Spiningošana

Un ja jau vācu Pidriķis vairs nevar aizbraukt visiem garām kā stāvošiem, značit skaidrs - pēcolimpiskā rasslabuha, savukārt mūsējiem vēl kucēna vecums.
22.janvāris 2023, 20:18 | links
 
EČ babslejā šodien beidzās, domāju, ka rīt vismaz pēcpusdienā būs mājās. Mūsējiem gāja vidēji švaki, jo sevišķi divniekos.
22.janvāris 2023, 20:16 | links
 
Nu, moins, te jau kārtīgs cilvēks pat nošpļauties vai snīpi piedurknē izšņaukt nevar, apkārt vieni aristokrātiski čempioni! :)))
22.janvāris 2023, 20:14 | links
 
Aigars82 [22.01.23]: andreiko [24m]: Man tikko feisā atrakstīja ņekijs Aigars no LMSF, teica milzīgu pld un arī iedeva Kotāna nr. Tas jūsu Kotāns ir babslejista dēls (brālis)?Tev uzrakstīja Aigars Ločmelis no komandas Laiks Copei, kura LČ 2022 gadā komandu vērtējumā ieguva 1.vietu:) iespējams arī tiksi pie viņiem laivā.
Jā, Kristapam ir liela radniecība ar bobsleju

svens76, 22.janvāris 2023, 19:51

Paldies 2022.g čempiņ ekipāžu ieskaitē :) par labajiem vārdiem! :)
Ne asakas!
22.janvāris 2023, 20:07 | links
 
andreiko [24m]: Man tikko feisā atrakstīja ņekijs Aigars no LMSF, teica milzīgu pld un arī iedeva Kotāna nr. Tas jūsu Kotāns ir babslejista dēls (brālis)?Tev uzrakstīja Aigars Ločmelis no komandas Laiks Copei, kura LČ 2022 gadā komandu vērtējumā ieguva 1.vietu:) iespējams arī tiksi pie viņiem laivā.
Jā, Kristapam ir liela radniecība ar bobsleju

svens76, 22.janvāris 2023, 19:51


Paldies 2022.g čempiņ ekipāžu ieskaitē :) par labajiem vārdiem! :)
22.janvāris 2023, 20:06 | links
 
Jā, Aigar, paldies! Viss ir tavos vārdabrāļos štokenbergos :)
Šovakar bobsleja atvasei nezvanīšu, viņam tak sabats noteikti. Rīt gan ar pirmajām vistām, uzkritīšu uz paura kā 2022. gada sniegs. :)

andreiko, 22.janvāris 2023, 20:03


Nebrīnies, ja neizdodas sazvanīt. Ja nekļūdos, tad Kristaps šobrīd ir prom kaut kur bobsleja sacensībās. Uzraksti viņam ziņu.
22.janvāris 2023, 20:05 | links
 
Jā, Aigar, paldies! Viss ir tavos vārdabrāļos štokenbergos :)
Šovakar bobsleja atvasei nezvanīšu, viņam tak sabats noteikti. Rīt gan ar pirmajām vistām, uzkritīšu uz paura kā 2022. gada sniegs. :)
22.janvāris 2023, 20:03 | links
 
Man tikko feisā atrakstīja ņekijs Aigars no LMSF, teica milzīgu pld un arī iedeva Kotāna nr. Tas jūsu Kotāns ir babslejista dēls (brālis)?

andreiko, 22.janvāris 2023, 19:42

Sveiks, Andri! Esmu tas, kurš Tev uzrakstīja par iespēju pievienoties tiesnešu kolektīvam. Ceru, ka viss bija saprotami. Ja kas, droši dod ziņu.
22.janvāris 2023, 19:55 | links
 
andreiko [22.01.23]: Man tikko feisā atrakstīja ņekijs Aigars no LMSF, teica milzīgu pld un arī iedeva Kotāna nr. Tas jūsu Kotāns ir babslejista dēls (brālis)?
Tev uzrakstīja Aigars Ločmelis no komandas Laiks Copei, kura LČ 2022 gadā komandu vērtējumā ieguva 1.vietu:) iespējams arī tiksi pie viņiem laivā.
Jā, Kristapam ir liela radniecība ar bobsleju
22.janvāris 2023, 19:51 | links
 
Man tikko feisā atrakstīja ņekijs Aigars no LMSF, teica milzīgu pld un arī iedeva Kotāna nr. Tas jūsu Kotāns ir babslejista dēls (brālis)?
22.janvāris 2023, 19:42 | links
 
andreiko [22.01.23]: Nu tas jau gan baisais sapnis...
Bet ceru, ka panno darbībā ieraudzīšu, tak bez tā takš kā bez zābakiem, neviens uz sačiem nebrauc...
:)))
brauc, brauc:)
22.janvāris 2023, 19:39 | links
 
Nu tas jau gan baisais sapnis...
Bet ceru, ka panno darbībā ieraudzīšu, tak bez tā takš kā bez zābakiem, neviens uz sačiem nebrauc...
:)))
22.janvāris 2023, 19:35 | links
 
andreiko [22.01.23]: Nu vot, atkal tā blata būšana :)))
Paldies, Sven! Rīgas posmā noteikti gribu piedalīties (svilpot), par tiem pārējiem grūti teikt. Uz divām trim dienām pazust no mājām varētu būt grūtāk, man te māmuļa krietnos gados, par kārtību mājās rūpe man uz skausta. Plus kaķe (jauna) un suns, ar to pēdējo tipāžu māte toč ilgākā laika posmā galā netiks, māju apgāzīs, atraus žogā jaunu caumuru un aizlaidīs lapās (tepat). :)
Tev PM ar Kotāna nr., kas zin, mož tiekamies čempī
22.janvāris 2023, 19:23 | links
 
Nu vot, atkal tā blata būšana :)))
Paldies, Sven! Rīgas posmā noteikti gribu piedalīties (svilpot), par tiem pārējiem grūti teikt. Uz divām trim dienām pazust no mājām varētu būt grūtāk, man te māmuļa krietnos gados, par kārtību mājās rūpe man uz skausta. Plus kaķe (jauna) un suns, ar to pēdējo tipāžu māte toč ilgākā laika posmā galā netiks, māju apgāzīs, atraus žogā jaunu caumuru un aizlaidīs lapās (tepat). :)
22.janvāris 2023, 19:07 | links
 
andreiko [22.01.23]: A tiesnešus meklējat paši, vai Kotāns piegādā neatvērtā iepakojumā?

P.S. Labprāt pieteiktos pac. Turklāt šoruden pie mums taču būs PĒ ČĒ!
redzēju Tavu pieteikumu čatā. šodien brīvdiena, ja tuvāko dienu laikā negūsti atbildi, tad padod man ziņu, sakontaktēsim ar Kotānu vai Draudiņu
22.janvāris 2023, 18:57 | links
 
andreiko [22.01.23]: A tiesnešus meklējat paši, vai Kotāns piegādā neatvērtā iepakojumā?

P.S. Labprāt pieteiktos pac. Turklāt šoruden pie mums taču būs PĒ ČĒ!
vari pieteikties pats, uzrakstot LMSF
22.janvāris 2023, 18:40 | links
 
andreiko [22.01.23]: Starp citu, PČ vieta vēl laikam nav zināma. Pēc visa spriežot, laikam jau Ķoisis. Vai arī L kausa variants - Daugav, Ķoisis un Lielupe, mauc, kur vēlies.
jā, būs liels notikums PČ spiningošanā no laivām, kurš norisināsies šogad pie mums. par vietām vēl nedrīkstu stāstīt
22.janvāris 2023, 18:39 | links
 
Starp citu, PČ vieta vēl laikam nav zināma. Pēc visa spriežot, laikam jau Ķoisis. Vai arī L kausa variants - Daugav, Ķoisis un Lielupe, mauc, kur vēlies.
22.janvāris 2023, 18:31 | links
 
A tiesnešus meklējat paši, vai Kotāns piegādā neatvērtā iepakojumā?

P.S. Labprāt pieteiktos pac. Turklāt šoruden pie mums taču būs PĒ ČĒ!
22.janvāris 2023, 18:29 | links
 
andreiko [22.01.23]: Tagad gan lielajos mačos tiesnešus laivās vairs nesēdina, noķertos lopiņus bildē telefonā un sūta pa netu soģiem.
Tomēr tajos sačos, kur laivas tiesneši vēl eksistē, parasti jau pašas dalībnieku komandas meklē tiesnešus, jo tā ir reglamenta prasība. Tiesa gan, tevi jau sēdina citas komandas laivā (nevis tajā, kas tevi pasaukusi). Turklāt tavs darbiņš tiek apmaksāts, man liekas, ka par divām dienām es no Jebauta (Ginča man attāls kaimiņš Gaujā) saņēmu divdesmit piecus latus (vai jau jevrikus, tiešām neatminos). Interesanti, vēl jo vairāk, ja trāpi pie lielmeistariem.
Top ekipāžās būs tiesnesis laivā. Mums Usmā abas dienas bija tiesnesis laivā, pie tam katru dienu savs
22.janvāris 2023, 18:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager