Sami

To profesors: Ja ir copēts uz vardes, bet neko nedabujām. Bija viena riktīga cope bet ar to arī beidzās :(
15.septembris 2008, 23:32 | links
 
Esmu iesācējs , uzzināju vienu privātu dīķi kur ielaisti sami un labi ķeras , vai man vajag ķert tāpat kā līdakas vai savādāk , kādu auklu likt vai pavadiņu vajag un kādu ēsmu likt?
23.septembris 2008, 16:26 | links
 
Nu ja diiķis tad domāju, ka ar pludiņu vai grunteni. Ēsma-manliekas sliekas n nakstarpi butu labi. es lieku ta 1-2 nakstarpi un atlikuso aaki ar sarkanajaam lapu sliekam.. kustiibai :) Domaju ta tu dabuusi.. nu auklu liec atkariba cik lieli tie sami ir. Pieregulee bremzi un copee ar 0.24 un bus okei es ta domaju :) lielaku toch neliec.. (ja tur nav baigie kustoņi)
25.septembris 2008, 20:54 | links
 
Daugavā diez sami vēl ķeras?
3.oktobris 2008, 22:01 | links
 
Kāpēc gan nē?
4.oktobris 2008, 21:30 | links
 
tapec ka samiem patik silts udens bet gadaas visaadi!
4.oktobris 2008, 21:33 | links
 
un? karpāam arii patik silts uudens.? bet var nokert ktvai ziema... vnk nekustaas vinas. jamet pie deguna... tapat ar samu...

Bet manliekas, ka tiesi sami keraas rudeni..(bet nu tas potuj) pat ja nepatik tapat var nokert.
5.oktobris 2008, 17:52 | links
 
Kādas domas, kā labāk, ar vobleri, vai ar grunteni?
5.oktobris 2008, 19:55 | links
 
Daugava ir pilna ar samiem,tas ,ka negrib kerties ir no cilveka atkarigs,vairak sitis ar stravu vispar vairs nebus.ugsa aiz Livaniem kur parceltuve pontonu un pa kreisi vel uz augsu ,ir bedres.Labak jau ar laivu sedet uz bedres nolaist grunteni un ar kvoku.Bet no krasta ari ir normali ,ja zin bedres uzmet ar lielaku naktstarpu muzekli un darits.Teikt ,ka sams ir izteikts nakst plesonja nevaretu,jo esmu keris gan no rita ,gan pusdiena ,gan vakara.Nu labakais laiks ir pirms negaisa ,kad ir silts un no kadiem 22 vakaraa pec 4no rita ir klusums,bet pats proces ir vienreizejs,un to ,ka saka ,ka nav samu daugava ir mulkjibas,vajag zinat vietas:))Labakais laiks ir ap janiem un lidz rudenim,bet tas laiks mainas tagad nezinu keras kad nevajadzetu:))
3.aprīlis 2009, 14:10 | links
 
Snowman:

Kas labaak samam,vai slieku pushkjiits un ar kvoku vai uz velci leeni gar degunu?Vai sams nav skreejeejs pakalj vobleram?
3.aprīlis 2009, 22:58 | links
 
too gabis,nu ar velci uz samu neesmu nonjemies nemacesu pasacit ,bet ja piemet pie deguna gan jau pakams:)es lietoju nakts tarpus kadus piecus maucu virsu,jo akis ir labais:),es maija pedeja nedelja brauksu uz parbaudi daugava ,ja bus interese varam saorganizeties kopa,tad visu ari redzesi.Ta bus no krasta.Par esmu esmu meginajis gan gliemezus gan vardi gan zivis nav tas ,kas ar labo naktstarpu,tikai ne jau ar tiem kas veikala pardodas sistie ar elektribu.
4.aprīlis 2009, 07:24 | links
 
vieglāk ir naktī vienkārši salasīt, nekā sist ar elektrību..
4.aprīlis 2009, 10:28 | links
 
Uz ar elektribu kertajiem negribigi zivis njem ,skaidrs ,ka labak ir salasit pasam,nu kam nav tadas iespejas vajag meklet veikalos bet lai netrapa elektrizetos:)
4.aprīlis 2009, 10:35 | links
 
Man jau labaak taa velce,spinings..
Doma jau bija pagaasho gad aizbraukt pie Kokneses pavelceet ar ceriibu kaadu samu pieshmaukt,nu,nesanaaca:)
Bet shogad gan lai tie tur moshkji Daugavas dzelmee biistas,jo esmu nobriedis paaris reizes aizbraukt..
4.aprīlis 2009, 13:47 | links
 
pareizi ,skaidrs ,ka vajag izmeginaat:)
4.aprīlis 2009, 14:58 | links
 
Veci vīri stāstija,ka labākais esot ābeļu ziedēšanas laiks.Es lieku dzīvo vai naktinieku,bet Lielo samu vel neesu dabujis.
8.aprīlis 2009, 20:46 | links
 
Ir gadījjies noķert nelielus samiņus uz gruntenes un naktstārpiem, vienīgi apnicis jau visu laiku uz vienu un to pašu vietu pie Jaunjelgavas braukt, bet tālāk uz Latgales pusi nav ne jausmas kur kāda vieta pratīga atrodās. Nu, tipa, tāda kur var puslīdz normāli piebraukt un palikt pa nakti, tā lai kāds apslēpts zemes īpašnieks nesalaiž sāli dirsā..... Nu un protams sami lai būtu.
Varbūt kāds latgaliets var atbliezt man info uz j.meto@inbox.lv
9.aprīlis 2009, 09:45 | links
 
Sveiki.Kas jauns samu frontē?Pagājušo nedēļ biju uz gruntenēm Daugavā 1 zemmērs:(
14.maijs 2009, 12:05 | links
 
Gabi, ja brauksi tādu gaisa gabalu uz samu copi daugavā, tad lidzi noteikti ņem visu ar ko var noķert samu...un ja bus kāds kas mak ar kvoku strādāt, tad loms ir garantēts...( naktstārpi, dzivā zivtiņa, vobleris) viss der+ ehalote.
14.maijs 2009, 16:38 | links
 
snowman vai tu neesi bijis samos? no kurienes tu pats esi ja tik labi zini samu bedres?Es ar esu coējis pa to pusi,ja izdomā braukt dod ziņu.
14.maijs 2009, 17:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager