Spiningošana ar Ultralight

Labdien!Tā kā CL forumā nav tēmas par Ultralight gribēju uzzināt visu par Ultralight spininigiem kāds būtu optimālākais garums,tests kādu auklu izmantot utt.?

Paldies!
Domāju ka nebūs uzdirsienu,ceru uz jūsu sapratni! :)
22.decembris 2008, 18:25 | links
 
nu marek marek es visu ko gribeju uzzinat uzzinaju no dzekiem kas spiningo foreles un visvairak no cl zurnaliem panjem 2006gada vasaras zurnalus un lasi tur vis pilns par forelem asaiem un to spiningosanu ar ultralaitiem un raxs pa tiem ari ir
ja nu ar tiem nepietiek uzsedies kraagaa _MP_ ainaram vikingam vai kadam citam foelistam un uzzini to kas uz sirds :)
un ja negribi prasit personigi vismaz uzraxti kadam zivim un cik platam udenstilpneem tev vbinju vajag !!!!
22.decembris 2008, 18:31 | links
 
prasi konkreti centisimies konkreti atbildeet :)
22.decembris 2008, 18:32 | links
 
Man ir ultra light, izmantoju tikai forelēm, garums 1.8m, nesūdzos, bet kaifoju!
22.decembris 2008, 18:48 | links
 
nu Aigar tu dabuusi no viniem, MRX kraagaa uzsuutiiji :D
22.decembris 2008, 19:18 | links
 
nu ta varetu but bet lai jau marex uzzina to kas interese nu nekada labuma nebus no ta bet lai tiek vai ta man zeel :)
22.decembris 2008, 19:24 | links
 
labi beidzam pa kkadiem kragiem runat un pasakam marekam to kas interese lai atrak butu miers no vinja :)
22.decembris 2008, 19:26 | links
 
Marex

Ultralight ir tas pats spinings, vienkārši par ultralightiem sauc spiningus kuriem ir tests kautkur no 0-8. Tāpēc praktiski viss tas pats kā jebkuram spiningam. Auklas diametrs atkarīgs no tā ko ķersi, no ļoti tievām līdz 0,20 vai 0,22. Garāku par 2,1m gan nez vai vajadzētu, kautgan nezinu vai garāki vispār ir, varbūt kļūdos. Spoles vēlams mazas, lielums no 1000 līdz 2000, tas tā lai lielāks kaifs.
22.decembris 2008, 19:27 | links
 
....... un tēma slēdzama :)
22.decembris 2008, 19:35 | links
 
no vina miers nekad nebus :D vareetu, jau staastiit, ja vinam kkas ar pielektu. pus gadu staastiiju vinam visu pa karotem un ta vinsh man paprasiija, vai es vispaar spinningojot ar karoteem.. nu ta domaajiet pashi..
22.decembris 2008, 19:35 | links
 
vispaar domaaju, ka shii tema ir lieka, jo ir jau dazas liidziigas!
22.decembris 2008, 19:35 | links
 
sito jau var likt pie anekdotem :):):)
nu dzeks tik prasa prasa butu kaut vienu bildi ar sevi un zivi rokas ielicis vai ari kadu strumu ne tikai neta bildes butu ok ta saprastu ka ta skaidrosana iet labumaa bet par to var tikai sapnjot:)
22.decembris 2008, 19:39 | links
 
nu ainārs jau visu pastāstīja par ultralight! man ir divi viens 0-8g, otrs 3-15, kas principā ir tāds pa pusei ultralight, pa pusei light! spoles liekam 2000 tās man labāk patīk, vienu laiku arī liku 2500 ar nekādas vainas!
manājie kāti 1.8 cm, un ar šamiem strādāt ir tiešām kaifs!
22.decembris 2008, 20:05 | links
 
kur tagat var labi paspiningot?
22.decembris 2008, 20:32 | links
 
nu šī tākā nebūtu istā tēma!

labi paspiningot tagad var visur tur kur nav ledus!!! pārsvarā jau tas ir upes šobrīd!
22.decembris 2008, 20:34 | links
 
Njā, Mareka jautājumi nebeidz pārsteigt...

8-ā gada pēdējos divus mēnešus copēju līdakas un ašukus ar kātu, kura tests 2-8 gr, kāta garums 2,10...nav ne vainas, pat 700 gramīgs dūcītis šķiet pretinieks...pavisam cits kaifs, strādājot ar vieglākiem mānekļiem, mazāku spoli un 0,10 pīto auklu...cerams, ka līdz liegumam notestēšu otru kātu ar testu 3-18! :)
20.janvāris 2009, 01:01 | links
 
iesaku patestēt 0-8 g - nu riktīgs kaifs ;)))
20.janvāris 2009, 18:23 | links
 
Varu ieteikt firmu Byron. Man pašam ir 2.4 m garš ar testu 0-10 gr. vnk FANTASTIK - iemetiens kaifīgs, super precīz, apbrīnojami precīzs un ļoti tāls (pats ar kastingu nekad neesu saskāries, bet ar šo spini jūtos kā profs). Pagaidāmi lielākās zivis, ko esmu ar šo spini izvilcis ir forele 700 gr. un līdaka 1 kg - vilkšana vnk ekselenta, tāda sajūta it kā dejotu ar zivi auklas galā. Un pats galvenais, es pilnīgi nebaidos, ka pie lielākas zivs spinis varētu atteikt, tā vienkārši nebūs, ja izjutīsi visas ultralight spiniga priekšrocības - tā nav runga ar kuras palīdzību un spēku truli izraut zivi no ūdens. Protams spoles fikcijas bremze pareizi ir jānoregulē, lai tā nostrādātu vajadzīgajā brīdī. Auklas, ko esmu pielietojis šim spinim ir 0.16 mono un 0.12 pītā - jāatzīst, ka tikai nedaudz baudāmāks ir iemetiens ar monoauklu, tāpēc šobrīd esmu pārgājis uz pīto, kam tomēr izturība ir lielāka, bet noteikti nākotnē vēl lietošu mono. Spoles izmērs ir jāizvēlas 1000 vai 2000, ja grib ģeometriski nedaudz lielāku, var arī uzlikt match tipa spoli. Es personīgi uzskatu, ka ar ultralight spiningu mierīgi var iet arī uz lielu zivju ķeršanu ne tikai uz sīkajām, kam tas it kā ir paredzēts. Ir veikalos atrodami arī tādi spiningi, kas ir piemēroti relatīvi mazu mānekļu iemešanai relatīvi lielu zivju ķeršanai, varbūt ka tieši tādus der izvēlēties.
20.janvāris 2009, 20:36 | links
 
nu re, tomēr par Byronu kko labu arī kāds pasaka!!!!
20.janvāris 2009, 22:09 | links
 
aigaigars - kāds kautko sliktu par Byron arī ir teicis?? Man leikas, ka ir baigi labi rīki viņiem.
21.janvāris 2009, 11:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager