Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Nav rupji tas ka griežot galvu nost čalis pārgrieza žūlts pūsli?
9.jūnijs 2017, 13:45 | links
 
Es tā zivi netīru un netīrītu. Kaut kā nepievilcīgi manām acīm filēt caur iekšām..
9.jūnijs 2017, 13:42 | links
 
9.jūnijs 2017, 13:27 | links
 
Varbūt kādam noder :)))

[youtube]https://youtu.be/Pp395_y5iAY[/youtube]
9.jūnijs 2017, 13:25 | links
 
smiekligi :D tiec pie lielas lidakas un tu klusti par negausi. noker samu un tu tiec pie slavas un goda :D
9.jūnijs 2017, 12:53 | links
 
Stresam nav pamata, visu izsaka makšķernieka copes kultura. Jo zemāka kultura, jo vairāk zivis ņem. Tā kā sekoju līdzi ari zviedru forumiem vairāk 10 gadus, tad kadreiz ari tur paradijās beigtas līdakas. Atri admins tika ar tadiem galā. Krievu saitos ari sāk skolot atpalikušos, neļauj zivis aiz acim turēt un lamā tapat kā te. Gan jau mēs ari izaugsim ;)

Jurcik, 9.jūnijs 2017, 01:18


Protams, ārzemēs viss krietni. Vien kaut kā dzird par fričiem, kas aizbraukuši savus refiņus pielādēt ar zivju miesu un par zviedriem, kas pat mūsu izpratnē sīkas pālijas slāna un brīnās, a ko tur laist vaļā un saudzēt.
9.jūnijs 2017, 12:39 | links
 
Stresam nav pamata, visu izsaka makšķernieka copes kultura. Jo zemāka kultura, jo vairāk zivis ņem. Tā kā sekoju līdzi ari zviedru forumiem vairāk 10 gadus, tad kadreiz ari tur paradijās beigtas līdakas. Atri admins tika ar tadiem galā. Krievu saitos ari sāk skolot atpalikušos, neļauj zivis aiz acim turēt un lamā tapat kā te. Gan jau mēs ari izaugsim ;)

Jurcik, 9.jūnijs 2017, 01:18

A kuram tad te ir tas stress? Kāpēc Zviedrus par ,,etalonu,, uzskati? Kaimiņi Somi nekad līdakas nav augstu vērtējuši un atbalsta gan tīklus , gan ar žebērkli ja proti un spēj, vari kotletes saskaldīt.
Un kultūrai ar to ko tu te propagandē nav nekāda sakara. Pilnīga dubulto standartu populisms.
Par tēmu : vakar cope ezerā amizanta, knābienu un zemūdeņu sekošanas daudz, bet ēst ne par ko . Rezultātā ar kolēģi katram pa četrām un četri asari. Tas par rīta cēlienu.
9.jūnijs 2017, 12:23 | links
 
Svētdien bijām uz babītes ezeru cope laba 20 asari un viena līdaka ap 6kg pārplēsa auklu un aizgāja ar visu vobleri. Rīt meiģināsim vel kādu līdaku izvilkt.
9.jūnijs 2017, 09:05 | links
 
Protams trofejas ne katru dienu var noķert, es pats vēl esmu sava čempiona meklējumos, jautājums jau bija par to, ka lai piedalītos Dālderu konkursā, nav nekādu opciju - obligāti būs jāēd kotletes, kas arī savu reizi nav slikti. :))) Par laivām runājot - tur viss ir ok, vienmēr var dabūt laivu un ja māk normāli sarunāties, tad pretī saņemsi tik pat ok attieksmi! Tā ka liekās mierā un atcerās iepauzēt ejot pēc līdakām :D
9.jūnijs 2017, 08:18 | links
 
Viss ir vienkarši, ja likums atļauj, tad var fočet, darīt, ko grib, ja neatļauj, tad arī var darīt, ko grib, jo visiem ir nospļauties uz Latvānijas likumiem un tiiklu lilometriem!
9.jūnijs 2017, 08:07 | links
 
Stresam nav pamata, visu izsaka makšķernieka copes kultura. Jo zemāka kultura, jo vairāk zivis ņem. Tā kā sekoju līdzi ari zviedru forumiem vairāk 10 gadus, tad kadreiz ari tur paradijās beigtas līdakas. Atri admins tika ar tadiem galā. Krievu saitos ari sāk skolot atpalikušos, neļauj zivis aiz acim turēt un lamā tapat kā te. Gan jau mēs ari izaugsim ;)
9.jūnijs 2017, 01:18 | links
 
Šodien 4x līdakas, visas aizgāja kotletēs
9.jūnijs 2017, 00:13 | links
 
Tiešām nevarat normāli dzīvot,ja kāds nav noriets,apdirsts,jel kā citādi aizskarts. Jums ko,vecenes nedod vai paši nespējat,kas ar Jums notiek,ka forumā viens otru mēģinat izjāt.Džekam (cepur nost) sagadījās noķert smuku zivtiņu un kkādi onāisti kuri paši nejēdz ko tādu paveikt sāk tukši ķēzīties. Un ja tie foto tiktu taisīti ne pie Dalderu sienas,bet pie siena gubas-tad ko,vainotu govis...? Tiekat taču paši ar sevi galā! Admin-seko līdz....
9.jūnijs 2017, 00:09 | links
 
Da labi katrs zinās pats ko darīt ar lomu kā nekā lielās ir trofejas un katrs pēc tās dzenās. Tas ko vinjš darìs ar savu trofeju lai paliek pašu zinjā.
8.jūnijs 2017, 22:52 | links
 
Dalderi [08.06.17]: /Tad jau tīkli ar nekas ļauns nav,jo zivi noķer humāni :D/

Šeit pacēlās jautājums nevis par veidu, kā noķert zivi, bet gan kāpēc ķer ...
Negausība,lūk kur ir problēma.
8.jūnijs 2017, 18:59 | links
 
Dalderi:
Viss tur ir ok , izņemot jā laivas neviens netīra - bet cena atbilstoša.
Attieksme ja nav sargs tad viss ir ok, un nekad neviens tev nečakerēs prātu. Esmu gan uz nakts copi braucis gan tā pat.

Kas attiecas uz 2ro bāzi, pietura Krievi, saimnieka menstruācijas ciklus jau 80 gadu beigās esmu izjutis un arī šajā gadsimtā - tur bez piespiešanas savu kāju nesperšu.

Neesmu bijis Spuņupes jaunajā bāzē, nemācēšu komentēt. Bet sporta federācijas - 3. bāze tur ar sajūta ka tu esi ko parādā.
No turienes nepatīk ka tālu ir jābrauc līdz ezeram.


Kas attiecas uz Līdaku izvešanu tas ir katra paša ziņā.
Un tiem bļāvējiem: lai Jūs kaut reizi dzīvē noķertu tādu tad paši atceraties ko esat rakstījuši.

PS. Esmu gan laidis vaļā gan vedis krastā - dažādu iemeslu pēc - sakot no sievas mātes pasūtījuma beidzot ar to ka nevar mānekli dabūt āra un dzīvai rīklē rokas bāzt negribas un apspiedējs tāds sērkociņš vien ir.

Tas ir mans viedoklis un uz taisnību nepretendēju.
8.jūnijs 2017, 18:52 | links
 
Dalderi [13:04]: Apskaidro ,man zivju ieguvējam@iesācējam- kāds ir normālais copmanis ???

NEKAD NEESMU SAPRATIS TOS, KURI MITINAS PILSĒTVIDĒ UN ĶERT ZIVI DODAS PRIEKA PĒC. Priekš manīm TĀDI ir - vienkārši sadisti.

LB "Dālderi" īpašnieks Aigars.Normāls copmanis neslaktē lielās un normāla bāze nepropagandē zivju slaktēšanu. Tā skaldīšana ir vēsture un ja vel kāds par to priecājas un lepojas, tad man viņu žēl!

Jurcik, 8.jūnijs 2017, 17:59

Tevi arī žēl paliek, lasot šo.
:DDD
8.jūnijs 2017, 18:03 | links
 
Dalderi [08.06.17]: Apskaidro ,man zivju ieguvējam@iesācējam- kāds ir normālais copmanis ???

NEKAD NEESMU SAPRATIS TOS, KURI MITINAS PILSĒTVIDĒ UN ĶERT ZIVI DODAS PRIEKA PĒC. Priekš manīm TĀDI ir - vienkārši sadisti.

LB "Dālderi" īpašnieks Aigars.
Normāls copmanis neslaktē lielās un normāla bāze nepropagandē zivju slaktēšanu. Tā skaldīšana ir vēsture un ja vel kāds par to priecājas un lepojas, tad man viņu žēl!
8.jūnijs 2017, 17:59 | links
 
/Tad jau tīkli ar nekas ļauns nav,jo zivi noķer humāni :D/

Šeit pacēlās jautājums nevis par veidu, kā noķert zivi, bet gan kāpēc ķer ...
8.jūnijs 2017, 17:02 | links
 
Dalderi [08.06.17]: /Dalderi tiešām labi reklamejas..visiem normāliem copmaņiem ir jāzin kur nebraukt :D/ - tā Jurčiks.

Apskaidro ,man zivju ieguvējam@iesācējam- kāds ir normālais copmanis ???

Pats, nu jau kādus 25-gadiņus medīju, 13-gadiņus vadu medību formējumu. Medības ir kompleks pasākums, kurā ir svarīga kompānija ar kuru medī,svarīga ir gaļa un tikpat svarīga ir trofeja.Ieciklēšanās tikai kādā vienā medību sadaļā, sačakarē pasākumu kopumā.

Pasākumu kopuma "Dālderu cope" pamat uzdevums ir paradīt, TO, ka Babītē zivis IR ...

NEKAD NEESMU SAPRATIS TOS, KURI MITINAS PILSĒTVIDĒ UN ĶERT ZIVI DODAS PRIEKA PĒC. Priekš manīm TĀDI ir - vienkārši sadisti.

LB "Dālderi" īpašnieks Aigars.
Tad jau tīkli ar nekas ļauns nav,jo zivi noķer humāni :D
8.jūnijs 2017, 16:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager