Lubānas ezers

Labvakar copmaņi, ir doma pirmo reizi aizbraukt pašpiningot Lubānas ezerā, bet ir dzirdēts, ka nav vērts, jo darbojas daudz tīklinieku utt... Kāds noteikti varētu pakomentēt situāciju un dot noderīgu info par Lubānu!!!!!
29.augusts 2007, 21:23 | links
 
Nav tik traki protams malikju netrukst bet lidakas ir un tas ir galvenais!!! Ezera vidu gan nav ko melet njem vairak gar malu pa lepem un nomaini parastos akus ar pretzalniekiem+nem savu laivu lidz.Ja un vel ja ir liels vejss tad gan tur nebus ko darit.... pec copes ludzu atraksti ka gaja
31.augusts 2007, 09:41 | links
 
drossi uz Lubaanu var braukt ... tiiklos nekas neiet un nekad normaals nekas nav gaajis bet liidakas njem .... ssodien pat biju aiviekstee piecas virs 1.5 izvilku .. esmu apmierinaats ;)
28.septembris 2007, 00:51 | links
 
Man viens vīrs teica ka rudenī ķeroties labas karpas Lubānā!
Vienīgā problēma ka es tur nekad neesmu bijis.
Varbūt kāds var pastāstīt kādā virienā doties, kādos dziļumos un kādās vietās, uz ko ķert un ar ko barot! Jau iepriekš paldies!
2.oktobris 2007, 21:38 | links
 
Spiningoshanai Lubaanas ezeraa ir vajadzīga licenze, vai arii pietiek tik ar makshkereeshanas karti?
Apmeeram - piebraucu, ielaidu laivu, iemetu, izvilku... :)
13.jūnijs 2008, 11:13 | links
 
nevajag licenzi brauc un zvejo
13.jūnijs 2008, 19:32 | links
 
tici man ir veerts...pa zaaleem ar zaaļinieku vizuli var krietni labas liidakas dabuut!
10.jūlijs 2008, 15:10 | links
 
pagajšsestdien bijām lubānā , sīkas raudas ļoti daudz, pa kādam asarim , plicim + kīši .. \\ Kāds zina vietu kur kas lielāks ir ?
22.marts 2009, 18:54 | links
 
shobriiid labi ja sikulji ir vakar un shodien zhopa ne ribalak lubaanaa -kauko runaaja ka pa nedelas vidu lubana esot kas zin vietas breksus 0.5-3kg svaraa vaaleejushi ka prieks!
22.marts 2009, 20:02 | links
 
No kura datuma var spiningot Lubānas ezerā no laivām?
13.maijs 2009, 13:40 | links
 
21 junija
13.maijs 2009, 15:12 | links
 
!
13.maijs 2009, 17:17 | links
 
Gabi!!!!! Labais:))))))
13.maijs 2009, 20:05 | links
 
Laikam slinkums pameklēt tēmu!!!
13.maijs 2009, 20:06 | links
 
atsaucaties kurš ir bijis lubānā kā ledus ,kā cope?
18.decembris 2009, 22:34 | links
 
ledus toch labs! par zivim nezinu, pazinja shodien aizbrauca-bet neko nav uzraxtijis-mosh taada cope ka palika pa nakti hvz....
18.decembris 2009, 23:23 | links
 
Sveiks ashukaini,kāda situācija ar copi, kas un kur ņem. Varbūt esi uzgājis kādu asaru vietu?Kā ar raudām?
20.decembris 2009, 19:29 | links
 
vasals Profesor-da nee shodien tik sanemamies pirmo reizi uz zemledus copi!
kadas 3h pamulkojamies, braucaam da galam-pie aiviekstes sluzhaam uz stajanku....
dazhs labs idiots ar mashiinu brauc-ledus brakshkj kad mashinas brauc garam i tapatas ar-izskatijas ka udens limeni cel augshaa ezeraa jo no krasta vetam udens.
a par ziviim-raudinja nju grami 120 maksimums un sikie asareni pliciishi-taads luuuk loms, pazinjas te bija no idenjas puses tur ar sikulji vieni, tik vinea smuka rauda bijusi.
vot kaa kaadu otrdien vajadzees aizbraukt no Zvejsalas puses mosh tur ashuki shiveriiigaaki.....
uz blitkinjas vispaar baigaa zhopa ne cope nju tas taa isumaa-taa ka neko ieteikt nevaru kamer neesmu pats atradis un uzraavies vai dzirdejis ka kaads kaukur uzraavies.... brauc un meklee, sikuljus domaaju polube nokersi zaalju tuvumaaa, ne asakas!
20.decembris 2009, 19:44 | links
 
Paldies par info
20.decembris 2009, 20:38 | links
 
ZB tas Lubančiks.Vai nu visi lielie ar tīkliem izķerti,vai izklīduši pa tiem plašumiem.Uz Zsvētkiem ir doma atklāt sezonu.Ja vien nebūs parāk sū laiks.A to man darbs caurā šķūnī,pa nedēļu nosalstu,brīvdienās gribas izraut kādu šļuku samenes un pasēdēt pie cepļa.
20.decembris 2009, 22:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager