Sami

Atraiss [02.07.22]: CopeUsma [Vakar]: Labdien! Iesakat eholoti tieši priekš samu kvokošanas. Tā lai labi var redzēt ēsmu in negļuko kā dziļums virs 10m

Atraiss, 30.jūnijs 2022, 23:40

Active Target, LiveScope vai Mega Live, visi smuki Tev tiešajā ēterā visu parādīs.Es drīzāk domāju parastu lētu sonāru ar pietiekami platu lenķi lai var labi ēsmu un padjomus redzēt dziļumā!
Man te viens bivalijs samenieks vispār ar veco eagle eholoti nesliktus samus velk
2.jūlijs 2022, 11:48 | links
 
CopeUsma [01.07.22]: Labdien! Iesakat eholoti tieši priekš samu kvokošanas. Tā lai labi var redzēt ēsmu in negļuko kā dziļums virs 10m

Atraiss, 30.jūnijs 2022, 23:40

Active Target, LiveScope vai Mega Live, visi smuki Tev tiešajā ēterā visu parādīs.
Es drīzāk domāju parastu lētu sonāru ar pietiekami platu lenķi lai var labi ēsmu un padjomus redzēt dziļumā!
2.jūlijs 2022, 11:29 | links
 
Abavnieks [01.07.22]: svens76 [15:58]: CopeUsma [13:02]: svens76 [12:56]: svens76 [7m]: Jon-Hill [11:12]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!VarēsNu nav tas livescope nekāds brīnumlīdzeklis:)Tieši tā :)
Bet to saprot tikai tas, kas ir pamēģinājis.
Viennozīmīgi, fīča baigā, bet tas nenozīmē, ka zivis virsū sāk peldēt.Virsū toč viņas nepeld:) man vairaakiem jau izmisums, saka nu i nah, tirgos nost to ieriici:)))Bet tā jau ir ar gandrīz visu, kamēr nerodi sajēgu. Pēc Tevis pēdējiem ierakstiem šķiet griez to visu uz tādu pusi, ka ar tām tehnoloģijām ir grūtāk noķert un nah to nevajag :D

Man liekas, jebkas, ko atkod, vienā mirklī nonāk Tavās rokās, kā slepkavas ierocis. Jautājums kādās rokās nonāk..
To lieliski pierāda kaut vai Babītes ezera daži personāži no fb un arī te tādi ir.
Par to slepkavas ieroci piekrītu, ja piešaujies, tad aeratoru ar kaudzi piesist nav problēma...bet neesam jau badā škiet, tāpēc popularizējam C&R ar šo ierīci
1.jūlijs 2022, 20:17 | links
 
Abavnieks [01.07.22]: svens76 [15:58]: CopeUsma [13:02]: svens76 [12:56]: svens76 [7m]: Jon-Hill [11:12]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!VarēsNu nav tas livescope nekāds brīnumlīdzeklis:)Tieši tā :)
Bet to saprot tikai tas, kas ir pamēģinājis.
Viennozīmīgi, fīča baigā, bet tas nenozīmē, ka zivis virsū sāk peldēt.Virsū toč viņas nepeld:) man vairaakiem jau izmisums, saka nu i nah, tirgos nost to ieriici:)))Bet tā jau ir ar gandrīz visu, kamēr nerodi sajēgu. Pēc Tevis pēdējiem ierakstiem šķiet griez to visu uz tādu pusi, ka ar tām tehnoloģijām ir grūtāk noķert un nah to nevajag :D

Man liekas, jebkas, ko atkod, vienā mirklī nonāk Tavās rokās, kā slepkavas ierocis. Jautājums kādās rokās nonāk..
To lieliski pierāda kaut vai Babītes ezera daži personāži no fb un arī te tādi ir.
Da neko negriežu ne uz kādu pusi:)) pilns ar tiem live uz laivām jau. Ntās stundas jāpavada ūdenī+pacietībai jābūt. Ne visi to var atļauties tās stundas ūdenī un ne visiem ir tā pacietība:)
1.jūlijs 2022, 20:04 | links
 
svens76 [01.07.22]: CopeUsma [13:02]: svens76 [12:56]: svens76 [7m]: Jon-Hill [11:12]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!VarēsNu nav tas livescope nekāds brīnumlīdzeklis:)Tieši tā :)
Bet to saprot tikai tas, kas ir pamēģinājis.
Viennozīmīgi, fīča baigā, bet tas nenozīmē, ka zivis virsū sāk peldēt.Virsū toč viņas nepeld:) man vairaakiem jau izmisums, saka nu i nah, tirgos nost to ieriici:)))
Bet tā jau ir ar gandrīz visu, kamēr nerodi sajēgu. Pēc Tevis pēdējiem ierakstiem šķiet griez to visu uz tādu pusi, ka ar tām tehnoloģijām ir grūtāk noķert un nah to nevajag :D

Man liekas, jebkas, ko atkod, vienā mirklī nonāk Tavās rokās, kā slepkavas ierocis. Jautājums kādās rokās nonāk..
To lieliski pierāda kaut vai Babītes ezera daži personāži no fb un arī te tādi ir.
1.jūlijs 2022, 17:46 | links
 
Virsū peld citai ierīcei, bet tās lietošana, šķiet, pat krimināli sodāma...
1.jūlijs 2022, 16:01 | links
 
CopeUsma [01.07.22]: svens76 [12:56]: svens76 [7m]: Jon-Hill [11:12]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!VarēsNu nav tas livescope nekāds brīnumlīdzeklis:)Tieši tā :)
Bet to saprot tikai tas, kas ir pamēģinājis.
Viennozīmīgi, fīča baigā, bet tas nenozīmē, ka zivis virsū sāk peldēt.
Virsū toč viņas nepeld:) man vairaakiem jau izmisums, saka nu i nah, tirgos nost to ieriici:)))
1.jūlijs 2022, 15:58 | links
 
Zivi jau neķer eholots vai cits tehnisks palīglīdzeklis, zivi ķer tas, kam makšķere rokā.
1.jūlijs 2022, 13:18 | links
 
daddy_j [01.07.22]: vecais princips, pat 2:
1. zivis jāķer tur, kur tās ir.
2. 80% zivju ir 20% vietās.

vai tā ir pieredze, vai tehnika, vai 100 draugi, kuri palīdz atrast zivi, tas jau ir otršķirīgs jautājums
:)
Ļoti precīzi pateikts. Pilnībā piekrītu rakstītajam.
1.jūlijs 2022, 13:06 | links
 
svens76 [01.07.22]: svens76 [7m]: Jon-Hill [11:12]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!VarēsNu nav tas livescope nekāds brīnumlīdzeklis:)
Tieši tā :)
Bet to saprot tikai tas, kas ir pamēģinājis.
Viennozīmīgi, fīča baigā, bet tas nenozīmē, ka zivis virsū sāk peldēt.
1.jūlijs 2022, 13:02 | links
 
vecais princips, pat 2:
1. zivis jāķer tur, kur tās ir.
2. 80% zivju ir 20% vietās.

vai tā ir pieredze, vai tehnika, vai 100 draugi, kuri palīdz atrast zivi, tas jau ir otršķirīgs jautājums
:)
1.jūlijs 2022, 13:02 | links
 
svens76 [01.07.22]: Jon-Hill [11:12]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!Varēs
Nu nav tas livescope nekāds brīnumlīdzeklis:)
1.jūlijs 2022, 12:56 | links
 
Jon-Hill [01.07.22]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!
Varēs
1.jūlijs 2022, 12:54 | links
 
Mūžsenais jautājums ! :)

https://www.youtube.com/watch?v=fIWHRCX_nkk
1.jūlijs 2022, 12:48 | links
 
Jon-Hill [01.07.22]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!
Matadors jau ir izkonkurējis startā ar to vien, ka zin kur un kā, nevis prasa kur un kā
1.jūlijs 2022, 12:19 | links
 
Jon-Hill [01.07.22]: .. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!
Noteikti, bet doma nav konkurēt. Matadors noteikti zina, kur ir jēga braukt un kur jēga kvokot, un kombinācijā ar LiveScope, to visu var pārtaisīt par vareni interesantu lietu.
1.jūlijs 2022, 12:17 | links
 
.. :) nez vai matadors ar vectēva, vecā mēnesī, no abeles grebto kvoku, varēs varēs kkā konkurēt ar Liveskopu !!
1.jūlijs 2022, 11:12 | links
 
Kādā veidā taisies copēt? Gruntene, kvoks, velce?

igis190, 1.jūlijs 2022, 05:22

Jūs, iespējams, smīnēsiet, bet es vēlos to noķert ar Panoptix. Respektīvi, atrast, redzēt, kā tie kustās, vai kustās, mēģināt ar atbilstošu gumiju novilkt garām, iespējams izprovocējot.
Protams, izskatu iespējas arī vertikālajā pamēģināt uz kaut ko dzīvu vai beigtu, ja tas darbojas.

P.S. esmu par C&R. Lai nepadomā, ka visiem, kam tagad ir pano, tad tie ir gaļinieki.

CopeUsma, 1.jūlijs 2022, 10:13


Īstenībā ir tā, es pat būtu gatavs paņemt kādu pieredzējušu copmani līdzi sev. Lai pamācītos, uzzinātu par zivi, saprast, kur un kā tā dzīvo. No manis viss tehniskais nodrošinājums. Laiva, elektronika, degviela u.tt. Ja kādam pieredzējušam samu copmanim ir interese, paskatīties Live, kas notiek zemūdens samu pasaulē, uzrakstiet privāti. Paldies.
1.jūlijs 2022, 10:17 | links
 
Sveiciens copmaņiem!
Man ir vēlme noķert savu pirmo samu. Esmu tos redzējis Rīgas ūdeņos, bet parasti fokusējies uz zandartiem un līdakām.
Vai kāds var man pateikt, vai Navionics norādīt, kuras ir vis potenciālākās samu vietas. Kaut ko dzirdēju par Rīgas HES, bet vai tur ir vairāk par to pašu Juglas ezeru vai Daugavu. Nevajag daudz vietas, pietiks ar vienu, kur sākt. Ja netālu ir slips, tas vispār būtu mega kruti. Paldies.

CopeUsma, 1.jūlijs 2022, 00:56

Mērķtiecīgi uz samu ir jāiet Daugavā. Juglā, Ķīšezerā u.c. sami ir drīzāk bonuss, ķerot citas zivis, nekā mērķa zivs. Bet OK, viss plūst, viss mainās...

Potenciālās vietas atkarīgas no copes veida, bet principā tās ir bedres, kantes.

Slipi tai pašā Navionics ir parādīti.

daddy_j, 1.jūlijs 2022, 09:02


Jā, slipi ir redzami Navionics, bet gribētos saprast, kuram slipam tuvāk ir potenciālas vietas. Es skatījos, ka aptuveni 1km virs Rīgas HES ir slips, tājā pēdējā līkumā pirms lielā baseina. Tur arī ir bedres un labas kantis, bet nemācēšu teikt, vai tur ir arī sami.
1.jūlijs 2022, 10:15 | links
 
Kādā veidā taisies copēt? Gruntene, kvoks, velce?

igis190, 1.jūlijs 2022, 05:22


Jūs, iespējams, smīnēsiet, bet es vēlos to noķert ar Panoptix. Respektīvi, atrast, redzēt, kā tie kustās, vai kustās, mēģināt ar atbilstošu gumiju novilkt garām, iespējams izprovocējot.
Protams, izskatu iespējas arī vertikālajā pamēģināt uz kaut ko dzīvu vai beigtu, ja tas darbojas.

P.S. esmu par C&R. Lai nepadomā, ka visiem, kam tagad ir pano, tad tie ir gaļinieki.
1.jūlijs 2022, 10:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager