Engures ezers

Ļoti interesē cope Engures erā
Sveiki visiem! Man sestdien gaidāmas sacensības Engures ezerā. piektdien brauksim patrenneeties! Vai kaads nebuutu tik laipns un nepastaastiitu kur sobriid Enguree var nokert liidaku! kuraa galaa, vai pa zaaleem vai nosaciiti klajumaa kur zaalju mazaak! Uz ko labaak kert! Buusu sirsniigi pateiciigs ikvienam par jebkaadu informaaciju, kad vareetu nodereet sestdienas sacos! jau ieprieks pateicos!!!!!!!!
13.oktobris 2008, 13:32 | links
 
Kā cilvēki māk stāstīt, ļoti labi ņem tieši pie zalēm tuvumā lieguma zonai. Ļoti ejoši ir xrap, no gumijām Gaišizilās... Zinu tikai,ka nosaciti klajumā galigi visi paliekot pa 0
13.oktobris 2008, 13:35 | links
 
Paldies par info bet kas tas xrap taads bija
13.oktobris 2008, 13:39 | links
 
 
Te var redzēt X rap un ne tikai
http://www.rapala.com/products/luresdetail.cfm?modelName=x-rap&freshorsalt=Fresh
13.oktobris 2008, 14:23 | links
 
nu vot nezinu gan par tiem xrapiem Enguree .... 6dien biju ar chomiem un meetaaju kaa nelabais - man bija arii 3 xrapi ( RT - Rainbow Trout , CLN - Clown un GGH - Glass Ghost ) un rezultaataa nekaaa :( ...... Koljegas arii tikai pa 1nam zemmeeram...- mosh laiks neiistais :) !! Ne asakas sachos !!!
13.oktobris 2008, 15:45 | links
 
Vai te tiesaam nav nevienk kas kaut nedaudz buutu bijis Enguree???
14.oktobris 2008, 12:24 | links
 
Esmu daudz bijis peedeejaa laikaa , tachu man nav kautkaa veicies galiigi diemzheel :( !! sieva laastu uzlikusi laikam uz ziveem :) !!! Zinu ka vechi tur kjer uz baltaam gumijaam , citi atkal preteeji uz zaljgandzelteniigziliem vobleriem .... Choms ar savu veco kjeera uz sisteemas ar zivtinju !! Pats izceelu no dziileem orandzhu gumiju ar baltu veederu (kaads bija noraavis) ! Palasi visaados citos lv makshkjereeshanas portaalos - mosh tur kas gudrs raxtiic !! :)
15.oktobris 2008, 00:03 | links
 
Engurē copēju kopš 5 gadu vecuma. Patiesībā viennozīmīgi nevar teikt, kurs māneklis vai vieta engurē ir vislabākā. Cik zinu, tad tie ir ļoti mainīgi lielumi viss atkarīgs no tā, kura ezera daļā atrodaties. Viennozīmīgi varu teikt, ka posmā pie Bērzciema ejošākie būs dubultie rotējošie vizuļi, poperi (seklumā pie zālēm), gumijzivs balta ar sarkanu. Jāmin protams, ka Engurē pēdējā laikā ir parādījušies daudz parkāpēju, kuri izmanto inspektoru trūkumu un sākuši braukāt ar motoriem, kas ir stingri aizliegts. Tas noteikti atstāj iespaidu uz lomiem, jo Engures ezers ir diezgan sekls un zivi tādās vietās var izbidēt pat nošķaudoties!
15.februāris 2009, 11:53 | links
 
Paps, tu ziemā arī katko ķer?
15.februāris 2009, 13:28 | links
 
Ziema braucu reti, bet pie nopietniem lomiem gan neesmu ticis. Katra ziņā pretī Berzciemam cik zinu ir vērts mēģinat tikai rajona ap ornitologu maju un dziļumā tai pretī. Cik esmu dzirdejis, tad, ja brauc no ķūļu puses varot tikt pie labiem lomiem, bet cik tur patiesības nezinu - pats neesmu bijis. :(
16.februāris 2009, 13:14 | links
 
jazin istas vietas-tad kersies pa uz krivu pastaisitam karotem:D
23.aprīlis 2009, 15:28 | links
 
es te gribetu aizbraukt uz engures ezeru paspiningot uz ko tur labak nem tas lidakas uz kadu manekli roteris supins karote vobleris vai gumija ja nau noslepums
19.maijs 2009, 22:39 | links
 
http://www.eedp.lv/public/
vispirms noskaidro ar kādu datumu engure ir vaļā copei
Kad ir zāles saugušas strādāju ar Volkeri/Trako suni/rezultāti labi.Ja atradīsi Lepstes vecupes kanti tad vari mēģināt ar ņelielu šūpiņu Ne asakas :)))
19.maijs 2009, 22:45 | links
 
kas tas butu volkeris trakais suns
19.maijs 2009, 23:04 | links
 
Tas ir tas pats Jerkbait tikai ar bezinerces spoli un vieglākiem džerkiem Vizulis ir bildēs Mani rīki pildīts ar eļļu Vizulim jābūt peldošam spēle atšķiras no džerka ar smalkāku špiniga spēli .Apskaties You toobe tur bija piemēri ,kā strādāt.
19.maijs 2009, 23:53 | links
 
Šarik, kā Burtniekā gāja?:)
20.maijs 2009, 08:25 | links
 
es tikai taisos braukt svetdien
20.maijs 2009, 22:00 | links
 
tu biji burtnieka ko dabuji
20.maijs 2009, 22:59 | links
 
Uz Burtnieku došos tikai rudenī.
Tagad tikai ķeru savu mīļāko zivīti līni:)
21.maijs 2009, 08:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager