Ludza, Stāmerienas un Pogas ezeri

Sava laika daudzkart izzvejots,ari 2006 gada pec VZP datiem tiklu atlauijas tuvu pie 1700 metrim!Pedejos desmit gados figure atskaites par zusu,karpu un zandartu mazulu ielaisanu.Ezers nodots noma!
Ir planots oktobra nogale atpusties liela kompanija uz un pie ezera.Atskaite bus pectam no manis.Gribetos ar savakt kadas zinas par makskeresanu ieprieks,interneta ir zinas dazas paris gadus vecas,ja neskaita jaunakas par malikiem.
3.septembris 2008, 15:13 | links
 
esmu bijis shajaa ezeraa tiesa tas bija pirms gadiem! ir pasham doma kkad uz turieni aizlaist pavelceet! blakus veel shim ezeram ir veel 2-Staamerienas un Pogas! pa Staamerienu tev varu izstaastiit daudz! pa ludzas ezeru peec kaada laicina ;)
3.septembris 2008, 15:17 | links
 
Ludzas ezera krastaa ir atpuutas baaze Vonodzeni!
3.septembris 2008, 15:21 | links
 
Mees uz Meldriem!To ipasnieks ar ezeru noma panemis,prieks mums lai netraucetu velcet pat tiklus visus apsolijas iznemt!Un zusu murdus ari!
3.septembris 2008, 15:31 | links
 
man pazinas dziivo Ludzas ezera krastaa, taa kaa info es sadabuushu! vareeshu vismaz atliidzinaat tev pa man sniegto info :)
3.septembris 2008, 15:33 | links
 
andza!Jau ieprieks pateicos!Man tads nopietns jautajums:vai oktobra beigas zusi vel var kerties?Tacu gribetos pasiem nokert,tur pardosana kupinats par 20 Ls kilograma!Mums igaunos gan uz pusi letak pagaidam vel ir!
4.septembris 2008, 03:41 | links
 
nu oktobrii diezvai! tajaa ezeraa lielaakais dzilums ir 10m, peec manaam domaam uudens tad jau buus atdzisis un vini buus aizgaajushi guleet! jaaskataas kaads rudens! zushus var paproveet kert Staamerienas ezeraa, tur lielaakais dzilums 36m! tur gan uudenim nevajadzeetu buut atdzisusham un akvalangisti ar ir teikushi ka ir baigaas zushu alas! pat aptuvenu vietu zinu, kur taas alas atrodas... Jums tak igaunijaa ar ir viens labs ezerinsh kur zushus var pavilt, viena zvejnieka loms pa nakti-150kg! aizbraucaam vienreiz uz velci un shis tik mums saka ko mees jaajamies, lai ejam kert zushus :)
Staamerienaa ir labi brekshi iekshaa, tik jaaprot atrast!
ps pie mums Maxima kuupinaati zushi 8lvl
4.septembris 2008, 09:01 | links
 
peec manaam domaam Staamerienaa ir vairaak zivju un ir arii viens vieteejais inspektors, kas uzrauga ezeru+ ar tiikliem maz nodarbojas! ir dzirdeeti nostaasti pa milzu karpaam, kas karstaas dienaas uzpeldot aukshaa no dzilumiem sauliitee pasildiities. ezers vispaar prieksh velceeshanas ideaals! labaakie rezultaati bija pagaajusho gadu ka katraa 8min bija cope! velceejaam divataa! tad loti daudz neema zemeeri un asari, gadiijaas arii pa kaadam meeram! vieteejie saka ka lielaas ganoties vairaak pa dzilumu. agraak peldeetavaa "laacausi" ka sakuula uudeni cilveeki peldoties, tad vakaraa naaca lielaas liidakas uz turieni, vieteejais kam bija licenze teica ka pa kaadaam 7, dazreiz lielaakaam liidakaam! tagad tur mazaak peldees un nemaaku teikt vai vinas tur veel taa naak! iekshaa ir arii veedzeles, kuraam vajadzeetu palikt aktiivaam uz akstaaku udeni! loti daudz iekshaa ir siiko raudinu un asariishu.
4.septembris 2008, 11:24 | links
 
andza,paldies!Veel tikai jautajums kur var Stamerienas ez laak laivu nolaist no treilera.Vai ar motoru tur jau var?Liekas zvejas tiesibas valstij pieder.Tad vel kur varetu taipuse setdienas rita vai piektdienas vakara nopirk kadas desmit makskernieku kartes,nu gada gan negribetos vienai dienai pirk,varbut pie inspektora ir?Problema problemas gala,Valka tikai 2 gadakartes pasta palikusa!
4.septembris 2008, 16:34 | links
 
tas ir atkariigs cik tev liela taa laiva! visur ap staamerienu apkaart ir privaatiipashumi! es ieteiktu meeginaat nolaist laacausii, tur var diezgan tuvu pie krasta piebraukt! itkaa zeme ir privaata, bet vinu peedeejaa laikaa neapsaimnieko, taadeel domaaju ka probleemaam nevajadzeetu rasties ja tu tur ar mashiinu iebrauktu! ja kas, ta saki ka tev draugam tur zemes gabals pieder, kur beerzi un vinsh atlaava! pa karteem runaajot-taas tu vari nopirkt Aluuksnee vai Gulbenee! Staamerienaa to nevareesi! buus jaapeerk tev uz 3 meeneshiem pa 2lvl gabalaa! ar motoru peec manaam domaam vari dragaat tur droshi, jo ezers ir liels! daudzi ir braukushi un probleemas nav bijushas! ja ir veelme kko kert Staamerienaa ta varu proveet tev apstaastiit vietas!
4.septembris 2008, 16:42 | links
 
Vai Lacausi privata zeme,vai pasvaldiba jau nomas liigumu ir lauzusi ar nomnieku,un vai tur var laivas nomest no treilera?
4.septembris 2008, 16:43 | links
 
to nemaaku tev teikt! agraak bija privaata, bet tad tur izraadiijaas ka ir kkadi senkapi un uz laiku civeekiem bija aizliegts tur iet, jo veica arheologiskos izrakumus! man tur draugam pieder viens gabals zemes! esmu redzeejis ka cilveeki apmetas tur pa nakti un probleemas nav radushaas! ja kas ta varu sarunaat ar vienu pazinu, kur juus varat novietot krastaa laivas un automashiinas, bet tur vietaam krasts ir augsts 2m!, bet no tiem kaadi 2m liidzens, kur var izdziit taas aaraa!
4.septembris 2008, 16:51 | links
 
Aluksne visa kartes izpardotas,nau ne veikala,ne pasta!Galu gala ja VZP nevar nodrosinat ka pasi raksta karsu pietikosu izplatisanu rajona,ta nostadot makerniekus likumparkapeju loma vai ari prasa piemeram tuuristiem no krievijas ieprieks speciali kartem uz Rigu braukt,tad katra zina letak buus maksat sodanaudas un pectam jautajumus kartot tiesa.Pie reizes paskatisimies ka tulkus igauniem atradis lai protokolu sastaditu!Reiz ar VZP vajadzetu sakt domat par sava piedavajuma par karsu iegades iespejam visas pasta nodalas normalu istenosanu ne tikai par naudinas iekasesanu no apstaklu spistiem parkapejiem nu jau piec jaunajiem nemazajiem sodiem!
4.septembris 2008, 16:54 | links
 
nevar buut ka nevienaa Aluuksnes copes bodee nav kartes. ka buushu gulbenee ta paintreseeshos pa karteem! Staameriena no gulbenes ir drusku taalaak pa 10km! gada saakumaa bija man pasham probleema, jo karshu nebija un kaa man laimeejaas traapiit uz inspektoru, peec ilgas diskusijas tomeer palaida valaa ar briidinaajumu! tagad minimaalais sods ir 25lvl un taada briidinaajuma vispaar vairs nav!
4.septembris 2008, 17:00 | links
 
ta tu uz staamerienu brauksi, vai Ludzu? pa Ludzu tev info. vareeshu sniegt mazliet veelaak!
4.septembris 2008, 17:02 | links
 
Nau,nau!Es pat pasam Zvejnieka kungam prasiiju!
4.septembris 2008, 17:02 | links
 
nu gan laiki pienaakushi... nezinu kaa buus ar taam karteem Gulbenee... var vieniigi paintreseeties, vai to naudu nevar paarskaitiit uz kaadu kontu un kviits taadeejaadi vareetu buut licenzes vietaa!
4.septembris 2008, 17:06 | links
 
Citu noteikumu nau!
Nesaprotu ka var iegadaties vispaar tas kartes makskeresanas vieta,tas ir:laiva uz ezera!!!!
Jamegina sazvanities ar inspektoru,varbuut jau laikus protokolus sagatavos kadiem 20 arzemniekiem!Vo paraugdarbins bus!
Saskaņā ar MK 2000.gada 12.decembra noteikumu Nr.433 "Noteiku-mi par ūdenstilpju un rūpnieciskās zvejas tiesību nomu un zvejas tiesību izmanto-šanas kārtību" 4.pielikumu, makšķerē-šanas gada kartes cena ir Ls 5.00, bet īstermiņa (3 mēnešu) kartes cena – Ls 2.00 un makšķerēšanas īstermiņa (3 mēnešu) karte, ja to iegādājas makšķerēšanas vietā Ls 3.00.

Makšķerēšanas kartes, līdzīgi kā līdz šim, varēs iegādāties Latvijas Pasta nodaļās, kā arī makšķerēšanas piederumu veikalos.
4.septembris 2008, 17:13 | links
 
ka buushu gulbenee ta noteikti paskatiishos! nu varu tev iedot inspektoru telefonnumurus :D domaaju ka vari shaadaa gadiijumaa noriskeet un JA GADIISIES SASTAPT INSPEKTORU (pa ko es loti shaubos) vari izstaastiit pa shaadu lietu un vienoties ko dariit taalaak..
4.septembris 2008, 17:17 | links
 
zinas par Ludzas ezru. Tur nav ko dariit! ezers ir loti speeciigi izkaasts! pirms kaadiem daziem gadiem ka nokrita zaales vareeja savilkt pa 20liidakaam, bet tagad buus tikai dazi zemeeri, ja noveiksies ta varbuut kaads meers arii panems! iesaku tev braukt uz Staamerienu, tur veel zivju ir pietiekoshi un lielas! esmu dzirdeejis nostaastus kaa psrs laikos vai pat agraak ik pa 10gadiem lielos dzilumus izvilka ar juuras kabrjiem. teica ka esot baigie krokadiili iekshaa! liidakas dazas paari pa 20kg, lielas karpas un liini! naakosho nedeelas nogali buushu Gulbenee, ta paskatishos, kas ar taam karteem ir!
7.septembris 2008, 18:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager