Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
mefisto- Pa skaisto gan. pat licenci bez ierakstīta datuma nevar uzticēt, un savā laikā Ķegum LM pierādija ka visi teica vēl jau nav bijis cilvēks kas tirgo licences, tūlīt būs un tad pirksim kaut paši jau copē uz nebēdu no paša rīta! Tādēļ saku ka nebūs tādas iespējas.
12.jūnijs 2012, 08:58 | links
 
"nebūs tā kā Tu to saki licences uz vietas netirgos, jo nēsi ne Tu ne Tavi draugi līdz tam izauguši."

nu pa skaisto :DDD
12.jūnijs 2012, 08:51 | links
 
Copmanis- netikai labdaris, bet arī labvēlis, jo copmaņiem nesaku "ne asakas", bet saku "Lai veicās". :DDD
12.jūnijs 2012, 08:44 | links
 
Man nav nūjiņas ar zvaigznīti galā, un zelta zivtiņas vēlēšanos arī uz to netērētu, būs tā elektroniskā licence.
12.jūnijs 2012, 08:42 | links
 
Labdaris :)
12.jūnijs 2012, 08:41 | links
 
Kā pēc licences nevar iegādāties i-netā? Šodien pat autobusa biļeti te var iegādāties, bet pēc makšķerēšanas licences jābrauc uz veikalu Piņķos.! Tas reāli atvieglotu godīgajiem makšķerniekiem licenču pieejamību un rezultātā, esu pārliecināts, ka to, kas makšķerētu bez licences, būtu ievērojami mazāk! Vienīgais,....ja tāds ir tas mērķis, kā pēc tika ieviestas licences!
12.jūnijs 2012, 08:39 | links
 
Tieši tā- pa velti un vēl savus līdzekļus ieguldu!
12.jūnijs 2012, 08:36 | links
 
Nazi,
Vecā dziesma - par velti strādā? Nu, nevajag.
12.jūnijs 2012, 08:33 | links
 
Pagājuši tie laiki ka kāds saņem kautkādu procentu!
12.jūnijs 2012, 08:27 | links
 
Cik es zinu, tad inspektors saņem kaut kādu procentu no iekasētām soda naudām? Ja tas ir tā, tad jautājumu nav. Vienīgais....ar to "Kukuruzņiku", man šķiet, ka gan Tu pārcenties.
12.jūnijs 2012, 08:25 | links
 
Varu tikai pateikt ka klondaika kurā darijāt ko gribat būs beigusies!
12.jūnijs 2012, 08:14 | links
 
Fishmens- nejēdz, nejēdz! Jau 11 gadus nejēdz.
12.jūnijs 2012, 08:13 | links
 
seregins- Ir arī būts svētdienās un nekas tur traks nav, visi kā no zīda, slideni un lūdzās. Nez kāpēc varu apgalvot ka tur lielākā daļa pārkāpēji ir citā mēļē runājošie.
seregins- Par naudas krāpšanu lūdzu ziņo policijai, un nebūs tā kā Tu to saki licences uz vietas netirgos, jo nēsi ne Tu ne Tavi draugi līdz tam izauguši. Tev būtu jāsaprot to ka inspektors nekad nebūs tas kas tirgos. Un tagad ir Tavs pienākums iegādāties licenci!
12.jūnijs 2012, 08:12 | links
 
Izklausās, ka Naža kungs vispār nejēdz tēmu. Māk tikai skrejlapiņas dalīt.:)
12.jūnijs 2012, 08:07 | links
 
Nazi man nau nekaadu probleemu nopirkt to licenci pa 1.50 ls vai cik tur veel ja juus pashi izdariisiet kaut ko cilveeciski , ja cilveekam braucot no Riigas 4-5 no riita buus iespeeja pa celjam nopirkt licenziju vai arii juus pashi naudas kraapshanas vietaa izrakstiisiet tas atljaujas protams ar cheku maksaajot visus nodokljus no licenzhu pardoshanas.wellcome vaarkljkanaalaa no piekdienas uz sveetdienu un tur juus ne jau viens divi suutis bet gan kaadi 30 cilveeki vis maz...un nejau ka tuu saki "pashol ti...." un taa taalaak. tur ir arii daudz adekvaatu cilveeku arii ar dzimtaas tautas pilsoniibaam kurus apvieno draudziiga makskereeshanas vide ;)
12.jūnijs 2012, 00:03 | links
 
imations- Zvejo, zvejo līcī vēl ir laiks! Cik saprotu visi liek mīksto! :DDD Tikai kad parādās pārbaude tad par mīkstiem kļūst paši! Ir pasūtīts "kukuruzņiks" ar skrejlapiņām! :)
11.jūnijs 2012, 23:23 | links
 
Kamēr zvejoju zivis līcī, tikmēr mani čomi pie Lielupes Varkaļu kanālā zivis vilka uz nebēdu, uz jautājumu par licences iegādi man tika paskaidrots, ka man no zvejas jūras slimība piemetusies ar komplikācijām. Pēc stāstītā tautas ir daudz un visi liek mīksto uz šito LM organizētaj biedrībiņu.
Patiesībā vis ir OK jo MK noteikumos Nr.574 par "Licencētās makšķerēšanas organizētāja pienākumi" punktā ir minēts "8.2. nodrošināt makšķerēšanas licenču pieejamību, kā arī makšķerēšanas licenču realizāciju ūdenstilpju tuvumā tajās dienās, kad ir atļauta makšķerēšana, kā arī vietējos laikrakstos un attiecīgās pašvaldības sabiedriskajās vietās sniegt rakstisku informāciju par licenču realizāciju."
Bet LM organizētēj biedrībele piedāvā licences iegādāties Jūrmalā Lielupes otrajā pusē vai Pinķos aptuveni 6 km attālumā uz vienu pusi, tas saucās - "ūdenstilpju tuvumā tajās dienās, kad ir atļauta makšķerēšana" .
Ja nevar normāli organizēt LM tad nav ko ākstīties un ņirgāties par cilvēkiem un ar šitiem aršanas nebūs.
11.jūnijs 2012, 23:12 | links
 
seregins
Tagad laikam saprotu ko tas nozīmē "Pašol ti .....", un es viņam saku nāc man līdzi un šim iedodu papīrīti tādā zilā krāsā kopija laikam APP saucās. Man patīk palasīt tādus komentus, seregins - gaidu kad Tu mani pasūtīsi! ;)
11.jūnijs 2012, 22:52 | links
 
reaali varu pastaastiit par to kas tagad vaarkalju kanaalaa notiek ! cilveeku tir tik daudz ka inspektori baidaas no kaut kadaam sankcijaam! neviens netaisaas maksaat par zveju kanaalaa ne santiima, atklaati suuta inspektorus uz trim burtiem kameer nau skaidriibas, nau nekaadas informaacijas iebraucot kanaala krastos ! nau informaacijas likumu izmainjaas ! a to ko raksta internete maajas lapaas tas ir vienkaarshi bla bla bla ! cope ir ! brekshi keraas !
10.jūnijs 2012, 23:07 | links
 
jautaajums : ja es sodien pa nakti taisos braukt liidz riitdienai. Kur iegaadaties licenzi ja braucu no Riigas, vai vispaar pa nakti var tagad makskereet ? parasti seezhu tuvaak Lielupei. Kursh var paskaidrot ?
9.jūnijs 2012, 15:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager