Sami

Nu Aiviekstee taa copeeshana tikai no krasta notiek.Tas ka laiva varbuut blakus prieksh izvadiishanas reizeem staav,bet taa viss no krasta notiek.Un neaizmirsiisim ka Lv rekords tika izvilkts tieshi no krasta
8.jūlijs 2011, 13:49 | links
 
;))))
8.jūlijs 2011, 09:08 | links
 
varētu jau uzrakstīt, ko par samu ķeršanu no krasta ar gruntenēm domāju...,bet nerakstīšu, gan paši ar laiku sapratīsiet :))
8.jūlijs 2011, 09:08 | links
 
vaardsakot es saaku jaunu sisteemu uz dziivo seezhot lietot.Svinu iemochii bez dziivaa,peec tam galvenais lai auklai ir kritums,dziivo pielieku klaat ar sakabiiti atsevishkju pavadinju.Svariigi lai dziivais nenosliid liidz pasham dibenam,kaadus 15cm virs grunts,lai staaveetu izmanto shtoparu kaartiigu,uz pavadas uzliek svinu lai labaak dziivais grimtu,liidz shim sisteema ir paraadijusi sevi labi.
8.jūlijs 2011, 00:11 | links
 
man viens koleģis ķer tikai uz tārpiem, esot gadu salīdzinājis, galvenais tomēr esot -vieta
7.jūlijs 2011, 23:54 | links
 
Ko tu izvēlētos-spaini ar kaut kādu putru vai vienu iesmu ar feinu šašliku?Zivis arī izvēlas.Nakteņi samam ir ok,bet ne vienmēr.Vajag eksperimentēt.
7.jūlijs 2011, 23:51 | links
 
nu bet 200-300 grami - tad kādu svinu un vispār sistēmu tu liec uz gruntenes - lai metot šis neizlido brīvā lidojumā ??? viņš tak 30 gramīgs breksis man zvanu pats jau copēs vislaik!!!
Un vēl jautajums - man jau liekas ka galvenā porblēma ka tur vienk. kur esu copejis tādu labu samu nav bijis - jo es ar ēsmām nebomžju - blakus karājas viens otram 2 vienžuburnieki palieli uz kuriem katra uzliek pa 5, 6 naktinieku - sanāk tāds pušķis ar 12 nakteņiem - vai tad tas sams kas būtu paņēmis to 200 -300 gramīgo zivtiņu ja tur atpeldētu no kā tāda spētu atteikties ???
7.jūlijs 2011, 21:53 | links
 
liec 200-300g smagas zivis, raudas, plici utt. un tad arii lielaaki kersies. nevaig nemaz baigo dzilumu lai monstrs panemtu. tajos pashos 4-5m var pamatiigs balkis uzsseesties.
7.jūlijs 2011, 21:48 | links
 
cik tu ar to domaji lieli dzivie - jo es copeeju no krasta ar grunteni - nevaru pierast no laivas copēt - man tomēr patīk tā noskaņa naktī ar draugiem un ugunskuru un ceptu gaļiņu! Bet no krasta uz gruntenes jau neko lielu neiemetīšu - es ik pa laikam mēginu arī uz dzīvo - bet parasti lietoju ap 7-9 cm karusinjas!!!
7.jūlijs 2011, 21:25 | links
 
Ķer uz lieliem dzīvajiem, tad arī mēri trāpīsies.
7.jūlijs 2011, 21:18 | links
 
nu tad atskaitos par copi - biju uz 3 diennieku - tas ir 2 naktis un 3 dienas copēt!!! Man tiešām vaig lai kāds iesaka kādu vietiņu kur var no krasta ar gruntenem kādu mēra samu dabūt - ķeras man tiaki zemmēra!!! Biju jēkabpilī nedaudz zemāk - nu tur mani pievīla dziļums - tik tiešām sekls - drīzāk līdakas gar zālēm ķert nekā mest grunteni uz samiem!!! Vai kāds tiešām nevar ieteikt kaut ko lūdzu privāti ja var - nepatīk man publiskā telpā kladzināt! Es 3 gadus jau bruacu tādā sama braucienā - bet neveiksmīgi 1. gadā biju velndobē - 2. gadā plavinās viena vietiņā - šogad jekabpili! bet tikai zemmera gadijušies!!!
7.jūlijs 2011, 20:58 | links
 
Sveiki zivju pazinēji !
Šodien pabiju Daugavā šogad 2 reizi parasti ņemos pa Lielupi.Uz Daugavu braucu tikai dēļ ūsainā kvokot nemāku tāpēc piekopju velci.
Fiška tāda ka man kā Daugavas velces iesācējam bija iespēja noķert smuku zivi , bet pievīla voblera RAPALA TROLLS āķi tie iztaisnojās.Spoles bremze bija attiecīgi noregulēta 0.25 pītajai auklai , tā lūk man sanāca. Pagaidām mani rekordi līdaka 6kg zandarts 3,5kg
7.jūlijs 2011, 20:16 | links
 
jurciks000 - tikai ap 40 un 80kg? nu kkaa neticaas ka vairaaki tik lieli. un kur nu veel 80kg.
7.jūlijs 2011, 18:35 | links
 
Mezs: Liels paldies par info. Noteikti ņemsim vērā Jūsu norādes, jo kā jau teicu, tā mums pilnīgi sveša vieta/lieta.
7.jūlijs 2011, 13:57 | links
 
Mr.Eriks
Varu teikt, ka līmeni pie Pļaviņām ir ļoti zems. apm 3m mīnusā. Nezinu kā tas ietekmē zivis, bet līdz kārtīgam dziļumam tagad var aizmest no krasta. Laivu vari aiznest(ar džipu arī aizvest) līdz ūdenim pussalā, kur ietek Aiviekste. Ērtāk būs ielaist Aiviekstē. Biju vakar garāmbraucot. Varbūt sestdien ar mēģināšu noķert kādu ūsaino.
7.jūlijs 2011, 13:30 | links
 
Jā, laikam esmu aizskāris aizliegto tēmu... :( Bet nolūks bija vien interešu kolēģiem palūgt pēc palīdzības...

Piedodiet, ja iepriekšējais mans posts bija "ņe v kassu".
7.jūlijs 2011, 01:06 | links
 
a, Pļaviņu gaļenieki-brakanjeri nemaz nepalielās ar nesen noķertajiem samiņiem neesot jau bijuši lieli tikai ap 80kg un ap 40kg!
;( Kur inspektori skatās???
6.jūlijs 2011, 22:30 | links
 
To: Mr.Eriks
Apskaties privato pastu
6.jūlijs 2011, 22:29 | links
 
Godātais Ērik! Neuzdodiet vairs tāda veida jautājumus-redziet,Jūs esat tā ir samulsinājis šīs tēmas aktīvistus,ka vairākas dienas te ir pilnīgs klusums:)
6.jūlijs 2011, 21:27 | links
 
Sveiciens godājamajiem samu copmaņiem. Mēs ir divi copētāji no Liepājas, kas grib pirmo reizi mūžā paprovēt noķert kādu samu. Doma ir laist uz Pļaviņām. Problēma tāda, ka pa cik tai krajā nav ne reizi būts, nav ne mazākās nojausmas, kur un kā piemesties uz vienu divdienīti. Zinu, ka nav populāri stāstīt labās vietas, bet varbūt kāds var privātā vēstulē padot kādu ziņu, kur varētu daudz maz točna, iekārei kādu izcopēt. Varbūt tur ir kāda kempingveida vieta pie ūdens kur var nolikt auto, ielaist laivu, uzcelt telti, samest nakts gruntenes utt. Visu neieredzētie gaļenieki točna neesam! Būšu ārkārtīgi pateicīgs par katru info par copes vietu.
4.jūlijs 2011, 15:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager