Spoles

 
Vīri, labdien! Vajadzīga kāda atsauksme/ieteikums no šejienes mītošajiem par Aliexpress piedāvātām KastKing vai SeaKnight spolēm(+/-€60). Diez gan pievilcīgas cenas, un spoles vizuāli tāpat. Vai ir vērts pirkt? Monstrus es neķeru, pārsvarā džigoju, kuros reizi aizbraucu uz pludiņa. Tāpēc maniem kātiem slodze nav liela.

Lena900, 29.marts 2023, 13:37


Ja no spininga spolēm, tad iesaku Fuego, patiesi izcila spole par to naudu.
29.marts 2023, 13:55 | links
 
Man ir 1 KastKing spole. Nekāda vaina, bet tajā cenā var uzreiz paņemt kādu no:

Shimano Sahara, Sedona,
Daiwa Ninja LT
29.marts 2023, 13:41 | links
 
Vīri, labdien! Vajadzīga kāda atsauksme/ieteikums no šejienes mītošajiem par Aliexpress piedāvātām KastKing vai SeaKnight spolēm(+/-€60). Diez gan pievilcīgas cenas, un spoles vizuāli tāpat. Vai ir vērts pirkt? Monstrus es neķeru, pārsvarā džigoju, kuros reizi aizbraucu uz pludiņa. Tāpēc maniem kātiem slodze nav liela.

Lena900, 29.marts 2023, 13:37


M.Babris slavēja Kastking Zephyr.
29.marts 2023, 13:41 | links
 
Vīri, labdien! Vajadzīga kāda atsauksme/ieteikums no šejienes mītošajiem par Aliexpress piedāvātām KastKing vai SeaKnight spolēm(+/-€60). Diez gan pievilcīgas cenas, un spoles vizuāli tāpat. Vai ir vērts pirkt? Monstrus es neķeru, pārsvarā džigoju, kuros reizi aizbraucu uz pludiņa. Tāpēc maniem kātiem slodze nav liela.
29.marts 2023, 13:37 | links
 
Aleksandrs norādīja, ka knobs bišķi ļurkājas.
Es nosodoši pamāju ar galvu, a pats nodomāju- tad nu gan problēma.

Savādāk, ja tādu frāzi jāsaka pirmajā naktī esot ar sievu.

Veseli 0.3mm lufte :)))

Jums reizēm nešķiet, ka mēs sākam remontēt nesalūzušas lietas. :)))
Meklējam kašķi, kur nav pamata.
28.marts 2023, 18:19 | links
 
RaimisD [27.03.23]: Nopirku 2000šo Fuego.

Daiwa grēko ar smērvielām. Aiznesu spoli pie meistara uz apkopi.
Saku viņam:,, Fuego jūrai plānota, viss ir slikti ja ?"

Uz ko viņš man atbild: ,,Nemīz riepā vecīt, viss būs bumbās", jā tieši tā viņš arī teica , tikai pieklājīgi un krieviski.

Jūras spoles atšķiras tik vien kā daži gultņi nomainīti pret buksēm.
Problēma tajā, ka būtiskākā vieta ir neaizsargāta un abām vienādā izpildījumā.
Nohermetizēs un būs ok.
28.marts 2023, 17:46 | links
 
Diemžēl man nav veicies ar Daiwu - 180 EUR spolei bija problēmas ar auklas uzklāšanu, kas plānāka par 0.6.

meka, 27.marts 2023, 09:35
Ja man būtu šāda pieredze ar Daiwu, laikam ātri vien pārietu uz konkurējošo brendu :) Bet man pavisam pretēja pieredze. Četrus gadus atpakaļ nopirku lēto (50 €) iepriekšējās paaudzes Daiwa Exceler LT 2000D. Lietoju to kopā ar PE 0.3 Gosen Mebarin auklu. Ne reizi nav bijusi problēma ar auklas uzklāšanu, cilpu mešanu. Tādēļ arī tviča kātam tika iepirkta Daiwa, bet nu jau par 10 € dārgākā Fuego. Arī godam nokalpoja jau trīs gadus. It kā viss apmierina, bet miera nav, nagi niez pāriet uz kastinga komplektu :)

MT9, 27.marts 2023, 10:28


Pareizā vietā niez :)
28.marts 2023, 13:49 | links
 
Willy [28.03.23]: svens76 [8:55]: BAigars [9m]: Willy [21m]: BAigars [0:07]: Willy [Vakar]: BAigars [Vakar]: Jurisvv [15:44]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!Arī šoziem biju līdzīgā situācijā. Tā kā mans uzskats - labāk paņemt labu lietotu, nekā jaunu lētuci, tad paņēmu divas lietotas Instinct X7 pa 160€ kopā.
Ļoti bieži tagad parādās visādas labas Daiwas un Abu multa spoles mazlietotas. Ķer ciet!Divas x7 160e!!!Interesanti kapēc tik lēti!?:))...liekas,ka zinu atbildi!
Man ir 2 Tatulas,katrai sezona!mana sezona!! Pie kam 200hd!..vienu Onkyo iztìrija otrai nekādas vainas!X7 pat tuvu nestāv Tatulai!svars 230gr!:)Katra no sava pārdevēja. Katrai savs nolietojums un cena.Kad paņemsi rokā Daiwa vai Abu sapratīsi...bet sākums jau visiem grūts!:)Neesmu teicis ka x7 ir labākā spole, bet ja makšķerēju 5-10 reizes gadā, pietiks.Ja 5-10x gadā, tad noteikti pietiks. Man x7 ģērbās ārā, bet esmu ūdenī sezonā vidēji 4-6x ned.Baigaram rez.daļās atdod!:)
Sven mož maini inventāru?man interesē kāds niknāks kāts lìdz 50gr.mož bik vairāk.ar īso ručku!labs par labu cenu!;))parastajai spolei!
ā, domaaju par BB prasi, no " mazajiem" nekas lieks nav man
28.marts 2023, 10:01 | links
 
Willy [28.03.23]: svens76 [8:55]: BAigars [9m]: Willy [21m]: BAigars [0:07]: Willy [Vakar]: BAigars [Vakar]: Jurisvv [15:44]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!Arī šoziem biju līdzīgā situācijā. Tā kā mans uzskats - labāk paņemt labu lietotu, nekā jaunu lētuci, tad paņēmu divas lietotas Instinct X7 pa 160€ kopā.
Ļoti bieži tagad parādās visādas labas Daiwas un Abu multa spoles mazlietotas. Ķer ciet!Divas x7 160e!!!Interesanti kapēc tik lēti!?:))...liekas,ka zinu atbildi!
Man ir 2 Tatulas,katrai sezona!mana sezona!! Pie kam 200hd!..vienu Onkyo iztìrija otrai nekādas vainas!X7 pat tuvu nestāv Tatulai!svars 230gr!:)Katra no sava pārdevēja. Katrai savs nolietojums un cena.Kad paņemsi rokā Daiwa vai Abu sapratīsi...bet sākums jau visiem grūts!:)Neesmu teicis ka x7 ir labākā spole, bet ja makšķerēju 5-10 reizes gadā, pietiks.Ja 5-10x gadā, tad noteikti pietiks. Man x7 ģērbās ārā, bet esmu ūdenī sezonā vidēji 4-6x ned.Baigaram rez.daļās atdod!:)
Sven mož maini inventāru?man interesē kāds niknāks kāts lìdz 50gr.mož bik vairāk.ar īso ručku!labs par labu cenu!;))parastajai spolei!
es nemainu, man ļoti patīk mans lizzards ar revo toro beast. nevaru nekur piesieties viņam:)))
28.marts 2023, 09:58 | links
 
onkyo [28.03.23]: Willy [8:33]: BAigars [0:07]: Willy [Vakar]: BAigars [Vakar]: Jurisvv [15:44]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!Arī šoziem biju līdzīgā situācijā. Tā kā mans uzskats - labāk paņemt labu lietotu, nekā jaunu lētuci, tad paņēmu divas lietotas Instinct X7 pa 160€ kopā.
Ļoti bieži tagad parādās visādas labas Daiwas un Abu multa spoles mazlietotas. Ķer ciet!Divas x7 160e!!!Interesanti kapēc tik lēti!?:))...liekas,ka zinu atbildi!
Man ir 2 Tatulas,katrai sezona!mana sezona!! Pie kam 200hd!..vienu Onkyo iztìrija otrai nekādas vainas!X7 pat tuvu nestāv Tatulai!svars 230gr!:)Katra no sava pārdevēja. Katrai savs nolietojums un cena.Kad paņemsi rokā Daiwa vai Abu sapratīsi...bet sākums jau visiem grūts!:)Abu Revo Beast 40 tātad būs labāks variants par Instinct X7?
Jurisvv, 28.marts 2023, 09:38

Par BFT nemācēšu teikt, bet patreiz veicu apkopi vienai Revo beast multiplikatora spolei, jāatzīst, ka spoles gaita, konstrukcija, gultņu izmērs un to kvalitāte atstāj labu iespaidu. Lieliska Bigbait mānekļiem.
X7 lidz Tevīm nenonāk,jo tur nav jēgas ieguldīt!;))
28.marts 2023, 09:46 | links
 
Willy [8:33]: BAigars [0:07]: Willy [Vakar]: BAigars [Vakar]: Jurisvv [15:44]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!Arī šoziem biju līdzīgā situācijā. Tā kā mans uzskats - labāk paņemt labu lietotu, nekā jaunu lētuci, tad paņēmu divas lietotas Instinct X7 pa 160€ kopā.
Ļoti bieži tagad parādās visādas labas Daiwas un Abu multa spoles mazlietotas. Ķer ciet!Divas x7 160e!!!Interesanti kapēc tik lēti!?:))...liekas,ka zinu atbildi!
Man ir 2 Tatulas,katrai sezona!mana sezona!! Pie kam 200hd!..vienu Onkyo iztìrija otrai nekādas vainas!X7 pat tuvu nestāv Tatulai!svars 230gr!:)Katra no sava pārdevēja. Katrai savs nolietojums un cena.Kad paņemsi rokā Daiwa vai Abu sapratīsi...bet sākums jau visiem grūts!:)Abu Revo Beast 40 tātad būs labāks variants par Instinct X7?
Jurisvv, 28.marts 2023, 09:38


Par BFT nemācēšu teikt, bet patreiz veicu apkopi vienai Revo beast multiplikatora spolei, jāatzīst, ka spoles gaita, konstrukcija, gultņu izmērs un to kvalitāte atstāj labu iespaidu. Lieliska Bigbait mānekļiem.
28.marts 2023, 09:43 | links
 
Jurisvv [28.03.23]: Willy [8:33]: BAigars [0:07]: Willy [Vakar]: BAigars [Vakar]: Jurisvv [15:44]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!Arī šoziem biju līdzīgā situācijā. Tā kā mans uzskats - labāk paņemt labu lietotu, nekā jaunu lētuci, tad paņēmu divas lietotas Instinct X7 pa 160€ kopā.
Ļoti bieži tagad parādās visādas labas Daiwas un Abu multa spoles mazlietotas. Ķer ciet!Divas x7 160e!!!Interesanti kapēc tik lēti!?:))...liekas,ka zinu atbildi!
Man ir 2 Tatulas,katrai sezona!mana sezona!! Pie kam 200hd!..vienu Onkyo iztìrija otrai nekādas vainas!X7 pat tuvu nestāv Tatulai!svars 230gr!:)Katra no sava pārdevēja. Katrai savs nolietojums un cena.Kad paņemsi rokā Daiwa vai Abu sapratīsi...bet sākums jau visiem grūts!:)Abu Revo Beast 40 tātad būs labāks variants par Instinct X7?
Abu neesmu lietojis,bet nešaubos,ka labāks!Diezvai tās spoles var pat salīdzināt!?
28.marts 2023, 09:40 | links
 
Willy [28.03.23]: BAigars [0:07]: Willy [Vakar]: BAigars [Vakar]: Jurisvv [15:44]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!Arī šoziem biju līdzīgā situācijā. Tā kā mans uzskats - labāk paņemt labu lietotu, nekā jaunu lētuci, tad paņēmu divas lietotas Instinct X7 pa 160€ kopā.
Ļoti bieži tagad parādās visādas labas Daiwas un Abu multa spoles mazlietotas. Ķer ciet!Divas x7 160e!!!Interesanti kapēc tik lēti!?:))...liekas,ka zinu atbildi!
Man ir 2 Tatulas,katrai sezona!mana sezona!! Pie kam 200hd!..vienu Onkyo iztìrija otrai nekādas vainas!X7 pat tuvu nestāv Tatulai!svars 230gr!:)Katra no sava pārdevēja. Katrai savs nolietojums un cena.Kad paņemsi rokā Daiwa vai Abu sapratīsi...bet sākums jau visiem grūts!:)
Abu Revo Beast 40 tātad būs labāks variants par Instinct X7?
28.marts 2023, 09:38 | links
 
svens76 [28.03.23]: BAigars [9m]: Willy [21m]: BAigars [0:07]: Willy [Vakar]: BAigars [Vakar]: Jurisvv [15:44]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!Arī šoziem biju līdzīgā situācijā. Tā kā mans uzskats - labāk paņemt labu lietotu, nekā jaunu lētuci, tad paņēmu divas lietotas Instinct X7 pa 160€ kopā.
Ļoti bieži tagad parādās visādas labas Daiwas un Abu multa spoles mazlietotas. Ķer ciet!Divas x7 160e!!!Interesanti kapēc tik lēti!?:))...liekas,ka zinu atbildi!
Man ir 2 Tatulas,katrai sezona!mana sezona!! Pie kam 200hd!..vienu Onkyo iztìrija otrai nekādas vainas!X7 pat tuvu nestāv Tatulai!svars 230gr!:)Katra no sava pārdevēja. Katrai savs nolietojums un cena.Kad paņemsi rokā Daiwa vai Abu sapratīsi...bet sākums jau visiem grūts!:)Neesmu teicis ka x7 ir labākā spole, bet ja makšķerēju 5-10 reizes gadā, pietiks.Ja 5-10x gadā, tad noteikti pietiks. Man x7 ģērbās ārā, bet esmu ūdenī sezonā vidēji 4-6x ned.
Baigaram rez.daļās atdod!:)
Sven mož maini inventāru?man interesē kāds niknāks kāts lìdz 50gr.mož bik vairāk.ar īso ručku!labs par labu cenu!;))parastajai spolei!
28.marts 2023, 09:14 | links
 
BAigars [28.03.23]: Willy [21m]: BAigars [0:07]: Willy [Vakar]: BAigars [Vakar]: Jurisvv [15:44]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!Arī šoziem biju līdzīgā situācijā. Tā kā mans uzskats - labāk paņemt labu lietotu, nekā jaunu lētuci, tad paņēmu divas lietotas Instinct X7 pa 160€ kopā.
Ļoti bieži tagad parādās visādas labas Daiwas un Abu multa spoles mazlietotas. Ķer ciet!Divas x7 160e!!!Interesanti kapēc tik lēti!?:))...liekas,ka zinu atbildi!
Man ir 2 Tatulas,katrai sezona!mana sezona!! Pie kam 200hd!..vienu Onkyo iztìrija otrai nekādas vainas!X7 pat tuvu nestāv Tatulai!svars 230gr!:)Katra no sava pārdevēja. Katrai savs nolietojums un cena.Kad paņemsi rokā Daiwa vai Abu sapratīsi...bet sākums jau visiem grūts!:)Neesmu teicis ka x7 ir labākā spole, bet ja makšķerēju 5-10 reizes gadā, pietiks.
Ja 5-10x gadā, tad noteikti pietiks. Man x7 ģērbās ārā, bet esmu ūdenī sezonā vidēji 4-6x ned.
28.marts 2023, 08:55 | links
 
Willy [28.03.23]: BAigars [0:07]: Willy [Vakar]: BAigars [Vakar]: Jurisvv [15:44]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!Arī šoziem biju līdzīgā situācijā. Tā kā mans uzskats - labāk paņemt labu lietotu, nekā jaunu lētuci, tad paņēmu divas lietotas Instinct X7 pa 160€ kopā.
Ļoti bieži tagad parādās visādas labas Daiwas un Abu multa spoles mazlietotas. Ķer ciet!Divas x7 160e!!!Interesanti kapēc tik lēti!?:))...liekas,ka zinu atbildi!
Man ir 2 Tatulas,katrai sezona!mana sezona!! Pie kam 200hd!..vienu Onkyo iztìrija otrai nekādas vainas!X7 pat tuvu nestāv Tatulai!svars 230gr!:)Katra no sava pārdevēja. Katrai savs nolietojums un cena.Kad paņemsi rokā Daiwa vai Abu sapratīsi...bet sākums jau visiem grūts!:)
Neesmu teicis ka x7 ir labākā spole, bet ja makšķerēju 5-10 reizes gadā, pietiks.
28.marts 2023, 08:52 | links
 
BAigars [28.03.23]: Willy [Vakar]: BAigars [Vakar]: Jurisvv [15:44]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!Arī šoziem biju līdzīgā situācijā. Tā kā mans uzskats - labāk paņemt labu lietotu, nekā jaunu lētuci, tad paņēmu divas lietotas Instinct X7 pa 160€ kopā.
Ļoti bieži tagad parādās visādas labas Daiwas un Abu multa spoles mazlietotas. Ķer ciet!Divas x7 160e!!!Interesanti kapēc tik lēti!?:))...liekas,ka zinu atbildi!
Man ir 2 Tatulas,katrai sezona!mana sezona!! Pie kam 200hd!..vienu Onkyo iztìrija otrai nekādas vainas!X7 pat tuvu nestāv Tatulai!svars 230gr!:)Katra no sava pārdevēja. Katrai savs nolietojums un cena.
Kad paņemsi rokā Daiwa vai Abu sapratīsi...bet sākums jau visiem grūts!:)
28.marts 2023, 08:33 | links
 
Willy [27.03.23]: BAigars [Vakar]: Jurisvv [15:44]: Vēlos iegādāties pirmo multiplikatoru priekš BB, varbūt kāds var ieteikt optimālāko no budžeta klases?
Paldies!Arī šoziem biju līdzīgā situācijā. Tā kā mans uzskats - labāk paņemt labu lietotu, nekā jaunu lētuci, tad paņēmu divas lietotas Instinct X7 pa 160€ kopā.
Ļoti bieži tagad parādās visādas labas Daiwas un Abu multa spoles mazlietotas. Ķer ciet!Divas x7 160e!!!Interesanti kapēc tik lēti!?:))...liekas,ka zinu atbildi!
Man ir 2 Tatulas,katrai sezona!mana sezona!! Pie kam 200hd!..vienu Onkyo iztìrija otrai nekādas vainas!X7 pat tuvu nestāv Tatulai!svars 230gr!:)
Katra no sava pārdevēja. Katrai savs nolietojums un cena.
28.marts 2023, 00:07 | links
 
Davis-Di [27.03.23]: Bezinercenei un lielajiem svariem lielākais mīnus ir, ka var bez pirksta gala palikt, ja nelieto uzpirksteni vai cimdu.
Zinu kas dragā ar veco Mitchell džerku un BB gumijas un kaut kā tā spole turas, bet ir spoles,kas jūk ārā.
Youtube var noskatīties video kā paši gudrākie paliek bez pirksta gala.
27.marts 2023, 21:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager