Sami

Ja par inercenēm,tad es apgādājos ar šitādu un esmu ļoooti priecīgs. Galvenais pluss-kvalitatīva bremze! Drīzumā pirkšu otru...

http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-29081.htm

Ja par dziļumiem,tad zemākpieminētajā Ebro visus lielākos samus esam dabūjuši sēkļa kantes-2,5m dziļumā
8.jūlijs 2011, 19:44 | links
 
Sulla, laikam pirmo reizi ieraudziija kaut ko labaaku par Njevsku
8.jūlijs 2011, 18:23 | links
 
dzhi laikam pirmo reiz ieraudzija MM spoles :)
8.jūlijs 2011, 17:57 | links
 
patreiz jau inercenes atgriezhas modee. protams citaa konstruktiivaa izpildiijumaa un cenaa arii protams pavisam citaa:
http://www.centerpinangling.com/centerpinreels.html
8.jūlijs 2011, 17:48 | links
 
to Samuberns - es vispaar ar grunteneem nemakskereeju, saku tikai to ko zinu un esmu dzirdejis no veciem.

par taam ņevenēm runaajot, pats maza buudams ar tiku ar taadu spiningojis, lidakas ar dabuuju. bet tagad noteikti taadu vairs nelietoshu. cik atceros klapatu man ar vinu pietika :D
8.jūlijs 2011, 17:27 | links
 
urmaas> nu ko tur ticēt vai ne, pats ar tām sāku spiningot, bet vēlāk daudzus gadus izmantoju gruntenēm. Un kad atceros bieži apdauzītos knaģus gar tiem rokturu parodijām/kloķīšiem, gultņu trūkumu un sakarīgas bremzes neesamību, tobiš jāveic kapitāla pārbūve lai ar to ripuli būtu kaut cik ērti darboties, nu tad zin.. :)))
8.jūlijs 2011, 16:49 | links
 
Sulla
Neticēsi bet ir.Šeit to neizpaudīšu.
:))
8.jūlijs 2011, 16:27 | links
 
es kad savu lielo kauseeju,seedeeju laivaa un smeejos:)izteelojos ka esmu izvedis suni pastaigaa,teiksim sambernaaru,pavelk uz vienu krastu,ieiet zaaliitees,paburbuljo,paiet uz otru krastu siikuljus pabiedee un taa drusku vairaak kaa stundu,kad apnika,saaku stiveet krastaa:)
8.jūlijs 2011, 16:14 | links
 
Rū - tieši tā. no laivas ķerot, sams vispirms novelk līdz lejai un tad vienmēr uz sāniem (jo uz leju vairs nav kur)... :)
8.jūlijs 2011, 16:10 | links
 
:)no laivas nebuus jaanoskataas kaa vinjsh metru pa metram izvilk no spoles un izmisiigi censhoties to notureet:)vilkshana buutiibaa notiek zem laivas,nav jau nekaads aatrvilkshanas chempionaats,lai pavazaa laivu kaadu laicinju
8.jūlijs 2011, 16:08 | links
 
urmaas> kāds tad ņevenei ir + ? :) Kāds nav citām daudz ērtākāk ne-bezinercenēm. Ā laikam cena :)
8.jūlijs 2011, 16:07 | links
 
Ruu
Kaut ņevenei nav ne vainas,ir savi plusi un mīnusi,tomēr ari no laivas copējot "nagus var noraut" uz nebēdu!
:))
8.jūlijs 2011, 16:03 | links
 
:)ar Njevku esmu tureejis padsmitnieci karpu:)rokas saapeeja ilgi veel,varu teikt ka taa spole nav domaata lai kjertu lielas zivis no krasta,joprojaam atceros tos trakos spoles bremes kaucienus,kad nevareeju notureet spoli.Uz samiem vainu speeciiga bezinercene,vai multiplikators.No laivas ar Njevku veel vareetu,tur tomeer ir taa ka zivi kausee nevis ar saviem bicepsiem,bet ar laivas svaru.
8.jūlijs 2011, 15:54 | links
 
ebro ir ebro (es gan tur neesmu bijis) un daugava ir daugava...ebro ir sportfishing un tāpēc cits samu blīvums, a daugavā kitchen (labākajā gadījumā) vai business fishing. daugavā lielie sami, kas gar krastu dzīvojās, ģenētiski tika iznīdēti jau pagājušajā gadsimtā :)
8.jūlijs 2011, 15:46 | links
 
Krievu Ņevka....navarēja nostoporēt,..gāja, gāja un līdz beigām..
8.jūlijs 2011, 15:38 | links
 
Akella a varbuut vaina bija spoles bremzee?Man pagaajusho gad koleegjis 41kg uz 0.4mm monofiilaas izstiiveeja.
8.jūlijs 2011, 15:33 | links
 
Es personīgi stavēju klāt kad 135 m pletjonkas Daugava aizskrēja.. nee..lai ta laiva tomēr k-kur blakus tomēr ir :))
8.jūlijs 2011, 15:26 | links
 
nu man jau ar bija shaubas par to 0.35mm auklu un parodiju par silikon zivtinju,bet te bija puishi kas bija blakus izvilkshanas laikaa,taa ka gruuti teikt,pats klaat nestaaveeju.Un gruntenes jau ir visaadas,teiksim Ebro ar no krasta seezh vechi un taapat lielos stiivee.Un ne vienmeer ir taa,jo dziljaak mauksi,jo lielaakas zivis,lielie pat diezgan briezhi medii krasta tuvumaa
8.jūlijs 2011, 15:14 | links
 
Ruu
Tu par to samu,zem Pļaviņu HESa???
Ja esi vietējais,tad tīri labi zini kas ir "bedres"!!!
:DDD
Man persōnīgi ir galīgi pie kājas kur un kā noveicās!
:))
8.jūlijs 2011, 14:28 | links
 
par Aivieksti un Daugavu virs Jēkabpils es klusēju :) a par to 84 kg rekordu visādas runas klīst...visādā ziņā viņš netika noķerts vasarā un ar grunteni :)
8.jūlijs 2011, 14:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager