Sami

Nu labi-atjaunošu šo tēmu novembrī:)
25.septembris 2011, 21:51 | links
 
Nekas nav cauri , šodien uz kvoku viens tika izcelts .
25.septembris 2011, 21:48 | links
 
Es rīt vēl provēšu kādu piemānīt.
25.septembris 2011, 21:33 | links
 
Nu ko,vīri-samu sezona ir cauri! Tagad var godīgi papļāpāt,kā klājies! Sezonas laikā šajā forumā bija kapa klusums-laikam ķērās:) Vismaz kvokus man pirka ļoti labi:)
25.septembris 2011, 21:26 | links
 
Šo svētdien velcējot Daugavā posmā starp Ķegumu un Aizkraukli no rīta pa migliņu samēns laivā , tad pēc brīža cīņa līdz laivai ar ļoti nopietnu samveidīgo (samveidīgais vinnēja , bet es ar trīcošām rokām meklēju blašķīti) , tad līdz pusdienlaikam vizināšanās laivā un rudenīgā iedeguma ķeršana.Bet tad ap pusdienlaiku viens riktīgs BUMS ! un kārtīgs trādirīdi ar šļakatām pa gaisu.Rezultātā pirmā mežene mūžā 4.2 kg.un 71,5 cm.(bildes albūmā)Diena izdevusies !
12.septembris 2011, 22:52 | links
 
Protams, ka ir! Gaidīšu ciemos!
http://sudrabanams.lv/lv/sudraba/katalogs/71/1/mak%C5%A1%C4%B7erniekiem.htm
12.septembris 2011, 22:06 | links
 
Raih: tev nav pardosanaa kads kvoks?
12.septembris 2011, 08:38 | links
 
Saistībā ar jautājumu par nakts kvokošanu...Vai pieredzējušie kvokotāji nekad nav dzirdējuši,ka sams ir nakts plēsoņa? Visa mana pieredze rāda,ka samiem ir savs ēdienreižu grafiks,kas apmēram divu nedēļu intervālā mainās. Ignorēt nakti-tas ir sviests...Nesaku,ka naktī sams obligāti pieķersies,bet tas ir absolūti līdzvērtīgs un pat daudz labāks laiks par dienas gaišo laiku. Spānijā mēs vispār pārsvarā esam pārgājuši uz nakts copi-pa dienu-ēšana,gulēšana,saimniecības darbi un ēsmas zivtiņu sagāde,naktī-uz darbu...
Viens pāris gadus sens notikums. Aizbraucām uz Ebro(rudenī). Desmit dienas mocījāmies-nu neķērās ne vella..mainīts un darīts tika viss iespējamais,apsvērtas visas samu sazvērestības teorijas. Nekas nelīdzēja. Es aizbraucu uz mājām. Pēc pāris dienām veči zvana-vienu nakti esot nolēmuši paklapēt ilgāk(parasti beidžām ap divpadsmitiem-vieniem...Un kas notika? Precīzi 01:30 tika dots starts-copes sekoja viena pēc otras! Un tā tas atkārtojās visas(tikai divas) atlikušās naktis! Toreiz jutāmies kā pilnīgi idioti... Toreiz veči pārmeta man,ka es esot vainīgs(pa jokam,protams)-parasti nakšņoju laivā ar iemestām makšķerēm,bet tajā braucienā pārliekā darba noguruma(gandrīz pusgads bez brīvdienām) dēļ galīgi nebija iekšā...
11.septembris 2011, 23:43 | links
 
Ir pagājušas kārtējās brīvdienas un copes rezultāti uz samiem Daugavā starp Ķegumu un Aizkraukli ir gaužām bēdīgi. Atkal stipri nomests ūdens līmenis un nekas nenotiek. Pa divām dienām divas piecopītes un viss pārējais laiks vienas vienīgas cerības.
11.septembris 2011, 21:38 | links
 
No savas nelielās kvokotāju pieredzes varu teikt, sams uz kvoku ir paceļams apmēram līdz pulksten 24 00. Smagi ir bet brīnumi notiek. Pēc tam tas kustas tikai pa apakšu, ļoti lēnu un izvēlīgi. Tad ir darbs ar gruntenēm. Manuprāt viņš barojas cauru diennakti, ar intervālu 30 minūtes katrās 2 stundās, apmēram tā. Iespējams , ka es kļūdos bet visi mani lomi ir tieši kā pēc grafika. Aktīvākais laiks ir no 6 rītā līdz 10 00 un vakara cope no 17 00 līdz saule aiziet aiz koku galiem. Pēc tam cope paliek stipri gausāka. Esmu arī ap 22 00 mājās slīdot pa kādam noķēris. Vēlāk vienkārši nav sanācis laivā sēdēt jo no rītiem agri ir jāceļas un laicīgi jāiet pie miera.
Šajās brīvdienās bija laba cope, samērā daudz ,,uznācienu,, bija arī reālas copes bet ļoti ļoti tramīgas. Pirms katras copes vispirms 3 - 4 reizes nobučo paiku, paslīd uz leju apdomāties un fiksi atpakaļ. Sajūta tāda, ka ēd kā īsti arestokrāti, ar zobu galiņiem, lai lūpas nenosmērētu. Divus izdevās piemānīt bet pārējie paēda uz ,,firmas rēķina,,.
Relaks bija labs, emocijas savācos, laiks arī palutināja, tā kā viss notiek. Jācer, ka nākošās brīvdienas vēl būs līdzīgas. Paliek jau vēsāks laiks, tā kā sami arī drīz paliks stipri vien gausāki.
5.septembris 2011, 21:28 | links
 
Bet varbūt raudas ?
5.septembris 2011, 15:53 | links
 
tie zivju ceļi ir neizdibināmi :))

pa nakti (cauru nakti) savas "karjeras" laikā esmu dauzījis 2x ...nekas īpašs...
5.septembris 2011, 15:52 | links
 
varbuut, ka shis kvokoja zandartu! :D
5.septembris 2011, 15:49 | links
 
Es ar kvoku tik pat kā neesmu pazīstāms , tāpēc daudz ko nezinu . Līdz šim domāju ka ar to darbojās tikai pa dienu , nekur nebiju dzirdējis un arī netā atrodamos video neesmu redzējis , ka kāds kvokotu pa nakti . Vakar , sēžot uz zanderi , biju pārsteigts par to , ka viens 21 :30 , atbrauca netālu no manis un sāka kvokot , 23 : 00 es aizlasījos prom , šis vēl palika . Interesanti ko par to saka pieredzējuši kvokotāji ?
5.septembris 2011, 15:42 | links
 
mjaa pazistamas sajutas..........
4.septembris 2011, 20:58 | links
 
zibens atņēma internetu, tādēl ātrāk nebija iespēju padalīties ar informāciju. Pagājušajās brīvdienās biju atkal padevies uz samiem kvokot Daugavā un iznāca reāls aplauziens, jau otreiz šosezon. Pirmo reiz, kad riktīgi nometa ūdeni bet šoreiz īsti neredzēju iemeslu. Vienā momentā gan parāva līmeni apmēram pa metru uz leju bet pāris stundās uzcēla atpakaļ. Piektdienas rīta cope bija cerību pilna, uz katru trešo kvoka plunkšķi jau kandidāts eholotā, kurš vēl pa apakšu kūņojas, kurš jau skrien augšā, bija arī kāda piecope bet ap kādiem 8-9 rītā zivis nogrieza kā ar nazi.No krasta uz grunteni puika paspēja izvilkt 1,3 kg breksi, pirmo un vienīgo zivi pa visām brīvdienām. Bet no laivas vairs neviena cope ne piektdienas vakarā, ne sestdien , ne arī svētdienas rītā. Kādi pāris cerīgi uznācieni eholotā parādijās bet ēst negribēja. Tā arī bez savas zivs atbraucu mājās.
1.septembris 2011, 23:30 | links
 
tonis, ņemot vērā tavus speciālās konstrukcijas 8M kvokus, priekš tevis tas iekš video laikam ir zemmēra samiņš
28.augusts 2011, 09:50 | links
 
Urmaas tā ohunenus Zviedrijā staipīja ārā...:D
27.augusts 2011, 23:05 | links
 
raih, peldēt nemāki?
:)
27.augusts 2011, 22:46 | links
 
Šis ir visu laiku labākais samu(un es pat teiktu-copes vispār) video,ko esmu redzējis. Ideāla zivs,ideāla mūzika. Esmu apņēmies atkārtot kaut ko tamlīdzīgu. Pagaidām nesanāk:)
27.augusts 2011, 22:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager