Laivu reģistrācija

m es ar speshal izvilku tex. pasi savai no Krievijas laivai un tur nav neviena vārda airu vai motor laiva,,, citēju :
ПАСПОРТ на надубную лодку *ХХХХХХХ* 310 cm.

*Kad sunim nav ko darīt viņš jāres laiza*
20.marts 2016, 16:42 | links
 
==mehānisko dzinēju, kura jauda ir lielāka par 3,7 kW==
... Tev motors virs šī notektā ???
20.marts 2016, 16:31 | links
 
papildus nopērc kādu līdziga garuma bet izjukušu mēslu , bet ar dokumentiem, uzlipini nr , tabeli un močī.

usis, 20.marts 2016, 16:15


Ja izklausas interesanti, bet tomēr ka ar laivas nosaukumu
20.marts 2016, 16:28 | links
 
Ta rakstits CDSS

CSDD reģistrē šādus kuģošanas līdzekļus neatkarīgi no to izmantošanas veida:

motorlaivas (ūdenssportam un izklaidei paredzēts kuģošanas līdzeklis bez klāja un atsevišķām, no ūdens aizsargātām telpām cilvēkiem. Tas paredzēts braukšanai, galvenokārt izmantojot mehānisko dzinēju, kura jauda ir lielāka par 3,7 kW. Kuģošanas līdzekļa garums ir lielāks par 2,5 metriem, bet mazāks par 12 metriem);

TAs sanak ja laiva skaitas ka motolaiva, viņu jareģistrē ja viņa ir garaka par 2.5 m

Ja viņa butu ka airu laiva tad ka saprotu var neŗeģistrēt pat lietojot ar motoru līdz 5hp
20.marts 2016, 16:27 | links
 
..kurā vietā viņa OBLIGĀTI jāreģistrē ???
20.marts 2016, 16:16 | links
 
papildus nopērc kādu līdziga garuma bet izjukušu mēslu , bet ar dokumentiem, uzlipini nr , tabeli un močī.
20.marts 2016, 16:15 | links
 
bled, besī, kā vienmēr,,,,nopēr kkādu sūdu, un tad prasa : a ko jūs par to domājat !!!
..moš pirms pirkt vajag noskaidrot ,,, NE ???

bushmans, 20.marts 2016, 15:54


Nu pirmkārt šeit tāda tipa laiva maksa divtlreiz vairāk nekā Krievija. Tāpēc arī nopirku. Un ja runāt atklāti mezinaju un pat nedomāju ka laivas kuri skaitās par motorlaivu, kaut vai ja piepušama un ir vairāk pa 2.5 m viņu obligāti jāreģistrē.

Protams pagaidām es plānoju viņu izmantot tikai ar motoru ne vairāk par 5 zirgu
20.marts 2016, 16:09 | links
 
bled, besī, kā vienmēr,,,,nopēr kkādu sūdu, un tad prasa : a ko jūs par to domājat !!!
..moš pirms pirkt vajag noskaidrot ,,, NE ???
20.marts 2016, 15:54 | links
 
Kbapk ..Tu par lietu runā...ko gribi tai laivai (nu zinam jau, ka 370 cm) baigi jaudīgo motoru likt virsū ???
?? vislaik *riņķī un apkārt* ibio !!!
20.marts 2016, 15:52 | links
 
Bet ko jus domajiet par to lai piepušamo laivu reģistret ka pašizgatavoto? Vai ta ka viņa ir piepušama viņu pats nevar izgatavot?.

Varbut kāds ir saskarier ar pašizgatavoto laivu reģistraciju? Kas ir nepieciešams?

kuģošanas līdzekļiem, kurus fiziska persona būvējusi personīgai lietošanai un kuri turpmāko piecu gadu laikā pēc to reģistrācijas netiks piedāvāti Eiropas Savienības tirgū. Ja pašizgatavotam kuģošanas līdzeklim nebūs veikta atbilstības novērtēšanas procedūra un tas nebūs marķēts ar CE marķējumu, kuģošanas līdzekli atļauts reģistrēt tikai izgatavotāja – fiziskas personas īpašumā un turējumā, bez tiesībām turpmāko piecu gadu laikā to atsavināt citai personai ES tirgū. Šāda kuģošanas līdzekļa reģistrācijas apliecībā sadaļā “Piezīmes“ norādīsim ierakstu “Aizliegts atsavināt līdz …” ar 5 gadu termiņu no pirmās reģistrācijas datuma;
20.marts 2016, 15:37 | links
 
Savulaik piereģistrēju Progres-4 bez aizķeršanās.

BrunoL, 19.marts 2016, 17:35


Taoec Ari brinos ka padomju laika laivas var piereģistrēt, bet jaunās ne.

Ta laiva kuru nopirku ir daudz labāka kvalitāte nekā Ķīnas laivar, kuras var reģistrēt.
19.marts 2016, 19:22 | links
 
Savulaik piereģistrēju Progres-4 bez aizķeršanās.
19.marts 2016, 17:35 | links
 
Pirms gada vai diviem šeit jau gāja runa par analoģisku gadījumu, kur airu laivai bija uzlikts 15hp motors un viņu pieķēra. Ja pareizi atceros, tad sods bija ap 200Ls.
19.marts 2016, 16:59 | links
 
Par reģistrāciju laiku CSDD mājas lapā. Tiešām viss kaut kā nesaprotami.un manuprāt nav loģiski..
Vienīgais ko ES jau ziņu kā reģistrēt ES krievijas laivu nevarēšu. Nav iespējams,

Un rodas jautājums cik lis sods būs par tu kā nav reģistrēts?
Un arī interese piemēram ha man reģistrēts motors (pareizi saprotu kā motoru var atsevišķi reģistrēt?) un ir apliecība kā varu braukāt ar motorlaivu, bet nav reģistrēta pašā laiva cik liels sods?
19.marts 2016, 16:53 | links
 
Links: http://www.csdd.lv/lat/registracija/kugosanas_lidzeklu_registracija/?doc=736

Un te viens punkts, pašam gan slinkums likumu lasīt, bet te ir salīdzinoši liela varbūtība, ka nemuld.

airu laivas (kuģošanas līdzeklis, kas paredzēts braukšanai, izmantojot airi (airus) vai motoru, kura jauda nepārsniedz 3,7 kW un garums ir mazāks par 12 metriem). Airu laivas reģistrē brīvprātīgi, izņemot gadījumus, ja pašvaldība vai cits iekšējo ūdeņu īpašnieks tam piederošajos iekšējos ūdeņus ir paredzējis airu laivu reģistrēšanu;
18.marts 2016, 14:22 | links
 
Biju šodien CSDD, teica kā nav iespējams viņu reģistrēt, ja uz viņas nav CE marķējums, kas nozīmē kā atbilst ES. Un tas nozīmēt kā atlr viņu nevar braukāt. Pavisam nav loģiski. Un ko tagad darīt. Kāds saskāries ar to?

Kbapk, 18.marts 2016, 13:07


Nu te kā es ar skaidrojos ir visai slidens jautājums. Airu laivu var nereģistrēt un varot izmantot dzinēju līdz 5Hp, bet motorlaiva ir jāreģistrē - kas tad ir motorlaiva, ja tās papīros rakstīts motorlaiva tad sanāk ka tā pat bez motora ir jāreģistrē, bet redz iekš CSDD motorlaivu var piereģistrēt kā airu laivu, vismaz tā būs teh-pasē, bet laivu papīros motorlaiva - sviests sanāk. Tavā gadījumā ja nav nekādu papīru - tad pastāv iespēja apgalvot ka tā ir airu laiva un neko nereģistrē. Man kādu brīdi atpakaļ bija saruna ar pašvaldības policiju, kas redz apgalvo ka visas laivas virs 3 m neskatoties ne uz ko ir jāreģistrē, citādi būšot sods. Tagad uzdevu jautājumu, lai paskaidro kur ir tāds punkts kas liek obligāti reģistrēt, pagaidām atbildes nav, ir doma sagatavot kaut kā oficiāli tādu jautājumu un saņemt rakstisku atbildi. Pašam ir divas laivas nepiereģistrētas un līdz šim uz Lielupes problēmu nav bijis.
18.marts 2016, 13:50 | links
 
līdz 5 zs nevajag reģistrēt, brauc tāpat.
18.marts 2016, 13:27 | links
 
Biju šodien CSDD, teica kā nav iespējams viņu reģistrēt, ja uz viņas nav CE marķējums, kas nozīmē kā atbilst ES. Un tas nozīmēt kā atlr viņu nevar braukāt. Pavisam nav loģiski. Un ko tagad darīt. Kāds saskāries ar to?
18.marts 2016, 13:07 | links
 
Diemžēl nevaru vairs dabūt to cilvēku. Kontaktus pazaudējusi. Laiva ir 370 garumā, var likt motoru. Vienkārši lasiju kā lai viņu reģistrēt vajag CE sertifikātu. Un tā kā viņš ir vairāk par 250 cm, ja n nemaldos reģistrācija obligāta.

Arī jautājums ja neizdosies viņu reģistrēt, liels sods ja būs pārbaude uz upes un nebūs dokumenti?
18.marts 2016, 11:58 | links
 
Uzrakstiet savstarpēju nodošanas-pieņemšanas aktu. Es tā reģistrēju no skandināviem atvestu motoru.
18.marts 2016, 07:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager