Spiningošana

Sveiki!!!
Es esmu iesacejs spiningošanā. Ja jūs kaut ka varat ieteikt jaunajam spiningotājam tad lūdzu palīdziet man. Pasakiet ar ko man sākt? Uz ko man ķert? Un kurās vietas?? Vai ari ko tamlīdzīgu.
17.oktobris 2008, 18:52 | links
 
Centies sākumā spiningot katru dienu no rīta stundu un pēc tam vakarā stundinu protams ja vari!Sākumā sāc ar kātu no lētā gala kā arī ar spoli no lētā gala un tad jau redzēs kā ies tālāk informē dosim padomus vizuļus variē sākot no rotiņa līdz voblerim!!!
18.oktobris 2008, 19:40 | links
 
Parakājotis pa forumu un ekspertu atbildēm var atrast gandrīz visu vajadzīgo info+ prakse, prakse, prakse!!!
19.oktobris 2008, 16:16 | links
 
sac beidzot lasit info no copes foruma+abone copes lietas, tad sada veida jautajumi neradisies!!!!
25.oktobris 2008, 18:56 | links
 
Sveiks Romka :) Nu ja man ari bija sadi laika kad es biju iesacej,bet nesaku ka tag ari esmu pro.nu es saku protams vizspar ar letiem inventaru,lai nebutu ipasi janozelu ka kaukas notiek ar viniem.Un ja protams Rolis81 sacitais ka vajag pec iespejas vairak to darit.Un pectam jau pats jutisi ka jau iet uz labo pusi.Un nu es iesaku sakuma ar gumijas zivtiniem spiningot.Taka 1.maijs jau tulitas bus klat ta jau varesi sakt meigint ker :) un ta ka jau busi kartigi iemacijies spinigot ta jau varesi nemt labsu inventarus :) Piemeram man: Shimano kats,shimano spole un super pro pita aukla :)

Ne Asakas...
18.aprīlis 2009, 19:12 | links
 
jā.....pilnīgi piekritu ka spiningot un atrast līdaku vietas var tikai regulāri ar to nodarbojoties......šinī gadījumā tiešām visu izteiks prakse!!!!
Protams arī teorija nav mazsvarīga!!!!!
18.aprīlis 2009, 19:26 | links
 
Arī es biju 2 gadus atpakaļ pilnīga nule ar spiningu rokās. Bet tagad jau kaut ko saprotu no tā bet ceļš vel tāls ejams . Galvenais pacietība uzreiz pat Maskava netika uzcelta. Sāc ar lētāko un tad jau pats sapratīsi ko gribēsi un kādā virzienā. Man sākumā bija kāts no tirgus un spole ar kopā viss ap 20Ls pīto auklu gan uzreiz paņemu labo, tagad jau 3 vasaras aiz muguras un pa ziemu kātu un spoli nomainīju uz shimano un spole ar tica jauna. Labi 1. maijs ir tuvu vel tikai nedaudz jāpaciešas ne asakas:)
18.aprīlis 2009, 22:05 | links
 
gribeju jautat, kadu testu labak izmantot uz lidakam , un kada testos ir ta atskiriba, vai tikai cietiiba?5-21 vai 10-40 ir intresejoshais diapazons, jo taisasos vienu no siem katiem pirkt ar sadu testu!
16.maijs 2009, 20:24 | links
 
nu galvenokart tests nosaka, kadaa svara diapozonaa vari meetaat vizuli.. ar 5-21 testu smagaakus pa 21 gramu nebuutu velams mest..
cietiiba,ja nemaldos atkariiga ir no akcijas, bet, protams, ka 10-40 buus cietaks par 5-21..
16.maijs 2009, 21:12 | links
 
paldies
16.maijs 2009, 23:00 | links
 
droshi njem labaak to 10-40. prieksh liidakas buus kaa reiz! es jau kaadus 4us gadus makshkjereeju ar sahaada testa kaatiem. man nu taa ir sanaacis, ka man vinji ir triis gabali tieshi ar sahaadu testu, un visi triis ir 2,70m gari, tikai razjotaaji atshkjiraas un tas ir juutams. piemeeram Shimano, ir bishku miikstaaks nekaa Abu Garcia, bet es uzskatu, ka shis tests un garums ir baigi ideaals, var meetaat gan voblerus, gan rotinjus, gan gumijas arii karoti bez probleemaam!
19.maijs 2009, 23:40 | links
 
Gribēju pajautāt kāda ir pieredze ar Panther Martin rotiņiem? Kas viņus pie mums tirgo?
23.maijs 2009, 14:46 | links
 
Labvakar!

Gribēju zināt vai kāds ir mēģinājis spiningot Vosa dīķī?
Ja esat tad gribētos zināt ,kādi lomi un ko galā spiningam likāt!
2.jūnijs 2009, 19:38 | links
 
Tam Vosam savu laik tie dīķi bija sarakti visā Latvijā tieši par kuru iet runa??
2.jūnijs 2009, 19:41 | links
 
Tie populārākie jau drošvien Jaunmārupē.
2.jūnijs 2009, 19:44 | links
 
Iet runa par to kas atrodas jaunmārupē blakus golfa klubam "Viesturi".
2.jūnijs 2009, 19:57 | links
 
Vosam pat ūdenslīdējs zivis karināja,kā "na čornih kamņah".Viens čeburaškas veids silikona zivtiņām-
6.jūnijs 2009, 07:52 | links
 
Ir doma ar viena ezera apsaimniekotāju sarīkot līdaku un asaru spiningošanas mačus. Ezeriņš nav liels(apt.25ha) un iespējamais maču norises laiks- septembris. Vai kungiem būtu interese. Atrašanās vieta 90km no Rīgas uz dienvidiem!
9.jūlijs 2009, 17:29 | links
 
spiningot ir forsi
14.jūlijs 2009, 00:15 | links
 
:D,visu gadu domaji
14.jūlijs 2009, 12:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager