Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Dabas liegums saakas lidz ar udens malu,visas darbibas ir aizliegtas udenii,krasts ir privata zeme,tur ipasnieks dara ko grib.
27.maijs 2020, 11:41 | links
 
Cik dzirdēju tad tās visas zemes ir privātas, paplašinās ceļu, izbūvēs komunikācijas, sadalīs kvadrātos un būs kārtējā privātmāju pilsētiņa kam sekos liegums iebraukt un slēgta piekļuve.
27.maijs 2020, 10:14 | links
 
Ideāli! Tad beidzot tas bomžatņiks būs ciet!
27.maijs 2020, 03:21 | links
 
Kad ir runa par makšķerēšanu, tad redz esot "dabas liegums", kad ar smago tehniku izdangā krastus, tad "dabas liegums" vairāk neesot. Biju tur jau mēnesi atpakaļ, skats nepatīkams. Zīme arī uzlikta. Ko viņi tur veidos, nav ne mazākās jausmas. Sabildēju to visu, bet nesanāk šeit pievienot foto, acīmredzot portāls kaut ko niķojās.
26.maijs 2020, 23:05 | links
 
Vai kāds pēdējās dienās nav bijis Varkalī. Paziņa stāsta, ka gar kanālu, proti, ceļu, kas iet uz ezeru, ar buldozeru, tas esot paplašināts, esot izcirsti arī koki un tt. Tā taču lieguma zona esot.... Varbūt kāds zina, kas tur notiksies tālāk.
26.maijs 2020, 21:44 | links
 
Artx2 [09.05.20]: AndrisL [13:00]: Inspektori Varkali ir katru dienu un pat vairakas reizes,Pravieti beidz melot sabiedribai

gz888, 9.maijs 2020, 11:29

Es biju no 12 līdz 18- pieļauju, ka bija inspektori no rīta un pēc tam atbrauca vakarā, bet arī dienā Lielupe tajā rajonā mudž no laivām un copmaņiemTu gribi lai inspektori tup tur visu dienu un seko lidzi tām laivām, kas vizinās pa Lielupi un uzmana lai nepārbrauc Varkaļu kanāla robežai?:)
Tu vnk zvani un sūdzies (stučī) nākamo reizi, nevis te čīksti!
Jā, lai atpelna savu algu!
9.maijs 2020, 14:20 | links
 
Nez vai nav kkādas iespējas iesaistīt Jūrmalas pašvaldības policiju. Tomēr līdz elektrolīnijai ir Jūrmalas administratīvā teritorija.
9.maijs 2020, 13:50 | links
 
AndrisL [09.05.20]: Inspektori Varkali ir katru dienu un pat vairakas reizes,Pravieti beidz melot sabiedribai

gz888, 9.maijs 2020, 11:29

Es biju no 12 līdz 18- pieļauju, ka bija inspektori no rīta un pēc tam atbrauca vakarā, bet arī dienā Lielupe tajā rajonā mudž no laivām un copmaņiem
Tu gribi lai inspektori tup tur visu dienu un seko lidzi tām laivām, kas vizinās pa Lielupi un uzmana lai nepārbrauc Varkaļu kanāla robežai?:)
Tu vnk zvani un sūdzies (stučī) nākamo reizi, nevis te čīksti!
9.maijs 2020, 13:04 | links
 
Inspektori Varkali ir katru dienu un pat vairakas reizes,Pravieti beidz melot sabiedribai

gz888, 9.maijs 2020, 11:29


Es biju no 12 līdz 18- pieļauju, ka bija inspektori no rīta un pēc tam atbrauca vakarā, bet arī dienā Lielupe tajā rajonā mudž no laivām un copmaņiem
9.maijs 2020, 13:00 | links
 
Inspektori Varkali ir katru dienu un pat vairakas reizes,Pravieti beidz melot sabiedribai
9.maijs 2020, 11:29 | links
 
Esmu copejis sogad vairakas vietas un parbaudes ir regularas,bet tas ir Rigas pilsetas robezas.
9.maijs 2020, 11:27 | links
 
Latvju folklorā stāv rakstīts,-"Kas kauna neprot, tas badu nemirst". Un tas ar laivu un publiski visu acu priekšā. Izskatās, ka inspektorus darbā pieņem līdzīgi kā sezonas strādniekus, piem. lašveidīgo nārsta laikā. Vimbotāji tā arī šopavasar neziņoja par inspektoru esamību. Varkalī, ja būs, tad uz rudens pusi. Tagad laikam dienas kārtībā sākusies Bolderājas mola akcija.....:),:).
9.maijs 2020, 11:03 | links
 
par parkapumiem Varkali ,zvani 29152158

gz888, 8.maijs 2020, 18:41



paldies, iefiksēju
8.maijs 2020, 19:46 | links
 
par parkapumiem Varkali ,zvani 29152158
8.maijs 2020, 18:41 | links
 
Es šodien biju pusi dienas ar fīderi Varkaļu kanālā - nulle kvadrātā. Cik redzējum tad citiem tas pats. Toties divi kadri ar laivu kursēja velcējot te licencētajā zonā iekšā, te ārā un manu acu priekšā 5 lielas zivis- viena bija nu kārtīga līdaka, otra kaut kas ap puskilo, bet tie trīs likās ka zandarti- tiem liegums- viss tika maisā, protams, sabāzts. Ļoti šaubos, ka šiem bija Varkaļu kanāla licence, tas viens, otrs- par katru tādu zandartu pienākas smuks sods
8.maijs 2020, 18:32 | links
 
Nu viņi tur cemerē pārsvarā tikai pavasarī, jo tad esot liela zivju migrācija uz nārsta vietām Bābītes ezerā, vasarā tur nekad neesmu redzējis, ka kāds dīvaini rausta kātu, jo tad parasti tautas ļoti daudz no krasta sēž ar gruntenēm un tuvāk kā 60, 70 m no krasta ar laivu nevar piebraukt.

whoops, 6.maijs 2020, 09:07



Cemerētāji tur ir gan pavasarī, kad zivs iet iekšā ezerā, gan rudenī, kad tā nāk ārā. Bet pēdējos 2-3 gadus to populācija ir pamatīgi samazinājusies, lai teiktu, ka tur ir baigā cemmerētāju meka un totāla sērga. Gadus 5-7 atpakaļ, tad jā. Tad tur darījās šausmas!
6.maijs 2020, 11:11 | links
 
Nu viņi tur cemerē pārsvarā tikai pavasarī, jo tad esot liela zivju migrācija uz nārsta vietām Bābītes ezerā, vasarā tur nekad neesmu redzējis, ka kāds dīvaini rausta kātu, jo tad parasti tautas ļoti daudz no krasta sēž ar gruntenēm un tuvāk kā 60, 70 m no krasta ar laivu nevar piebraukt.
6.maijs 2020, 09:07 | links
 
Nu tie, kas zem tā tilta sēž bieži tur ar televizoriem kko ākstās, bet nekad neredzēju, ka kko prātīgu izvelk.Vienu reizi redzēju viens no tā tilta labi vilka brekšus uz grunteni un kā uztveramo izmantoja mailīšu ķeršanas tīkliņu 1x1 m, jo 5 m sačoks kā citiem zem tilta iemītniekiem viņam nebija.

whoops, 5.maijs 2020, 22:06

Es zem tilta arī nesēžu, bet garāmejot kaut ko līdzīgu Tavam cirkam par televizoru līdzīgu esmu redzējis un tagad atceros. :). Par cemerētajiem , protams , cits nopietns stāsts. Tā ir bijusi vienmēr totāla sērga.
5.maijs 2020, 22:18 | links
 
Nu tie, kas zem tā tilta sēž bieži tur ar televizoriem kko ākstās, bet nekad neredzēju, ka kko prātīgu izvelk.Vienu reizi redzēju viens no tā tilta labi vilka brekšus uz grunteni un kā uztveramo izmantoja mailīšu ķeršanas tīkliņu 1x1 m, jo 5 m sačoks kā citiem zem tilta iemītniekiem viņam nebija.
5.maijs 2020, 22:06 | links
 
Sveiki!
Cienijamie makšķerēšanas inspektori, lūgums piebraukāt biežāk pie varkaļa kanāla un Bebītes ezera stingrā lieguma zonas. Šeit laikam vienkārša "pakratīšan ar pirkstu" nelīdz, katru reizi auzbraucot tajā rajonā novērojams pilns ar "nezinīšiem" ka tur nevar makšķerēt utt... Pat nesen krastā tīkls manīts. Es zinu ka es neesmu vienîgais kurš šo bardaku ir pamanījis.
Lūdzu pakontrolējiet biežāk un ar reāliem sodiem!

ResnaisJanka, 4.maijs 2020, 11:27

Varkali pazīstu vairāk kā 20 gadus un no pieredzes esmu novērojis, ka inspektori sāk strādāt režīmobjektā cauru diennakti tad, kad sāk nākt lielie lomi. Vidējais cipars runā, ka no 15 copes reizēm aptuveni līdz 4 reizēm ir bijuši inspektori, t.sk. 2 reizes naktī. Prioritāte ir maliķi ar tīkliem, nevis zvani par režīma pārkāpējiem un makšķeru skaits. Vēsturiski savā dzīves laikā ne es, ne mani paziņas nav ievērojuši, lai kanālā ķertu ar tīkliem. Tad jau bezpreģels iet uz augšu....:). Vienreiz dzīvē gan redzēju "televizoru".
4.maijs 2020, 23:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager