Sami

raihs > protams , šodienas muļķikus un Ņevas nevar salīdzināt , bet laba spole maksā vairāk kā viena minimālā ... :) .
Gadus atpakaļ lasiju CL žurnālā , sama rekords noķerts ... kadiķa kāts , Ņevas spole .
12.augusts 2011, 20:10 | links
 
raihs -vai ir iespejams uz 0.3 monofilas auklas pavadina ar laikam bija tam izvilkt 50-60 kg samu es saku nau un Tu ???
12.augusts 2011, 19:58 | links
 
Kas par muļķībām? Kas var būt labs tādā Ņevkā? Bremzes nav,uztīšana sanāk ļoti lēna. Ja pieķeras normāls sams,nekas labs tur nav gaidāms. Vienīgais attaisnojums un lauku matadoru arguments Ņevkas lietošanai-tas ir pieradums. Priekš sama ir izdomāts muļķiks.
Ja par spiningošanu-piemēram,spiningojot upē-kad provodku esi beidzis,pēc iespējas ātrāk jāvelk laukā,lai mestu atkal. Ar bezinerceni es iztinu 2x ātrāk. Rezultātā dienas laikā es vizuli upē iemetu apmēram par ceturdaļu vairāk nekā Ņevkas īpašnieks. Un dienas ietvaros tas varētu sastādīt ap 50-100 liekiem metieniem...
12.augusts 2011, 19:56 | links
 
Nezinu , neesmu samu specs , bet parunājot Jēkabpils pusē ar večiem ,labākas par Ņevu neesot .
Tik pārtaisot , liekot citu bremzi un asi uz gultņiem .
12.augusts 2011, 19:35 | links
 
ir jautajums sakaraa par kvokosanu-drizaak esmu, esmu izdomajis vienu lietu interesantu, tik nekur neredzeeju lai kaads to dariitu,kurs vareetu atbildeet privaati?:D
negribaas bubliceet forumaa........:D
12.augusts 2011, 19:34 | links
 
Burtniek, var jau buut, es tik saku ka man taadu nevelk lietot. teiksim velceet jau ar vinu var mieriigi. bet spiningosanai gan vina nav tik piemeerota, bet ir jau ari veci kas piesaavushi roku un mauc uz nebeedu. cik cilveeku tik viedoklu :)
12.augusts 2011, 19:23 | links
 
Tomel,Ņeva-tā ir nezūdoša vērtība.
12.augusts 2011, 18:59 | links
 
Sulla es skatos dazs labs tevi nesaprata :) bet piekriitu, kvalitatiivs multiplikators nebuutu pieviilis. es arii kadreiz tiku makskerejis ar ņeveni, preciizaak spiningojis. tagad taadu pat rokaas negribeetu tureet.
12.augusts 2011, 18:51 | links
 
Moskvičus pabraukājot gar dārzkopības sabiedrībām var manīt diezgan bieži.

Inercene pavasarī vimbojot vismaz gaujā ir neaizvietojama.
12.augusts 2011, 17:57 | links
 
Ieskābušu alu var pielabot ar ievas zaru..
-Moskvičs uz šosejas starp Lorupi un Siguldu vakar sveicināja..
Tā kā uztaisīt retro samu copi nav problēmu... :D !
12.augusts 2011, 17:50 | links
 
daddy-viss ir dabūjams,izņemot moskviču.DDDD
12.augusts 2011, 17:45 | links
 
iedzert ieskābušu alu :)
12.augusts 2011, 17:41 | links
 
eh, aizbraukt uz copi, kaa 'toreiz' - ar moskvichu, mednieceni, ausmas kaatu, njeveni, brezenta telti... :)
12.augusts 2011, 17:38 | links
 
Neticu,ka dēļ spoles Gintam nācās zivi zaudēt.Parādi man spoli,kuru tu no 70.tajiem,esi lietojis katru dienu.:))Varētu padomāt,ka kāds copē katru dienu.Protams,laiki mainās un tāpēc samam izmantoju muļķikus.
12.augusts 2011, 16:16 | links
 
Nu nē , es viņu nebiju lietojis gadus 20 , jā ne vairāk , tā bija mana pirmā spole manā mūžā , jā Bumsis izdosies viņu reanimēt , būšu priecīgs , jo tomēr ne visiem ir saglabājusies pirmā spole .
12.augusts 2011, 16:11 | links
 
Domā gints no 70.tajiem līdz vakardienai to ripuli lietoja katru copes reizi? :) Un ne jau svarīgi tas kad, bet ka šādi lēti štrunti kādu dienu piekāš copmani izšķirīgajā cīņā ar mūža zivi. Pats tak sāku ar ņeveni, un neviena laba vārda pateikt nevaru par to ripuli, tikai mīnusi. Ja kapitāli pārtaisa tad vēl kaut cik, bet tad tā vairs nav oriģinālā ņevene ;) Tas kā dzert tik tirgus spirķiku, jo ar vislētākais :)
12.augusts 2011, 16:04 | links
 
Ja Gintam 70.gados pirkta spole,pa 3.90rbļ,noviebās tikai tagad,tad gribu redzēt to,ko tu uzskati par kvalitatīvāku.:)Protams,ir muļķiki,bet no inercenēm,ņeva bij ok!
12.augusts 2011, 15:59 | links
 
daugavietis> vispār jau es nemetu akmeni inerceņu lauciņā, jo saprotams ir copes viedi, kā mušošana piemēram, kur tik tādas izmanto. Redz es runāju par KVALITATĪVĀKĀM alternatīvām :)
12.augusts 2011, 15:53 | links
 
Nez kāpēc mušotāji izmanto tikai inerces spoles?"Tikpat,kā ņevas.Ir taču katram savs pielietojums.Samu copei ņevas spole ir ok,ja piešaujās,jo pa pirkstiem(ar neuzlabotu ņevu)var reāli atrauties.
12.augusts 2011, 15:50 | links
 
Jā laba drauga padoms zelta vērts :)))
12.augusts 2011, 15:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager