Spiningošana

Davis-Di [02.03.23]: Es noteikti balsoju par garāku kātu džerkam, pieredzē izgājis esmu cauri arī 180cm kātiem.

Te var daudz palasīt džerkbait sadaļā:
https://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/87/
varbūt, man īsu laiku bij īsais kāts, tad lizards un lielā laiva. īsajam vairs nebij vajadzības. tomēr mazajā laivā īsais šķita ērtāks
2.marts 2023, 21:14 | links
 
Es noteikti balsoju par garāku kātu džerkam, pieredzē izgājis esmu cauri arī 180cm kātiem.

Te var daudz palasīt džerkbait sadaļā:
https://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/87/
2.marts 2023, 21:11 | links
 
MT9 [02.03.23]: Ieteiktu gan ņemt garāku kātu, jo 1,8m dikti īsa stiba pat priekš džerkošanas. Gribēsies tak arī kādu cūciņu ieplivināt :)
cūciņu lidināju ar citu kātu. džerkam neprasījās garāks.kad pārkāpu uz lielo laivu un biju stipri augstāk par ūdens līmeni tad ok, ar lizardu džerkoju. bet no pellas piemēram garo kātu toč nebūs ērti
2.marts 2023, 21:04 | links
 
Ieteiktu gan ņemt garāku kātu, jo 1,8m dikti īsa stiba pat priekš džerkošanas. Gribēsies tak arī kādu cūciņu ieplivināt :)
2.marts 2023, 21:00 | links
 
epantalons [02.03.23]: Sveiciens.

Es pats neesmu fans šādiem jautājumiem, jo tēma, droši vien cilāta un cilāta, bet…gribu palasīties par džerkošanu. Pirmajiem kātiem. Labiem (nu sapratāt) mānekļiem & stuff…vakar copes forumā lasīju par tvičošanu, bet tur viss sajaucies ar vobleriem klāt, kad mani neinteresē.

Vai kāds lapini iemetīs kādu domu graudu, vai izcilā gadījumā kādu linku, kur copes lietās (ja ir) var šādu tēmu palasīties.

Paldies avansā.

redz kur tieši tirgo, tik spole labajai rokai
2.marts 2023, 20:44 | links
 
epantalons [02.03.23]: Sveiciens.

Es pats neesmu fans šādiem jautājumiem, jo tēma, droši vien cilāta un cilāta, bet…gribu palasīties par džerkošanu. Pirmajiem kātiem. Labiem (nu sapratāt) mānekļiem & stuff…vakar copes forumā lasīju par tvičošanu, bet tur viss sajaucies ar vobleriem klāt, kad mani neinteresē.

Vai kāds lapini iemetīs kādu domu graudu, vai izcilā gadījumā kādu linku, kur copes lietās (ja ir) var šādu tēmu palasīties.

Paldies avansā.
Es sāku džerkot ar kātu 1.8m, tests ap 120g, Fix rage prism škiet modelis saucās. Spole bij saakumaa ambasadors c4, tad daiwa luna. Aukla 0.4mm . Mānekļi strike pro buster jerk, iesaakumaa ar to pietiks
2.marts 2023, 20:29 | links
 
Sveiciens.

Es pats neesmu fans šādiem jautājumiem, jo tēma, droši vien cilāta un cilāta, bet…gribu palasīties par džerkošanu. Pirmajiem kātiem. Labiem (nu sapratāt) mānekļiem & stuff…vakar copes forumā lasīju par tvičošanu, bet tur viss sajaucies ar vobleriem klāt, kad mani neinteresē.

Vai kāds lapini iemetīs kādu domu graudu, vai izcilā gadījumā kādu linku, kur copes lietās (ja ir) var šādu tēmu palasīties.

Paldies avansā.
2.marts 2023, 20:17 | links
 
Mana pirmā pītā aukla bija Robinson 0.16…3 gadus atpakaļ - musars! Smaga, rupja un māneklis nekur nelidoja! Par velti tādu auklu neņemtu un arī citiem neiesaku :)
8.februāris 2023, 19:10 | links
 
Robinson Titan 8X
0,12mm 13,0kg celtspēja
0,14mm 16,5kg celtspēja

Kā tas ir iespējams, ka 0.14mm auklas celtspējas variē no 6kg līdz 16kg?

raimondsL, 8.februāris 2023, 15:53

Domāju, ka skaitlis 16 jādala uz 2 ;)
8.februāris 2023, 15:59 | links
 
Robinson Titan 8X
0,12mm 13,0kg celtspēja
0,14mm 16,5kg celtspēja

Kā tas ir iespējams, ka 0.14mm auklas celtspējas variē no 6kg līdz 16kg?
8.februāris 2023, 15:53 | links
 
Leišiem ir kāds specializētais bigbait veikals kā mums ehalotes? Vai vismaz tāds, kur ir vērā ņemams bigbait tēmas sortiments kātiem, spolēm, mānekļiem?
7.februāris 2023, 23:41 | links
 
BAigars [02.02.23]: jurciks66 [60m]: Tie mazie džerki un slaideri principā tie paši vobleri vien ir, ja ar savu smalko kātu vari izraustīt, piem, Rudru, tad nekādām problēmām nevajadzētu būtNē, ne tā bija domāts, ka japānas kāti pa 400€. Vairāk interesējos par kādu kastinga kāta nosacītu budžeta modeli. Un pavadu.. 0,8 fļuriks!?

Uz jauno sezonu divām jaunām tēmām gribu pievērsties. Bigbaits (tur jau daļa iepirkta un viss skaidrs), un džerki, vairāk mazais gals, līdz 10 12cm grabuļi svarā līdz 30g.
mini džerkam, tadam kā baby buster 0.8mm flu škiet par masīvu. es lietoju titānu ap 30lb
2.februāris 2023, 23:12 | links
 
jurciks66 [30m]: Tie mazie džerki un slaideri principā tie paši vobleri vien ir, ja ar savu smalko kātu vari izraustīt, piem, Rudru, tad nekādām problēmām nevajadzētu būtNē, ne tā bija domāts, ka japānas kāti pa 400€. Vairāk interesējos par kādu kastinga kāta nosacītu budžeta modeli. Un pavadu.. 0,8 fļuriks!?

Uz jauno sezonu divām jaunām tēmām gribu pievērsties. Bigbaits (tur jau daļa iepirkta un viss skaidrs), un džerki, vairāk mazais gals, līdz 10 12cm grabuļi svarā līdz 30g.

BAigars, 2.februāris 2023, 22:24


Es apm. tāda kalibra minidžerkiem lietoju sienamā titāna pavadas (lietoju tās visiem mānekļiem). Fluorkarbonu neesmu vēl mēģinājis, jo ir sajūta, ka ~ 0,8 mm fluorkarbons varētu būt pārāk masīvs 20-25 g minidžerkiem.
2.februāris 2023, 22:48 | links
 
BAigars [02.02.23]: Kādu inventāru izmantojat Baby busteriem, Slider 7 un tamlīdzīgiem mini džerkiem? Kkādu mazo multu un 7-8ft 1,5oz kātu? Kādu pavadu?
Es mazajiem džerkiem izmantoju MajorCraft Benkei BIC-702H ar testu līdz 1,5oz + Shimano Curado 201. Aukla ~0,30mm. Titāna pavadas 40lb. Ar šo komplektu jau var ravēt Babīti un pārliecinoši kontrolēt pieklājīga izmēra zivi.
2.februāris 2023, 22:36 | links
 
jurciks66 [02.02.23]: Tie mazie džerki un slaideri principā tie paši vobleri vien ir, ja ar savu smalko kātu vari izraustīt, piem, Rudru, tad nekādām problēmām nevajadzētu būt
Nē, ne tā bija domāts, ka japānas kāti pa 400€. Vairāk interesējos par kādu kastinga kāta nosacītu budžeta modeli. Un pavadu.. 0,8 fļuriks!?

Uz jauno sezonu divām jaunām tēmām gribu pievērsties. Bigbaits (tur jau daļa iepirkta un viss skaidrs), un džerki, vairāk mazais gals, līdz 10 12cm grabuļi svarā līdz 30g.
2.februāris 2023, 22:24 | links
 
Tie mazie džerki un slaideri principā tie paši vobleri vien ir, ja ar savu smalko kātu vari izraustīt, piem, Rudru, tad nekādām problēmām nevajadzētu būt
2.februāris 2023, 22:10 | links
 
jurciks66 [02.02.23]: Kādu inventāru izmantojat Baby busteriem, Slider 7 un tamlīdzīgiem mini džerkiem? Kkādu mazo multu un 7-8ft 1,5oz kātu? Kādu pavadu?

BAigars, 2.februāris 2023, 21:29

Ar parastu spini, kam atbilst tests, viss notiek
Nē nu tas skaidrs, ka ar vienu kātu var mētāt gan gumijas, gan rotiņus, gan džerkus utt. Bet kā ar drusku izlepušākiem tipiņiem? :))
2.februāris 2023, 22:00 | links
 
Kādu inventāru izmantojat Baby busteriem, Slider 7 un tamlīdzīgiem mini džerkiem? Kkādu mazo multu un 7-8ft 1,5oz kātu? Kādu pavadu?

BAigars, 2.februāris 2023, 21:29


Ar parastu spini, kam atbilst tests, viss notiek
2.februāris 2023, 21:55 | links
 
Kādu inventāru izmantojat Baby busteriem, Slider 7 un tamlīdzīgiem mini džerkiem? Kkādu mazo multu un 7-8ft 1,5oz kātu? Kādu pavadu?
2.februāris 2023, 21:29 | links
 
andreiko [22.01.23]: Nu, moins, te jau kārtīgs cilvēks pat nošpļauties vai snīpi piedurknē izšņaukt nevar, apkārt vieni aristokrātiski čempioni! :)))
lāga puikas jau viņi visi:)
22.janvāris 2023, 20:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager