Laivu reģistrācija

nejauciet reģistrāciju un vadītāja tiesības.

tiklīdz laiva ir garāka par 2.5m un motora jauda paredzēta virs 3.7 kw (~5zs), laiva ir jāreģistrē.

tas pats ar motoru, ja jauda ir lielāka par 3.7 kw (~5zs), motors ir jāreģistrē.

savukārt ar tiesības attiecas uz motorlaivām. bet tiklīdz motorlaivai (reģ. apliecības ieraksts) piekabina dzinēju zem 3.7 kw (5zs), tiesības nevajag.

kkas, 19.maijs 2014, 13:48

ar dzineeja regjistraaciju noshaavi garaam. no 35hp laikam bija jaaregjistree
19.maijs 2014, 13:51 | links
 
nejauciet reģistrāciju un vadītāja tiesības.

tiklīdz laiva ir garāka par 2.5m un motora jauda paredzēta virs 3.7 kw (~5zs), laiva ir jāreģistrē.

tas pats ar motoru, ja jauda ir lielāka par 3.7 kw (~5zs), motors ir jāreģistrē.

savukārt ar tiesības attiecas uz motorlaivām. bet tiklīdz motorlaivai (reģ. apliecības ieraksts) piekabina dzinēju zem 3.7 kw (5zs), tiesības nevajag.
19.maijs 2014, 13:48 | links
 
http://likumi.lv/doc.php?id=82816

osis1985, 19.maijs 2014, 12:50


Statuss: zaudējis spēku
19.maijs 2014, 12:58 | links
 
 
Rīgā un Ventspils rajonā var braukt bez reģistrācijas,par citiem rajoniem vajadzēs info....

Arvids8, 19.maijs 2014, 10:25


Kas par sviestu? Noteikumi visā valstī vieni, tieši tāpat kā ar auto reģistrāciju. Ja dzinējs līdz 5 zs (ieskaitot), tad tā ir airu laiva un punkts.
19.maijs 2014, 11:23 | links
 
Rīgā un Ventspils rajonā var braukt bez reģistrācijas,par citiem rajoniem vajadzēs info....
19.maijs 2014, 10:25 | links
 
Piereģistrēt laikam nesanāks, gan motors, gan laivu pirkti lietoti ``no rokas`` un nekādi dokumenti nav.
19.maijs 2014, 10:17 | links
 
Labāk piereģistrē,var tikai laivu,motoram pasi līdzi,jo braucot uz ārzemēm jābūt reģistrācijai,kā arī ne visās Latvijas pašvaldībās laivu reģistrācija ir brīvprātīga....
19.maijs 2014, 08:38 | links
 
Sory domāju,ka motors 15 HP:)
18.maijs 2014, 21:11 | links
 
Nu motoru tochna vajag reģistrēt var kopa ar laivu vienu tehnisko pasi. Un tiesības vajag sakot ar 6 HP citādi var gadīties dārgs sods. Nu bet lai nāk Flipers, vinsh konkrētāk varēs izskaidrot.
18.maijs 2014, 21:10 | links
 
Nevajag ne reģistrāciju ne tiesības. Bet piereģistrēt var un nenāk par ļaunu.
18.maijs 2014, 19:28 | links
 
Sveiki!

Tēma daudzkārt apspriesta, bet gribās noprecizēt. Ir gumijas piepūšamā laiva Zebec. Garums 2.90cmt, 4vietas, max motora jauda 15HP. Ir motors, Evenrude 4HP. Vai var droši braukt copēt, nebaidoties no ūdens policijas, ja ne laiva , ne motors nav reģistrēti CSDD un man nav arī laivas vadīšanas apliecība. Respektīvi vai viss iekļaujas airu laivas kategorijā? (Nav nepieciešama reģistrācija un nav nepieciešamas tiesības.)
Jautājums tāds tāpec, vai minēto laivu kāds varas pārstavis tomēr nevar traktēt kā motorlaivu? Piemēram tāpēc , ka max pieļaujamā motora jauda ir 15HP. Likumā tā robeža manuprāt, starp airu laivu un motorlaivu nav ļoti skaidri noteikta.
18.maijs 2014, 17:53 | links
 
Paldies par padomiem! Respect no manis!
6.maijs 2014, 19:42 | links
 
Jautājums. Lai par reģistrētu laivu vajag abiem ipashniekiem būt klāt pie par reģistrēšanas? Vai pietiek ka man ir laivas tehniska pase uz rokas?

koki, 6.maijs 2014, 19:29


Jābūt abiem. vai arī var veikt attālo reģistrāciju. Vismaz auto var. Tad jau es paņemu jebkuru tehnisko pasi un pārrakstu čoma laivu/motoru uz sevi :))
Auto pārrakstīšanā otrs veids ir rēķins-uzziņa. To dod auto placis, kad auto ir noņemts no uzskaites. Visas pārrakstīšanu runas ar pases kopijām un tamlīdzīgi ir pilnīgas muļķibas.
6.maijs 2014, 19:35 | links
 
Jautājums. Lai par reģistrētu laivu vajag abiem ipashniekiem būt klāt pie par reģistrēšanas? Vai pietiek ka man ir laivas tehniska pase uz rokas?
6.maijs 2014, 19:29 | links
 
Ja man ari jautājums! Ja es noperku motoru lai viņu pie reģistrētu jāņem vinsh līdz uz CSDD vai pietiek ar motora pasi? Paldies!

koki, 27.aprīlis 2014, 18:28

Ja pērc tepat LV jau reģistrētu motorīti, tad pietiek ar reģistrācijas dokumentiem. Ja pērc veikalā tad uzreiz pasaki, ka reģistrēsi. Tad šamie iedod vēl vienu papīru no veikala.
27.aprīlis 2014, 21:01 | links
 
Ja man ari jautājums! Ja es noperku motoru lai viņu pie reģistrētu jāņem vinsh līdz uz CSDD vai pietiek ar motora pasi? Paldies!

koki, 27.aprīlis 2014, 18:28


Jāņem līdzi, jo viņi salīdzina šasijas numuru, par to arī paņem papildus maksu
27.aprīlis 2014, 20:57 | links
 
Sveiķi.
Varbūt kāds var palīdzēt! Ir vectēva Progress, bet nav saglabājie neviens papīrs uz to. Sāku aizrauties ar copi, gribētos ar to pabraukt pa Latgales zilajiem ezeriem. Domāju uzlikt tam 2,6-4 zirgu dzinēju. Kādā veidā varētu to piereģistrēt? Varbūt kā paštaisītu no jauna? Ja tas protams vispār ir iespējams? Vai ar tādu mazu dzinēju varu vispār nereģistrēt?

skazachnik, 27.aprīlis 2014, 17:55

skatoties cik gara laiva, lidz sim bija lidz 3 metriem nav jaregistree, bet varbut sogad atkal kautkas ir mainijies!

latvians88, 27.aprīlis 2014, 18:43

laivas garums 4.65m
27.aprīlis 2014, 18:46 | links
 
Sveiķi.
Varbūt kāds var palīdzēt! Ir vectēva Progress, bet nav saglabājie neviens papīrs uz to. Sāku aizrauties ar copi, gribētos ar to pabraukt pa Latgales zilajiem ezeriem. Domāju uzlikt tam 2,6-4 zirgu dzinēju. Kādā veidā varētu to piereģistrēt? Varbūt kā paštaisītu no jauna? Ja tas protams vispār ir iespējams? Vai ar tādu mazu dzinēju varu vispār nereģistrēt?

skazachnik, 27.aprīlis 2014, 17:55


skatoties cik gara laiva, lidz sim bija lidz 3 metriem nav jaregistree, bet varbut sogad atkal kautkas ir mainijies!
27.aprīlis 2014, 18:43 | links
 
Ja man ari jautājums! Ja es noperku motoru lai viņu pie reģistrētu jāņem vinsh līdz uz CSDD vai pietiek ar motora pasi? Paldies!
27.aprīlis 2014, 18:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager