Sami

Jā,kopš tiem laikiem,kad OM vai ZE parādīja raidījumu par taimiņiem Gaujā,es uz turieni braucu arvien retāk un retāk...Drausmīgi žēl...
31.jūlijs 2011, 19:26 | links
 
V.S.O.P
Nu jau vairākus gadus,kopš OM vai ZE parādija raidijumu ar Kokneses matadoriem,samu copei ir feirāms.Vismaz Pļaviņu HESa ūdenskrātuvē!!!Atceros,ar prieku,tos laikus kad tai HESā BIJĀM TIK DIVI,KURI KVOKOJA.
:))
31.jūlijs 2011, 19:20 | links
 
Vispār jā-ja uz maniem kvokiem reaģē 6nieces līdakas,tad iespējams, jāsāk domāt par klientu loka paplašināšanu:))) Līdaku speci-viela pārdomām! Jauna ,progresīva metode-līdakas uz kvoka! Drīz viss Burtnieks paukšķēs:)
31.jūlijs 2011, 19:15 | links
 
Kvokošana rit pilnā sparā :) Sit katrs, kam ir puļķis un 5 L benzīna, sit cik spēka...

Aizbraucu uz Pļaviņu HES placi pievakarē. Pāris laivas kvoko, intervālus neietur vispār, tikai sit. Vienā vietā padauza 10 min, kašā uz nākamo, atkal kuļ cik spēka.... AUNI, ne copmaņi!!!!! Laikam celtnieki betonētāji vai kuļmašīnu operatori. Pāris savus punktus pārbaudīju, populārākās vietās sams no kvoka jau bēg :(

Rakstu šeit tāpēc, ka kvokošana ir aizraujošs pasākums un būtu žēl, ja paši to sabeigsim. Domājiet, iedziļināties pasākumā ar prātu. Kvokošana nav svaru zāle un stiprākajam sitējam bonusa nebūs.
31.jūlijs 2011, 19:15 | links
 
Raih
P.S....driizumaa jau otrais mans coms pieteiksies uz kaadu,pietaupi kauko!!! :)
31.jūlijs 2011, 19:13 | links
 
Raih
Tu zin,buus labi taa pat,manta darbojas+smuka!!!
Sodien 2kg+3kg samuki,kaa iesaaceejam ir interesanti!
31.jūlijs 2011, 19:07 | links
 
Vakar pieķēru kādus 30 gabalus šodien braukšu mēģināt uz samu.Mēģināju vakar ķert asarus uz akmeņgraužiem ņem kā dulli,stundas laikā trīs cepjami asari un četri aizgāja.
31.jūlijs 2011, 10:28 | links
 
lidakas esmu keris.domaju ka sami ari nemtu.ne ko daudz no nurnika vins neatskiras.
31.jūlijs 2011, 10:24 | links
 
Kāds man varētu pateikt,vai sami ņem uz akmeņgraužiem.Katrā ziņā asari toč ņem kā dulli.
31.jūlijs 2011, 10:03 | links
 
Brālīt, pacieties nedēļu. Pa priekšu Tonim tos lielos asarus paretināsim:))
30.jūlijs 2011, 22:39 | links
 
brālīt, nedrīkst, neesi vēl zandartu apēdis:)
30.jūlijs 2011, 22:38 | links
 
Gunča Es Ar gribu uz samu .lielākais kas man bijis ir 150gr . Ķīniešu veiksmes šņabis ar vēl bišku ir palicis :)))
30.jūlijs 2011, 22:35 | links
 
Usis
Šodien smagi laiki.Nav bezmaksas konsultāciju!Pacieties vēl nedēļu.
:DDD
30.jūlijs 2011, 22:30 | links
 
klau, ja tās vietas ar 10m dziļumu, es ielaižu 2 āķus ar kādiem 5-7 naktstārpiem,vienu ap 7 m otru kādi 4,katru savā laivas galā,nu varbūt uz otra kādu plici 200gr, tā pareizi?
30.jūlijs 2011, 22:26 | links
 
Sit skaļāk un biežāk par viņu,un sams būs tavs!!!:)))
30.jūlijs 2011, 22:16 | links
 
neko nezinu par presingu, gadus 2-3 atpakaļ gan klabinājās nepārtraukti līdz tumsai, pašlaik viens vecis, mēģināšu šamo piežmiegt:)
30.jūlijs 2011, 22:11 | links
 
Usi, ja pēc nedēļas Tev vēl būs gribēšana, piesakies.
30.jūlijs 2011, 22:09 | links
 
Zinot tās izjūtas,ko jūt viens kvokotājs,izdzirdot sveša kvoka skaņu(īpaši šajos presinga apstākļos), uz sakarīgiem ieteikumiem diez vai klātos cerēt:)
Es teiktu-ja pirmo reizi,tad visu sutku. Vismaz pēc manas pieredzes(gan ne Daugavā), diennakts ietvaros ir pāris aktivitātes momenti(kaut gan sakarā ar HESu darbību Daugavā varētu būt citādi). Ej un notrāpi! Ja notrāpīsi,nākamajā reizē varēsi likt aiz auss. Ja nenotrāpīsi,kolēģi varēs ļauni priecāties par vēl nedzimuša konkurenta sakāvi:)
30.jūlijs 2011, 22:06 | links
 
ienācās doma kādas stundiņas 3 pakvokot, varbūt ir kāds ieteikums kad cerīgāk to darīt, rīta pusē , pievakarē, varbūt pa vidu, darīšu to pirmo reizi ,varbūt arī pēdējo:)
30.jūlijs 2011, 21:50 | links
 
woiceks
Laikam man būs jāved savi kvoki uz karmas korekciju,ne?:)
30.jūlijs 2011, 21:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager