Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
/Tad jau tīkli ar nekas ļauns nav,jo zivi noķer humāni :D/

Šeit pacēlās jautājums nevis par veidu, kā noķert zivi, bet gan kāpēc ķer ...
8.jūnijs 2017, 17:02 | links
 
Dalderi [08.06.17]: /Dalderi tiešām labi reklamejas..visiem normāliem copmaņiem ir jāzin kur nebraukt :D/ - tā Jurčiks.

Apskaidro ,man zivju ieguvējam@iesācējam- kāds ir normālais copmanis ???

Pats, nu jau kādus 25-gadiņus medīju, 13-gadiņus vadu medību formējumu. Medības ir kompleks pasākums, kurā ir svarīga kompānija ar kuru medī,svarīga ir gaļa un tikpat svarīga ir trofeja.Ieciklēšanās tikai kādā vienā medību sadaļā, sačakarē pasākumu kopumā.

Pasākumu kopuma "Dālderu cope" pamat uzdevums ir paradīt, TO, ka Babītē zivis IR ...

NEKAD NEESMU SAPRATIS TOS, KURI MITINAS PILSĒTVIDĒ UN ĶERT ZIVI DODAS PRIEKA PĒC. Priekš manīm TĀDI ir - vienkārši sadisti.

LB "Dālderi" īpašnieks Aigars.
Tad jau tīkli ar nekas ļauns nav,jo zivi noķer humāni :D
8.jūnijs 2017, 16:01 | links
 
/Dalderi tiešām labi reklamejas..visiem normāliem copmaņiem ir jāzin kur nebraukt :D/ - tā Jurčiks.

Apskaidro ,man zivju ieguvējam@iesācējam- kāds ir normālais copmanis ???

Pats, nu jau kādus 25-gadiņus medīju, 13-gadiņus vadu medību formējumu. Medības ir kompleks pasākums, kurā ir svarīga kompānija ar kuru medī,svarīga ir gaļa un tikpat svarīga ir trofeja.Ieciklēšanās tikai kādā vienā medību sadaļā, sačakarē pasākumu kopumā.

Pasākumu kopuma "Dālderu cope" pamat uzdevums ir paradīt, TO, ka Babītē zivis IR ...

NEKAD NEESMU SAPRATIS TOS, KURI MITINAS PILSĒTVIDĒ UN ĶERT ZIVI DODAS PRIEKA PĒC. Priekš manīm TĀDI ir - vienkārši sadisti.

LB "Dālderi" īpašnieks Aigars.

Dalderi, 8.jūnijs 2017, 13:04

Kà naglai uz galvas! Neņem galvà tos zaļos ņaudétàjus!
8.jūnijs 2017, 14:32 | links
 
Esmu bijis vairākas bāzēs pie babītes ezera neesmu nekad saskāries ar sliktu servisu vienīgais kas bijis spūņciemā bāzē iedeva pustukšu akumulatoru elektromotoram. Par to zivju paturēšanu, atlaišanu pats 90% zivis laižu vaļā bet tai pat laikā nepārmetu tiem kas sev pusdienām / vakariņām paņem zivis uz mājām. Vairāk tracina tie sludinātāji kas visos forumos bļaustās par to ka viss ko noķer jālaiž vaļā, labāk būtu to laiku ko patērē sēžot forumos aizbraukuši patrulēt pa ezeru kas zin kādu tīklinieku noķertu.
8.jūnijs 2017, 13:37 | links
 
/Uz Dālderiem nebraucu jau 5 gadus netīro, veco laivu un sainieku attieksmes dēļ!/

Baait - nu neņem TO netīro laivu, tiko iznākušo no ezera, kuru piecūkojuši "tīrīgie" ezera apmeklētāji. Ņem no krastā esošajam .....
8.jūnijs 2017, 13:15 | links
 
/Dalderi tiešām labi reklamejas..visiem normāliem copmaņiem ir jāzin kur nebraukt :D/ - tā Jurčiks.

Apskaidro ,man zivju ieguvējam@iesācējam- kāds ir normālais copmanis ???

Pats, nu jau kādus 25-gadiņus medīju, 13-gadiņus vadu medību formējumu. Medības ir kompleks pasākums, kurā ir svarīga kompānija ar kuru medī,svarīga ir gaļa un tikpat svarīga ir trofeja.Ieciklēšanās tikai kādā vienā medību sadaļā, sačakarē pasākumu kopumā.

Pasākumu kopuma "Dālderu cope" pamat uzdevums ir paradīt, TO, ka Babītē zivis IR ...

NEKAD NEESMU SAPRATIS TOS, KURI MITINAS PILSĒTVIDĒ UN ĶERT ZIVI DODAS PRIEKA PĒC. Priekš manīm TĀDI ir - vienkārši sadisti.

LB "Dālderi" īpašnieks Aigars.

Dalderi, 8.jūnijs 2017, 13:04


Nu lūk, man jau likās, ka esmu savādāks... Esmu sadists! Nav ar ko lepoties... :(
8.jūnijs 2017, 13:09 | links
 
/Dalderi tiešām labi reklamejas..visiem normāliem copmaņiem ir jāzin kur nebraukt :D/ - tā Jurčiks.

Apskaidro ,man zivju ieguvējam@iesācējam- kāds ir normālais copmanis ???

Pats, nu jau kādus 25-gadiņus medīju, 13-gadiņus vadu medību formējumu. Medības ir kompleks pasākums, kurā ir svarīga kompānija ar kuru medī,svarīga ir gaļa un tikpat svarīga ir trofeja.Ieciklēšanās tikai kādā vienā medību sadaļā, sačakarē pasākumu kopumā.

Pasākumu kopuma "Dālderu cope" pamat uzdevums ir paradīt, TO, ka Babītē zivis IR ...

NEKAD NEESMU SAPRATIS TOS, KURI MITINAS PILSĒTVIDĒ UN ĶERT ZIVI DODAS PRIEKA PĒC. Priekš manīm TĀDI ir - vienkārši sadisti.

LB "Dālderi" īpašnieks Aigars.
8.jūnijs 2017, 13:04 | links
 
Cik "laba' vai "slikta" kāda konkrēta bāze nespriedīšu, tik zinu, ka zivis ķerās ezerā nevis bāzē. :D
8.jūnijs 2017, 09:50 | links
 
Es saprotu, kas ir vidusmēra cilveks no ekonomiskā viedokļa, bet , kas ir vidusmera cilveks makšķernieks, tas kuram nav shimano un daiwas, vai arī ir tikai Salmo un centraltirgus vizuļī ?:)
Nu Babīte pa 10-15 gadiem , taa aizaugusi, ka tik pa purvu nepārvēršas!
8.jūnijs 2017, 09:47 | links
 
A neesi aizdomājies, kāpēc vidusmēra pilsonim ir tāda problēma noķert trofeju? Tieši dēļ personāžiem pie Dālderu būdas, lūk tā!!!

Headhunter, 8.jūnijs 2017, 00:54


Pateicos par apgaismošanu, tagad zināšu, cik nekrietna ir šī bāze. Tie daži kadri pie laivu bāzes būdas ar zivīm, no kurām vēl daļa nebūt nav 10nieces, bet 2nieces - jā, tieši šo dažu dēļ trofejas neķeras nu nemaz.
8.jūnijs 2017, 08:04 | links
 
Headhunter [08.06.17]: A neesi aizdomājies, kāpēc vidusmēra pilsonim ir tāda problēma noķert trofeju? Tieši dēļ personāžiem pie Dālderu būdas, lūk tā!!!
Pilnīg izrāvi vārdus no mutes ;)
8.jūnijs 2017, 07:50 | links
 
A neesi aizdomājies, kāpēc vidusmēra pilsonim ir tāda problēma noķert trofeju? Tieši dēļ personāžiem pie Dālderu būdas, lūk tā!!!
8.jūnijs 2017, 00:54 | links
 
Nav nekāda problēma, ja copmanis paņem līdakas 1-3 kg apēšanai, pats tā daru. Es esmu par trofeju atlaišanu. Nu kur problēma - noķēri, nobildējies, sabučoji, atlaidi, citam arī cerība pacīnīties.

Headhunter, 7.jūnijs 2017, 21:51


Lai tas cits tad pats arī domā, kā to trofeju dabūt.

Bieži vidusmēra pilsonis noķer tādu 8 vai kaut 5? Domāju, ka reizi mūžā, vidēji varbūt vēl mazāk. Problēma?
7.jūnijs 2017, 22:26 | links
 
skutans [07.06.17]: Tā tak ir vienkārša laivu bāzes popularizēšana, reklāma tā teikt...
Dalderi tiešām labi reklamejas..visiem normāliem copmaņiem ir jāzin kur nebraukt :D
7.jūnijs 2017, 22:13 | links
 
Nav nekāda problēma, ja copmanis paņem līdakas 1-3 kg apēšanai, pats tā daru. Es esmu par trofeju atlaišanu. Nu kur problēma - noķēri, nobildējies, sabučoji, atlaidi, citam arī cerība pacīnīties.
7.jūnijs 2017, 21:51 | links
 
Neskauž. Bet 8 kg līdaka nav pusdienas, tā ir pārrīšanās. Protams, ja dzīvo čigānu taborā, tad savādāk.

Headhunter, 7.jūnijs 2017, 11:15


Nu ja, vajadzēja nošņikāt 2kg no astes un pārējo palaist, vai ne? 2kg tak pietiktu.
7.jūnijs 2017, 21:31 | links
 
Uz Dālderiem nebraucu jau 5 gadus netīro, veco laivu un sainieku attieksmes dēļ! Kam tas apmierina, lai brauc, bet kas attiecas uz ''slaktiņu'', tas var beigties ar jauno copmaņu paaudzi, kam galvās ir doma, ka daba jāsaudzē un copes prieki nav piedzīt pilnu saldētavu ar līdakām, asariem, līņiem u.t.t.
Vai no šodienas aktīviem copētājiem kāds vēl atceras, kādi lomi bija 15 gadus un vairāk atpakaļ!?
Paši vien esam šo zivīgo ezeru izkāsuši!!!

Baits, 7.jūnijs 2017, 17:39


Tur jau katru gadu Babītē var lasīt ziņas, par atklātiem km gariem tīkliem utt..pats paris esmu aizķēris..tas tikai mazs % no tā..kā ir patiesībā..cik daudz ir neatrastu tīklu, cik daudz paši "saimnieki" sev un saviem draugiem liek un ļauj likt..pat zin vietas, kur jāliek..lai neviena dzīva dvēsele neatrastu! Pēdējo reizi, kad nofilmēju un krastā atvedu tīklu, kurš bija pilns ar līņiem, beigtos atstāju tīklā..saimniekiem parādot..varēja redzēt neapmierinātību un vienaldzību..tas pirms gadiem diviem! kā tagad viss ir mainījies suns viņu zin! vairs tur nebraucu!
7.jūnijs 2017, 19:43 | links
 
Baits, 100+ no manis!
Es arī Dālderu bāzē nerādos, tieši šo apstākļu dēļ, un tie foto nu galīgi neuzbudina:(
7.jūnijs 2017, 17:58 | links
 
Uz Dālderiem nebraucu jau 5 gadus netīro, veco laivu un sainieku attieksmes dēļ! Kam tas apmierina, lai brauc, bet kas attiecas uz ''slaktiņu'', tas var beigties ar jauno copmaņu paaudzi, kam galvās ir doma, ka daba jāsaudzē un copes prieki nav piedzīt pilnu saldētavu ar līdakām, asariem, līņiem u.t.t.
Vai no šodienas aktīviem copētājiem kāds vēl atceras, kādi lomi bija 15 gadus un vairāk atpakaļ!?
Paši vien esam šo zivīgo ezeru izkāsuši!!!
7.jūnijs 2017, 17:39 | links
 
Visu pirms noķerat kaut ko līdzgu un tad lemjat,barosit taboru vai gultā krausit pats!
7.jūnijs 2017, 17:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager