Laivu reģistrācija

usis [13.08.19]: Uzkariet airu laivai motoru lielāku par 3,7 kw pavizinieties ostas rajonā un dalieties īslaicīgas izmantošanas pieredzē, būs mums visiem noderīgi.
Tieši tā Usi. Kādam tā vizināšanās var beigties ar maksas konsultāciju!
13.augusts 2019, 09:46 | links
 
Uzkariet airu laivai motoru lielāku par 3,7 kw pavizinieties ostas rajonā un dalieties īslaicīgas izmantošanas pieredzē, būs mums visiem noderīgi.
13.augusts 2019, 09:17 | links
 
Atslēgas vārds ir ĪSLAICĪGI!
13.augusts 2019, 08:55 | links
 
Paldies, esti pois, tiesi šis tavs minetais punkts nr. 5 ļauj neveikt izmaiņas reģistrācijā.

Šis jau tika izrunāts laivu un motoru topikā. Arvis ir stūrgalvīgs čubriks, tam grūti kaut ko iestāstīt, kā jau tipisks ierēdnis. :)
13.augusts 2019, 08:37 | links
 
reģistrējamo tehnisko datu maiņas. Pārmaiņas nav jāreģistrē, ja kuģošanas līdzeklim īslaicīgi tiek izmantots cits uzkarināmais motors (kas nav norādīts reģistrācijas apliecībā), kura jauda nepārsniedz 36,8 kW. Ja kuģošanas līdzeklim izmantojamā uzkarināmā motora jauda ir 36,8 kW vai vairāk, tā izmantošanas tiesības persona apliecina ar attiecīgu reģistrācijas apliecību vai izziņu par mazizmēra kuģošanas līdzekļa motora piederību.
13.augusts 2019, 08:28 | links
 
motorlaivas (ūdenssportam un izklaidei paredzēts atklāta tipa kuģošanas līdzeklis bez klāja un atsevišķām, no ūdens aizsargātām telpām cilvēkiem. Tas paredzēts braukšanai, galvenokārt izmantojot iekšdedzes dzinēju vai elektromotoru, kura jauda ir lielāka par 3,7 kW. Kuģošanas līdzekļa garums ir lielāks par 2,5 metriem);
13.augusts 2019, 08:22 | links
 
arvis_an [17.10.18]: Viss ir rakstīts likumā. Skaidroties varēsi ar policiju pēc tam. Airu laiva skaitās ar motoru, kura jauda nepārsniedz 3.69 kw (varbūt 3.7, neatceros) Ja liksi lielāku motoru, Tev jābūt reģistrētai kā motorlaivai.
Tu zb Arvi. Palasi likumus.
Cik reizes var atkārtot. Airu laivai NAV jābūt reģistrētai KĀ MOTORLAIVAI, pietiek, ka tā ir vienkārši reģistrēta csdd kā airu laiva, ja liek piekaramo dzinēju, kuram ir papīri un kura jauda ir līdz 40kW.
13.augusts 2019, 08:13 | links
 
ssup [12.08.19]: Sveiki.
Iegadajos lietotu motorlaivu no cilvēka kurš viņu nebija reģistrejis.
Csdd minēts, ka motorlaivu jareģistrē piecu dienu laikā pēc iegādes vai ievesšanas valstī.
Mēģināt reģistrēt ar pirkuma papīriem vai tad labāk taisīt fiktīvu pirkšanas, pārdošanas aktu?
Pirms samaksāji, vajadzēja palūgt lai piereģistrē.
12.augusts 2019, 22:07 | links
 
Sveiki.
Iegadajos lietotu motorlaivu no cilvēka kurš viņu nebija reģistrejis.
Csdd minēts, ka motorlaivu jareģistrē piecu dienu laikā pēc iegādes vai ievesšanas valstī.
Mēģināt reģistrēt ar pirkuma papīriem vai tad labāk taisīt fiktīvu pirkšanas, pārdošanas aktu?
12.augusts 2019, 21:13 | links
 
Ja reģistrētai laivai papīros rakstīts ,ka tā ir motorlaiva,tad vajadzīgas tiesības neatkarīgi no motora jaudas.Ja rakstīts ,ka airu laiva ,tad līdz 5hp var bez tiesībām.
17.oktobris 2018, 19:58 | links
 
Viss ir rakstīts likumā. Skaidroties varēsi ar policiju pēc tam. Airu laiva skaitās ar motoru, kura jauda nepārsniedz 3.69 kw (varbūt 3.7, neatceros) Ja liksi lielāku motoru, Tev jābūt reģistrētai kā motorlaivai.
17.oktobris 2018, 16:22 | links
 
vienaa veikalaa saka ka var otraa preteejo .csdd man konkreetu informaaciju nedeva.
17.oktobris 2018, 16:12 | links
 
kapeec? ja man tiesiibas ir.un kads sods ja
nu nedrikst?
17.oktobris 2018, 16:10 | links
 
17.oktobris 2018, 15:57 | links
 
sveiki.vai kads zin ja man laiva ir pieregistreta kaa airu laiva.es varu braukt arlielaku dzineju nekaa 5hp.tiesiibas man ir
17.oktobris 2018, 15:54 | links
 
Bet par pamatu būvei taču var kādu citu objektu izmantot.
17.janvāris 2018, 16:03 | links
 
Tagad man ir Krim izpirku no metala loma. uztūnēju aizkniedeju caurumu tagad laba laiva DOKUMENT NAV NEKĀDU un gribu registrēt vai tas ir iespējams.

opsa, 11.janvāris 2018, 16:36
Reģistrē nevis kā krim, bet pašbūvētu

Edgars1982, 17.janvāris 2018, 09:44


Nelaidīs cauri CSDD kā pašbūvētu, viņi tak pie reģistrācijas apskata laivu.
17.janvāris 2018, 11:03 | links
 
Tagad man ir Krim izpirku no metala loma. uztūnēju aizkniedeju caurumu tagad laba laiva DOKUMENT NAV NEKĀDU un gribu registrēt vai tas ir iespējams.

opsa, 11.janvāris 2018, 16:36

Reģistrē nevis kā krim, bet pašbūvētu
17.janvāris 2018, 09:44 | links
 
Ezs87 [12.01.18]: Tagad man ir Krim izpirku no metala loma. uztūnēju aizkniedeju caurumu tagad laba laiva DOKUMENT NAV NEKĀDU un gribu registrēt vai tas ir iespējams.

opsa, 11.janvāris 2018, 16:36
Liekas ka tikai kā airulaivu var piereģistrēt. Savādāk, bez iepriekšējā īpašnieka nekādi.
reģistrēt var kā ievestu no piemēram Polijas. vajag pirkšanas pārdošanas līgumu sastādīt (lieto radošo fantāziju) un csdd vin nr laivai uzrādīt(var arī izsaukt csdd darbinieku uz laivas atrašanās vietu). pirms gada progresu šādi legalizēju.

un nav nekāda sakara ar airu laivu reģistrācijas apliecībā...
14.janvāris 2018, 16:07 | links
 
Tagad man ir Krim izpirku no metala loma. uztūnēju aizkniedeju caurumu tagad laba laiva DOKUMENT NAV NEKĀDU un gribu registrēt vai tas ir iespējams.

opsa, 11.janvāris 2018, 16:36

Liekas ka tikai kā airulaivu var piereģistrēt. Savādāk, bez iepriekšējā īpašnieka nekādi.
12.janvāris 2018, 10:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager