Sami

Gint,atzīsties,cik to 'draugu' jau ir ribās?
14.novembris 2011, 23:52 | links
 
Jā,jā-un Stipribha 45",un Tilpums pehc vajadzihbas... Man ar uz datorgaldiņa gozējas:)
14.novembris 2011, 23:49 | links
 
Un vispār man ir Latvju rudzi , Rihgas raugs , Iznahk vechiem lustihgs draugs , tā ka man viss vienalga .
14.novembris 2011, 23:43 | links
 
Jā , ziemā Lielupei būs kaput .
14.novembris 2011, 23:35 | links
 
Ta tik pa vakariem tēs ārā...,ziemā āliņģī notestēsi....:D
14.novembris 2011, 23:29 | links
 
Vispār nē , Duglas noteikti nē , viņš pat astoņmetrīgā kvoka precīzu rasējumu iedeva .
14.novembris 2011, 23:25 | links
 
Jā .
14.novembris 2011, 23:21 | links
 
ĀĀĀ,tātad Duglas atkal vainīgs...:D
14.novembris 2011, 23:16 | links
 
Toni , ne tikai , jā godīgi , šoreiz par Raihu pat nebiju iedomājies .
14.novembris 2011, 23:11 | links
 
Raih,aūū,-akmens Tavā dārziņā...
14.novembris 2011, 23:06 | links
 
Pašmācības ceļā ir apgūts tas ka samu var dabūt uz gruntenes , velcējot un pat uz Buma blitku , protams ka gribētos iemācīties ko vairāk , piemēram kvoku , bet te jau ar kādu sarunāt ir nereāli , tiek uzskatīts , jā tev parādīs kā tas ir darāms , tad tu izķersi visus Latvijas samus un to vairāk nebūs , visi dikti kompleksaini .
14.novembris 2011, 22:58 | links
 
Man būtu šāds jautājums.
Vai Latvijā kāds organizē arī samu večiem (kvokotājiem) kādus kopīgus pasākumus, sacensības vai interešu klubiņus, vai ko tamlīdzīgu ? Vai visi ir apmierināti ar to, ko ir apguvuši pašmācības ceļā un to skopo informāciju kuru saņem caur šo ,, Copes lietu,, sadaļu ?
14.novembris 2011, 22:10 | links
 
Sveicinati saminieki! Sezona galaa.......kurs tad tiksa pie lieliem lomiem?:)
16.oktobris 2011, 08:48 | links
 
Kastanis
zem tava komentāra es arī parakstītos.Piekrītu par visiem 100 %.
5.oktobris 2011, 15:35 | links
 
...visa skāde tur, ka pasniegt nemākam :)) katrs var nosaukt milimetrus, kilogramus vai minūtes, tur tikai iztēli vai drosmi vajag :))

a vot krievu pensionārs-milicis noķēra ne pārāk lielu ālantu, tomēr emocionāli to nofilmēja un kļuva slavens :)

http://rus.tvnet.lv/novosti/za_rubjezhom/179075-vidjeo_pjensionjera_vzorvalo_intjernjet/video
5.oktobris 2011, 09:26 | links
 
Protams kad viss ir iespejams ja ar pratu draudzejas un bez steigas to izvadisanu dara... :-) Mans rekords ir ar vieglo katinu tests 2-15gr salmo jig master kāts aukliņa 0,10mm 45min cīņa un 24,5 kg sams laivā... protams skeptiķiem kas saka ka tas nav iespejams ir ari liecinieki tam pasakumam ka tas ir iespejams....
4.oktobris 2011, 18:12 | links
 
Paldies !
4.oktobris 2011, 16:12 | links
 
gintsgg

Smuks loms apsveicu.Ar tādu pīcku adrenalīna pilnas bikses:))))
4.oktobris 2011, 15:14 | links
 
Paldies visiem , kuri mani apsveica !
Urmaas , šitādu samēnu izvilkt ar tam piemērotiem rīkiem ir viena lieta , bet izvilkt ar to , ar ko es izvilku , ir pavisam kas cits , tāpēc arī cīnījos kādu stundu , tāpēc arī rokas sāpēja . Un vēl , šo makšķerīti tikko nopirku un uz copi paņēmu pirmo reizi , nebija nekādas pārliecības ka viņa izturēs un vispār es blitkojot cerēju uz zanderi , bet kaut kam tādam pilnīgi nebiju gatavs , pirmā doma bija ka galā ir liela līdaka .
4.oktobris 2011, 15:08 | links
 
Gint,forš samēns,tev nevienam nav nekas jāpierāda,es no šoka pats būtu apmulsis un priecātos ka tādu noķēris...Viri nākošā dienā man Gints parādīja to saucamo ziemas copēnu un kuru viņš izstīvēja to kukaini,tas būtu jādara lēniņēm un bez steigas ja tu neesi pieredzējis samists un kāti riktīgi domāti lielo zivju izvadīšanai.Ja jums ir bremzīte atregulāta tik vāji,lai neparpleš auklu,tādā veidā ar viņu visu dienu auklēties,it īpaši ja neesi pārlicināts kas tur apakšā ir :))),nu tas mans personīgais viedoklis,jo samu profs es neesu :))
4.oktobris 2011, 12:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager