Asari

Es personīgi uz mikrodžigu skatījos tikai tāpēc, lai var makšķeri iemest mašīnā un pamētāt visur,kur vien pagadās braukt.Uz BB tomēr jāsagatavojas vairāk.
Tīri tādam vakara relaksam nav ne vainas. Iemetu nelielu atskaiti par savu pirmo budžeta testu.
29.jūlijs 2022, 15:49 | links
 
Davis-Di [29.07.22]: 1m+ līdakas nav nekāds veni vidi vici, diezgan ir jāpiestrādā un apstākļiem jāsakrīt.
Ja BB kāts nav bomis, tad sportiskais izmērs ir kādi 78-99cm tās biezi ir agresīvākas par 1m+ un diezgan sanāk noķert vairākas dienā, noķert vairākas 1m+ dienā ir liels retums.
Asaru cope pa lielam neuzrunā, bet sporta režīmā tur ir arī ko iespringt, kad katrs cm no svara, kā ari kad ir prāvāks izmērs ar vieglo kātiņu ir diezgan interesanti.
Bet tas tā no mana skata punkta, pa lielam jau saku, ka ar diegiem nav ķeršana.
Pērn pirmais metrs bij 28jūl,bet tas nebij mērķtiecīgi noķerts un ari kaifs nebij tas!mazo Avidu gandrīz kā Tu saki sadalīja reizinātājos!Augustā tikai"zemmēri"...
29.jūlijs 2022, 11:46 | links
 
Davis-Di [29.07.22]: nē nu nav suudiigi ar 0,4 PE, 0,12-0,14 flu pavadu, vieglo kātu tos ašukus stīvēt. pēdējās dienās esmu iegājis azartā, ka pat zandartu neesmu ķēris:)))

svens76, 29.jūlijs 2022, 10:51

Mirkļa vājība :D
iespējams
29.jūlijs 2022, 11:45 | links
 
nē nu nav suudiigi ar 0,4 PE, 0,12-0,14 flu pavadu, vieglo kātu tos ašukus stīvēt. pēdējās dienās esmu iegājis azartā, ka pat zandartu neesmu ķēris:)))

svens76, 29.jūlijs 2022, 10:51


Mirkļa vājība :D
29.jūlijs 2022, 10:54 | links
 
Davis-Di [29.07.22]: 1m+ līdakas nav nekāds veni vidi vici, diezgan ir jāpiestrādā un apstākļiem jāsakrīt.
Ja BB kāts nav bomis, tad sportiskais izmērs ir kādi 78-99cm tās biezi ir agresīvākas par 1m+ un diezgan sanāk noķert vairākas dienā, noķert vairākas 1m+ dienā ir liels retums.
Asaru cope pa lielam neuzrunā, bet sporta režīmā tur ir arī ko iespringt, kad katrs cm no svara, kā ari kad ir prāvāks izmērs ar vieglo kātiņu ir diezgan interesanti.
Bet tas tā no mana skata punkta, pa lielam jau saku, ka ar diegiem nav ķeršana.
nē nu nav suudiigi ar 0,4 PE, 0,12-0,14 flu pavadu, vieglo kātu tos ašukus stīvēt. pēdējās dienās esmu iegājis azartā, ka pat zandartu neesmu ķēris:)))
29.jūlijs 2022, 10:51 | links
 
1m+ līdakas nav nekāds veni vidi vici, diezgan ir jāpiestrādā un apstākļiem jāsakrīt.
Ja BB kāts nav bomis, tad sportiskais izmērs ir kādi 78-99cm tās biezi ir agresīvākas par 1m+ un diezgan sanāk noķert vairākas dienā, noķert vairākas 1m+ dienā ir liels retums.
Asaru cope pa lielam neuzrunā, bet sporta režīmā tur ir arī ko iespringt, kad katrs cm no svara, kā ari kad ir prāvāks izmērs ar vieglo kātiņu ir diezgan interesanti.
Bet tas tā no mana skata punkta, pa lielam jau saku, ka ar diegiem nav ķeršana.
29.jūlijs 2022, 10:43 | links
 
Tev viss pierakstīts!?;)kā būs tā būs,katrā ziņā asara pirdiens mani neuzrunā!:)

Willy, 29.jūlijs 2022, 10:20


kantoris raksta :P

...visādā ziņā, ja izdodas spaini ar asariem pieķert, tad kūpiņš labs sanāk... ar 1-2 "lielajiem" asariem tāda ķēpa vien ir...
29.jūlijs 2022, 10:37 | links
 
daddy_j [29.07.22]: Katram savs!nešaubos,ka ķerot asarus var gūt mega prieku!Bet pamēģini sajust galā 5+ vai pat 10+kg līdaku, kad visas iekšas,rokas un kājas vibrē!pāris dienas esi starā un atceroties to mirkli šermuļi pārskien pār kauliem!:)veči, kas to ir izjutuši man piekritīs un ir gatavi bb nomētat pus sezonu lai būtu BAMMSSS!:))

Willy, 29.jūlijs 2022, 08:42

Tikai nestāsti, ka pēc PUSSEZONAS bamsa, pāriesi uz microjig :) Es domāju, ka mētāsi vēl un gaidīsi otru BAMS... :)6
Tev viss pierakstīts!?;)kā būs tā būs,katrā ziņā asara pirdiens mani neuzrunā!:)
29.jūlijs 2022, 10:20 | links
 
Katram savs!nešaubos,ka ķerot asarus var gūt mega prieku!Bet pamēģini sajust galā 5+ vai pat 10+kg līdaku, kad visas iekšas,rokas un kājas vibrē!pāris dienas esi starā un atceroties to mirkli šermuļi pārskien pār kauliem!:)veči, kas to ir izjutuši man piekritīs un ir gatavi bb nomētat pus sezonu lai būtu BAMMSSS!:))

Willy, 29.jūlijs 2022, 08:42


Tikai nestāsti, ka pēc PUSSEZONAS bamsa, pāriesi uz microjig :) Es domāju, ka mētāsi vēl un gaidīsi otru BAMS... :)
29.jūlijs 2022, 09:33 | links
 
OzoluEdgars [28.07.22]: Neesmu vēl galīgi "mikruhu" mēģinājis, bet - johaidī, man personīgi tādu mazo asaru sportiskā trenkāšana ar mazajām gumijām sagādā mega prieku:) pieļauju, ka vēl ar mazākiem svariem tas ir vēl foršāk.

Ar rotiņiem sanāk, patīk, bet kaut kā ar vizuļiem galīgi neesmu piešāvies..pamatā vienmēr šķiet, ka piedodu tiem "nepareizu" spēli

Katram savs!nešaubos,ka ķerot asarus var gūt mega prieku!Bet pamēģini sajust galā 5+ vai pat 10+kg līdaku, kad visas iekšas,rokas un kājas vibrē!pāris dienas esi starā un atceroties to mirkli šermuļi pārskien pār kauliem!:)veči, kas to ir izjutuši man piekritīs un ir gatavi bb nomētat pus sezonu lai būtu BAMMSSS!:))
29.jūlijs 2022, 08:42 | links
 
Čau kā ir ar asariem Bolderājas molā?
28.jūlijs 2022, 09:39 | links
 
Viens cits kaimiņš ar spini (atvads kādi 18-20 gr) pirms nedēļas ar nelielu gumiju izvilka 2,4 kg breksi (mutē sagrābis). Esot bijis grūti pacelt augšā. Ļoti pieredzējis copmanis (vairāk gan pluda meistars), viņam viens no dēliem arī ķer spoži (Vladimirs Žilinskis, CL regulārs autors).
Breksīti ar mazu mānekli - tas ir kaifs, man gan trāpījušies tika 800 un 900 gr eksemplāri un arī jau pasen.
28.jūlijs 2022, 08:59 | links
 
Neesmu vēl galīgi "mikruhu" mēģinājis, bet - johaidī, man personīgi tādu mazo asaru sportiskā trenkāšana ar mazajām gumijām sagādā mega prieku:) pieļauju, ka vēl ar mazākiem svariem tas ir vēl foršāk.

Ar rotiņiem sanāk, patīk, bet kaut kā ar vizuļiem galīgi neesmu piešāvies..pamatā vienmēr šķiet, ka piedodu tiem "nepareizu" spēli
28.jūlijs 2022, 08:43 | links
 
Man čomaks (parasti blakus) ķer ar pilnīgāko tirgus aprīkojumu, labi dzīvajam es viņam iedodu labos āķus un fīderim - normālas barotavas. Ķeram vienādi, parasti katru reizi vienam vai otram veicas labāk. Šogad viņš pagaidām liek man pamatīgi, tā, ka aprīkojumā nav veiksmes cēloņa. Tomēr copes izjūtas ir pavisam citas. Pastulbām (copes ziņā) dāmītem fišku es skaidroju aptuveni tā. Uz Rīgu no Gaujas (kur mitinos) var braukt ar zaparu, var arī ar mersi. Kādreiz brauca ar pajūgu, kuru vilka Hodžas Nasredina ēzelītis, tagad visi grib iekāpt leksusā. Komforta un baudas izjūtas manāmi atšķiras, tieši tikpat daudz kā Salmo Jig no Yamaga Blanks Current Long Cast TZ.
28.jūlijs 2022, 08:41 | links
 
Protams, nestrīdos, ka ar labu, dārgu aprīkojumu ir cits kaifs copēt. Bet... vai ar dārgo es būtu noķēris vairāk? Nē.
28.jūlijs 2022, 08:06 | links
 
Pievienošu arī tīri savu novērojumu.
Asariem man ir Salmo Elite Jig15 kāts, ebay pirkta KastKing Centron 3000 spole, virsū KastKing pītā aukla (rakstīts 0.06). Karabīnes Gardā kādas iepatikās, tādas paņēmu. Vienu vārdu sakot totāls budžets.
Pa pedējām 3 nedēļām esmu noķēris +- 50kg asarus svarā no 50 līdz 400 gr un neviens no šiem asariem man nav pateicis, ka, ja būtu zinājuši, ka ķeru uz tādu uiņu, nebūtu pat virsū skatījušies!:)))
28.jūlijs 2022, 08:03 | links
 
Nu, redz, cik saturīga saruna sacepās. Es, piemēram, karabīnes arī pirku citos veikalos un netā, tagad laikam ņemšu pie Baloža Eholotēs. Jo Bass Day kvalitātes ziņā noteikti ir labas.
Arčij, vēlāk uzraksti, kā gāja ar mazajiem diegiem un mānekļiem, ne spuras!
28.jūlijs 2022, 07:54 | links
 
Tāds dumjš jautājums par karabīnēm ,jo 95% visu pērku internetveikalos un tur izmēri neko daudz neizsaka,šodien speciāli aizbraucu šādus tādus sīkumus sapirkt un tur mazākās likās lielas.pasūtīju daudz mazākas.

Archii, 27.jūlijs 2022, 23:30


No savas prakses:

https://eholotes.lv/furnitura-maneklu-aprikosanai/karabines-bass-day-ultra-snap-10-pack/
00-0000 asariem, forelītēm
#0 light jig/jig - 2,5"+ mānekļiem
#2 lašiem

https://eholotes.lv/furnitura-maneklu-aprikosanai/karabines-decoy-v-snap-810941/

#2 Lašiem
#0-1 twičs, jigs.

Tad vēl jig un twich dažreiz izmantoju Japānas tirgum domāto owner , pie VitālijaM var nopirkt, bet tur pēc izmēriem no galvas neatceros.
27.jūlijs 2022, 23:44 | links
 
Archii [27.07.22]: Nogriezās teksta beigas, īsāk sakot,tālāk jau testēšu un attiecīgi,ja iepatiksies,uzlabošu aprīkojumu uz atbilstošāku.Paldies par atbildēm.
Ne asakas!viss paša rokās un galvā!!)
27.jūlijs 2022, 23:42 | links
 
Nogriezās teksta beigas, īsāk sakot,tālāk jau testēšu un attiecīgi,ja iepatiksies,uzlabošu aprīkojumu uz atbilstošāku.Paldies par atbildēm.
27.jūlijs 2022, 23:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager