Sami

Es arī mēģināju likt putalasta gabaliņu lai ēsma būtu redzamāka, bet nu pie 3 naktenēm, mana āķa un pavadas diametra tur tiešām vajag "gabaliņu" lai atrautu no grunts. :D Beigās tas "gabaliņš" sanāk stipri lielāks par to ēsmas kompozīciju.

Ezs87, 2.augusts 2023, 08:19



nu nu... :)

vispār 3 nakteņi nosedz tikai āķa spicīti. Uz paša āķa ir 3 pusplaukstas lieluma pērlenes... bet labā ziņa, ka tārpi/gliemji ūdenī "gandrīz neko" nesver, pludiņam jāpaceļ tikai āķa svars.

Jon-Hill bildēs parādītās ir sistēmas copei ar dzīvo
2.augusts 2023, 08:54 | links
 
 
Pēc daudz maz normāla sama uz grunteni iesaku braukt aiz Aivietkstes un tālāk. Pretī Kokneses pilsdrupām tikai kurkuļi gruntenes metiena tālumā.
2.augusts 2023, 08:34 | links
 
Es arī mēģināju likt putalasta gabaliņu lai ēsma būtu redzamāka, bet nu pie 3 naktenēm, mana āķa un pavadas diametra tur tiešām vajag "gabaliņu" lai atrautu no grunts. :D Beigās tas "gabaliņš" sanāk stipri lielāks par to ēsmas kompozīciju.
2.augusts 2023, 08:19 | links
 
es ar kvoku, tipa "big-fish-game":) un to, kas pa dienu uz aķiem paliek, to vakarā var ar grunteni iemest.

Uz grunteni arī - smukas copes bija, bet krastā nekā... :( ā, un viss ar putuplasta gabaliņu, lai ēsma neguļ uz grunts. Ja uz grunts, tad momentā vēzis klāt un noēd pa tīro...
2.augusts 2023, 07:13 | links
 
Nu staburaga apkaimē arī uz gruntenēm, uz sliekas samiņi uz mailes zandarti. Otrādāk nē. Bet tā jau pa lielam vienmēr bijis. Šogad pa visām copes reizēm uz gruntenes neviens mēra sams nav trāpijies.
2.augusts 2023, 00:04 | links
 
man šogad neviens ēdams nav trāpījies. Pirmajā reizē (~jūnijs) domāju - lielie nārsto... otrajā reizē - brīvdienās, arī nekā prātīga, ne uz tārpiem, ne gliemjiem, ne zivi...
31.jūlijs 2023, 22:10 | links
 
Klau veči, šogad usainie vairāk uz tārpiem nāk? Vai man vienīgajam tā liekās? Starp hesu un Aiviekstes upi,lai precīzāk.
31.jūlijs 2023, 19:43 | links
 
Leonido [22.jūl]: Sveiki, makšķerējot samus no krasta uz grunteni par ēsmu izmantojot nedzīvo zivtiņu ir vajadzīgi pārmetieni? Cik bieži ja ir vajadzīgs to darīt.
Ja sams tur ir tuvumā,tas pienāk diezgan ātri.Īpaši krēslas stundās, kad tas paliek ļoti aktīvs.Pa dienu sams guļ bedrē, ņems, ja iemetīsi tam netālu.Tapēc neredzu jēgu sēdēt visu dienu vienā bedrē.Arī rezultāti ir labāki, ja tomēr dzīvais ir dzīvs
23.jūlijs 2023, 09:08 | links
 
Leonido [22.jūl]: Sveiki, makšķerējot samus no krasta uz grunteni par ēsmu izmantojot nedzīvo zivtiņu ir vajadzīgi pārmetieni? Cik bieži ja ir vajadzīgs to darīt.
Kad vairs nav smaržiņa. Mērcīte izskalojas tomēr. Ieteiktu pārmest reizi pusstundā.
22.jūlijs 2023, 21:32 | links
 
Sveiki, makšķerējot samus no krasta uz grunteni par ēsmu izmantojot nedzīvo zivtiņu ir vajadzīgi pārmetieni? Cik bieži ja ir vajadzīgs to darīt.
22.jūlijs 2023, 20:46 | links
 
Leonido [20.jūl]: Sveiki, gribēju uzzināt vai zem Rīgas HES ir kāda iespēja tikt pie sama un ja ir tad kādi padomi/pieredze.
Pie Salenieka šo ir ka biezs, tik dragā
21.jūlijs 2023, 13:10 | links
 
Sveiki, gribēju uzzināt vai zem Rīgas HES ir kāda iespēja tikt pie sama un ja ir tad kādi padomi/pieredze.
20.jūlijs 2023, 16:05 | links
 
Sveicināti copes draugi . Vēršos pie jums ar lūgumu . Varat ieteikt kādu vietu Latgales pusē Daugava kur varētu pie upes piebraukt ar mašīnu noķert samu ir doma atvaļinājumu pavadīt tāda noskaņa . Var droši rakstīt privāti bieži tur nebrauksu tikkai atvaļinājuma laiku .Paldies
6.jūlijs 2023, 17:41 | links
 
Paldies! Jau virziens norādīts, un tas ir daudz! :)
26.jūnijs 2023, 20:07 | links
 
Ja tieši ar spiningu vēlies, tad mēģini dabiskajā upē (virs Jēkabpils) zem krācītēm.
26.jūnijs 2023, 17:04 | links
 
Vīri, atvainojiet par naivu un stulbu jautājumu. Vai kāds var ieteikt, kur un kā reāli noķert samu? Vislabāk, ne pārāk lielu, lai nesaplēš manus smalkos rīkus lupatās. Gruntene, celiņš (velce), kvoks un televizors nepatīk, šādus beidus un rīkus nepiedāvāt. Kas atliek- laikam, spinings vulgaris. Dzīvē nevienu samu neesmu noķēris, gadi iet, gribētu paspēt. :) Paldies par atsaucību!

Kuha, 26.jūnijs 2023, 16:20


Tie, kas spiningo samus klusēs kā partižāni, kādreiz viens LV sama rekordists veiksmīgi +/- jēkabpils pusē spiningoja un veiksmīgi ķēra ar lieliem bleķiem, sams jau tāpat kā lasis un daudzas citas zivis uzturas noteiktā vietās, vienu noķer un tūlīt nākamais vietā ir jāmeklē un jākrāj pieredze, kādu laiku mēģināju tai paša pieminētajā pusē, tā arī neatkodu noķēru tur, kur noteikti domāju, ka nebūs, lai gan 5kg sams jau nekaitās sams... Droši vien, ka jaunās tehnoloģijas panoptix ir tā atslēga viņu atrast un tad mēģināt, vismaz cik redzēts, tad tas strādā, bet nu atkal, zivi var noķert tikai tur kur viņa ir, bet kur viņa ir ir noslēpums :D
26.jūnijs 2023, 16:33 | links
 
Pareizrakstības kļūda- šādus veidus.
26.jūnijs 2023, 16:21 | links
 
Vīri, atvainojiet par naivu un stulbu jautājumu. Vai kāds var ieteikt, kur un kā reāli noķert samu? Vislabāk, ne pārāk lielu, lai nesaplēš manus smalkos rīkus lupatās. Gruntene, celiņš (velce), kvoks un televizors nepatīk, šādus beidus un rīkus nepiedāvāt. Kas atliek- laikam, spinings vulgaris. Dzīvē nevienu samu neesmu noķēris, gadi iet, gribētu paspēt. :) Paldies par atsaucību!
26.jūnijs 2023, 16:20 | links
 
GoneFishing [11:33]: Sveiki, vai kāds var ieteikt, kā vislabāk uzspraust uz āķa un nostiprināt vistu aknas? Kaut kā nesanāk ar viņām, samiņi ķeras, bet ja paspēj pienākt, tā sajūta, ka iemetot vai nu nokrīt, vai sīkzivs visu noēd.Var pietīt pie āķa ar parastu spolīšu diegu.

KristapsS, 26.jūnijs 2023, 12:35

Šo esmu mēģinājis, baigā ķēpa un tāpat samērā ātri pazūd.
26.jūnijs 2023, 16:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager