Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Nu nesaprotu tos zaļos - brauc copeet, noķer zivtiņu, kura bijusi uz āķa , fočē , kaifo un kad pašam nogājis , atlaiž brīvībā jau samocītu zivi ar vārdiem, kā nākamām paaudzēm copei. a to, ka viņa bij uz āķa un jau mocījusies neņem vērā. Laikam visi zaļie ir slima tauta, kura ir vegetarieši, kuri ēd tikai zaļās lapas, bet vielu smadzenēm pietrukst!

opusums, 12.jūnijs 2017, 08:46

Lai ir tie zaļie, lai ķer un atlaiž un dara ar tam zivim ko grib taču lai neuzspiež savu domášanas veidu citiem! Tad visi dzivosim saticigi! Àmen!
12.jūnijs 2017, 10:50 | links
 
Es labprāt uzēdu svaigu zivi, tāpēc paņemu vienai, retāk 2vām ēdienreizēm. Var kādu mātei novest.1-3 zaļie, vairāk nesanāk. Gaumes dažādas tā teikt, var jau ēst arī saldētu, bet nu es tā kā bik par lepnu, lai tādu bāztu mutē. Ne asakas kolēgas !:)
12.jūnijs 2017, 09:48 | links
 
Vakar visu dienu mocijos lai atrastu zivi , bet vakara ap19 atradam lidakas pa stundu 20 gabalas 18 peld talak divas uz pannas
12.jūnijs 2017, 08:59 | links
 
Nu nesaprotu tos zaļos - brauc copeet, noķer zivtiņu, kura bijusi uz āķa , fočē , kaifo un kad pašam nogājis , atlaiž brīvībā jau samocītu zivi ar vārdiem, kā nākamām paaudzēm copei. a to, ka viņa bij uz āķa un jau mocījusies neņem vērā. Laikam visi zaļie ir slima tauta, kura ir vegetarieši, kuri ēd tikai zaļās lapas, bet vielu smadzenēm pietrukst!
12.jūnijs 2017, 08:46 | links
 
Jā šitās ciešanas tam nabaga zaļsvārcītēm, peldēt lielās mokās pa to seklo ezer un nepacietībā gaidīt atpestīšanas stundu kad cēlais zivju ēdājs Spinings25 tās izvilks, veiks žēlsirdīgo eitanāziju un miesu upurēs maltītē..

Sulla, 11.jūnijs 2017, 23:49

Pats gudràkais no zaļajiem novèma!
12.jūnijs 2017, 08:37 | links
 
Jā šitās ciešanas tam nabaga zaļsvārcītēm, peldēt lielās mokās pa to seklo ezer un nepacietībā gaidīt atpestīšanas stundu kad cēlais zivju ēdājs Spinings25 tās izvilks, veiks žēlsirdīgo eitanāziju un miesu upurēs maltītē..
11.jūnijs 2017, 23:49 | links
 
Spingist ēd zivis un nečiepsti

Ruu, 11.jūnijs 2017, 02:37

Èdu, un èdìšu! Vismaz nemoku kà Tu!
11.jūnijs 2017, 23:19 | links
 
Kā babītē ar līdakām pāris dienas atpakaļ bija baigais klusums ir kkas mainijies??

copmans22, 11.jūnijs 2017, 21:19


Biju šodien no 5:00 līdz 12:00. Līdaku tā arī nesanāca satikt, bet divus smukus asarus izmānīju.Garām slīdošai laivai ar esot bijis tikai viens mērs un atlaists zemmērs.
11.jūnijs 2017, 21:49 | links
 
Kā babītē ar līdakām pāris dienas atpakaļ bija baigais klusums ir kkas mainijies??
11.jūnijs 2017, 21:19 | links
 
Visi tik bļauj atlaid mammu, atlaid mammu! Bet reku pēdējā copes raidījumā Ar makšķeri paši spečuki stāsta, ka lielās mammas dīķi apskādē un arī apēd mazākos tēviņus tik nopietni, ka nav gandrīz ko paņemt ikru apaugoļošanai. Laikam jau nav labuma bez ļaunuma. Dabā gan iespējams tas tik nav tik izteikti, jo ūdeņi lielāki, mazo barības zivtiņu vairāk.
11.jūnijs 2017, 19:10 | links
 
Priekš tādiem kā RUU alternatīva jau sen izdomāta - propilkki spēlīte, var ķert virtuālās zivis un neviena dzīvā radība necietīs! :D
Bet vispār, cik cilvēku, tik viedokļu un katram ir daļa savas taisnības, tādēļ nevajag citiem mēģināt uzspiest savu viedokli kā vienīgo pareizo.
11.jūnijs 2017, 18:50 | links
 
/nu var darīt ko grib bet tapat kāds nebus apmierinats. ruu piemeram labu gribot pec dalderu teikta ir kluvis par sadistu :D/

Es nesaprotu - kāda mārutka pēc tādi kā RUU dodas copēt ja zivis pilns leduskapis ??? Tikai nestāstat man,ka tādi Homosapiens ir pie labas veselības.

Ja Es dodos copēt un noķeru zivi vismaz 1kg svarā , metu mieru, un dodos to gatavot, kad apēdu dodos atkal copēt .... ja sagribas baudīt zivi kulināriski.

Tieši tāpat arī cenšos medīt. Vienā reizē nomedīju divas pīles .... un metu mieru, dodos šmorēt. Ar pārnadžiem ir bišku savādak, jo ir saitības pret zemes īpašniekiem.

Bet ... kad Homosapiens , aprīko mānekli ar āķiem !!!! prieka pēc !!!! ķer dzīvu radību !!!! mocot dabon rokās !!!!UN TAD - PIEDOD DZĪVĀ RADĪBA, ES TIKAI KAIFOJU !!!! Vari .... mēģinat izdzīvot....
11.jūnijs 2017, 10:44 | links
 
Gribas kakāt,tad dariet to sadaļā "Ķer un atlaid"!Nevajag,kur pagadās.
11.jūnijs 2017, 10:31 | links
 
Spingist ēd zivis un nečiepsti
11.jūnijs 2017, 02:37 | links
 
rexis [9.jūn]: smiekligi :D tiec pie lielas lidakas un tu klusti par negausi. noker samu un tu tiec pie slavas un goda :DIr divu veidu cilvēki,cilvēki kas meklē iemeslus, lai atlaistu zivi un ir cilvēki kas meklē iemeslus ,lai paturētu.Mums kopš akmenslaikmeta ir gēnos stiept uz alu visu ko izdodas noķert,tolaik cilvēkam bija laikam tizlākas rociņas un tāpēc izdevās mazāk ko noķert.Šajā kosmiskajā gadsimtā gandrīz visiem ir super puper inventārs un gēns visu stiept uz alu ir palicies un mēs stiepjam un stiepjam.Ir redzēti cilvēki,kas atvedot zivis mājās vairs nezin kur tās likt.Labi tu sezonā aizbrauc 3 reiz copēt,zivis nenormāli garšo,nu paņem tās 5.Bet ja tu brauc katru nedēļu,nu vemstīdamies tu viņas ēdīsi.Lūk tā ir tā cilvēku negausība.Es ne pārāk sen Burtniekā biju 20 līdakas un 3 paturēju,neticēsiet joprojām tās 3 nav apēstas,stāv vēl saldētavā kotlešu masa.Copējot laukos nelielos ezeros,gadās tās razdačas dienas.Tagad es saprotu ko nozīmē kad no turienes izņem tās 5 līdakas.To ņēmēju jau nav viens vien,visiem gribas ko paņemt.Un tādi spiningisti 25 aizmauc uz Zviedriju un krāmē ķerrā visu ko noķer,redz tas nav aizliegts,ja nebija tad drīz būs.Arī Norgē nebija jūrā ierobežojumu,līdz nesāka tonnām zivis vest laukā.Tīkli iekšējos ūdeņos ir jāaizliedz,bet makšķernieku ētikai gan kaut kādai būtu jābūt un es tikai par 3 paturāmām līdakām.Āmen :D

Ruu, 10.jūnijs 2017, 09:28

Man žèl ka Tev dzīvē tik daudz pelēku toņu! Tas Babītes ezers iedzīs Tevi depresijā! Varbūt maini hobiju, piemèram sàc spèlèt vijoli! Tavai čīkstèšanai piestàvès!
11.jūnijs 2017, 00:12 | links
 
Jā,šad tad mani var redzēt uz Babes špiņojot melnā lateksā
10.jūnijs 2017, 17:01 | links
 
nu var darīt ko grib bet tapat kāds nebus apmierinats. ruu piemeram labu gribot pec dalderu teikta ir kluvis par sadistu :D
10.jūnijs 2017, 16:24 | links
 
franko [10.06.17]: to Ruu. Tev ir varianti_ NEBRAUC UN NEĶER. nebūs jābrauc, jāķer, jālaiž vaļā, un jāraksta gari komentāri...
Man un visiem ir variants izturēties saudzīgi pret dabu
10.jūnijs 2017, 16:00 | links
 
to Ruu. Tev ir varianti_ NEBRAUC UN NEĶER. nebūs jābrauc, jāķer, jālaiž vaļā, un jāraksta gari komentāri...
10.jūnijs 2017, 15:21 | links
 
rexis [09.06.17]: smiekligi :D tiec pie lielas lidakas un tu klusti par negausi. noker samu un tu tiec pie slavas un goda :D
Ir divu veidu cilvēki,cilvēki kas meklē iemeslus, lai atlaistu zivi un ir cilvēki kas meklē iemeslus ,lai paturētu.Mums kopš akmenslaikmeta ir gēnos stiept uz alu visu ko izdodas noķert,tolaik cilvēkam bija laikam tizlākas rociņas un tāpēc izdevās mazāk ko noķert.Šajā kosmiskajā gadsimtā gandrīz visiem ir super puper inventārs un gēns visu stiept uz alu ir palicies un mēs stiepjam un stiepjam.Ir redzēti cilvēki,kas atvedot zivis mājās vairs nezin kur tās likt.Labi tu sezonā aizbrauc 3 reiz copēt,zivis nenormāli garšo,nu paņem tās 5.Bet ja tu brauc katru nedēļu,nu vemstīdamies tu viņas ēdīsi.Lūk tā ir tā cilvēku negausība.Es ne pārāk sen Burtniekā biju 20 līdakas un 3 paturēju,neticēsiet joprojām tās 3 nav apēstas,stāv vēl saldētavā kotlešu masa.Copējot laukos nelielos ezeros,gadās tās razdačas dienas.Tagad es saprotu ko nozīmē kad no turienes izņem tās 5 līdakas.To ņēmēju jau nav viens vien,visiem gribas ko paņemt.Un tādi spiningisti 25 aizmauc uz Zviedriju un krāmē ķerrā visu ko noķer,redz tas nav aizliegts,ja nebija tad drīz būs.Arī Norgē nebija jūrā ierobežojumu,līdz nesāka tonnām zivis vest laukā.Tīkli iekšējos ūdeņos ir jāaizliedz,bet makšķernieku ētikai gan kaut kādai būtu jābūt un es tikai par 3 paturāmām līdakām.Āmen :D
10.jūnijs 2017, 09:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager