Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Vakar uz ezera saskaitīju desmit copmaņus visi intensīvi vingroja borējot āliņģus, pats arī kādu pusotru simtu saborēju meklējot kimlakus bet tā arī neatradu tikai sīkie strīpainie 100-150gr vērtē, visi aug tālāk. Iespējams ka lielam nepatika ka kritās ūdens līmenis.
29.janvāris 2015, 13:38 | links
 
-jau sen!
-drīz jau pavasaris!)

guntars131174, 26.janvāris 2015, 21:06[/quote]
O bļa, jāmauc uz copi! Paldies
26.janvāris 2015, 21:57 | links
 
Ezerā ledus drošs?

barss, 26.janvāris 2015, 20:37


-jau sen!
-drīz jau pavasaris!)
26.janvāris 2015, 21:06 | links
 
Ezerā ledus drošs?
26.janvāris 2015, 20:37 | links
 
Šodien patrenkājām strīpainos ezerā ar bezmatilkām, jo tie kas strādāja uz šķērsbļitkām neredzēja copes un drīz vien notinās. Aktīva cope bija no rīta un uz vakara pusi, asari 200-400gr. Viens pīrsings arī tika kautkam īsti neredzēju kam bet astoņas reizes gāja prom kamēr devītajā pārspieda mezglu un aizgāja ar visu mormišku.
25.janvāris 2015, 18:15 | links
 
Man pat gribas teikt,ka šoziem ar asariem ir sliktākā cope kopš Spuņkā bija pontonu tilts. Rīt jāmēģina atkal uz Kaņiera uzlīst, cerams ka neaizpūtīs.
1.janvāris 2015, 22:03 | links
 
Biju ezerā... gandrīz biju. Ledus sūdīgs. Veči, kas no rīta iegāja kā brieži, vakarā nāca laukā tupus rāpus. A es gar maliņu ap Spuņņupes galu kādus 10 salasīju 80 - 200 gr. Bet nu ar baigo lūgšanos. Visi kas bija ezerā, teica, ka pa tukšo. Arī spuņkā nekā diža nebija. Viens divas kriminālās nozūmēja, vēl kāds pa kādai. Ar mormišku mazpirkstiņus svarēja kacināt, bet es šūpāju bļatkas.
1.janvāris 2015, 20:31 | links
 
Emīliņ.
Toņonkulis savas labākās balles jau sen noballējis!
1.janvāris 2015, 19:07 | links
 
Svinēšana izdevās godam! I jautri bija, i galva šodien nesāp!
A tu paaicini savu draugu Zigi pie sevis, lai viņš tev laiku pakavē, un pasaciņas pastāsta!!
A par to rozā jostu, tas protams ir nopietni, bet kamēr nav stabils ledus, tikmēr mani tas nebaida!!:))

Emils, tev laikam švacki tā sagaidīšana sanākusi , ka tāds kreņķīgs. Es piemēram ar interesi palasījos, tagad jāštuko ko ar pasi darīt. Un zigi ņe trož, citādi būs ģela ar mani. A man ir rozā josta daiļ...šanā.

Gribēju šais dienās apskatīt iesalušās laivas ezerkrastos, bet sieva neļāva. Es jau copenītes kastē saliku, i tārpiņus gardā iepirku, i bļitkiņas , ko man uz kristamsiem sadāvajā saspodrināju , ...i maximas kulīte pilna ar cepumiem , domāju no rīta kamēr visi eži miegā, es pie zigis uz copi, bet ... bargā kundze ieraudzīja, sak ko mīļumiņ, uz ļadu sataisījies,...? a nu fiksi uz māju. Tā lūk sēžu bēdīgs, skrubinu cepumiņu un rakstu saturīgus un izglītojošus komentarus, lai tautai ir ko mācīties

Duglas, 1.janvāris 2015, 18:52
1.janvāris 2015, 19:00 | links
 
:)
1.janvāris 2015, 18:55 | links
 
Domāju,ka tikai mūsdienu jaunatne nemāk svinēt un atpūsties bez telefona vai datora padusē, bet izrādās, ka kļudos! :)
1.janvāris 2015, 18:55 | links
 
Emils, tev laikam švacki tā sagaidīšana sanākusi , ka tāds kreņķīgs. Es piemēram ar interesi palasījos, tagad jāštuko ko ar pasi darīt. Un zigi ņe trož, citādi būs ģela ar mani. A man ir rozā josta daiļ...šanā.

Gribēju šais dienās apskatīt iesalušās laivas ezerkrastos, bet sieva neļāva. Es jau copenītes kastē saliku, i tārpiņus gardā iepirku, i bļitkiņas , ko man uz kristamsiem sadāvajā saspodrināju , ...i maximas kulīte pilna ar cepumiem , domāju no rīta kamēr visi eži miegā, es pie zigis uz copi, bet ... bargā kundze ieraudzīja, sak ko mīļumiņ, uz ļadu sataisījies,...? a nu fiksi uz māju. Tā lūk sēžu bēdīgs, skrubinu cepumiņu un rakstu saturīgus un izglītojošus komentarus, lai tautai ir ko mācīties
1.janvāris 2015, 18:52 | links
 
Tonis , cik skatos esi baigais cirvis, nu bet kaa saka , vecums nenaak viens....
1.janvāris 2015, 18:48 | links
 
:)
1.janvāris 2015, 18:47 | links
 
Emīliņ,
kļūdījies,kamēr šņabi mūlī lēji ,mēs ar 'Bumsīti' laiku kavējām...:)
1.janvāris 2015, 18:40 | links
 
Dažam labam feina jaunā gada sagaidīšana padevusies laikam, ka pat Jaungada naktī stulbības vervelē! Citi tusē jautrās kompānijās, bet cits tup pie datora un beztolkā atkal par savu mīļoto Zigīti "gaumīgi" joko!:))
Ne asakas visiem!!
1.janvāris 2015, 15:46 | links
 
Kish uz sadalju COPE ZVIEDRIJAA!
1.janvāris 2015, 02:38 | links
 
Tā gan ir,labi ka Babītes fani jau čuč...,Zigis arī mūs nesapratīs....:DD.
Ar labu nakti.
1.janvāris 2015, 02:34 | links
 
Ta jau atkal tik līdaķi un ašuki lomos,bet foreļi un pāļuki ta nabūs...:)
1.janvāris 2015, 02:27 | links
 
Labi pietiek Babītes ezeru piedirst .........
1.janvāris 2015, 02:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager