Spiningošana ar Ultralight

Paldies par ieteikumiem viedokļiem.
Sapratu. Nav ko būt feniņdrāzim un jāatvēl šim priekam nedaudz vairāk.

Pēdējais shimano variants izskatās labs īstenībā. Ka tur ar to aliexpress? Nekad neesmu tur neko sūtījis. Nav padjobpkas utml?
1.septembris 2018, 19:43 | links
 
spoles iesaku pirkt amazone, loti daudz letas un labas var atrast.

piemeram Crossfire ,kas pie mums eboata 40+ amazone, 28

https://www.amazon.it/Daiwa-CROSSFIRE3000-DAIWA-CROSSFIRE-3000/dp/B01IVHDFTG/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1535820037&sr=8-5&keywords=daiwa&th=1&psc=1
1.septembris 2018, 19:41 | links
 
 
Tas bija par 35Eu....
Shimano 1000 sérija....Soare2000
Daiwa 1000 sérija,2000
Abu Garcia Revo
Izvéle ir milzígi liela,bet tas maksás dárgák.
1.septembris 2018, 19:03 | links
 
 
BAigars [01.09.18]: Vai arī meklēt aliexpress ko jēdzīgu. Pa 35eur tur var atrast spoli, kura ir līdzvērtīga mūsu 100-150eur spolēm.
Kas tās ir par spolēm. Vari kādu modeli uzrakstīt?
1.septembris 2018, 17:11 | links
 
BAigars [01.09.18]: fiee [50m]: Kāds spoles izmērs ir nepieciešams UL spiningam?
Ir kāda spole ko ieteiktu? Neesmu baigais profs tapec labprāt līdz 35€ iegādātos + aukla kāda(cik saprotu mono ir topā) bet biezums?
Kāts crazy aspen 1-7g vai nu ka viņu tur. Balts ar sarkanu un pus Latvija ar tādu copejot.Neredzu nevienu plusu mono attiecībā pret pīto šajā situācijā. #04 vai #06 pītā. Pirmkārt, metiens 2x tālāks, otrkārt, jūti katru kustību galā.
Spolei līdz 35eur 2 varianti - Latvijā jebkura, ko var atrast, jo tajā cenā visas būs +- vienādas. Vai arī meklēt aliexpress ko jēdzīgu. Pa 35eur tur var atrast spoli, kura ir līdzvērtīga mūsu 100-150eur spolēm.
3. variants - gaidīt, kad sludinājumos parādās kāda lietota.
1.septembris 2018, 17:08 | links
 
fiee [01.09.18]: Kāds spoles izmērs ir nepieciešams UL spiningam?
Ir kāda spole ko ieteiktu? Neesmu baigais profs tapec labprāt līdz 35€ iegādātos + aukla kāda(cik saprotu mono ir topā) bet biezums?
Kāts crazy aspen 1-7g vai nu ka viņu tur. Balts ar sarkanu un pus Latvija ar tādu copejot.
Neredzu nevienu plusu mono attiecībā pret pīto šajā situācijā. #04 vai #06 pītā. Pirmkārt, metiens 2x tālāks, otrkārt, jūti katru kustību galā.
Spolei līdz 35eur 2 varianti - Latvijā jebkura, ko var atrast, jo tajā cenā visas būs +- vienādas. Vai arī meklēt aliexpress ko jēdzīgu. Pa 35eur tur var atrast spoli, kura ir līdzvērtīga mūsu 100-150eur spolēm.
1.septembris 2018, 17:07 | links
 
Kāds spoles izmērs ir nepieciešams UL spiningam?
Ir kāda spole ko ieteiktu? Neesmu baigais profs tapec labprāt līdz 35€ iegādātos + aukla kāda(cik saprotu mono ir topā) bet biezums?
Kāts crazy aspen 1-7g vai nu ka viņu tur. Balts ar sarkanu un pus Latvija ar tādu copejot.
1.septembris 2018, 16:18 | links
 
Sveiciens visiem.
Sākot apgūt UL iegādāts TST small game. Mani kā iesācēju šajā jomā pagaidām viss daudzmaz apmierina , izņemot vienu rādītāju. Tas kā šis kāts met mānekļus līdz 3 gramiem. Tad nu man jautājums zinātājiem (no pašu pieredzes). Kādu kātu varat ieteikt priekš mānekļiem līdz 3 gramiem (tādiem kā Rigge35F, Cheerful34, TinyFry un tamlīdzīgiem). Vēlams cenā līdz kādiem 200 euro plaukta cenā, ja vien tas vispār iespējams. :)

Jaaniss, 24.marts 2017, 14:34

Tu pa priekšu sakarīgi uzraksi un tad prasi,ko met līdz 3 g,tie tevis nosautie vobleri arī ir apmēram 3 g svarā!!

MAn ar ir TST Small game,met viņš ļoti labi,vainu trose aukla TEv ir vai kkas nav kārtībā,tas kāts ir diezgan regulāru stroju un lai nu kas bet metiens viņam tiešām ir labs!!!!! Jeb arī tu esi viens no tiem,kurš to 2-3 gramīgo vobleri grib pārmest pāri daugavai :D :D ir jāsaprot,ka šie mānekļi nav paredzēti mega tālām distancēm un neviens kāts TEv viņu neaizsviedīs km attālumā..!!
24.marts 2017, 14:47 | links
 
Sveiciens visiem.
Sākot apgūt UL iegādāts TST small game. Mani kā iesācēju šajā jomā pagaidām viss daudzmaz apmierina , izņemot vienu rādītāju. Tas kā šis kāts met mānekļus līdz 3 gramiem. Tad nu man jautājums zinātājiem (no pašu pieredzes). Kādu kātu varat ieteikt priekš mānekļiem līdz 3 gramiem (tādiem kā Rigge35F, Cheerful34, TinyFry un tamlīdzīgiem). Vēlams cenā līdz kādiem 200 euro plaukta cenā, ja vien tas vispār iespējams. :)
24.marts 2017, 14:34 | links
 
Sveiki Vīri , iesakat mazo spoli Team tioga small game spiningam ! Pagaidām skatos uz Mitchell MAG PRO LITE serijam. Kādi ieteikumi ?

Gudis, 29.augusts 2015, 17:44



Spole Shimano STRADIC CI4+ 1000 FAML (micro line)....

Pašam kalpo jau 3 gadus uz tiogas small game...
Nekadas bardas un nekadu problemu!!!
1.septembris 2015, 13:45 | links
 
dažas dienas atpakaļ notestēta team salmo vantage mazākā izmēra spole tieši ar šo kātu, aukla , ja pareizi atceros, 0,3 light game, visu dienu ķerot asarus esot bijis ļoti ok.
29.augusts 2015, 20:06 | links
 
Sveiki Vīri , iesakat mazo spoli Team tioga small game spiningam ! Pagaidām skatos uz Mitchell MAG PRO LITE serijam. Kādi ieteikumi ?
29.augusts 2015, 17:44 | links
 
Sveicināti,kungi! Palīdzat ar izvēli-Favorite Blue Bird BB682 SULS (2.04m 0,5-5gr) vai Salmo Team Powder (1.98m 2-8gr)?! Mērķa zivs ir vairāk tomēr forele un asaris!Cena abiem ir apmēram vienāda! Jau iepriekš PALDIES!!!(Pašam it kā vairāk velk uz Favoritu)!Bet uzklausīšu arī Jūsu domas!!!
24.februāris 2015, 10:58 | links
 
Moose pamaini mezglus, kā arī uztaisi mezglā kādus 8-10 vijumus. Pirms savilkšanas mezglu vajag labi saslapināt.
21.jūlijs 2014, 13:13 | links
 
Visiem Berkley nano lietotājiem:
Vakar biju copēt savas pumpainās daiļavas. Bet tad trāpiju uz upes posmu kur ūdens plūsma ''atpūtās'' no straujās skriešanas, un tur trāpiju uz sapalu mežoņiem.
Mans materiāls bija trausls, un sapali cirta sekundes simtdaļās manu 0.04mm Berkley nano kā ar nazi, meiģināju tik cauri bez papildus kasetes maiņas ar Nono 0.10mm. Vienu smukuli 42cm ar 0.04mm izvilku, tad liku rezerves kaseti ar raupāku nano, līdz foreļu vietām kur pārgāju uz 0.04mm un lielākā bij 36cm.
Līdz pat vakardienas copei galvā sēdēja doma ka jānopērk 0.02mm Berkley nano, bet zinot smuko vobliņu cenas tomēr atmetu to domu.
0.04mm man liekas ir minimums ja grib lietot Nano bez lieliem vobleru/roteru zaudējumiem.
Nano vislielākais mīnus netur lāga mezglā tomēr ( runa par 0.04mm )
21.jūlijs 2014, 00:52 | links
 
Moose, mušu ir ļoti daudz. Ir vieglas, kuras nesver pat 1g un ir gana smagas, kurās ir izmantots svins vai volframs. Tādas aizmest ar labu UL un tievu aukliņu nebūs nekādas problēmas. Droši vien puikas mētā kādus woolly bugerus, nimfas vai cita veida strīmeris. Ja izmanto bombardu tad gan var iemest dajebkādu mušu :)
Starpcitu, uz mūsu veikaliem pārāk nesaceries, pārāk jau nu niecīga pie mums ir mušu izvēle.
21.jūlijs 2014, 00:40 | links
 
Un runa neiet par UL spiņa mušām, kuras ir ar svina galvu, notīta ar hvz materiālu, un izskatās pēc pretīgi uzblīduša kāpura imitācijas nopērkamas veikaliņos. Bet raksts bija par īstām Fly mušām. Nejaukt!:)
21.jūlijs 2014, 00:29 | links
 
Vai tad Alivio ir tas pats kas Catana's sērija?
Ar pilnvērtīgu izspēli es domāju to ka viņš ir tik mīksts ka visi rāvieni paliek pašā kātā. Lokās šis kāts līdz pašam rokturim.

Rotiņi jau nu gan ir pa spēkam visiem kātiem, par tiem nemaz nerunāšu, cits faktors ir cik tālu vari iemest šo rotiņu.

Man U.L. cope asociējas vairāk ar maziem vobleriem nekā rotiņiem. Un pašam vairāk patīk universāli kāti, tā lai fiksi varu izskriet cauri mānekļiem, paskatīties kas labāk šansē.

celms, 20.jūlijs 2014, 13:36

Atvaino, jo es sajaucu biku Alivio ar Catanu. Bet mans domāt - visi Šimji līdz Beastmaster ir viens un tas pats sacepums.
Daiwa tomēr vairāk rūpējas par UL jaunu un interesantu kātu cepšānā, nekā Šimis.
Par tiem mīkstajiem kātiem piekrītu, nav labs ne mešanai nedz vilkšanai.
Par tiem rotiņiem gan negribās man piekrist. Tu nevari dabūt tieši un precīzi ''nulītes'' kur vajag. Mest jau protams var, bet precizitāte? Varbūt ezerā no laivas vienalga. Met no laivas pa kreisi, bet roteris aizlido pa labi:) var jau paņemt un ''vienreiz'' vai ''divreiz'' kādu vieglāko džerka pagali un ar UL kātu arī aizmest, saudzīgi un prātīgi ''kautkur'' kātu nesalaužot:)
Tomēr vajag atiecīgu kātu lai aizmestu ''nulītes'' un ne jau tikai roterus, bet arī mazās mini vieglās vobliņas. Upēs precizitāte ir ļoti nepieciešama, jo mazāka un sarežģītāka upe jo vairāk precizitātes jāprasa no kāta, spoles un co' un arī no savām rokām:)
Man arī kādreiz bija jēdziens ''universāli kāti'' bet ar laiku viss nostājās savās pareizajās vietās.
Starpcitu runājot par UL tēmu - šodien rakņājos .fr netā un raksts bija par to ka puiki ( nevs visi bet daži ) prasmīgākie:) ir iedricelējušies metāt ar Fly mušām! Tākā es neesmu mušiņmakšķernieks man no tiem mušu nosaukumiem ir maz sajēgas, bet ir mušas kuras padodas mētāt ar UL kātu veiksmīgi.
Nākotnes plāns - norakstīt tos mušu nosaukumus kurus šamie minēja, aizbrist uz veikalu paskatīt/iepirkt un ietestēt
21.jūlijs 2014, 00:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager