Sami

Parakņājoties vecās un ne tik vecās grāmatās , spečuki apgalvo, ka to sistēmu ko ieteica AAkkis ir labākais risinājums, tikai izmanto vienu pavadiņu un ūdas vietā makšķeri ar spoli no krasta vai laivas ...
7.jūnijs 2009, 10:07 | links
 
Un runa šeit gāja par dzīvu ēsmas zivtiņu....Vadoties pēc mūsu noteikumiem par labākām ēsmām tiek uzskatīti breksītis, plaķis(plicis) vai karūsa ...
7.jūnijs 2009, 10:15 | links
 
skaidrs bet ka paliek ar varditem esmu daudz dzirdejis ka uz tam ker un kas ar naktstarpiem ir ???? savu majas bibloteku jau esmu izstudejis neko pratigu nesmu uzinajis...
7.jūnijs 2009, 10:45 | links
 
Paņem litrīgo un laid uz Jēkabpils pusi pie matadoriem,paliks vēl skaidrāks pa to lietu.
7.jūnijs 2009, 10:58 | links
 
Nevar makšķerēt tikai tad uz naktstārpiem, ja apakšā pliču bars, vardes tā pat izmanto uz samu copi...Vislabāk jau būtu, ja kāds samu ķērājs pats ko ierakstītu , citādi sanāk viss pēc grāmatām ,.... kaut gan zive jau vien ir , ja ir kāda poņa nevajadzētu problēmām rasties . Šeit jau laikam vairāk būs vietas izvēle ...
7.jūnijs 2009, 10:59 | links
 
nu tagad puslidz vis ir skaidrs janoperk tikai aki svini un mono aukla 0,4vai 0,45mm apmeram un jalaiz kert
7.jūnijs 2009, 11:42 | links
 
Domāju ka 0,45mm vajadzētu vismaz, vienā raidījuma bija vīram 0,6 mm aukla ....
7.jūnijs 2009, 12:26 | links
 
ha ha ha es jau uz monstriem neceru man pietiks kautvai ar mazinu galvenais gribas apskatit samu dzive....
7.jūnijs 2009, 13:26 | links
 
Tad jau tā tāda akstīšanās vien ir, tā vajadzēja teikt ...Cik zināms tad par samu sāk uzskatīt ka tam nu vismaz 5 kg ...
7.jūnijs 2009, 15:04 | links
 
Sams tiem matadoriem sākas ar 20kg.
7.jūnijs 2009, 16:18 | links
 
nja tas par tiem 20 kg ir dzirdets un lasits...
7.jūnijs 2009, 17:31 | links
 
Ar samu zveju nodarbojos jau vairāk kā 30 gadus . Pašlaik , liekas, ka labākie āķi ir OVNER . Izmantoju sistēmu ar diviem āķiem - apakšējais trīsžuburis un centrimertus 15 augstāk-vienžuburu . Barību lieku tikai uz vienžubura āķa .Trīsžuburu pieāķēju pie ēsmas kura ir uz vienžuburi .Uz āķa lieku jauktu barību -gan vīngliemēžus , nakts tārpus , apsvilinātu vistu spalvu pušķīšus , dēles. Izmantoju vistu iekšas, karūsas,pličus arī apsvilinātus voiloka gabaliņus kā arī saimniecības ziepes . Bet es makšķerēju no laivas un uz kvoka . Kvokus izgatavoju pats.
7.jūnijs 2009, 23:41 | links
 
kur tu isti svinu stiprini virs esmas vai zem???? respektivi auklas gala vai pa vidu kur????
8.jūnijs 2009, 10:26 | links
 
kur tu isti svinu stiprini virs esmas vai zem???? respektivi auklas gala vai pa vidu kur????
8.jūnijs 2009, 10:26 | links
 
aakkis
vai tik noenkurotās ūdas nav liegtas???
8.jūnijs 2009, 11:36 | links
 
27. Aizliegts atstāt ūdenī makšķerēšanas rīkus bez uzraudzības, attālinoties no makšķerēšanas rīka tālāk par 50 metriem.
Un tas attiecas uz visiem atļautajiem rīkiem.Ziemā jau ar visas ir noenkurotas līdaku ūdas.Nekur nav rakstīts,kā noenkurotas.
8.jūnijs 2009, 12:39 | links
 
Vīri , ja saprotat krievu valodu ,tad paskataties -www.euro-som.de .Tur par samiem ir viss .
8.jūnijs 2009, 19:10 | links
 
Ja gribi zināt,tad krievu valodā vien ir~70000 rakstu,aprakstu+citās valodās un katram ūdenim savas nianses.
8.jūnijs 2009, 20:00 | links
 
Makšķerniekam ,kas samu redzējis tikai uz bildes , bet ir vēlēšanās pievērsties samu makšķerēšanai , nav vajadzīgs izlasīt 7000 rakstus krievu valodā . Pietiks ar vienu , bet kurā līdz sīkumiem var iepazīties par samu dzīves un makšķerēšanas īpatnībām . Ūdens īpatnības šeit nekādu lomu nespēlē , bet barības dažādība gan. Ebro upē ņēma , ja uz āķa bija zutis ,bet Volgā vislabāk uz saldētiem siseņiem . Makšķerējām ar kvoku. Ūdeni uz laboratoriju neesmu nesis ne no Volgas , ne Ebro , ne Daugavas .
10.jūnijs 2009, 14:05 | links
 
SAkiet luudzu, kur buutu taas vietas DAugavaa apmeeram braucot no Riigas kuyr vareetu mekleetSamus.ES pats ar pirmo reizi gribu meeginaat, tik iisti nezinu kur vaidzeetu seedeet.Vai ir jaabrauc liidz plavinaam , jeekabpili?
10.jūnijs 2009, 19:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager