Spoles

Nu man tā pieredze nebija tik traka, bet pa kādai bārdai gan gadījās, bija arī viens labs kuriozs.
30.marts 2023, 23:26 | links
 
Willy [30.03.23]: Davis-Di [14m]: Romantika!:))...tikko multus pārtinu,nekāds bekings nevajag,ja vienìgi kāda kaķa spalva pa vidu!...0,35 knapi ap 100m!

Willy, 30.marts 2023, 22:33

Bekings ir bezinercenēm bieži vajadzīgs, lai būtu pilna spole, multiem nav ar to problēmas, tā pat kā ņevai ;DKas ta Ņevai!?:))tajos laikos,sauso zāli!...stundām bārdas!pret tukāko koku un miers!:DD
...tuvāko!:)
30.marts 2023, 23:00 | links
 
Davis-Di [30.03.23]: Romantika!:))...tikko multus pārtinu,nekāds bekings nevajag,ja vienìgi kāda kaķa spalva pa vidu!...0,35 knapi ap 100m!

Willy, 30.marts 2023, 22:33

Bekings ir bezinercenēm bieži vajadzīgs, lai būtu pilna spole, multiem nav ar to problēmas, tā pat kā ņevai ;D
Kas ta Ņevai!?:))tajos laikos,sauso zāli!...stundām bārdas!pret tukāko koku un miers!:DD
30.marts 2023, 22:56 | links
 
Romantika!:))...tikko multus pārtinu,nekāds bekings nevajag,ja vienìgi kāda kaķa spalva pa vidu!...0,35 knapi ap 100m!

Willy, 30.marts 2023, 22:33


Bekings ir bezinercenēm bieži vajadzīgs, lai būtu pilna spole, multiem nav ar to problēmas, tā pat kā ņevai ;D
30.marts 2023, 22:46 | links
 
Davis-Di [30.03.23]: Teiši pašam kko izdomāt ir ok,paņemt aliņu un pameditēt!...ar tiem klamburiem viena jāšanās...bet te atkal katram savs!:)tā jau krāmu pilns!

Willy, 30.marts 2023, 22:19

Vienmēr vēl ir variants skriet par pļavu, kad jāpārtin uz otru pusi vai bekings jāpatin apakšā! ;D
Romantika!:))...tikko multus pārtinu,nekāds bekings nevajag,ja vienìgi kāda kaķa spalva pa vidu!...0,35 knapi ap 100m!
30.marts 2023, 22:33 | links
 
Teiši pašam kko izdomāt ir ok,paņemt aliņu un pameditēt!...ar tiem klamburiem viena jāšanās...bet te atkal katram savs!:)tā jau krāmu pilns!

Willy, 30.marts 2023, 22:19


Vienmēr vēl ir variants skriet par pļavu, kad jāpārtin uz otru pusi vai bekings jāpatin apakšā! ;D
30.marts 2023, 22:28 | links
 
Teiši pašam kko izdomāt ir ok,paņemt aliņu un pameditēt!...ar tiem klamburiem viena jāšanās...bet te atkal katram savs!:)tā jau krāmu pilns!
30.marts 2023, 22:19 | links
 
Nu tas līdzīgi kā es, es no tā iepriekšējā paņemu stoperus ar atsperēm ar ko piespiež spolīti, man ir līdzīga diametra stienītis un ar skrūvjmašīnu.
Diezgan ātri sanāk.

Davis-Di, 30.marts 2023, 22:07
Tas pats vien sanāk, vienkārši šajā gadījumā viss ir vienkopus, nav nekas jāņem nost no stieņa un nav jāmeklē cits stienis. Ja jau nopirkts, tad neko darīt, bet, ja kāds vēl plāno pirkt, labāk šāds variants ar taisno stieni.

MT9, 30.marts 2023, 22:15


Tavs jā labāks, jo stingrāk turās pie galda, jo man puika dabon turēt gan pie galda, gan bremzēt spolīti - vismaz kad uz multa tin virsū, uz bezinerceni nav problēmu.
30.marts 2023, 22:18 | links
 
Nu tas līdzīgi kā es, es no tā iepriekšējā paņemu stoperus ar atsperēm ar ko piespiež spolīti, man ir līdzīga diametra stienītis un ar skrūvjmašīnu.
Diezgan ātri sanāk.

Davis-Di, 30.marts 2023, 22:07

Tas pats vien sanāk, vienkārši šajā gadījumā viss ir vienkopus, nav nekas jāņem nost no stieņa un nav jāmeklē cits stienis. Ja jau nopirkts, tad neko darīt, bet, ja kāds vēl plāno pirkt, labāk šāds variants ar taisno stieni.
30.marts 2023, 22:15 | links
 
Šis uztīšanai izskatās pat labāks, jo stingrāk turas par piesūcekni, bet kā tad viņš palīdz notīšanai - ar roku tin?

Davis-Di, 30.marts 2023, 21:57
Augšējais stienis izskrūvējas ārā, tiek ievietots urbjmašīnā un aidā - pāris min un gatavs.

MT9, 30.marts 2023, 22:01


Nu tas līdzīgi kā es, es no tā iepriekšējā paņemu stoperus ar atsperēm ar ko piespiež spolīti, man ir līdzīga diametra stienītis un ar skrūvjmašīnu.
Diezgan ātri sanāk.
30.marts 2023, 22:07 | links
 
Šis uztīšanai izskatās pat labāks, jo stingrāk turas par piesūcekni, bet kā tad viņš palīdz notīšanai - ar roku tin?

Davis-Di, 30.marts 2023, 21:57

Augšējais stienis izskrūvējas ārā, tiek ievietots urbjmašīnā un aidā - pāris min un gatavs.
30.marts 2023, 22:01 | links
 
Meistars stāstīja, ka viņam tādas jaunas spoles ar defektu nes diezgan bieži.
Locīta stīpa, saliekta ass, kasete ar robu, plaisa korpusā . Tādi gadījumi itin bieži arī dārgā gala segmentā.

Cilvēks protams vaino ražotāju.

RaimisD, 30.marts 2023, 21:21


Man par visiem gadiem vienai spolei stīpa saliekta un tā pati saliecās pēc kritiena bebru alā!
30.marts 2023, 21:59 | links
 
Man ir šāds. Der gan uztīšanai, gan ātrai notīšanai.


MT9, 30.marts 2023, 21:17


Šis uztīšanai izskatās pat labāks, jo stingrāk turas par piesūcekni, bet kā tad viņš palīdz notīšanai - ar roku tin?
30.marts 2023, 21:57 | links
 
Jon-Hill [13:38]: Rek 4 lapas apakaļ vien sūdzas, ka spole, Daiwa šķiet netin tievo auklu,, bet samaksājis 180 naudiņas.. !! :)Vainot ražotāju brāķī ir ērti un galvenais tas visu paskaidro.

Uzburšu ainiņu.

Garlaicības mākts pilsonis ienāk copes veikalā. Sāk grābstīties gar spolēm, tipa testēt.
Sāk griezt kā negudrs.
Rezultātā spoli nenotur un tā aizlido. ( ne visur ir tik ērts spoļu stends ar spiņa rokturiem kā Juglas Salmo, citviet tās ir izkārtotas plauktā)

Tirgotājs nofakojās, apskata spoli, it kā defekta nav, noliek atpakaļ plauktā.
Līkrocis atvainojas un dodas prom.

Un tad to spoli kāds nopērk un sūdzās par problām tās darbībā. Lamā ražotāju un tirgotāju.

Pēc manām domām pie katra spoļu stenda būtu jāliek uzraksts
,, Lūdzu testē, bet zini, ja nometīsi zemē spoli ,tev tā būs jānopērk"

Morāle.

Nepērciet spoli no stenda, jo nevar zināt cik reizes tā ir kritusi un kā cilvēki viņu ir čakarējuši.

RaimisD, 30.marts 2023, 21:11

Pilnīgi garām. Man konkrēti bija JDM modelis sūtīts no Japānas. Bet kāds tur brīnums par vienas spoles problēmām, ja ražotājs atsauc veselu jaunas spoles partiju.
30.marts 2023, 21:45 | links
 
RaimisD [30.03.23]: Es darbojos ar urbmašīnu un tukšām auklas spolēm.
Ja vēl ir palīgs tad tā šurpu, turbu padarīšana iet raiti.

Ar palīgu cita lieta!:)
30.marts 2023, 21:29 | links
 
Es darbojos ar urbmašīnu un tukšām auklas spolēm.
Ja vēl ir palīgs tad tā šurpu, turbu padarīšana iet raiti.
30.marts 2023, 21:23 | links
 
RaimisD [30.03.23]: Jon-Hill [13:38]: Rek 4 lapas apakaļ vien sūdzas, ka spole, Daiwa šķiet netin tievo auklu,, bet samaksājis 180 naudiņas.. !! :)Vainot ražotāju brāķī ir ērti un galvenais tas visu paskaidro.

Uzburšu ainiņu.

Garlaicības mākts pilsonis ienāk copes veikalā. Sāk grābstīties gar spolēm, tipa testēt.
Sāk griezt kā negudrs.
Rezultātā spoli nenotur un tā aizlido. ( ne visur ir tik ērts spoļu stends ar spiņa rokturiem kā Juglas Salmo, citviet tās ir izkārtotas plauktā)

Tirgotājs nofakojās, apskata spoli, it kā defekta nav, noliek atpakaļ plauktā.
Līkrocis atvainojas un dodas prom.

Un tad to spoli kāds nopērk un sūdzās par problām tās darbībā. Lamā ražotāju un tirgotāju.

Pēc manām domām pie katra spoļu stenda būtu jāliek uzraksts
,, Lūdzu testē, bet zini, ja nometīsi zemē spoli ,tev tā būs jānopērk"

Morāle.

Nepērciet spoli no stenda, jo nevar zināt cik reizes tā ir kritusi un kā cilvēki viņu ir čakarējuši.
No Aļika nedrīkst pirkt!no veikala nav labi pirkt!:) no kā tad lai es pērku??:D
30.marts 2023, 21:22 | links
 
Stāsti par spoļu izvēli liecina par nopietnu attieksmi, cerams sievas izgājušas tik pat laikietilpīgu atlasi.
:)
30.marts 2023, 21:22 | links
 
Meistars stāstīja, ka viņam tādas jaunas spoles ar defektu nes diezgan bieži.
Locīta stīpa, saliekta ass, kasete ar robu, plaisa korpusā . Tādi gadījumi itin bieži arī dārgā gala segmentā.

Cilvēks protams vaino ražotāju.
30.marts 2023, 21:21 | links
 
Šis labs, bet der uztīšanai, nevis ātrai notīšanai.
Davis-Di, 30.marts 2023, 19:16


Man ir šāds. Der gan uztīšanai, gan ātrai notīšanai.
30.marts 2023, 21:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager