Salaca

Dalieties pieredzē par Salacu.
Bet man funktieris sekojošs-brīnāmies,laši maz utt..Kur šie radīsies,ja mēs izravējam tos,kuri sargā savas ligzdas,jauno audzi. Sākumā doma bija cita. Taimiņu spiningošana līdz Vecsalacas tiltam. Spiningojot šai nelielajā posmā,protams,ķērās taimi un krītošais lasis. Kā saka:Iedod ragainam mazo pirkstiņu,šis paņem visu roku! Vai tik atkal nezāģējam zaru?

BrunoL, 25.janvāris 2017, 20:17


Es gan vairāk pa Gauju , bet funktieris tas pats. Kā arī zivju žēlīgais izskats un vārgā pretestība lika atteikties no ziemas spiningošanas, lai gan savus 15 gadus nostaigāju. Ja ziema pavisam silta un bez ledus, tad uz taimi pastaigāju vēl.
25.janvāris 2017, 20:24 | links
 
Piekrītu Sullam.
Arī esmu novazājies gar Salacas krastiem un ne tikai no astoņdesmito beigu gala. Gadījies šo to redzēt. Bet man funktieris sekojošs-brīnāmies,laši maz utt..Kur šie radīsies,ja mēs izravējam tos,kuri sargā savas ligzdas,jauno audzi. Sākumā doma bija cita. Taimiņu spiningošana līdz Vecsalacas tiltam. Spiningojot šai nelielajā posmā,protams,ķērās taimi un krītošais lasis. Kā saka:Iedod ragainam mazo pirkstiņu,šis paņem visu roku! Vai tik atkal nezāģējam zaru?
25.janvāris 2017, 20:17 | links
 
Es Salacā nekad! neesmu redzējis beigtu lasi, bet bijis tur esmu ļoti daudz reižu pēdējos divdesmit gados. Arī Zviedrijā esmu bijis ne reizi vien vēlā rudenī, nārsta laikā. Un arī tur nekad neesmu redzējis beigtu lasi, bet tajā vietā lašu blīvums ir milzīgs.
Man ir aizdomas, ka Salacā tā varētu būt elektriķu vaina. Jebkurā gadījumā, ļoti aizdomīgi!

Kuha, 25.janvāris 2017, 19:36


tas ka neredz nenozīmē ka nav ;) Zivis tāpat kā jebkuri citi organismi mirst no slimībām, bada, ievainojumiem. Un laši nav izņēmums. Ziemā visai smagas traumas lašiem nodara to valkāšana no ledus kantes, un zivis jau tā ir visai novārgušas pēc nārsta, badojoties nav atkopušās. Ledus mala ir visai asa, bet zivs jo lielāka jo grūtāk to uzstīvēt uz ledus, āda tiek pamatīgi traumēta. Bet traumētā ādā ātri iemetas slimības, īpaši sēnīte. Nobeigušās vai pusdzīvas lašveidīgās, kā apaugušas ar baltu pūku esmu manījis neskaitāmas reizes. Tāpēc esmu atteicies no lašu un taimju valkāšanas no ledus, ciest nevaru to brutālo izvadīšanu kad nevar sakarīgi paņemt zivi ar roku.
25.janvāris 2017, 20:01 | links
 
Es Salacā nekad! neesmu redzējis beigtu lasi, bet bijis tur esmu ļoti daudz reižu pēdējos divdesmit gados. Arī Zviedrijā esmu bijis ne reizi vien vēlā rudenī, nārsta laikā. Un arī tur nekad neesmu redzējis beigtu lasi, bet tajā vietā lašu blīvums ir milzīgs.
Man ir aizdomas, ka Salacā tā varētu būt elektriķu vaina. Jebkurā gadījumā, ļoti aizdomīgi!
25.janvāris 2017, 19:36 | links
 
Viens bija b zonas beigās, otrs c sākumā, trešais vel peldeja pa upi. Tiesa viņi miruši pasen, varētu būt pat pirms 01.01.17

Jozis23, 25.janvāris 2017, 13:21


Varbuut nomesti lieguma laikaa,mazums kaads iztrauceets

Ruu, 25.janvāris 2017, 13:27


Vispār jau raksta ka arī mūsējās lašu mammas var iet bojā izsīkstot spēka rezervēm, vājās zivis, zivis kura nērsts tiekot iztraucēts un liela iespēja arī ka "ķer un atlaid" zivis patiesībā ir pagalam
25.janvāris 2017, 14:09 | links
 
Viens bija b zonas beigās, otrs c sākumā, trešais vel peldeja pa upi. Tiesa viņi miruši pasen, varētu būt pat pirms 01.01.17

Jozis23, 25.janvāris 2017, 13:21



Varbuut nomesti lieguma laikaa,mazums kaads iztrauceets
25.janvāris 2017, 13:27 | links
 
Viens bija b zonas beigās, otrs c sākumā, trešais vel peldeja pa upi. Tiesa viņi miruši pasen, varētu būt pat pirms 01.01.17
25.janvāris 2017, 13:21 | links
 
A nevar būt tā, ka kādi eksemplāri nārsto tagad un pēc tam atmet spuras?

Domaataajs, 25.janvāris 2017, 11:03


Muuseejie taa nedara,tie ir ketlashi
25.janvāris 2017, 11:56 | links
 
A nevar būt tā, ka kādi eksemplāri nārsto tagad un pēc tam atmet spuras?
25.janvāris 2017, 11:03 | links
 
Indi! Protams, skaidrā copēju un skaidrā kritu. Ja kas, jau sešpadsmit gadu - ne piles.
Jozi 23, kur tos beigtos lašus redzēji? Es gan nevienu nemanīju. Tagad, kad vaļējā ūdens nav tik daudz, elektriķiem varētu būt svētki, jo zivs potenciālās uzturēšanās vietas viegli atrast.
25.janvāris 2017, 10:36 | links
 
Man identiski, visu dienu ne piesitienu. Kur iemest atrast tiešām var.
Jautājums, ko nozīmē vairāki lašu līķi krastā. Tie ir makšķernieku humāni atlasītās zivis, vai kāds nogājis ar elektrību?
24.janvāris 2017, 22:53 | links
 
Šodien Salacā pa kāju gan manai kompānijai, gan otrai pretējā krastā. Ne copes. Lejasgals pilnīgi ciet, augstāk ir vietas, kur vaļā, bet jāmeklē pašam.
Esiet uzmanīgi uz piekrastes ledus! Es smagi nokritu, labi, ka instinkts bija krasta virzienā.

Kuha, 24.janvāris 2017, 20:22


skaidraa kriti ?
24.janvāris 2017, 22:19 | links
 
Šodien Salacā pa kāju gan manai kompānijai, gan otrai pretējā krastā. Ne copes. Lejasgals pilnīgi ciet, augstāk ir vietas, kur vaļā, bet jāmeklē pašam.
Esiet uzmanīgi uz piekrastes ledus! Es smagi nokritu, labi, ka instinkts bija krasta virzienā.
24.janvāris 2017, 20:22 | links
 
To neprasi man :))
Uzraksti tam kas ielika video pm;))
23.janvāris 2017, 22:06 | links
 
Eduards kur tas tieši ir ja drīkst zināt? Un vai ir vajadzīga licence?
23.janvāris 2017, 18:15 | links
 
Nu kaadi 2m viduu ir valjaa,ar pludinju droshi ka vareeja aizmest
23.janvāris 2017, 17:31 | links
 
Shodien biju,tikai izcuukota diena,ja kaads netic,droshi var aizbraukt apskatiities

Ruu, 23.janvāris 2017, 17:04

Vai tad bori vajadzēja?
23.janvāris 2017, 17:08 | links
 
Shodien biju,tikai izcuukota diena,ja kaads netic,droshi var aizbraukt apskatiities
23.janvāris 2017, 17:04 | links
 
labprāt tuvākajās dienās aizbrauktu. ja kāds vēlas piebiedroties, pm. kaut rīt.
23.janvāris 2017, 16:03 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager