Kūpinātavas

ja sāk funktierēt tad jāpiekrīt bļitkai ļoti līdzīgi bunduļi bija gan medicīnā gan sabiedriskajā ēdināšanā./siltumtrauki kuri uz razdačas stāvēja ar visiem vākiem/:DDDDDDDDDD
30.jūnijs 2010, 12:31 | links
 
Bļitkai
caurumu nav- princips ir kā tai krievu pohodnaja.Tikai mucai sānos jātaisa durtiņas lai ērtāk ievietot pagalītes
no slapjām skaidām esmu atteicies Lietoju vai nu alkšna vai ābeles pagalītes.
Dady
Sienāzim šāda ir no ņeržas ar nopogājamu vāku Liekas ,ka rūpnieciski būvēta Bet neredzu problēmu uzmetināt ja ir vajadzība varu sarunāt materiālu un kas uzmetina -cenu nezinu jo pagaidām nēsu intresējies.
30.jūnijs 2010, 12:22 | links
 
Vienīgais jāskatās cik biezs bleķis ir tiem bunduļiem...jo biezāks jo ilgāk neizdegs:)
30.jūnijs 2010, 12:18 | links
 
Daddy Ja ir pazīšanās dakteru aprindās bija padomju laikos tādi sterilizācijas bunduļi instrumentiem...vāks smuki likās virsū...iemontē apakšā restīti uz kājiņām....paber skaidas zem restes ..saliec zivi uz restes vāku virsū...un kaut vai uz gāzes plīts..lai kūp savā sulā un dūmos:) Ātri un labi....man tāda paša principa tikai oriģinālais no zviedriem....vienīgais trūkums mazs izmērs ...kādi 4-5 asari pannenieki salien:)
30.jūnijs 2010, 12:14 | links
 
bums, pasaki kautko par to portatīvo variantu - (tava šodienas 08:31 bilde) - kur tāda bundža dabūta un kā vāks uzliekās?
30.jūnijs 2010, 12:10 | links
 
BUMS Sveiks...viens jautājums par to kūpināšanu..virsējai mucai kas virs kurtuves ir caurumi apakšā..jeb viņa tikai sakarst un tad saber slapjas skaidas un ābeļu pagales lai gruzd? Tas ir tāds pats princips kā pārgājienu varianta ātrā kūpināšana...man no zviedriem atvesta tāda ko var mājās uz gāzes plīts karsējot pa fikso uzkūpināt:) Sauja skaidu un dragā vaļā virtuvē:)
30.jūnijs 2010, 12:07 | links
 

ļoti labas atspurošanai Stince rauda tiek apstrādātas ar šīm šķērēm.Kad gatavoju raudas šprotēm bez šim nemaz nevar iztikt.Ar apaļo galda nazi norauc zvīņas un visu pārējo izdaru ar šo instrumentu.
30.jūnijs 2010, 11:59 | links
 
30.jūnijs 2010, 11:53 | links
 
Līni vajag sākt ar nazi /muguru /un ribas nobeigt ar šķērēm man ir Fiskara dārznieku šķēres ar tām pārsvarā ķidāju .Griežu uz pusi zandartu galvas /ceptas rīvmaizē ekselentas/Kā ari atspuroju un izgriežu žaunas.Ir lietas kuras ar šķērēm ir darīt vieglāk.
30.jūnijs 2010, 11:47 | links
 
Uhh vīri liels paldies par tik daudz info.

Noteikti paprovēšu līni ar aukstkarsto variantu, bet godīgi sakot arī vakardienas bija super, pie treknumiem un ādas smeķis vilka uz zuša piegaršu...
Šitos dabūju no puiša, kas audzē un pirms andeles patur būrī ar viegli tekošu avota ūdeni, varbūt tāpēc nebija dūņas smacons :)
Kūpināju 2.2 stundas dūmus nežēlojot un temp. turēju 60-65C

A par to muguras griešanu, toč čakars, jo tās ribas tik cietas, vajag riktīgi labu nazi...
30.jūnijs 2010, 11:36 | links
 
zandarti man tik reti gadās, ka visi aiziet sautēti baltvīna mērcē :)) asari, jā, daudzie, bet nelielie jūrnieki - kūpināšana vienīgais veids kā ar viņiem puslīdz godīgi galā tikt :)) a tā pamatā sams, breksis, vimba un bute ir mani kūpinājumi :)
30.jūnijs 2010, 11:11 | links
 
Pamēģinat zandartu un asari /lielu/ smeķis tāds ,ka maz neliksies.kūpinu arī līņus ,bet tikai usmas tad viss ir oki doki Mēģināju Kaņiera -garām.
30.jūnijs 2010, 11:04 | links
 
Par līni tiesa - karsti žāvēts ne visai. Galerts labs sanāk tik liela ķēpa ar asakām. Vislabākais ir žāvēts breksis, tāds sākot no 1.5 kg
30.jūnijs 2010, 10:27 | links
 
spura - vot karsti kūpināt līni nav vērts. 1x ēdu auksti kūpinātu - tā ir štelle, bet jāmāk gan iesālīt, gan nokūpināt. līni vislabāk panēt, tad dabū to biezo kraukšķīgo ādu :))
30.jūnijs 2010, 10:23 | links
 
Mucā kūpinot es zivis NEGRIEŽU kūpinu veselas /izķidātas/Viss sanāk treknāk un garšīgāk.Ja kūpinu kuriņā tad gan lielās zivis griežu pa muguru pušu,Bet arī tikai brekšus virs 1,5 kg.Grieztās pa muguru būs sausākas jo šķidrums iztvaikošanas virsma ir lielāka.
30.jūnijs 2010, 09:40 | links
 
Es zivi pār muguru griezu ar asu, cietu nazi iedurot pie augšējās spuras, no sākuma griež gar mugurkaulu līdz astei, pēc tam uz otru pusi pāri galvai, ja ir piemēram 2 kg breksis tad ar galvas pārgriešanu ir ko pamocīties, principā jā - zivi atver kā grāmatu. Sālijumam izmantoju sāls un cukura maisījumu 2:1, vēl zivi iesmērēju ar saspiestu(nevis sagrieztu) ķiploku, uz vimbu 1 daiviņa, uz lielāku breksi 2. Tad spainī iekšā un zem sloga uz 2-3 stundām.
30.jūnijs 2010, 09:34 | links
 
Vispirms gribēju teikt bumam LIELU paldies par sveces neturēšanu zem pūra ;)

Jaunā kūpinātāja jautājums- vakar pirmo reizi paprovēju kūpināt līni galarezultāts protams tika notiesāts ātri...sagatavojot protams idejas smēlos šeit un problēma bija kā to līni atgriezt pa muguru un galvu nost?

Kā jūs griežat pa muguru?
Es pie galvas sāku gar mugurkaulu un sānu ribas ar pušu vai tā? Un tad atveram kā grāmatu izņemam iekšas ar salveti iztīram, tad sālīti + ķiplociņu un viss?
30.jūnijs 2010, 08:56 | links
 
tā tā, man ir tāda kūpināmā kastīte izmērā "neveiksmīgais makšķernieks" - 20x40cm, kur iekšā iet viens apfrizēts breksis...

vajag lielāku, ko izbraukumos ņemt līdz - vai šī ir no ņerž izlietnes taisīta?
30.jūnijs 2010, 08:56 | links
 

Mucas princips tikai portatīvs rezultāts šiks ieteiktu forelistiem kuri brauc foreļot uz vairākām dienām .zivis mājai būs sagatavotas uz ūsiņu un vairs nekad nebūs proplēmu laulenes atļaujas sņemšanai/Zacene tika gatavota pie Sienāža un ar alu nolikta pie vietas.:DDDD
30.jūnijs 2010, 08:31 | links
 
Baltās zivis sālu pirrms kūpināšanas zušus pēc /mērcu sālsūdenī/ zandartus kūpinu izšpricētus/caur žaunām pareizāk sakot rīkli iztīru iekšas /vēderu negriežot/Tad ņemu lielu medic.šprici un sašpricēju zadartam visas vietas ar sāls un garšvielu maisījumu.Lieku kūpin't -iznā trekns un garšīgs.
30.jūnijs 2010, 08:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager