Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Ir kaadi ieteikumi ar ko padalities? :)
kaadi lomi kjerti? :)
un vai ir kaads specializejaas zushos Varkaljos? :)
bet runa ne tikkai par zushiem bet par visu ;)
22.jūnijs 2008, 14:20 | links
 
Laba vita daudz zivis bija ka noera 11 kg smagu lidaku uz zandartu daudz laba vieta!
5.augusts 2008, 15:45 | links
 
Es parsvaraa pie pashaa tilta blakus njemos uz chortjikiem un uz dziivo, jauki asareeni un zandarti naak :)
2.janvāris 2009, 19:17 | links
 
Vai Varkaļu kanālā ir vajadzīga speciāla atļauja iz ņemot makšķerēšanas karti?
7.janvāris 2009, 11:22 | links
 
noup :P
ar to pashu parasto karti un aiziet :)
7.janvāris 2009, 15:00 | links
 
Kurā vietā tur parasti gana tos asarus un zandartus? Un ledus tur drošs jo tur taču diezgan normāla straume?
7.janvāris 2009, 15:08 | links
 
Gribētos pamēģināt kautko pacopēt arī ziemā šajā vietā!Gribētos tikai zināt +- to virzienu,kur kādu asarēnu tur meklēt.Vasarē es tur nevienu asari neesmu dabijis.Cik esmu ar spiningu mētājis...neviens.Kad Vispār plaužus var sākt gaidīt ziemas sezonā?
18.janvāris 2010, 12:34 | links
 
Es pārsvarā pa vasaru tur ņemos, ziemā nav sanācis, bet nu šoziem drošvien sadūšūšos un aizlaidīšu paskatīties kas tur labs notiek, visdrīzāk nākamā nedēļa un tad arī ziņošu.
17.februāris 2010, 02:15 | links
 
Kā ir ar ūdens līmeni šajā kanālā?Šogad neesmu vēl bijis,bet ir doma uz to pusi aizšaut.No krasta normāli var pacopēt,vai ar gumijniekiem jābrien?
5.jūnijs 2010, 12:09 | links
 
varkalii jau nav taa kaa purvaa,tur krasti stingri,un paaugsti,domaaju,ka nekaadas probleemas nevareetu buut...varbuut tagad liimenis ir ceelis sakaraa ar ziemeli,bet nu ,domaaju,tas nav tik tragiski.
5.jūnijs 2010, 15:35 | links
 
Šodien Varkaļu kanālā ar gruntenēm uz trijiem 7brekši+3aizbēga. Jo aukstāk saule kāpa, jo sliktāk sāka copēt. Bet principā sēdēt uz brekšiem tur var :)
20.jūlijs 2010, 15:08 | links
 
Sodien ir doma doties uz sho kanalu!
Varetu kads pateikt,kur labak nobazeties?
Braucot no rigas puis pa labi,vai pa kreisi labak?
21.jūlijs 2010, 11:16 | links
 
ir kaads bijis peedeejaa laikaa ar feederi vai grunteni, kaadi rezultaati?
26.augusts 2010, 19:48 | links
 
Es apmēram 2x nedēļā braucu garām,sēž vienmēr abās pusēs,i no rītiem,i vakaros.Šo pievakari tas pats,pa visu lietu.
26.augusts 2010, 20:31 | links
 
to, ka tur kaads dirn es zinu, bet interesee vai tam ir jeega? neesmu nereizi tut copeejis ir doma pameegjinaat. kas tur ar dziljumiem, gultnes reljefu, sastaavu, kjeeraajiem? un uz kuru pusi labaak iet feedereet uz lielupes vai ezera pusi?
26.augusts 2010, 20:52 | links
 
to lietus
Labāk tur ķeras uz ezera pusi, cik novērots, pats pāris reizes biju nu nepatīk man tas kolhozs, tāpēc labāk brauc darba dienā, tāpat jau labās vietas un bedres tur viens otram nodod. Neaizraujies ar krutajām paikām, tur breksis nav lutinats, tādu Sensas var arī nesaprast, auzu parslas viņam ar piešprici vajag, a uz āķa makaroni ir galvenā paika. No sākuma domaju, kāpēc man nekas nenotiek, kad paskatījos ko vietējie un uz ko ķer sapratu, ka par cik makaroni un auzu pārslas kā sivēniem tiek spaiņiem gāzti iekšā, tad skaidrs kāpēc pārējais fišiem liekas maz interesants. Ne asakas.
p.s. arī labi asari un zanderi ir tikai vietas un laiki jāzin, arī kad migrē.
27.augusts 2010, 10:28 | links
 
atskaite, biju dazhas stundas kur hercs7 teica- ezera pusee, jo upes pusee visas vietas bija aiznjemtas, bet kaa redzu tad par labaakajaam vietaam domas dalaas. viena lieta likaas diivaina, ka visi seedeeja riigas pusee un es biju preteejaa krastaa, kur nebija neviena copmanja. jautaajums tur ir shtruntiiga vieta, ka visi saseedushi vienaa pusee???
Kanti atradu sameeraa viegli. Baroju gan ar smalkaam bariibaam un uz aakja taarpi dazhaadaas kombinaacijaas. rezultaataa vairaaki finieriishi lielaakais kaadi 0,5kg + dazhi plichi, normaalu breksi nesagaidiju :(
Kuriozs- apraavu vienu barotavu (aukla paartruuka vietaa kura apmeeram ir iemetiena briidii pie pirmaa gredzena, nodila aciimredzot (5lb PP)). peec paaris metieniem izvliku savu barotavu jau ar jauno montaazhu kuras aakjis bija smuki savienojies ar norautaas sisteemas aakji :) luuk metiena precizitaate :D
27.augusts 2010, 21:43 | links
 
Lietus, ja dzīvo Varkaļa krastā, tad saprotu kapēc copē tur. Ja ne, tad piedod, nekad nesapratīšu:)
Šobrīd Daugavā brekšiem žors, mazo vispār nav...attālums tas pats kas uz Varkali...
27.augusts 2010, 21:54 | links
 
guntarskl, shodien biju pirmo reizi pameegjinaat tiiri intereses peec. visu laiku braucu garaam pilns ar copmanjiem, jaapaskataas ko vinji tur dara taa tekt
27.augusts 2010, 21:56 | links
 
guntarskl, peec tava ieteikuma ir doma riit aizshaut nliidz daugavai pafeedereet. Luugums PM padaliities ar kaadu vietu kur no krasta pefeedreet
30.augusts 2010, 17:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager