Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Viss dzīvē ir vienkārši - Licencēto makšķerēšanu organizē biedrība "Vides aizsardzības asociācija" un ir MK noteikumi "Licencētās amatierzvejas — makšķerēšanas — kārtība", kuros ir konkrēti norādīti LM organizētāja pienākumi.
Ja kāds no VAA biedrības ir savaidējies, ka naudu nemaksā vai pārāk daudz sadomājies no sevis un domā, ka var nodibināt savu karaļvalsti Varkaļu kanālā, tad droši var izstāties no biedrības un atrast sev labāku pielietojumu dzīvē un lielāku ienākumu, kā arī beigt nodarboties lietām ko nevar pavilkt.
12.jūnijs 2012, 12:13 | links
 
Aiwa, laba ideja. Ar firmu, kas apkalpo tur jau esošos automātus var vienoties par apsardzi, apkopi, inkasāciju utt. Tiešām laba doma! Automāts varēt būt dārgs, bet copmaņu ērtības - pirmā vietā :)
12.jūnijs 2012, 11:46 | links
 
Man patiktu, ja kases automātu varētu nolikt blakus Priedaines (Jūrmalas iebr.)kases aparātiem. Vienmēr apsargāts, pa ceļam no Rīgas!!!
12.jūnijs 2012, 11:39 | links
 
Nazi kad buus kaut viena ziime tev vaarda neviens neteiks.Es likumus nepaarkaapu un maksereeju ar savaam divaam makskereem atljautajaam bet ar jums runaat kaa ar sienu. Saakumaa likumus izdod bet peec tam domaa....pffff
12.jūnijs 2012, 11:31 | links
 
nu tad tu arii par mani un draugiem ne spried. Ne jau es pirmais uz personiibaam saaku paariet...Tev laudis jau divus meeneshus par kopeejo situaaciju bet tu baro ar kaut kaadu mistiski uzziimeeto ar roku karti un trim vietaam kur kaud kaadu atljauju ir jaapeerk
12.jūnijs 2012, 11:28 | links
 
seregins- Tu par manu darbu man nepārmet, ne tev spriest ko esu darijis un ko daru Tu man naudu nemaksā. Ja es nebūtu ar tādiem pienākumiem jau sen būtu cita runāšana. seregins- ja Tev patīk ar saviem brataniem pārkāpt noteikumus tad pārkāp. Bet nesūdzies tanī brīdī ka pieķers, vēlāk tādi glumekļi stāv tiesā ar izstieptu purnu un saka ka es taču neko sliktu neizdariju. Ja Tev gribās par šo parunāt tad būs iespēja. seregins- vai kāds no Tevīm tagad naudu ir paņēmis? Nepaies 3 dienas un būs zīmes, miskastes, tad es paskatīšos ko kleposi.
fish- man apstiprinātajos biku savādāk. No kurienes ņēmi šos? Man ir 1,5 Ls no 1 jūnija līdz 28,29 februārim, no krasta. 3Ls no laivas 1 jūnija līdz 28,29 februārim, 5.00Ls no laivas pavasaris, 3Ls no krasta pavasaris, 0,5Ls ar atlaidi 1 jūnija līdz 28,29 februārim; bezmaksas cauru gadu.
JanKa- 6.5.1. SIA „Akots”, Dubultu prospekts 11, Jūrmala, (Dubultos) Preces makšķerniekiem Darba laiks darba dienās no 10:00 līdz 19:00, sestdienās 10:00 līdz 14:00, svētdiena brīvdiena;
6.5.2. SIA „Džerks”,„ Preces tūrismam un makšķerēšanai”, Rīgas iela 2, Piņķi, Babītes pagasta Babītes novads; Darba laiks darba dienās no 10:00 līdz 18:00, sestdienās 10:00 līdz 16:00, svētdiena brīvdiena;
6.5.3. SIA „Džerks”,„ Preces tūrismam un makšķerēšanai”, Nometņu iela 64, Rīga (Āgenskalns), Darba laiks darba dienās no 10:00 līdz 19:00, sestdienās 10:00 līdz 16:00, svētdiena brīvdiena;
6.5.4. SIA „Sabiedrība VVV”, Talsu šoseja 34, Jūrmala, ( Kauguri), Preces makšķerniekiem, Darba laiks darba dienās un sestdienās no 10:00 līdz 19:00, svētdienās 10:00 līdz 18:00;
Sāksim tirgot piektdien.
12.jūnijs 2012, 11:00 | links
 
ja bet man tas holhozs neintresee :D :D
12.jūnijs 2012, 10:39 | links
 
nu tad tev ir labaak :D paveicaas
12.jūnijs 2012, 10:30 | links
 
Makskernieku bodiitee tanii ? ? :D vnk vietejais esmu
12.jūnijs 2012, 10:29 | links
 
Janka_K Riigas2 iela kau kaads maks veikals, bet iedomaajies ja gribeesi iegaadaaties licenzi piecos no riita vai tad straadaas taa vieta kur iegaadaaties to , bet Nazis jau visus gaidiis ar ziliem papiriishiem...
12.jūnijs 2012, 10:24 | links
 
kur tad pinkos tirgo ? :D
12.jūnijs 2012, 10:07 | links
 
tā bija atbilde Archey
12.jūnijs 2012, 10:04 | links
 
Tieši ši iemesla pēc es arī vairs nebraucu uz Babītes ezeru......tur visi dara ko grib.
Patiesībā tur vajadzētu būt vieman cilvēkam kas katru dienu šiverē un pārbauda!
12.jūnijs 2012, 10:04 | links
 
vietaas...:D
12.jūnijs 2012, 10:00 | links
 
piedošanu, 3 un 5 lvl
12.jūnijs 2012, 09:56 | links
 
nazi, man arī interesēja ar ko atšķirās šīs divas licences, kāpēc viena 5, otra 10 lvl?

Noteikumu IV. punkts:
3. aile) Vienas dienas licence makšķerēšanai (arī ar spiningu) no laivas un krasta periodā no 1. marta līdz 31. maijam. licenču skaita limits dienā 10 gab. maksa 3.00 Ls
4. aile) pavasara sezonas vienas dienas licence makšķerēšanai (arī ar spiningu) no laivas un krasta laika periodā no 1. marta līdz 31. maijam. Licenču skaita limits dienā 10 gab., maksa 5.00 Ls
12.jūnijs 2012, 09:56 | links
 
nu ir saprotams ka nazim galveno kaart ir uspljauties uz to kaa to licenzi buus pieejamiiba iegaadaaties.galvenais ir zilaa lapa un procents no izrakstiitaas summas.vai cik labi justies par keeninju ). mazu bet tomeer just kaut kaadu varu...Un ja nu "kukuruzniki" un citaa meelee runajoshie tev neliek mieru un tu jau veselus 11 gadus virzies uz rietumu makskerniekiem tad buutu kaut vienu miskasti vai ziimi par noteikumiem uzstadiijis paraadot ka tev nau uzpljauties uz makskernieku apkaarteejo vidi. nu bet tas tachu nau inspektora - zorro kompetiicijaa. Lieta ir taada ka makskernieku gada karte ir jau katram shashliniekam un atliek tikai kaut kaada mistiskaa licence nopeerkama mistiskajaas.
12.jūnijs 2012, 09:54 | links
 
pēdejā laikā bieži makšķerēju no krasta tajā kanāla daļā, kas iet gar babīti ... katru reizi nākas skatīties kā vīri ar laivām uz dzīvo kjer zandartus un njem visu kas patrāpās ... reizi izteicu piezīmi, ka zemmēra zandartu tomēr bij jāatlaiž, uz ko saņēmu: "Ti tut riba4itj prijehal iļji piz*tj???" žēl, bet pa 5 copes reizēm tā arī nesagaidīju, ka atbrauc inspektori un "pakrata" tos mūdžus ... cerams, ka LM ieviešana kko izmainīs ...
12.jūnijs 2012, 09:52 | links
 
spuris- Tur to aparātu ar visu tiltu aizstieps. Būs elektroniskā licence!
12.jūnijs 2012, 09:26 | links
 
Jūs te diskutējat par licenžu pieejamību...nesaprotu kāpēc nevar pie tilta nolikt automātu kā pie maksas stāvietām vai iebraukšanas jūrmalā????Cilvēks atbrauc da jeb cikos un vienmēr viņam ir iespēja darīt visu oficiāli! Tas ir tā pat kā ar miskastēm .....ja viņas nav tad pietura ir piemēslota :),protams ka ir urlas ,kas met papīrus zemē ,bet pa lielam kārtība ir nesamērojami lielāka.
12.jūnijs 2012, 09:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager