Spiningošana

jurciks66 [22.01.23]: jurciks66 [16m]: Kaut kā nesanāk ziemā copēt :(

Man pagājušajā sezonā no gumijām topā bija Kopyto, Tioga, Strike Pro pigleti un Westin Shadteez Slim.katram savi novērojumi un topi,tāpēc personīgi es uzskatu ka tāda viennozīmīga topa nevar būt, jo katrs animē tos mānekļus savādāk, arī dažādas izpratnes par to svarošanu, izspēli utt. tur pilns ar niansēm tajā copē

svens76, 22.janvāris 2023, 10:28

Žēl, ka neviens tā baigi nedalās ar saviem novērojumiem, niansēm utt., labi, ja nosauc kādus modeļus
Grabovska raidījumus palūri!
22.janvāris 2023, 10:38 | links
 
jurciks66 [16m]: Kaut kā nesanāk ziemā copēt :(

Man pagājušajā sezonā no gumijām topā bija Kopyto, Tioga, Strike Pro pigleti un Westin Shadteez Slim.katram savi novērojumi un topi,tāpēc personīgi es uzskatu ka tāda viennozīmīga topa nevar būt, jo katrs animē tos mānekļus savādāk, arī dažādas izpratnes par to svarošanu, izspēli utt. tur pilns ar niansēm tajā copē

svens76, 22.janvāris 2023, 10:28


Žēl, ka neviens tā baigi nedalās ar saviem novērojumiem, niansēm utt., labi, ja nosauc kādus modeļus
22.janvāris 2023, 10:35 | links
 
jurciks66 [22.01.23]: Kaut kā nesanāk ziemā copēt :(

Man pagājušajā sezonā no gumijām topā bija Kopyto, Tioga, Strike Pro pigleti un Westin Shadteez Slim.
katram savi novērojumi un topi,tāpēc personīgi es uzskatu ka tāda viennozīmīga topa nevar būt, jo katrs animē tos mānekļus savādāk, arī dažādas izpratnes par to svarošanu, izspēli utt. tur pilns ar niansēm tajā copē
22.janvāris 2023, 10:28 | links
 
andreiko [22.01.23]: Jā, Sven, paldies, atvainojos. Sajaucu ar kāta nosaukumu, tādu gan pat ķepā neesmu turējis.
Savukārt konstrukcija Gaujas lejtecē - tikai un vienīgi atvads (es gan reizēm pārmaiņu pēc ļerkano (kustīgo) džigu un karolīnu pamēģinu). Iemesls? Visproduktīvākais un mazāk noraujas zacepos. A zaceps ir visrezultatīvākā zive, kas Gaujā mitinās.
Visu Tu svētdienās jauc!:)ķepā neesi turējis,jo tāda kāta Lucky Jānim nemaz nav...
22.janvāris 2023, 10:26 | links
 
Westina slim ir labais,taču ir vēl arī STORM,pirms gadiem padsmit uzsēdos,tā arī joprojāmm...,dziļi ezeri,smagas lietas aiziet.Diemžēl mans "top" storms jau noņemts no ražošanas,taču pa pasauli vēl mētājas,-tad grābju.
22.janvāris 2023, 10:25 | links
 
Kaut kā nesanāk ziemā copēt :(

Man pagājušajā sezonā no gumijām topā bija Kopyto, Tioga, Strike Pro pigleti un Westin Shadteez Slim.
22.janvāris 2023, 10:18 | links
 
jurciks66 [22.01.23]: btw, jums arī lomkas (nezinu kā to latviskot)? vakar pārcilāju spiņus, pārskatīju voblerīšus, nedaudz atlaida :)
ja copē arī ziemā, lomkām nevajadzētu būt
22.janvāris 2023, 10:12 | links
 
jurciks66 [22.01.23]: svens: piemēram, klasiskajā variantā, kad spinis paņemts kā universālis testā 5-25gr. nu nemetīs 1,5" gumijas, arī 10" ne, drīzāk +/- 4"
no gumijām man absolūti favorīti tajos diapazonos ir sawamuras ,relax kopyto un tioga
22.janvāris 2023, 10:11 | links
 
btw, jums arī lomkas (nezinu kā to latviskot)? vakar pārcilāju spiņus, pārskatīju voblerīšus, nedaudz atlaida :)
22.janvāris 2023, 10:08 | links
 
Otvoda gumijas izmērs (ja neskaita omārveidīgos) - no 2,5 līdz 4 collām. Lielākas kabina virsū tikai tajā variantā, ja cilvēks dropē.
22.janvāris 2023, 10:07 | links
 
Jā, Sven, paldies, atvainojos. Sajaucu ar kāta nosaukumu, tādu gan pat ķepā neesmu turējis.
Savukārt konstrukcija Gaujas lejtecē - tikai un vienīgi atvads (es gan reizēm pārmaiņu pēc ļerkano (kustīgo) džigu un karolīnu pamēģinu). Iemesls? Visproduktīvākais un mazāk noraujas zacepos. A zaceps ir visrezultatīvākā zive, kas Gaujā mitinās.
22.janvāris 2023, 10:04 | links
 
svens: piemēram, klasiskajā variantā, kad spinis paņemts kā universālis testā 5-25gr. nu nemetīs 1,5" gumijas, arī 10" ne, drīzāk +/- 4"
22.janvāris 2023, 10:04 | links
 
andreiko [22.01.23]: LJ Ballistic. Atkarībā no izmēra šancē praktiski uz jebkuru zivu. Krāsas divas - purple plum un rozā ziloņa tonis. Pēdējos gados četros viennozīmīgi izkonkurējis Keiteci, bet Beitbrīzi gan reizēm uzlieku, viens violetais krāsojums ļoti labs uz asaraiņiem. Tas Gaujas lejtecē.
Tfu, tās zives laikam mācās. Atceros, pirms gadiem septiņiem - astoņiem. Veči - kaimiņi Gaujas bedrē mētā, bet nekas labs nepiesakās. Pienāku es, visi saausās (man bieži kaut kādas ūbergumijas, kādu citiem nau). Uzlieku trīsarpus collu balto keiteci un pusstundas laikā - trīs mēriņi. Bet tas bija... Tagad ar balto keiteci vari iet uz mazmājiņu, nevis Gauju.
LJ Ballist ja precīzi:) ļoti labs māneklis manā asara topā, gan džigā, gan dropā, gan atvadā
22.janvāris 2023, 09:58 | links
 
LJ Ballistic. Atkarībā no izmēra šancē praktiski uz jebkuru zivu. Krāsas divas - purple plum un rozā ziloņa tonis. Pēdējos gados četros viennozīmīgi izkonkurējis Keiteci, bet Beitbrīzi gan reizēm uzlieku, viens violetais krāsojums ļoti labs uz asaraiņiem. Tas Gaujas lejtecē.
Tfu, tās zives laikam mācās. Atceros, pirms gadiem septiņiem - astoņiem. Veči - kaimiņi Gaujas bedrē mētā, bet nekas labs nepiesakās. Pienāku es, visi saausās (man bieži kaut kādas ūbergumijas, kādu citiem nau). Uzlieku trīsarpus collu balto keiteci un pusstundas laikā - trīs mēriņi. Bet tas bija... Tagad ar balto keiteci vari iet uz mazmājiņu, nevis Gauju.
22.janvāris 2023, 09:51 | links
 
jurciks66 [22.01.23]: Kādi ir svena favorīti mānekļos priekš līdakām? Bet man šķiet, ka kopumā priekš līdakām visbiežāk piemin Kopyto 4L, LJ Basara un Tioga, Keitech Easy Shiner un Swing Impact, Sawamuras, visādus vēžveidīgos kā Keitech Crazy Flapper, SL-REMIX
līdakas ir ļoti plaša tēma, tās ķeru sākot no mazajiem rotiņiem un gumijām un beidzot ar gumijām virs 30 cm un džerkiem. būtu labi ja konkrēta tehnika interesētu, jo te var nevāji izplūst:)
22.janvāris 2023, 09:50 | links
 
Kādi ir svena favorīti mānekļos priekš līdakām? Bet man šķiet, ka kopumā priekš līdakām visbiežāk piemin Kopyto 4L, LJ Basara un Tioga, Keitech Easy Shiner un Swing Impact, Sawamuras, visādus vēžveidīgos kā Keitech Crazy Flapper, SL-REMIX
22.janvāris 2023, 09:31 | links
 
Tomas [22.01.23]: Visi tikaj pa politiku mal. Gribu padomu. Kadas gumijas viss popularas? Ka piemers Crazy Fish vai Keitech? Fishup vai Salmo? Varbut ir kadi viss populari modeli? Paldies par konsultaciji.
sākumā varētu minēt kādai zivij tās gumijas meklē. par šo tēmu tā viennozīmīgi neviens tev neatbildēs, jo man teiksim ir savi favorīti mānekļos, otram citi
22.janvāris 2023, 09:15 | links
 
Visi tikaj pa politiku mal. Gribu padomu. Kadas gumijas viss popularas? Ka piemers Crazy Fish vai Keitech? Fishup vai Salmo? Varbut ir kadi viss populari modeli? Paldies par konsultaciji.
22.janvāris 2023, 09:12 | links
 
Uz SZ var skatīties, ar testu līdz 150gr, pēc fakta būs visdrīzākais kādi max 140. Pats daudzus gadus ar signature sēriju nocopēju, vēl pat ir dzīvs.
Nezinu prasības un budžetu, bet var skatīties uz BFT tur ir arī tā neko kāti.
Savage Gear ir īsāks rokturis un to uzskatu par mīnusu metiena komfortam.
Jebkurā gadījumā iesaku vismaz aizbrauc uz ehalotes.lv un rokā paturi, pakrati, tad sapratīsi uz ko gribi tiekties, neviens tev neliek tur pirkt!
18.janvāris 2023, 00:22 | links
 
Modzha [17.01.23]: Laba diena! Ir kādam pieredze ar šo kātu?

SvartZonker Black Series The Horizon 9' Casting 40-200g

Kādas atsauksmes? Tas testa diapazons tāds aizdomīgi plašs...

traktorisccc, 17.janvāris 2023, 08:47

Ir tāds kāts. Tas apakšējais tests manuprāt nav pareizs.
Visumā kāts ok, bet nu pasmags. Mānekļiem 150+ būs ok.
Aha, paldies par info! Mani te pierunāja skatīties uz savage gear sg4 sēriju tomēr.
17.janvāris 2023, 17:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager