Kastings

Semtex [19.10.20]: ar to sāc,tur nekas nav tāds.. iztirit un zobratus ieeļot.. bezgaligaja viitnē smēri regulāri pieskatīt.
Attaisīju, saeļļoju, nekādu izmaiņu - dūc vienalga. Kas Rīgā nodarbojas ar šādu spoļu remontu un var arī detaļas sadabūt pieņemamā laikā?
10.novembris 2020, 11:51 | links
 
Sveiki! Abu Garcia Revo Beast 40. Vai kāds var ko pastāstīt par šo spoli,ieteikt kādu auklu lietot?

Skalopendra, 18.oktobris 2020, 19:27


Lietoju otro sezonu - super spole. viegla, samērā maza. pirms tam pamēģināju Revo Toro beast, roka piekusa daudz vairāk.
19.oktobris 2020, 14:43 | links
 
Vigulis [19.10.20]: Nav jau vairs padomju laiki, var sameklēt jebkuru apkopes materiālu. Tādēļ auto vai šujmašīnu eļļas lietot gan nevajadzētu, nekad nevar zināt, kā tā eļļa iedarbosies uz plastmasas , karbona vai gumijas daļām. Spoļu eļļas parasti ir šķidrākas, gan eļļas, gan smēres. Multam ar metienā neatslēdzamu auklas kārtotāju vispār ir smērēšanas īpatnības, tur arī visam bezgalīgās skrūves mehānismam vajag šķidrāku eļļu, ja nē, tad ar ar metienu būs kā ar strūklu uz vecumu- pie kājām. Vienai spolei nav baigi vērts iespringt, tad lētāk būs meisteram aiznest. Bet, ja rokas no dibena neaug un tā lieta patīk, ir vērts no ārzemēm pasūtīt visus materiālus un darboties. Tā skaisti pietiek ar trim smērēm( bremžu diskiem, universālo un reduktora zobratiem) un divām eļļām šķidro un pavisam šķidro. Pa vienkāršo pietiks ar smēri un eļļu, salmo bodēs ir, tas būs labāk kā nekā un pa sauso. Labs smērvielu piedāvājums ir japantackle, hedgehog-studio, ebay ir japānas tirgotājs ar kļičku "kasei0121". Plašs klāsts no shimano un daiwa minerālajām eļļām līdz ZPI un IOS sintētikai, cenas attiecīgas.
Izsmeļoši. Patīk pačakarēties pašam brīžiem, tādēļ došos vien uz bodi pēc smēres un eļļas. Paldies!
19.oktobris 2020, 14:37 | links
 
Nav jau vairs padomju laiki, var sameklēt jebkuru apkopes materiālu. Tādēļ auto vai šujmašīnu eļļas lietot gan nevajadzētu, nekad nevar zināt, kā tā eļļa iedarbosies uz plastmasas , karbona vai gumijas daļām. Spoļu eļļas parasti ir šķidrākas, gan eļļas, gan smēres. Multam ar metienā neatslēdzamu auklas kārtotāju vispār ir smērēšanas īpatnības, tur arī visam bezgalīgās skrūves mehānismam vajag šķidrāku eļļu, ja nē, tad ar ar metienu būs kā ar strūklu uz vecumu- pie kājām. Vienai spolei nav baigi vērts iespringt, tad lētāk būs meisteram aiznest. Bet, ja rokas no dibena neaug un tā lieta patīk, ir vērts no ārzemēm pasūtīt visus materiālus un darboties. Tā skaisti pietiek ar trim smērēm( bremžu diskiem, universālo un reduktora zobratiem) un divām eļļām šķidro un pavisam šķidro. Pa vienkāršo pietiks ar smēri un eļļu, salmo bodēs ir, tas būs labāk kā nekā un pa sauso. Labs smērvielu piedāvājums ir japantackle, hedgehog-studio, ebay ir japānas tirgotājs ar kļičku "kasei0121". Plašs klāsts no shimano un daiwa minerālajām eļļām līdz ZPI un IOS sintētikai, cenas attiecīgas.
19.oktobris 2020, 13:53 | links
 
Semtex [11:02]: ar to sāc,tur nekas nav tāds.. iztirit un zobratus ieeļot.. bezgaligaja viitnē smēri regulāri pieskatīt.Tur kaut ko specifisku smērēt, jeb parastā gultņu smēre un minerāleļļa?

dzirnavnieks, 19.oktobris 2020, 12:11


Multiem nāk speciālas eļļas kas var atšķirties no bezinerces spoļu eļļām. Gan jau meistari varēs prcīzāk pateikt, bet pats lietoju Penn vai Abu Garcia multiem domāto eļļu ;)
19.oktobris 2020, 12:29 | links
 
dzirnavnieks [19.10.20]: Semtex [11:02]: ar to sāc,tur nekas nav tāds.. iztirit un zobratus ieeļot.. bezgaligaja viitnē smēri regulāri pieskatīt.Tur kaut ko specifisku smērēt, jeb parastā gultņu smēre un minerāleļļa?
tās smeres un eļļas makskernieku veikalos var nopikt:) galvenais iztīrīt
19.oktobris 2020, 12:13 | links
 
Semtex [19.10.20]: ar to sāc,tur nekas nav tāds.. iztirit un zobratus ieeļot.. bezgaligaja viitnē smēri regulāri pieskatīt.
Tur kaut ko specifisku smērēt, jeb parastā gultņu smēre un minerāleļļa?
19.oktobris 2020, 12:11 | links
 
ar to sāc,tur nekas nav tāds.. iztirit un zobratus ieeļot.. bezgaligaja viitnē smēri regulāri pieskatīt.
19.oktobris 2020, 11:02 | links
 
[quote=633260]Sveiki! Abu Garcia Revo Beast 40. Vai kāds var ko pastāstīt par šo spoli,ieteikt kādu auklu lietot?

Skalopendra, 18.oktobris 2020, 19:27[/quote

Manuprāt ideāla spole priekš Big Bait un citām, smagām spiningošanas tehnikām. Spole ir kompakta, viegla un tai pat laikā pietiekami izturīga. Met viņa perfekti. Nezinu ko vēl varu pateikt.
Katrā ziņā, no visa tā ko es esmu mēģinājis- Revo Beast man patīk vislabāk.
19.oktobris 2020, 11:01 | links
 
Sveiki, kolēģi! Kur meklēt Abu Garcia C4 rezerves daļas? Paskaļa uz ietīšanu. Pirmais noteikti būtu saeļļot, bet, ja tas nelīdz, gribētu saprast, kur esmu iekūlies :)
19.oktobris 2020, 10:36 | links
 
Sveiki! Abu Garcia Revo Beast 40. Vai kāds var ko pastāstīt par šo spoli,ieteikt kādu auklu lietot?
18.oktobris 2020, 19:27 | links
 
badapiicka [13.07.20]: Pagaidām skatos uz Shimano Cardiff...
Šī būtu laba?

fishing1, 13.jūlijs 2020, 00:27
man ir shimano cardiff 301A, bet maz esmu ar viņu darbojies, cita multa arī man nav bijis, tāpēc, diemžēl, nevaru neko objektīvu pateikt par izturību utt.
Un ko ar šo postu ,, vērtīgu pavēstiji,,? :DDDD Te tak nav politikas sadaļa plikai dir......
13.jūlijs 2020, 08:38 | links
 
Pagaidām skatos uz Shimano Cardiff...
Šī būtu laba?

fishing1, 13.jūlijs 2020, 00:27

man ir shimano cardiff 301A, bet maz esmu ar viņu darbojies, cita multa arī man nav bijis, tāpēc, diemžēl, nevaru neko objektīvu pateikt par izturību utt.
13.jūlijs 2020, 01:22 | links
 
Pagaidām skatos uz Shimano Cardiff...
Šī būtu laba?
13.jūlijs 2020, 00:27 | links
 
Sveiki.
Kādu multiplikatoru jūs ieteiktu,kā pirmo?
Strādāšu ar mānekļiem līdz 100g,pārsvarā gumijas dažreiz džerki.
Baigi dārgu nevēlos,jo nezinu,vai iepatiksies mētāt ,,lielās kotletes’’ :))
13.jūlijs 2020, 00:25 | links
 
www.eholotes.lv

Ir gan spoles, gan kāti
12.jūlijs 2020, 14:12 | links
 
Sveiki,

vēlos izmēģināt makšķerēt ar jerkbait, bet nevaru nekur online atrast inventāru. Varbūt ir zināmi veikali, kur iegādāties multiplikator spoli un kātu jerkbait mānekļiem? p.s. neesmu lietojis multiplikator spoli, bet vēlme apgūt.
12.jūlijs 2020, 13:39 | links
 
REIN,
lietoju Zetrix Ambition līdz 28g 2 sezonas, viegls, skanīgs kāts. Extra Fasts, diezgan stīvs. Jāsaka ka 20+ gramus izdancināt viegli un patīkami, kas attiecas uz nedaudz vieglakiem svariem, klibo iemetiens.
17.decembris 2019, 09:48 | links
 
Sveiki! Vēlos iegādāties kastinga kātu. Paredzēts Zipbaits Orbit 110SP - Buster Jerk 2, respektīvi tests +/- 10-40g. Makšķerēju no krasta, lielākoties ar brienamo, tādēļ vēlamais garums būtu ap 230. Strojs - fast/extra fast lai var izsist Buster Jerk.
Vai ir kādi ieteikumi, principā jebkurā cenu kategorijā?

Tīri pēc ciparu parametriem esmu atradis šādus:

NORSTREAM X-Crosser 762MH тест 10 - 40 гр

Zetrix Avalanche ZAC-782MH, 234 см, 12-40 гр

Major Craft SpeedStyle SSC-742H, 223 см, 10-42 гр

Zetrix Ambition-Z 792H

Graphiteleader Aspro GAPS 772MH 9-38 гр

Hearty Rise Pro Force casting PFC-812M

Interesē tikai twitch tehnika, jābūt maksimāli fast plus maksimāli īss rokturis +/- 30/40cm

Paldies. Ļoti ceru uz Jūsu objektīvajām atbildēm! :)
17.decembris 2019, 02:20 | links
 
Rio> labākais kastinga trenniņš ir pavadīta sezona foreļupēs :)
15.oktobris 2013, 20:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager