Engures ezers

Ļoti interesē cope Engures erā
Ornitologos nevar pat uziet! Virs ledus pamatīgais sniegs un apakšā ūdens!

1. bāzē biju vakar! Ledus labs, cope 0, šodien draugam 3 asari bļitkas lielumā!

Daudz sniegs sasnidzis!
6.janvāris 2024, 21:50 | links
 
Veči šodien bija uz asariem, vakuums, ne copes.
6.janvāris 2024, 21:46 | links
 
kniede [6.jan]: Sveicināti ! Vai tad Engures ezerā vairs neviens necopē ? Veselu mēnesi pilnīgs klusums. Kas ar ledu ezerā, vai staigājams ? Interesē Ornitologi un
1. bāze .
Ledus laikam staigājams, šodien cik zinu uz bļitku vienam līdaka virs metra.
6.janvāris 2024, 20:40 | links
 
Sveicināti ! Vai tad Engures ezerā vairs neviens necopē ? Veselu mēnesi pilnīgs klusums. Kas ar ledu ezerā, vai staigājams ? Interesē Ornitologi un
1. bāze .
6.janvāris 2024, 20:38 | links
 
Сегодня побывали на Энгурэ,лёд норма 10 см,улов никакой три окуня, 250,250,100 грамм.
10.decembris 2023, 15:46 | links
 
Šodien paziņa bija 1. Bāzē, ledus slikts, no niedrēm max 50 m var aiziet. Ornitologs tas pats.
9.decembris 2023, 20:20 | links
 
Sveiki,kads bija uz ledus,kads stavoklis ar ledu?
9.decembris 2023, 14:32 | links
 
12.11. Bijām ar kolēģi ezerā. Laiks šķita atbilstošs un patīkams, tomēr zivīm sava saprašana. Barošanās tām īsti nebija prātā. Pa visu dienu kolēģim 4 copes - laivā zemmērs, asarītis un līdaka 65cm. Man pašam 6 copes - laivā 2 zemmēri, azarītis un 2 līdakas 50cm un 66cm. Cik dzirdēju un redzēju, tad pārējiem stipri līdzīgi vai sliktāk.
13.novembris 2023, 20:06 | links
 
Sestdien no 08:00 - 15:30 ezerā. Laiks lielisks, apmācies, sīks vējiņš, vietām spogulis. Komforts. Zivs nekustās, liec ko gribi, met kur gribi, nekā. Ap 14 pieteicās viens zemmērs, tad pēc pusstundas otrs, abi peld tālāk.
13.novembris 2023, 07:44 | links
 

Engurē šodien jautri. Skaisti asari un padsmit līdakas. Pēdējais laiks šīm sākt baroties. Darbojos tikai ar vobleriem orbit 110 un duo realis.
8.novembris 2023, 18:35 | links
 
Cedgars85 [30.okt]: Sestdien 08:00 bijām ezerā. Ap 2 grādiem, nepatīkams vējš. Līdz 10:00 nevienas copes, izmēģinātas dažādu krāsu gumijas un vobleri. Pēc 10:00 pāris uzsitieni, bet nekas prātīgs. Ap 13 pieteicās viena līdaciņa, izskatījās mēra, bet pie laivas nomuka. Ap 14 vēl viena pieteicās, šoreiz iecelta laivā, 52 cm. Sajūta bija, ka zivs nekustas.

Ne asakas!
Arī tas pats pilnīga nule liec ko gribi galā bēdīgi
30.oktobris 2023, 19:19 | links
 
Sestdien 08:00 bijām ezerā. Ap 2 grādiem, nepatīkams vējš. Līdz 10:00 nevienas copes, izmēģinātas dažādu krāsu gumijas un vobleri. Pēc 10:00 pāris uzsitieni, bet nekas prātīgs. Ap 13 pieteicās viena līdaciņa, izskatījās mēra, bet pie laivas nomuka. Ap 14 vēl viena pieteicās, šoreiz iecelta laivā, 52 cm. Sajūta bija, ka zivs nekustas.

Ne asakas!
30.oktobris 2023, 15:46 | links
 
fb 6.5 noķerta un atlaista. Nu re. Tad jau izaugs arī metrs
20.oktobris 2023, 22:29 | links
 
BB aprīkojums ir jaudīgāks par smalkākiem rīkiem.
Mana veselība un iekšējais motors nav tik jaudīgs, lai ilgu laiku strādātu ar kātu un spēli. Ja nu vienīgi uz velci. Bet to atlikšu, kad sirmāks kļūšu;)
1.oktobris 2023, 17:17 | links
 
Es lēnām pieslīpējos uz tām 10 Niecēm ;)
Kā tā nav? Pats nesen vienu krokodilu izbiedēju. Bet pirms pāris gadiem mani un mīļoto sievišķi, kaut kas iztrallināja tā, ka aizmirst to nevar. Vai tā lielā zive bija vai kas, kamēr es ar airiem tajā vējā stūrēju, sievišķis ar kātu kaut ko stīvēja, bet nedabūjām klāt. Varbūt bijām apreibuši tikai no mīlas. Bet tajā dienā mīļotā man iekabināja ar zivīm. Ticu, ka arī lielās tur vēl tagad slīd... garām copmaņiem un zvejniekiem...
1.oktobris 2023, 17:09 | links
 
Willy [23.sep]: H20 [19m]: JK7 [Vakar]: Kāpēc ar micro ir jāmoc speciāli 2kg līdaka!

Līdakām ir līdaku kāts, asariem - asaru kāts! Par asaru kātu ezerā izvēlējos 2m inspire 2-12 ar 0.6 pīto, lai paņemot kaut vai 60cm, ilgi nav jāmoka!

Kas tas par fetišu ar micro kātu braukt līdakās!Es sevi nevaru noturēt rāmjos. Tādēļ vislaik eksperimentēju. Pieturos vairāk pie dabas likumiem un mazāk pie homo sapiens likumiem. Bet cenšos rast līdzsvaru nenodarot pāri dabai. Bet ja ceļā gadās kāds copmanis pajoliņš. Visādi var būt ;) abos virzienos ;)Pamēģini ar bb mērķtiecígi noķert desmitnieci!;)
Tur tādas nav
23.septembris 2023, 21:25 | links
 
H20 [23.sep]: JK7 [Vakar]: Kāpēc ar micro ir jāmoc speciāli 2kg līdaka!

Līdakām ir līdaku kāts, asariem - asaru kāts! Par asaru kātu ezerā izvēlējos 2m inspire 2-12 ar 0.6 pīto, lai paņemot kaut vai 60cm, ilgi nav jāmoka!

Kas tas par fetišu ar micro kātu braukt līdakās!Es sevi nevaru noturēt rāmjos. Tādēļ vislaik eksperimentēju. Pieturos vairāk pie dabas likumiem un mazāk pie homo sapiens likumiem. Bet cenšos rast līdzsvaru nenodarot pāri dabai. Bet ja ceļā gadās kāds copmanis pajoliņš. Visādi var būt ;) abos virzienos ;)
Pamēģini ar bb mērķtiecígi noķert desmitnieci!;)
23.septembris 2023, 21:11 | links
 
JK7 [22.sep]: Kāpēc ar micro ir jāmoc speciāli 2kg līdaka!

Līdakām ir līdaku kāts, asariem - asaru kāts! Par asaru kātu ezerā izvēlējos 2m inspire 2-12 ar 0.6 pīto, lai paņemot kaut vai 60cm, ilgi nav jāmoka!

Kas tas par fetišu ar micro kātu braukt līdakās!
Es sevi nevaru noturēt rāmjos. Tādēļ vislaik eksperimentēju. Pieturos vairāk pie dabas likumiem un mazāk pie homo sapiens likumiem. Bet cenšos rast līdzsvaru nenodarot pāri dabai. Bet ja ceļā gadās kāds copmanis pajoliņš. Visādi var būt ;) abos virzienos ;)
23.septembris 2023, 21:06 | links
 
Šaubos, ka zivs ūdenī zin, pie kāda kāta jākožas. Man lielākā līdaka paņēma mazo balzer rotiņu. Rotiņš pāris grami, a zaļā pāri 7 kilo. Un arī tā līdaka tika atlaista
23.septembris 2023, 20:58 | links
 
Vienkārši tikko sāku copēt ar mikro. Un patīk, kā zivs spēlē. Un arī līdaku atlaidu. Bet netikai zivis jāiepazīst. Bet arī paši to ķērāji. Katram savs raksturs un pieredze ;)
23.septembris 2023, 20:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager