Sami

daddy_j

Rakstiski tā grūti paskaidrot...Bet to,ka tādi sāni ir vajadzīgi un efektīgi,tas ir 100%.
Mēģināšu tā-ja Tu skaties uz buru no sāniem,tad tai būs pusmēness forma. Mērķis tāds,lai tajā burā uzkrātos ūdens,kā maisā.
4.jūlijs 2011, 14:18 | links
 
Nezinu - kas Jums pinās vai planē ;) Normāls plašķaudums nekur neplanē, nerunājot nemaz par transporta izmēriem un ūdens daudzumu laivā . Katram savs, taču visas iepriekšējās "evo" versijas palika pie šīs, bez atsvariem, pludiem utt....
4.jūlijs 2011, 13:42 | links
 
ai, beidz, no labo cerību kaudzes tak visu var salasīt! :) un "šuvējai" būs zivs. varbūt :)

īsti nesapratu šito - "iešuvu 30cm dziļus sānus"
4.jūlijs 2011, 11:51 | links
 
daddy_j

Vo,vo-es ar tādu taisīju! Sanāca riktīgi OK,tikai izmaksas arī nebija nekādas mazās.
Izmantoju:
1. Ņeržas stienis -1,5metri-12mm(kaut kādi 5Ls),tam piemetināt galos riņķīšus,kuriem piesiet striķi
2.Kanalizācijas truba-1,5metri, 50mm, aipūst ar putām, trubas uzgaļiem izurbu caurumus pa vidu,caur kuriem izver striķi,kuram galā mezls,lai neslīd ārā. Galus sasmērēju ar silikonu un maucu virsū.
3.Audums-1,5m x 1,2m. Sintētika. Abas trubas iešuvu audumā.
4.Striķis-labāk pirkt dzelteno,cieto sintētiku-lai nepiņķerējas.Pa visiem 4 galiem piesien 1-1,5m-(augšpusē īsāki)
5.Viss šitais pasākums tur tīri labi,BET-vējā šis baigi dreifē uz sāniem,jo nav nekāda maisa efekta-tāds zemūdens ekrāns vien ir. Tad es darīju tā- iešuvu 30cm dziļus sānus. Tagad ir vienkārši ideāli-lietot ērti,tur labi.
P.S. Tikai,ja izmanto šuvēja+metinātāja pakalpojuimus+pērk audumu,cik atceros,izmaksas sanāca tie paši 40Ls
4.jūlijs 2011, 11:34 | links
 
ekonomiskais variants ir auduma zivju uzglabājamais tīkls (tāds negarais) ieliec iekšā kādu plēves gabalu dibenā un aidā :DD
4.jūlijs 2011, 10:34 | links
 
egli neesmu mēģinājis, bet vilkt viņu laivā varētu būt action :))) vecu lietussargu kādreiz mēģināju, bet saplīst viņš ātri, nav paredzēts tādām slodzēm.

lietoju tādu enkuru kā GuntarsKl, augšā tievā kanalizācijas truba ar putām, lejā vītņstienis un nekāda vaina.
4.jūlijs 2011, 09:34 | links
 
Gold Fish bodē Lubānas 82 kādas 2 nedēļas atpakaļ redzēju peldošo enkuru.
3.jūlijs 2011, 15:40 | links
 
Var taisīt enkurus no eglēm,alkšņiem,plastmasas krēsliem,utt-visi viņi bremzēs. Problēmas parādās tad,kad gribi pārbraukt uz citu vietu. Tu ko-to egli laivā velc iekšā??? Labam enkuram ir divi uzdevumi-labi bremzēt laivu,un lai ir ērts lietošanai-lai nav striķu mudžekļu,lai ievelkot laivā izlīst liekais ūdens,lai iemetot šis pats momentāli ūdenī nostājas pareizajā stāvoklī. Bet var jau,protams,arī ar egli...
3.jūlijs 2011, 13:03 | links
 
 
nobody, es pēdējos gados izmantoju diezgan bieži eglīti.tas ir, kad aizbrauc uz copi, bet peldošais enkurs ir aizmirsies paņemt līdzi.Turpat upes malā nogriežu eglīti ,apmēram metra garumā un piesien auklā 4-5m garā aiz eglītes tievgaļa. Laivu bremzē kapitāli.Šonedēļ Salmo veikalā uz Daugavgrīvas ielas redzēju enkuru, bet nepatika , ļoti liels,piepūšamajā laivā tādam neiznāk vietas. Cena liekas bija kautkur zem 20 latiem. Ļoti labi notur laivu , kā jau bija minēts, enkurs no lietussarga. Un to taču var uztaisīt pats neizdodot ne santīma . Es lietussargu nospēru sievai un , kad šī meklēja, teicu, ka nezinu gan, kur tu esi viņu iegrūdusi...
2.jūlijs 2011, 18:56 | links
 
 
Buras ir dažādas, katram savādākas, bet visas labas. Pirktās skatījos, mazas un tā......
Otrs, ja buru stiprina pie borta vienā punktā, tad liela iespēja, ka laiva grozīsies, ta purns pa priekšu, ta pakaļa.
Es savu stiprinu divos punktos, un platāk, kā pati bura. Negrozās laiva nemaz.
2.jūlijs 2011, 17:43 | links
 
Kam nav slinkums un ir pieejama šujamšīna - jau daudzus gadus strādājis paraugs galerijā. Pašizmaksa smieklīga - audums + 1 stunda darba.

http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/erta-bura/

veiksmi darbā.
2.jūlijs 2011, 10:59 | links
 
nobody
paņem izjauc bērnu lietussargu. pa vidu izgriez caurum, pa malām piešuj striķus(bet kārtīgus) un gatavs
2.jūlijs 2011, 10:30 | links
 
Sams Lielupē navarētu būt nekāds baigais brīnums,reizi pa reizei dzirdu,ka brakari tīklos dabon,pietam pats pēdējo 5cu gadu laikā kadus 20 kurkuļus esmu atvedis un ielaidis,tas lai jums būtu kadreiz ari par ko pabrinīties.
1.jūlijs 2011, 23:19 | links
 
Buru varētu nopirkt pie manis(vienīgā problēma-jāatrod)-pilnīgi jauna,strādā lieliski. Man vienkārši kaut kā nevajag...Bet nav lēta -42Ls-tik arī par to kaut kad samaksāju.Ja kas,raksti man vēstulīti
1.jūlijs 2011, 21:52 | links
 
veči padaliets ar info, kur var nopirkt enkur-buru?
Apbraukāju daudzus veikalus un nekā.
1.jūlijs 2011, 21:30 | links
 
ar naktsšņorēm arii nodara kaiteejumu, mazie samini ierij un beigas ir. un par taam pudeleem labaak nemaz nestastiishu kas tas ir, utt. Un jaapiekriit Raiham par to palieliishanos.

dzeest jau nevaig, bet vajag padomaat, ja savaa iecieniitajaa vietaa gribi veel ilgi vilkt smukus lomus tad labaak ierakstiit vieta "x" vai kko tamliidziigu.
28.jūnijs 2011, 18:21 | links
 
A kāda jēga copēt,ja nevar palielīties,a? :) Aizliegt tēmu-tas būtu tas pats,kas sasiet rokas tam vīriņam no anekdotes,kas plātījās ar noķerto zivju lielumu:)))
27.jūnijs 2011, 23:18 | links
 
sadaļa "kā gāja copē?" ir jādzēš.
27.jūnijs 2011, 23:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager