gribētos ar kādu zivi. :D
NG pēdējais raidījums , manuprāt, lieliski parāda kas un kā. Noskaties. Vismaz basic.
4.augusts 2022, 21:06 | links
 

Šodien aizgāju līdz kanālam (Juglas)
Asarīts nav biezā slānī, bet ir.
Darbojos no laipas, bija iespēja mētāt uz malām. Uz kantes, gar zāļu joslu.
Periodiski nācās pāriet no 1,5 collu šūpiņa uz džigu. Jo ašuki periodiski medīja virspusē, tad laidās pie grunts un kko knābāja tur. Nebija klondaika, bet vakariņām savilkt varēja.
Kad saule norietēja tiktāl, ka neiespīdēja ūdenī, strādāja tikai džigs.
Ašuki kūtri, nācās džigu darbināt praktiski uz vietas. Straume stājās vai bija nepareizā, tas ar nenāk par labu ašā copei.
Izmērs nu tāds, nekasipašonaks, 200nieciņi.
4.augusts 2022, 21:01 | links
 
Catdaddy [04.08.22]: vai ēdam gumijai ir reāla jūtama priekšrocība pret parasto bez smaržas? Jeb tas vairāk kā papildus mārketings?
Ēdamo šams vairāk ņem atkārtoti.
4.augusts 2022, 20:46 | links
 
Catdaddy [04.08.22]: Paldies vīri par ieteikumiem, centīšos piedomāt pie ieteiktā. Vēl papildus jautājums- vai ēdam gumijai ir reāla jūtama priekšrocība pret parasto bez smaržas? Jeb tas vairāk kā papildus mārketings?
Itkā asari ņemot uz aromātu, man ir bijis vairākas reizes nomainot uz jaunu gumiju, pirmais metiens un cope, ne vienu vien reizi.;)
4.augusts 2022, 19:15 | links
 
Paldies vīri par ieteikumiem, centīšos piedomāt pie ieteiktā. Vēl papildus jautājums- vai ēdam gumijai ir reāla jūtama priekšrocība pret parasto bez smaržas? Jeb tas vairāk kā papildus mārketings?
4.augusts 2022, 17:57 | links
 
Sveiki! Iegādājos Ice Cube IC-69P ,2.07 m, 0.1-7 gr, cik resnu auklu iesakat izmantot?
4.augusts 2022, 17:04 | links
 
Kaut kas pašos pamatos nav pareizi, varbūt džigs neiet pa grunti. Jāsāk ar to, ka džiggalvai vai čeburaškai jābūt atbilstoša izmēra, lai kātā labi justu, kad tā sasniegusi dibenu un kā tā soļojot sitas pret grunti, justu akmentiņus, gliemežus un copi kātā. Visticamāk, ja nav ļoti mikro kāts, tad ejošākie svari varētu būt 5-10g. Cope standartā tikai pa grunti.
4.augusts 2022, 08:58 | links
 
Kad vazājos gar varkali, daudzi staigāja ap tiltu un zem un spļaudījās, ka pat 1 asari nevar noķert. Man arī bija pa tukšo uz džiga. Tikai 1 maza līdaciņa uz 75mm zivtiņas. No apakšas nekas neņem. Divus 300g+ asarus izvilku, kad sēdēju uz feederi un ievēroju asaru baru barojamies - iemetu uz galvas šiem 6cm popperi un 2 ņēmieni bija uzreiz + 1 nogāja.
Daugavā 1 nabags paņēma no apakšās un ar to viss beidzās.

Fļurka no resnā gala un galvas 10g/14g
4.augusts 2022, 08:55 | links
 
Abavnieks [03.08.22]: Catdaddy [33m]: Sveiki!
Man vajadzētu iesācēju padomus. Pēdējo mēnesi esmu bijis pie ūdens praktiski katru dienu, mēģinājis gan rītu, gan vakaru, pārsvarā pie Daugavas Vārkaļu kanāla un arī uz Voleru pusi kā arī pie Lielupes baltās kāpas un vēl šur tur, bet pa visu šo laiku esmu noķēris tikai 2 asarus un tos pašus ciemos esot Ēdoles ūdenskrātuvē. :D es protams saprotu, ka ir dienas kad neķērās, bet man vai nu ļoti neveicas, vai kaut ko daru ne tā, jo man visas dienas ir tādas. Ķeru uz vieglās jig ar LJ Tioga, Balist (violeti, balti, tumši zaļi) vairāku izmeru un reizēm kādu rotiņu. Es zinu, ka neviens man nepateiks tādu universālo veiksmes recepti, bet varbūt ir kādi ieteikumi kā piemēram lietas kuras jūs paši būtu gribējuši zināt vai darījuši citādi pirmsākumos? Ļoti patīk viss tas process, bet gribētos ar kādu zivi. :DĻoti dīvaini skan. Īpaši ja ķer pa vietām, kur asaris tiešām ir.
Baltajā kāpā kur peldas, asaris katru vakaru dzenājas pa virsu.
Džigs un 2 vai 2.4 collu tioga, un visam jānotiek. Ja dzenājas pa virsu, rots un viss notiks. Īpaši tagad, kad ir īstais laiks asarim.

Pat grūti ko ieteikt. Pat ja kaut ko darītu galīgi aplami, pie šī brīža asaru aktivitātes tāpat vajadzētu ķerties. Varbūt āķis pa lielu, svins pa lielu, bet.. kādam jāuzsēžas tāpat. 2 gab pa mēnesi ir stipri dīvaini maz.
Pamēģini atvadu, un tumšākas krāsas,Magic vai Osaka pumpkin ( ja nemaldos)
3.augusts 2022, 22:35 | links
 
Catdaddy [03.08.22]: Sveiki!
Man vajadzētu iesācēju padomus. Pēdējo mēnesi esmu bijis pie ūdens praktiski katru dienu, mēģinājis gan rītu, gan vakaru, pārsvarā pie Daugavas Vārkaļu kanāla un arī uz Voleru pusi kā arī pie Lielupes baltās kāpas un vēl šur tur, bet pa visu šo laiku esmu noķēris tikai 2 asarus un tos pašus ciemos esot Ēdoles ūdenskrātuvē. :D es protams saprotu, ka ir dienas kad neķērās, bet man vai nu ļoti neveicas, vai kaut ko daru ne tā, jo man visas dienas ir tādas. Ķeru uz vieglās jig ar LJ Tioga, Balist (violeti, balti, tumši zaļi) vairāku izmeru un reizēm kādu rotiņu. Es zinu, ka neviens man nepateiks tādu universālo veiksmes recepti, bet varbūt ir kādi ieteikumi kā piemēram lietas kuras jūs paši būtu gribējuši zināt vai darījuši citādi pirmsākumos? Ļoti patīk viss tas process, bet gribētos ar kādu zivi. :D
Ļoti dīvaini skan. Īpaši ja ķer pa vietām, kur asaris tiešām ir.
Baltajā kāpā kur peldas, asaris katru vakaru dzenājas pa virsu.
Džigs un 2 vai 2.4 collu tioga, un visam jānotiek. Ja dzenājas pa virsu, rots un viss notiks. Īpaši tagad, kad ir īstais laiks asarim.

Pat grūti ko ieteikt. Pat ja kaut ko darītu galīgi aplami, pie šī brīža asaru aktivitātes tāpat vajadzētu ķerties. Varbūt āķis pa lielu, svins pa lielu, bet.. kādam jāuzsēžas tāpat. 2 gab pa mēnesi ir stipri dīvaini maz.
3.augusts 2022, 22:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager