Spiningošana ar Ultralight

Mepps nr1 sver jau 7gr., tīri teorētiski jau ar otro Meppu Tu to kātu pārslogosi, praktiski būs OK :)
Precizitāte +/- 2m, drīkst...pasmiešos- foreļupē tā ir avārija!
Ieteikt konkrētu spoles modeli nemācēšu, jo nezinu Tavas prasības inventāram un maciņa biezumu, katrā ziņā man ir viena Salmo spole ar kuru eju uz līdakām un lašiem, zini jau ceturto gadu kalpo bez kādām eļļošanām un citām apkopēm, gumijas rokturis ir tā nodilis, ka sāk jau plaisāt...:)
Es Tev ieteiktu paņemt savu jauno spini līdz uz bodi un pielaikot tam dažādas spoles un uz izjūtām patestēt.
Copes kvalitāti nosaka izjūtas nevis brendi un cik attiecīgais inventārs maksā, bet tomēr jo vairāk tiecies pēc izjūtām, jo saproti, ka par to ir jāmaksā, vismaz man tā ir...:D, bet piemēra pēc varu minēt, ka vēl joprojām pa LV valkājos ar Salmo Red Diamond 2.10m spiningu, tests 2-13g, kas pirkts 2002. gadā un jūtos ļoti labi, vienkārši neko labāku priekš sevis neesmu atradis un arī nekādus remontus šis kāts nav piedzīvojis :)
23.augusts 2011, 13:09 | links
 
Vai Salmo Elite ZANDER LIGHT 2.4 (ar testu līdz 13g) un Salmo Elite FUTURE 10FD ir uzskatāmi par UL? Vai tas vienkārši ir prasts light? :)
23.augusts 2011, 12:57 | links
 
ok. Gaidu salīdzinājumu! :D
23.augusts 2011, 12:50 | links
 
ali> man ir grūti salīdzināt, tas bija mans pirmais spinings, foreles un līdakas es noķēru katrā reizē, kad gāju. Precizitāte bija +/- 2m :D, bet man tas īpaši netraucēja, jo patika pats process. Dažas reizes jau ieķērās kokos, bet tas jau notiek tāpat.
Tagad jauno kātu neesmu izmēģinājis, meklēju spoli. Pēc tam pakomentēšu kāda ir atšķirība metot 2. nr. mepus ar kātu, kas paredzēts 10 - 30 vai līdz 7 gramiem testu.
23.augusts 2011, 12:34 | links
 
Nekas nav universāls.Tobiš - kas der visam,neder nekam!
Pats līdakas,līdz 4kg,esmu vilcis ar kātiņu kuru izmantoju mazajiem džigiem.Tests 2-12gr.Cik bieži jums gadās lielākas līdakas?Nav vērts ar "sētas mietu" mētāt mazos mānekļus.
:))
23.augusts 2011, 12:08 | links
 
to Magnums:
Kā bija ar kātu 2,10, tests 10 - 30?
Nebija grūti mazos rotiņus un voblerīšus mest?
Pašam patīk cieti kāti un domāju būs jāpaņem ātras akcijas kāts ar tādu lielāku testu, lai var arī uz līdakām utt.(lai ir universāls :D)
23.augusts 2011, 11:54 | links
 
ir liela starpība vai 3000 vai 500 izmeers... pieljauju, ka 3000 jam netin virsuu piito uz bremzes reguleejamaa, 500 tina tocha

par leetaa gala svaru un daargaa vieglumu - piekriitu, bet es sapratu, ka budzets ir ap 30, un te gan ir taa - jo lielaaka, jo smagaaka. Biju Fishbona, tur staaveeja Fluid 1000 pa 36 lv, ja Tev ir 10% atlaide, tad pavisam normaals cipars...
22.augusts 2011, 16:04 | links
 
P.S. Starp citu sāku atkal domāt par to salmo spoli. Vai tiešām visiem ir tikai negatīva pieredze? eMKa tavi komentāri ļoti noderētu.
22.augusts 2011, 15:41 | links
 
O,skat,eMKa arī vēl rūc!
;)
22.augusts 2011, 15:38 | links
 
eMKa> galvenokārt jau plānoju iet pa mazajām upēm uz forelēm (pāris jau ir iestaigātas). Līdz šim gāju ar kātu 2,10, tests 10 - 30 + spole vulgaris, tagad uzdāvināja 2,10, tests līdz 7g. Pret iepriekšējo spoli nekādas pretenzijas nebija, izņemot, ka lociņš sačakarējās un bija jātaisa ar roku, bet to es jau tāpat iepriekš darīju.

Papildus gribētu pamēģināt noķert arī kādu lielāku līdaku, pieļauju, ka viņa varētu norauties, bet gribētu redzēt kā kāts lokās pie lielākas slodzes.
22.augusts 2011, 15:38 | links
 
Kas ir paredzēts ķert, kur, kādos apstākļos???
Ultra light vēl nav diagnoze, bet ar to ir jāmāk sadzīvot :D
22.augusts 2011, 15:32 | links
 
Bocmani> es tev piekrītu, bet man kaut kā ir radies iespaids, ka ultra vai super ultra laitam ir vajadzīgas kaut kādas īpašas spoles (apgriezieni, svars), tāpēc arī jautāju. Nez, pašam tie kritēriji nav100% skaidri.
22.augusts 2011, 15:06 | links
 
Magnums > man ir šāda , tikai 3000 , gan pīto , gan mono tin līdzeni.
Strādā viegli , klusu , vispār esmu apmierināts . Skatījos tagad, cenas kritušās !!


http://www.mums.lv/index.php?part=21&part2=84&part3=84103&part4=86688&lng=lv
22.augusts 2011, 13:37 | links
 
Ja taa papeeta tad videejaas klases 2000-2500 izmeers sver mazaak nekaa leetais gals 1000-1500 izmeers...tas taaa...jums paardomaam :)
22.augusts 2011, 13:37 | links
 
man ir bijusi Salmo mazākā izmēra spolīte - laikam tas ir Tavs modelis Micro Elite... pītajai noteikti nē - man bieži uztina pīto uz bremzes reguļētāja (priekšējā bremze)... ietīt var pietiekoši, viegla, bet nezinu vai derēs... atdevu brachkam ar parasto mono... bet shis vēl nav mēģinājis, takā nezinu kā būs ar mono... labāk nee...
22.augusts 2011, 13:13 | links
 
par catanu un nexave - nemācēšu salīdzināt, jo neesmu mēģinājis nexave. Ir bijusi catana pirms vairākiem gadiem - so so...
22.augusts 2011, 13:09 | links
 
to Magnums. Darbojos šo gadu visai bieži. Spole ērta, viegla, kompakta, nav problēmu ar kāpostiem, uztin auklu vienmērīgi. Pats pirku Slamo bodē par 40 lvl mīnus 10 %, bet pirms kāda laika redzēju Fishbona par kādiem 36 vai 37, ja parunāsi mosh iedos atlaidi :) spriedums protams subjektiivs, bet pagaidām esmu apmierināts, turklāt UL tās slodzes nav tādas kā twichojot, takā domāju, ka nav baigās nepieciešamības pēc twinpoweriigajiem :) lai gan varētu būt patīkami ;)
22.augusts 2011, 13:07 | links
 
Man Catana nepatika - ātri sāka brakšķēt un tīt auklu konusā. Nez, varbūt man vienkārši gadījās sūdīgs eksemplārs. Salmo grand sērijas spolīte kalpo godam un nav pievīlusi.
22.augusts 2011, 12:50 | links
 
Catanu esmu mēģinājis,nekāda vaina.bet Nexave ir labāka!
22.augusts 2011, 12:26 | links
 
uramss> vai ir kāda atšķirība starp catanas un nexave spolēm, izņemot cenu un modeļa nosaukumu?
22.augusts 2011, 12:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager