Sami

Kartejo reizi liela dirsana portala!!! Un varu galvot, ka tie lielakie runataji samu tikai sapnos ir vilkusi. Es tagad nerunaju par pitajam auklam 0.5 un uz augsu, bet par normalam pitajam auklam, ar kuram tiek velcets Daugava - 0.2 - 0.24, jo tomer ar tievakam ir iespejams vobleru dabut dzilak. Tie, kuri ir patstavigie samu keraji, loti labi zina sama speku, ka pat 4 vai 5 kg smags sams atliec vobleriem akus. Un normalus akus. Cik esmu sapratis, tad viss ir atkarigs no ta, ka samam tas akis ir iekeries, jo ir gadijies 15 kg samu izvilkt 10 minutes, bet ir ari bijis, ka tada pasa lieluma sams velka laivu stundu un pat vairak, bet augsa nenak...
4.oktobris 2011, 09:27 | links
 
:)) toč kā kraukļi - krā krā...

nekā neparasta tur nav - rokas viņam sāpēja no sasprindzinājuma, a laivu vnk vējš pārpūta pāri upei :)

a par tavu jautājumu Gint - es reizēm paraustu šķērseni un ik pa brīdim kaut ko noķeru. :)
4.oktobris 2011, 09:22 | links
 
5-nieks mežonīgā straumē Daugavas caurtekas krācēs pie Krāslavas, ar 0.15 pīto, bija apmēram 4-5 minūšu jautājums...
4.oktobris 2011, 08:24 | links
 
Gintam vēl varētu piesieties,ka sams nav skaists(nav īstajā krāsā) un ka nav amnestēts.Neņem galvā.DDDD
4.oktobris 2011, 08:18 | links
 
No ko jūs veči rejaties , vīrs uz ziemas makšķerīti noķēris normālu samu uz bļitaka , kas nav ikdienišķa parādība .
Ar ziemas copenīti tādu zivtiņu stīvējot sajūtām ir jābūt labām . Tak vienalga cik ilgi Gints to zivi vilka un kas vakarā sāpēja , bet zivs ir !!!
Tā arī sakiet , ka skauž.... :DDD !!!!

Apsveicu Gint ar lomu... :) !!!
4.oktobris 2011, 08:10 | links
 
Gintsgg
Man ir neviltots prieks ja kādam veicās izvilkt kādu foršu fishiņ.Bet Nu gan Tu kārtējo reizi pūt pīlītes!

92 cm un 5,5 kg samu izcelt ar ziemas makšķerīti bija ko pacīnīties laivu arī pārvilka pāri visai Daugavai , vakarā pat rokas sāpēja , 5,5 priekš sama nav nekas liels , bet izcelt tādu ar ziemas makšķerīti , tas ir kaut kas .

Negribēšu ticēt ,ka tik spēcīgam vīram kā Tev pēc tādas zivtiņas pievārēšanas vēl vakarā rokas sāpēja!!!Ja Tu būtu rakstijis par 55kg samu,tad vēl varētu noticēt.Un tam ka 5,5kg sams valkā laivu ,

pat nezinu cik ilgi ar viņu cīnījos , domāju ka apmēram kādu stundu

kā sērkociņkastīti ari negribās ticēt.
:)))
4.oktobris 2011, 07:46 | links
 
pieļauju ka vainīgais bij vējš.....
4.oktobris 2011, 00:12 | links
 
Normis7 , nezinu kā tur īsti bija ar to vilkšanu , man tajā brīdī vispār viss pārējais pazuda , bet sams paņēma pie kreisā krasta un kad šis bija laivā , atjēdzos ka esmu pie labā krasta , pat nezinu cik ilgi ar viņu cīnījos , domāju ka apmēram kādu stundu .
4.oktobris 2011, 00:07 | links
 
gintsgg

Russian forumos ir redzēts un dzirdēts, ka Donā, Volgā uz balansiera ir līdz 3 kg samāki bieži bijuši
3.oktobris 2011, 23:26 | links
 
Uz mušu noķert samu nav nekas neparasts. Pasaulē, pat tepat Krievijā ir džeki, kuri specializējas uz trofejsamu ķeršanu ar mušu. Un trakākais, ka ķeras arī.
3.oktobris 2011, 23:01 | links
 
Gint ,visu cieņu ja uz smalkiem rīkiem bet par to laivas vilkšanu ,tas tākā ar 5 vai kaut 10kg samu ir tā kā bišku pāršauts....
3.oktobris 2011, 22:57 | links
 
Viens mušiņmakšķerētājs uz mušiņu šovasar Aiviekstē noķēra nelielu samu. Tas laikam ir neparastāk.
3.oktobris 2011, 22:44 | links
 
Jautājums samu speciālistiem , vai kāds ir izcēlis samu uz blitku ? Man blitkojot zandartu tas izdevās . Saprotu ka tas bija kā aklai vistai grauds un netaisos pievērsties samu blitkošanai , bet tomēr dabūju . 92 cm un 5,5 kg samu izcelt ar ziemas makšķerīti bija ko pacīnīties laivu arī pārvilka pāri visai Daugavai , vakarā pat rokas sāpēja , 5,5 priekš sama nav nekas liels , bet izcelt tādu ar ziemas makšķerīti , tas ir kaut kas .
3.oktobris 2011, 21:55 | links
 
..daddy..nu velns..var būt no vietas atkarīgs....
26.septembris 2011, 21:38 | links
 
Veči , neapvainojieties uz fliperu, jo kā redzat , tad viņš nesaprot ko runā...
26.septembris 2011, 21:38 | links
 
nuja, paldies fliper, ka apgaismoji :)) latviešu sami ceļas uz antonova kvoku, krievu - uz serova, viss skaidrs kā kristāls...raiha kvoki der spāniski runājošiem ebro samiem...a ar veikala brīnumiem var piemānīt tikai itāliski (po upe) vai vāciski runājošos (reina)...
26.septembris 2011, 21:09 | links
 
Viss ir kārtībā.Ir zivs ,dzīvo tālāk,un ir labi ,bet kārtībā būs tikai tad kad beigs klopēt ar entajiem puļķiem!
26.septembris 2011, 17:28 | links
 
flipers,pēc tava rakstītā var spriest,ka tev kaut kas nav kārtībā.
26.septembris 2011, 17:23 | links
 
Ieejiet google,uzraksti kvoks.Viens ir kvok atonova otrs kvok serova!Viens pēda plakana uz leju otrs ieapaļa uz leju !Izmērs viens 2,5 uz 5 !Ajūs stulbeņi dročījat katrs ar savu puļķi kā mākat,ar vienu piecas minūtes ,ar otru utt.Rezultātā sams ir sasipts,un ceļās bet neņem!Izmetiet ārā visus savus klaņus un varbūt būs rezultāts!!!DDDD
26.septembris 2011, 17:15 | links
 
Ja veel odi grauz, tad nekas nav cauri:)
26.septembris 2011, 16:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager