Sami

veliks
Diemžēl šajās brīvdienās netieku.
2.augusts 2011, 20:34 | links
 
Cienījamie saminieki.Ja nu kādam ir brīva vieta laivā uz velci vai ar kvoku,labprāt pievienošos.Uz samiem nekad neesmu bijis.
Varu arī aizvest ar savu mašīnu,piekabes āķa gan man nav.
2.augusts 2011, 19:46 | links
 
> flipers:
Tu laikam domā, ja reiz esi aizbraucis uz copi, tad 5 km rādiusā visa upe pieder tev vienam un tie kas parādās tuvumā ir vainīgi pie tā, ka tev nekas necopē :) Es piemēram braucu copēt tikai pa brīvdienām un cik vien skatiens tālu sniedzas abi krasti ir pilni ar copmaņiem un es nedomāju, ka man pie savām mājām būtu kādam piebraucējam vēl jāprasa atļauja iebraukt Daugavā. Virsū es nevienam neskrienu, zināmu distanci cenšos ieturēt un daru to ko uzskatu par pareizu. Diez vai būtu labāk, ja copmaņi ar savām laivām ielaistos ūdenī un katrs iedarbinot savu motoru nēsātos uz visām pusēm ? Tad gan laikam labi ķertos gan tiem kas kvoko, gan tiem kuri sēž uz gruntenēm no krasta. Ja Tu nemāki savu zivi noķert, tad ieairējies meldros un paraudi.
2.augusts 2011, 19:38 | links
 
Labi ka esu velcētājs citādi jums ar kvokiem te dzirdu baigās problēmas :):):)
2.augusts 2011, 17:48 | links
 
>daugavietis

Un nav jau arī tā, ka 30-40 km robežās nevarētu atrast vietu, kur nevarētu mierīgi kvokot, ka citi netraucē – es saprotu var cepties, ja tev lien virsū, met blakus, velcē pāri utt., kas ir klaja necieņas pret otru copmani...
Tie kvokotāji-amatieri pamācīsies, sapratīs savas kļūdas un viss būs bumbās - upe publiska, par ko cepiens?
2.augusts 2011, 17:18 | links
 
V.S.O.P.,GAN JAU TU ESI TAS BETONĒTĀJS KAS AR PUĻĶI KUĻ ŪDENI!:)))))JA JAU ŠIS BĒG!:)))))lAI IESĀCĒJI PAMĀCĀS.NEESMU BAIGAIS SPECS,BET LABĀK KĀDU PAMĀCU,NEKĀ PAR AUNU SAUKĀJU.LIELS F U I TEV !MOSP STATŪTOS LAIKAM AR PAREDZĒTA CITU MAKŠĶERNIEKU APDIRŠANA,JA???MAKŠĶERNIEKU INTEREŠU AIZSTĀVJI!:)))TAD PAMĀCI TOS,NEVIS APDI.S!PALASOT TE,LIEKAS,KA TEVI JAU DZEMDĒJA AR KVOKU SAUJĀ.:)))
2.augusts 2011, 15:39 | links
 
un ja Juus meistari taa rupejaas par savaam samu vietaam, tad pasakiet kaa pareizi jadara, lai tiesaam Juusu pasas bedrees neatdauza Juusu pasu samus ar Juusu kvokiem..........
2.augusts 2011, 15:09 | links
 
Ja kads grib nopirkt kvokus un tikt pie ,,pamacibas" tad varu iedot numuru, pie kaa perkot kvokus varesiet veel dabuut BEZMAKSAS pamacibu! Savadaak tiesaam perkot kvokus veikalaa vai kur citur pirmoreiz nemaz nezin ar kuru galu jaklapee.....un kam vispaar sis ir domaats.....protams pirmajaas reizees neko nenokers, labi ja piecels samu un saks ,,saprast" eholoti, bet atkartotajaas reizees jau ieraudziis pirmaas copes-tad viss stradaa:) Stastu nevis no upes redzeetaa, bet pasa pieredzetaa!
2.augusts 2011, 15:07 | links
 
Nu gan sasipāties!Tādu meistaru kas ķer tikai lielus nav un nav bijis,bet tādi kas vienmēr kautko noķer vēl pastāv!Ar nemākulīgu kvokošanu neko daudz sačakarēt nevar,lielāko ļaunumu nodara vairāku klopētāju atrašanās vienā vietā.Tad gan konkrētais rajons tiek sasipts uz ilgu laiku.Ja redzat ka kāds kvoko nu kāda mārrutka pēc jālien klāt un arī jādauza,kas upē vietas maz?Vot tie ir tie lielākie idioti,un šā iemesla pēc pļaviņu krātuvē kautko pacelt ir grūti,a pēc brīvdienām neiespējami.Tas attiecās uz tādiem kā veliks!Nu nahren tu vēl lien tai barā dauzīt ja tur jau kādas divas laivas klopē?Bet tur jau strādā nopirsto bikšinieku princips,jesļi tam dolbjat značit tam riba!
2.augusts 2011, 13:15 | links
 
gintsgg:
Nesatraucies par niekiem. Vispirms pamēģini atrast šeit Latvijā kaut vienu īstu samu veci, kurš liekot roku uz sirds varētu pateikt - es māku un varu pacelt samu jebkurā vietā un jebkurā laikā.
Un ja tāds atrodas, tad viņš ir ,,visīstākais makšķernieks,, kura profesionālā rīcība atbilst sen izslavētajiem makšķernieku stāstiem. Lielākā daļa no copmaņiem dara tā, iespējams vienreiz mūžā uz haļavu izceļ ievērības cienīgu lomu un visu atlikušo mūža daļu ar to dižojas. Kad es sāku pievērsties samu copei ar kvoku, saskāros tieši ar to pašu problēmu bet ne jau tāpēc, ka kāds būtu skops ar informāciju, bet gan tāpēc, ka šai ārodā nav viennozīmīgas atbildes uz visiem jautājumiem un dodot padomus vari izgrūst pilnīgi nepareizu informāciju. Šo ārodu ir katram pašam jāizdzīvo un jāskolojas uz reālu praksi. Katra diena ir savādāka un veiksme ir un paliek veiksme, kam tā uzsmaida, tam ir ar ko padižoties, kam nepaveicas, tas meklē vainīgos visos iespējamajos blakus apstākļos. Man piemēram netraucē ne tie kas kvoko 100 metru attālumā , ne arī tie kas nobrauc garām (ap 20 metru) uz velces. Es daru kas jādara , izceļu savu zivi un braucu uz nākošo vietu. Pagājušo sestdien to varētu apliecināt kādi divi kvokotāji un viens velcētāju pāris. Viņu acu priekšā - iebraucu, izvilku vienu, 5 kg, pēc pus stundas apmēram vienu 3,5 kg un aizbraucu tālāk. Un ne jau tāpēc ka esmu baigais samu vecis bet gan tāpēc, ka trāpiju īstajā laikā un īstajā vietā. Vakara copē vēl divus dabūju bet visas pārējās stundas nobraukāju pilnīgi pa tukšo un ja veiksme nebūtu uzsmaidujusi, tad domātu tieši tā pat kā Tu, ka es kautko neprotu vai daru nepareizi un neviens man neko nevar pastāstīt. Ja gribi sīkāk parunāt, raksti vēstuli, publiski es arī ar gudrībām nemētāšos, šeit katram savas domas.
2.augusts 2011, 12:26 | links
 
Raih , neko es neizlēmu , viss ir daudz vienkāršāk , priekš kam man kvoki , jā es nemāku ar tiem apieties un nav kas parāda ? Kvoks neprašas rokās ir vienkārši dārga un nekam nederīga pagale un nekas cits .
1.augusts 2011, 23:03 | links
 
:DDD
1.augusts 2011, 22:40 | links
 
gintsgg
Smeldzes pilna vēstule! Man pat acīs asaras sariesās tai vietā,kur tomēr izlēmi nepirkt no manis tos piecus kvokus:(
1.augusts 2011, 22:33 | links
 
Kvokošana rit pilnā sparā :) Sit katrs, kam ir puļķis un 5 L benzīna, sit cik spēka...

Aizbraucu uz Pļaviņu HES placi pievakarē. Pāris laivas kvoko, intervālus neietur vispār, tikai sit. Vienā vietā padauza 10 min, kašā uz nākamo, atkal kuļ cik spēka.... AUNI, ne copmaņi!!!!! Laikam celtnieki betonētāji vai kuļmašīnu operatori. Pāris savus punktus pārbaudīju, populārākās vietās sams no kvoka jau bēg :(

Rakstu šeit tāpēc, ka kvokošana ir aizraujošs pasākums un būtu žēl, ja paši to sabeigsim. Domājiet, iedziļināties pasākumā ar prātu. Kvokošana nav svaru zāle un stiprākajam sitējam bonusa nebūs.
31.jūlijs 2011, 19:15 | links

VSOP , vo te es Tev piekrītu par visiem 1000 % katram Tevis teiktam vārdam , bet jūs , tie kuri kautko saprot no kvokošanas , labāk ļausit sačakarēt visu to lietu , lai nav ne jums , ne kādam citam , nekā paskaidrosit kā to pareizi darīt . Nesen man pašām bija doma nopirkt kādus piecus Raiha kvokus , visiem dzīves gadījumiem , jo ar vienu it kā nav aršana , un kas sākās ? nevar rādīt vietas , da nevajag man rādīt vietas , es pats varu parādīt viss maz 100 vietas no Ķeguma līdz pat Pļaviņam , bet jā tāda attieksme , nafig , nevajag man kvoku , es arī uz grunteni vai vobleri savu dabūšu . Par to foreļu tēmu , ko Tu pieminēji , es varu Tev iekopēt privātās vēstules , kur vīri satraukti rakstīja lai tikai nepieminu tādas un tādas upes , par kuru eksintenci es pat nezināju , un varu iekopēr arī atbildes , kur es rakstīju ka satraukumam nav pamata , jo rakstīšu tikai par upēm kuras atrodās Alūksnes pusē , netālu Zivgārņjā mājai , jo neviens nevarēs mani apdirst un palikt nesodīts . Es neesmu skaudīgs , gribi braucam kopā un es Tev parādīšu dienas laikā 20 samu bedres , pilnīgi neko neprasot pretī , pat neprasīšu lai parādi un paskaidro kā pareizi vajag kvokot , vienkārši būšu gids kurš ierādīs labākās samu bedres , lai Tu vari kārtīgi atvilkties , parādīšu bedri kur pagājušo vasaru 2metrīgais aizgāja un daudzas citas . Pie tādas skaudīgas attieksmes , ka neviens , neko nevar paskaidrot , un katrs sit to kvoku kā prot , drīz tā kvokošana vispār iznīks kā makšķerēšanas veids , jo sami no kvoka muks pa kilometru . Tā ka , jā ir interese , raksti , norunāsim dienu un varēsi vilkt acis pargriezdams , speciāli priekš Tevis , parādīšu viss labākās vietas , lai tagad izlielījies , kaunā nekristu .
1.augusts 2011, 22:09 | links
 
njaa sodien svaki divas copes un viens mazulis...
31.jūlijs 2011, 22:52 | links
 
daddy jaa taads briinums ir redzeets :))
31.jūlijs 2011, 22:05 | links
 
Pareizi Gunča -atcrējos-jūs tak pie Toņa ! :))) Es ar biju nesen uz ķīnu karūsiņas paķert :)))
31.jūlijs 2011, 21:49 | links
 
var, var atrast. līdaku kvoku sauc par poperi :)
31.jūlijs 2011, 21:41 | links
 
Raih? nopietni? izklausas gandriiz neticami par to liidaku. bet gan jau var atrast kaadu kursh kvokotu arii liidakas :))
31.jūlijs 2011, 20:16 | links
 
Ari .....
31.jūlijs 2011, 19:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager